Děkuji Všem za přízeň ;)
Vážím si Vaší návštěvnosti, Vašich komentářů, Vaší podpory !
Všem třem interpretům jsem i nadále věrná, ale na blog už nemám čas :(
Ještě jednou Velké díky :-) a milujte a poslouchejte hudbu ;)

Twins

Americký tisk vrhá pohled na bratry Kaulitzovy

3. srpna 2011 v 21:53 | AlíSeK69

Náš nový exportní hit
Přestěhováním do Kalifornie chtěli Bill a Tom Kaulitzovi (oba 21) získat víc soukromí a chránit se před paparazzi. Jejich promi-faktor je ale tak vysoký, že Tokio-Hotel-hvězdy jsou sledovány také fotografy v Los Angeles.
Hollywoodské celebrity jsou pronásledovány fotografy na každém kroku a fotografovány v každé situaci. Ať už je to během sportu nebo procházky se psem. Teď to dopadlo také Billa a Toma Kaulize. Jejich promi-faktor se zdá být tak vysoký, že Tokio-Hotel-hvězdy jsou pronásledovány fotografy.
Také na americké promi-stránce "Just Jared" jsou k vidění fotky muzikantů, kteří odcházeli z restaurace s kelímkem Coly. Oba skrývali své obličeje za velkými slunečními brýlemi. Maskování nemá ale žádný efekt. Dvojčata byla odhalena a vyfocena.
Takovéto fotky německých celebrit se vidí zřídka. V mezinárodním bulváru se to nejčastěji podaří jenom Heidi Klum. Teď se ale stále častěji píše o muzikantech z Magdeburku. Celosvětový úspěch mají Tokio Hotel samozřejmě už dlouho, ale od jejich přestěhování do Los Angeles v minulém roce nejsou popové hvězdy v bezpečí před paparazzi ani mimo Německo.
Jak fotky ukazují, zdá se, že Billovi a Tomovi se tento povyk vůbec nelíbí. Konec konců, bratři Kaulitzovi se odstěhovali z Německa z toho důvodu, že je hodně uháněli fotografové a fanoušci. Vypadá to, že nepozorovaně vyjít z domu není dost daleko ani v L.A.

Gossips - Bill x Tom

19. února 2011 v 12:41 | AlíSeK69
imagebam.com

BILL

Billův účes je tak cool. Kolik času nad ním obvykle strávíš?
… to je moje velké tajemství :-)

Pokud by měl sám sebe popsat, jaký jsi typ člověka?
To je velmi těžké říct, ale jsem perfekcionista, to je jasné!!!

Co si myslíš o japonských dívkách?
Jsou opravdu sladké a trochu plaché. Miluju je :-)

Prosím, řekni něco o tom, jaká jste dvojčata.
Tom a já jsme jako jedna osoba. Nikdy bych bez něho nemohl žít…máme tohle speciální spojení, které mají jenom dvojčata!!!

Jaká je fráze pro každého člena?
Tom: … jedno slovo není dost :-)
Georg: Líný!!!!!!!! :-)
Gustav: Nemravný!!!

Používáš perfém? Jestli ano, jaký používáš?
Mám jich hodně! Opravdu mám rád Hermès.

imagebam.com
TOM

Co na sobě miluješ a co nenávidíš?
Silná stránka: Perfekcionista [napsáno anglicky]
Slabá stránka: Perfekcionista [napsáno německy]

Prosím, řekni něco o tom, jaká jste dvojčata.
Máme opravdu silné spojení…těžké vysvětlit! Někdy máme sen o stejné věci: a všechno tohle.. je toho hodně…

Je něco, co by jsi chtěl změnit na každém členovi?
Georg: Není moc čistotný
Gustav: Nemravný
Bill: Je jako já! To je někdy trochu otravné…

Co si myslíš o japonských dívkách?
Velmi milé a krásné!!!

Jaký typ dívky se ti líbí?
Nemůžu říct… musí to být propojeno od prvního okamžiku. Nemám něco jako vysněnou dívku.

(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz // Gossips (JP) - 04/2011

Srdce pro zvířata - vegetariáni mezi hvězdami

30. ledna 2011 v 14:12 | AlíSeK69
Bill a Tom Kaulitzovi (oba 21) z Tokio Hotel se rozhodli skočit na trend vegetariánství v roce 2009. Nicméně to neznamená, že by se teď stravovali jenom zdravě, jak v GQ oba prozradil: "Celý den pořád jíme pizzu, hotdogy, hamburgery - ale všechno je to vegetariánské. Takže stále je to pěkně nezdravé. Pouze bez masa." V roce 2010 zvolila PETA Billa za nejvíc sexy německého vegetariána, protože změnil stravu kvůli své lásce ke zvířatům. Velký otazník: Oba byli spatřeni ve Steakhouse! Možná jedli jenom salát...

Bill a Tom gratulují pradědečkovi Paulovi ke 100. narozeninám

14. prosince 2010 v 21:02 | AlíSeK69
Paul Pitz měl včera důvod, aby se spokojeně ohlédl za svým plnohodnotným životem. Již teď trvá 100 let - a všichni, kteří ho znají, mu přejí ještě co možná nejvíc pěkných let života. Narodil se 13. prosince 1910, zažil císaře a vůdce, předsedu státní rady a kancléře. V Samswegenu strávil první roky. Se svým otcem pak vyrůstal v Diesdorfu. V roce 1936 se oženil s Charlotte, která zůstala po jeho boku 59 let. Paulova milovaná manželka zemřela v roce 1995. Ale darovala mu dvě dcery, takže teď má dvě vnoučata a tři pravnuky.

Na narozeninové tabuli v sídlu pro seniory Hansapark to včera bylo živé. Po jeho boku byla dcera Ingelore Kaulitz, stejně tak vnučka Doreen Kaulitz nebo pravnuk Willi Kaulitz (11). Jeho nejslavnější potomstvo, Bill a Tom Kaulitzovi, se ozvali odpoledne telefonem z Tokia. 21leté Tokio-Hotel-hvězdy jsou momentálně v Tokiu - poprvé v jejich kariéře. Jejich pradědečkovi pogratulovali pravděpodobně serenádou přes mobil. "Na oba chlapce jsem velmi pyšný,"říká Paul Pitz, který je pozoruhodně vitální.

Oficiálnímu gratulantovi z radnice, starostovi  Rüdigeru Kochovi, řekl senior přímo najevo, že původně počítal s Lutz Trümper. "Ale, no dobře, pondělí je pravděpodobně den plný důležitých termínů." Trümper u jeho stolu by měl pro Paula Pitze naprosto jedinečný přípis - koneckonců se jeho vnučka Simone Kaulitz (to je matka Billa a Toma) nedávno provdala za Gordona Trümpera - a ten má stejné příjmení jako primátor Magdeburku.

[...]

Popisek: Tom a Bill Kaulitzovi, kteří žijí s jejich matkou Simone Trümper v Los Angeles, oznámili včera z Tokia jejich pradědečkovi: "Všechno nejlepší ke 100."


Bild - Bill a Tom v kampani na ochranu zvířat

1. prosince 2010 v 16:08 | AlíSeK69
BILD Zeitung Berlin 24.11.2010

Bill (21) a Tom (21) Kaulitzovi se nechali fotografovat pomazaní krví a připoutani řetězy pro orgnizaci na ochranu zvířata, Peta. Slogan: "Otroci zábavníh průmyslu: Divoká zvířata ven z cirkusu!" Bill pro BILD: "Cirkus se zvířaty musí být zakázán."

BZ Zeitung Berlin 24.11.2010

Mají už obrovský počet fanoušků, ale asi jich chtějí mít ještě víc. Tokio-Hotel-dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi dokazují, že mají srdce pro zvířata. Pomazáni krví a připoutáni řetězy ke sloupu oba pózují pro dobrý účel. Nový plakát organizace na ochranu zvířat Peta nese slogan: "Otroci zábavníh průmyslu: Divoká zvířata ven z cirkusu!" Motiv se zpěvákem rockové kapely by měl být k vidění v Evropě, Asii a USA. Bill k akci: "Jen si představte, že zvířata jsou držena po celý jejich život takto!" A "Cirkus se zvířaty musí být zakázán, existuje dostatek poutavých alternativ!"

Bill a Tom se zastávají zvířat

24. listopadu 2010 v 19:54 | AlíSeK69
Dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi z německé mezinárodně úspěšné rockové kapely Tokio Hotel protestují s náročným fotomotivem proti nsazení zvířat do zábavního průmyslu. "Otroci zábavního průmyslu: Divoká zvířata ven z cirkusu!" zní slogan, se kterým se hudebníci poprvé zapojili do PETA-kampaně.

Připoutaní řetězy a rozmazaní krví se Bill a Tom ukazují v tmavém prostředí. Tento motiv bude zveřejněn mezinárodně. Kromě Evropy bude k vidění také v USA a Asii.

"Jen si představte, že zvířata jsou držena po celý jeijch život takto,!" říká Bill. Cirkus s vystoupeními zvířat musí být zakázán, existuje spousta zajímavých alternativ!"
Hudebníci chtějí konkrétně apelovat na rodiče, kteří často chodí se svými dětmi do cirkusu, kde je tento motiv ukazován. "Právě rodiče v tomhle potřebují rozvíjet povědomí," říká Tom.

Dva vegetariáni také uvažují o spolkové vládě. 17. října 2003 Spolková vláda jednomyslně poslala jasný signál spolkové vládě a v usnesení hlasovalo pro zákaz volně žijících zvířat (hlavně sloni, opice, medvědi) v cirkusech. Spolková vláda s tím ale nijak pokročila a nechává zvířat i nadále týrat!

Nedávný průzkum zástupců Společnosti pro pro výzkum spotřebitelů v Norimberku (duben  2010) jasně ukazuje, že dvě třetiny volně žijícíh zvířat v cirkusech už nejsou aktuální. A také spolková komora zvěrolékařů v dubnu 2010 vyslovila jasné slovo a z důvodu ochrany zvířat zažádala o zákaz divokých zvířat v cirkusech.

Zatímco evropské země jako Rakousko, Dánsko, Švédsko, Bulharsko a jiné už dávno  vyslovily zákaz volně žijících zvířat, spolková vláda zůstává pasivní a utrpení zvířat nezná.

Bývalý dům Billa a Toma v Hamburku

4. listopadu 2010 v 19:27 | AlíSeK69
Vila v Seevetal-Emmelndorf

Popis umístění
Tento dům má výhodnou polohu pro dopravu. Hamburk je přibližně 20 minut autem.

Popis
Čeká na Vás nemovitost s charakterem a TOP vybavením. Prožitek a život asi na 230m2 obytné plochy. Tento dům je obklopen krásou, na samotě, v usedlosti s parky. Další podrobnosti Vám oznámíme osobně.

Vybavení
Koupelna, koupelna/WC pro hosty, parní sprcha, krb, galerie, parketové podlahy, balkón, terasa, příštřešek pro auto.
Vytápění: Ústřední topení, zimní zahrada, společná terasa, WC pro hosty, krb, balkón
parkování, 2 patra, kuchyň, garáž

Nájem s připočtením vedlejších nákladů: 3 000,00 €
Peněžní záloha/družstevní podíly: 9 000,00 €
Celkový počet pokojů: 6
Obytná plocha: 230 m2
Stav: Skvělý stav
Datum postavení: 1982
K dispozici po dohodě

Tady se Tokio Hotel stěhují

8. října 2010 v 18:46 | AlíSeK69
... VŠECHEN NÁBYTEK JDE S NIMI

http://bilder.bild.de/BILD/unterhaltung/leute/2010/10/08/tokio-hotel-band-zieht/tokio-hotel-umzug-17974921-mfbq,templateId=renderScaled,property=Bild,height=349.jpg

Vrátí se zase do tohoto domu v Hamburku?

Včera bylo pět stěhovacích vozů před vilou Billa Kaulitze (21) a jeho bratra Toma (21) z Tokio Hotel. Do aut, která jela k hamburskému přístavu, dali obrovský kontejner s nábytkem dvojčat.

Ještě tento měsíc se chtějí Kaulitz-bratři přestěhovat do Los Angeles, aby tam s jejich producentem a manažerem Davidem Jostem napsali nové songy.

Přeprava jejich nábytku do Ameriky by měla trvat šest až osm týdnů. Také auta dvojčat z německé mezinárodně úspěšné rockové kapely nechala dvojčat převést lodí do Los Angeles.


Bill a Tom Kaulitzovi (vogue.it)

8. října 2010 v 18:45 | AlíSeK69
Slavní, protože
Jsou zakladatelé nejuznávanější německé kapely posledních desetiletí a zakázaný sen mnoha teenagerů po celém světě.

Osobní styl
"Máme velmi odlišné a dobře-definové osobnosti a to také vyplývá z našich vzhledů," říká Bill; má nezaměnitelný androgynní styl, ovlivněný glam goth estetikou, zatímco Tom se zaměřuje pohodlné a velké rapper-styl oblečení. (L'Uomo Vogue, říjen 2010)

Přiblížení
V raném věku vyjádřili svůj talent pro hudbu. V 7 začal hrát Tom na kytaru, v 13 se Bill účastnil talentové show Starsearch. Několik alb (od Schrei, které vyšlo v roce
2005, až po Humanoid v 2009), prominentní číslo mezinárodních ocenění a nesporný status ikon ve fantazii teenagerů jsou jen některé z jejich dosavadních úspěchů.

Na veřejnosti
Nemají stylistu a jejich vzhlede si vždycky zvolili oni. Bill, frontmann, je ten, který nosí nejvíc pobuřující podiové outfity: je milovník módy, už jako dítě navrhoval a upravoval svoje vlastní oblečení. Jeho styl se neustále vyvíjí: opustil džíny a triko a zvolil víc jemnější oblečení (saka, kožené bundy, unikátní kalhoty a módní kombinézy). Glam androidní kostýmy, které nedávno nosil na turné Welcome to Humanoid City, byly navržené Deanem a Danem Catenovými z DSquared2.

V soukromí
Bill dává svůj over-the-top styl stranou. Volný čas tráví v teplákovce a bez make-upu. Tom zůstává věrný svému hip-hop stylu.

Boty
Bill nosí vysoké nebo vojenské boty, zatímco Tom nosí tenisky, které sbírá.

Vlasy
Oba mají tmavě blond vlasy obarvené na černo. Bill s jeho účesem a stylem rád experimentuje. Pozornost médií opoutal neblaze proslulý špičatý účes a punk mohawk, ale nedávno se rozhodl pro kratší střih k tomu hodící se stylignem. Tom má cornrows.

Šperky
Bill často nosí řetízky - základní stříbrné řetízky nebo komplikované kousky ozdobené hroty nebo kamínky.

Stylové ikony
Karl Lagerfeld, Aerosmith's Steven Tyler, David Bowie.

Oblíbený kus oblečení
Bill miluje bundy; Tom jeho volné kalhoty

Oblíbení návrháří
Karl Lagerfeld, Hedi Slimane pro Dior Homme, Rick Owens.

Oblíbené město
Tokio (odtud název kapely)

Oblíbená hudba
Bill poslouchá pop-rockovou hudbu (Stereophonics, Coldplay, Kings of Leon), Tom preferuje poslouchání hip-hopu (německý rapper Samy Deluxe je jeden z jeho oblíbených interpretů).

Oblíbené jídlo.
Jsou vegetariáni. Milují těstoviny a pizzu.

Oblíbené filmy
K Billovým oblíbeným filmům patří Zápisník jedné lásky od Nicka Cassaventese, Twilight sága (má vášeň pro upíří filmy), Labyrint od Jima Hensona a Ukradené Vánoce Tima Burtona od Tima Burtona. Tom má rád Pátý elemenent od Luca Bessona a Seznamte se, Joe Black od Martina Bresta.

Oblíbené televizní seriály
Útěk z vězení a Plastická chirurgie s. r. o. pro Billa, Dva z Queensu pro Toma.

Motto
Billovo motto je "Cokoliv se stane, věř v sebe, věř v život, věř v zítřek. Věř ve všechno, co děláš. Vždy. (věta, kterou říká během jeho živých vystoupení). Tomova motto je "Carpe diem".

Dobré zvyky
Hodně spí, když mohou a relaxují hraním si se svými psy.

Špatné zvyky
Bill je posedlý kontrolou, zatímco Tom je líný.

Milují
Bill miluje piercingy a tetování (má čtyři), zatímco Tom má vášeň pro grafitti.

Nenávidí
Paparazzi.

Máme je rádi, protože
Obnovili ideu chlapecký kapely díky jejich talentu a navzdory kritice mají svou osobitý styl s vytrvalostí.

Bill a Tom se stěhují do Ameriky

22. září 2010 v 20:03 | AlíSeK69

Stěhování: Tokio Hotel dvojčata jdou do Ameriky

Bill a Tom Kaulitzovi pendlovali v posledních letech mezi Berlínem a Hamburkem. Ostatní členové kapely zůstávají v Německu.

Berlín. Tokio Hotel-dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi (21) opouští Německo a stěhují se do USA - alespoň pro nadcházející měsíce. David Jost, producent a manažer, ve středu potvrdil: "Bill a Tom se v listopadu ještě na neurčitou dobu stěhují do Los Angeles, aby tady pracovali na songách, ale i nadále si ponechají víc bydlišť v Německu."

Naposledy oba většinou pendlovali mezi Berlínem a Hamburkem. Mezinárodně úspěšná kapela je původně z Magdeburku. Další členové kapely, Gustav Schäfer (bicí) a Georg Listing (basa) s nimi nejedou. "Gustav a Georg mají momentálně přítelkyně v Německu, které nechtějí opustit a kvůli tomu zůstávají v Německu," řekl Jost.


---------------------------------------------------------

Tokio Hotel se stěhují do USA!

Teď se stane to, čeho se jejich fanoušci už dlouho obávali: Tokio Hotel chtějí opustit Německo a přestěhovat se do Ameriky! Jaký to šok pro jejich fanoušky, kteří jejich oblíbence Billa (21), Toma (21), Gustava (22) a Georga (23) udělali těmi, kým jsou dnes: Skutečnými megastars.

Nicméně ne všichni členové kapely se stěhují do země neomezených možností, ale jen Kaultiz-dvojčata. Jejich manažer a producent David Jost potvrdil novinku Bildu: Ano, Bill a Tom se prozatím stěhují do Los Angeles, ale byt v Německu si chtějí nadále ponechat. Přestěhování se do Beverly Hills je naplánováno uprostřed listopadu." Zatímco Georg a Gustav chtějí raději zůstat v jejich rodné zemi, konec konců oba dva tady mají přítelkyně. Ale jaký je důvod stěhování pro jejich kolegy z kapely?

Bill a Tom se jen stěží mohou zachránit od křičících fanoušků a neodváží se vyjít ven ze dveří, aniž by je někdo nesledoval. Bohužel také existuje hodně Tokio-Hotel-nenávistců, kteří kluky popuzují nebo - jak tomu bylo nedávno - vloupání v jednom z jejich domů v Hamburku. No vypadá to tak, jako by Tokio Hotel v jejich starém obsazení byli už historií. Ale bude pro Billa a Tom skutečným uvolněním život v Hollywoodu, kde je obsazení celebrit největší?


-------------------------------------------------------

Tokio Hotel se stěhují do Ameriky!
Bill a Tom opustí Německo už na podzim!

Šok! Bill a Tom se stěhují do Ameriky. Rozjet by se to mělo už na podzim! Podle BILD se Tokio Hotel-dvojčata stěhují do Los Angeles, aby tam s jejich manažerem a producentem Davidem Jostem začali pracovat na nových písních.

"Ano, Bill a Tom se prozatím stěhují do Los Angeles, ale byt v Německu si chtějí nadále ponechat. Přestěhování se do LA je naplánováno uprostřed listopadu."

Druhá polovina kapely, Gustav a Georg, zůstanou v Německu. Konec konců tady mají oba dva přítelkyně.


Vedle práce ve studiu jsou také nervující němečtí stalkers a loupež v jejich hamburském domě začátkem září důvody pro stěhování Billa a Tom. Jestli od dva budou mít v L.A. klidnější život, se teprve ukáže.


-------------------------------------------------------

Další články, které se týkají stěhování Billa a Toma do Ameriky:

Happy B-Day, twins <3

1. září 2010 v 14:29 | AlíSeK69

Intimnosti Billa a Toma

15. srpna 2010 v 20:39 | AlíSeK69

Jsou na světě nejmilovanějšími dvojčaty, Kaulitzovi z Tokio Hotel. Tak stejní, a přitom, tak rozdílní...
Rádi mluví méně a méně o svých intimnostech, i přes pokusy vzrůstajícího obtěžování médii. Nicméně, v opravdu intimním interview pro italský časopis, dvojčata Bill a Tom odhalili něco, co nás nechalo s ústy dokořán. Například, "Někdy závidím Tomovi jeho chování k dívkám," řekl Bill, která drží abstinenci od svých 14 let. "Nemůžu přijít k fanynkám a říct 'Ty, ty a ty do mého pokoje'. Tom může," odhaluje. Bill, velký idol, taky promluvil o údajné homosexualitě. "Fanoušci, kteří se mě stále ptají jestli jsem 'gay' nebo ne, mě otravují (...) Mám rád make-up od dětství a Davida Bowieho..." i když jeden je velmi milující a druhý velmi stydlivý, Bill a Tom přiznávají, že cítí "stejné věci, jako kdybychom žili v obou tělech"!

Tokio Hotel: Koncert Prince

7. července 2010 v 17:22 | AlíSeK69
Tokio Hotel dvojčata, Bill Kaulitz a Tom Kaulitz, se skrývali pod svými čepkami, když byli na koncertu Prince, který se konal ve Waldbühne Olympic Stadium v pondělí (5. července) v Berlíně.

Prince v poslední době vyvolal určitou kontroverzi: "Internet je kompletně pryč," řekl 52letý britskému Daily Mirror. "Internet je jako MTV. Jeden čas tam byl hip a teď je to zastaralé. Jinak všechny tyhle počítače a digitální věci nejsou dobré. Prostě naplní vaší hlavu čísly a to pro vás nemůže být dobré."

Níže je je nejnovější klip Tokio Hotel pro song Darkside of the Sun, což je jeich třetí singl z posledního alba Humaoid. Klip je mix koncertních záběrů a videoklipů!

HQ fotky:


Tom a Bill Kaulitzovi navštívili koncert Prince

6. července 2010 v 19:11 | AlíSeK69Berlin. Účast na jediném německém koncertu popové hvězdy Prince v pondělí večer v berlinském Waldbühne ohlásilo mnoho celebrit.

Mezi 15.000 návštěvníky (míst bylo 22.000) se také vmísili Kaulitz-bratři, Bill a Tom z Tokio Hotel. Bill překvapil neobvykle jednoduchou elegancí bez obvyklých nesmyslů na obličeji. Bratr Tom se skrýval za obrovskými slunečními brýlemi. Spatřeni byli také Silbermond, Jan Delay, Alexandra Maria Lara a její britský manžel Sam Riley stejně tak jako Peter Fox. Všichni - vyjma samozřemě Kaulitz-bratrů - si na vystoupení 52letého Prince libovali ve vzpomínkách na 80. léta.

(c) tokio-hotel-de.blog.cz

Tokio Hotel dvojčata se zakrývají

15. dubna 2010 v 18:46 | AlíSeK69


Německá rocková kapela Tokio Hotel dorazila do svého hotelu v Paříži, Francie v úterý (13.dubna).
Frontman Bill Kaulitz měl zakrytou tvář svojí šálou, zakrýval většinu své tváře, když šel ze svého tourbusu do hotelu. Jeho dvojče Tom si taky zakryl tvář svoji vlastní šálou.
Na fotkách můžete taky vidět Georga Listinga.

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

Psi Billa a Toma v St.Petersburgu (08.03.2010)

28. března 2010 v 20:27 | AlíSeK69

Tom a Bill - backstage

21. února 2010 v 19:22 | AlíSeK69

Bill & Tom Kaulitzovi jsou Nice kluci

19. února 2010 v 16:02 | AlíSeK69

Bill & Tom Kaulitz Are Nice Guys

Tokio Hotel dvojčata Tom a Bill Kaulitzovi si užívají rakovinové tyčinky po příletu na letiště v Nice, Francie ve čtvrtek (18.února).
Bill a Tom, 20, jsou připraveni začít svoje "Welcome to Humanoid City Tour" s Tokio Hotel v Lucemburku již v 22.února. Turné končí v Paříži, Francie a to 14.dubna.
Tokio Hotel taky vyhráli Best International Band cenu na NRJ Awards ve Francii v loňském měsíci.

Tady válí moře - Bill & Tom na Maledivách

12. února 2010 v 18:40 | AlíSeK69

Zimní čas je pro Billa a Toma Kaulitze (oba 20) z Tokio Hotel časem dovolené. A jako každý rok odletěla dvojčata zase 8 000 km daleko do letního ráje na Maledivách. Tam si na Node-Male-Atoll pronajali luxusní rezort - za 2 500 Euro na noc. Dvojčata spí ve vodní vile přímo na moři. Vybavení: Čtyři ploché obrazovky, vlastní bazén a soukromý majordom! Ale tentokrát si kromě odpočinku chtějí užít také trochu akce: Na vodním skútru (do 100 km/h) jezdily rockové hvězdy po Indickém oceánu. Nebo se potápěli v moři. Cool prázdniny znamenají pro TH-kluky ale také nabrat sílu na nadcházející "Humanoid City" turné (32 koncert) po Evropě. 22. února to začne. Takže se nedivte, když budou kluci na pódiu naprosto opálení!

Co dělají Bill a Tom na dovolené na Maledivách?

29. ledna 2010 v 18:49 | AlíSeK69

31 stupňů, celý den slunce a čiré moře. A k tomu Tokio Hotel hvězdy Bill a Tom Kaulitzovi (20, "Automatic")

Tady na Meledivách v Indickém oceánu by miliony dívek také rády byly! Ale dvojčata jsou tady naprosto sami - bez křičících fanoušků, bez managemantu.

Odpočinek před velkým evropským turné (od 22. února)!

Tady na ostrově v Nord-Male Atoll, 8 000 kilometrů od jejich domova v Magdeburgu, jsou Bill a Tom Kaulitzovi naprosto soukromě v luxusním hotelu.

A hotel oprávněně nese toto jméno: světové hvězdy bydlí v moderním vodním bungalovu (přibližně 3500 dolarů za noc) s vlastním majordomem, 4 plochými tv a soukromým bazénem.

Čtenář a reportér: "Všechno dělali spolu. Snídaně v 11.00, potom opalování na soukromém patře, šplíchání v moři a denně společné večeře v jedné ze tří restaurací na ostrově. Jednou za dva dny se nechali namasírovat ve welness centru."

Stardoll Interview s Billem a Tomem

28. ledna 2010 v 15:21 | AlíSeK69
Jak dlouho jsou Tokio Hotel spolu?
Bill: Kapela jsme od roku 2003, ale Tom a já jsme dělali hudbu od 8 let.

Jak byste popsali styl kapely?
Tom: Myslím, že je dost těžké popsat svůj vlastní styl, prostě děláme hudbu. Náš osobní vkus je velmi rozdílný a myslím, že to je důvod, proč je naše kapela směsí všeho: rocku, popu, elektronické hudby - dokonce taneční. Jediné, co asi chybí, je hip-hop.

Jaké jsou vlivy kapely? Máte ikonu stylu?
Bill: Opravdu nemáme konkrétní kapely nebo ikonu stylu, která nás ovlivňuje. Myslím, že jediná kapela, kterou máme všichni rádi, co se týče hudby a stylu, jsou Aerosmith.

Jaké songy rádi hrajete a proč?
Bill: Protože na turné zkoušíme každý den, mění se to ze dne na den. V tuhle chvíli to je Dogs Unleshead a Zoom Into Me.
Tom: Já v tuto chvíli miluju Darkside Of The Sun a Humanoid - oba to jsou vražedné songy, které budeme hrát živě.

Je něco, co byste rádi měli na turné a většinu lidí by to ani nenapadlo?
Tom
: Budeme mít nové úžasné výrobní předměty a nástroje, to nikdo nebude očekávat.

Je pravda, že jsou v kapele vegetariáni?
Bill:
Ano, Tom a já jsme vegetariáni více než rok.

Dejte nám nějaké informace o jednom z vašich nejpamátnějších momentů jako kapela?
Tom: Je těžké vybrat, protože je toho tolik! Kdybych měl vybrat tři z nich, řekl bych, že když se Monsoon dostal na 1. místo v Německu, výhra ne EMA a první VMA cena v naší kariéře. To bylo opravdu speciální, i když jsme to vůbec nečekali.
Bill: Jsme opravdu vděční za každý okamžik s kapelou.

Jaké to je být slavný?
Tom: Je to skvělé, většinu času, protože děláme, o čem jsme vždycky snili.

Kdy jste sami sebou?
Bill: Když jsem s mými přáteli a mojí rodinou.

Máte nejlepšího přítele?
Bill: Ano ;)

Co je na něm/ní dobré?
Bill: Bere mě takového, jaký jsem.

Co byste rádi řekli členům Stardoll?
Tom: Všem přejeme šílený rok 2010 a doufáme, že vás tento rok uvidíme na jednom z našich koncertů!

Na co jste hrdí?
Bill: Na vše, čeho jsme dosáhli, nic z toho jsme nikdy nepředpokládali.

Tom: "Sláva je návyková"

26. ledna 2010 v 20:13 | AlíSeK69
http://is.blick.ch/img/gen/E/T/HBETy3MT_Pxgen_r_488x332.jpg

Tokio Hotel o jejich drogové době, aférách a jak vnímají být slavnými.

Bille a Tome Kaulitzi, před mála měsíci jste řekli, že jste už ve 13 brali drogy.
Bill: Přesně. Ale k naší obraně musím říct, že jsme se přestěhovali na vesnici. Prostě to tam bylo naprosto nudné. Drogy přišly vhod.

Kolik spolknete teď?
Bill: Už nic.

To nevěřím.
Bill: Skutečně. Při našem přísném plánu turné bychom si drogové excesy nemohli vůbec dovolit.

Je cool být slavný?
Tom: To je těžké říct. Momentálně jsem velmi spokojený, už bych si ale přál, jít do města zase nepoznaný, bez bodyguardů. Ale bez slávy byl dál žít nemohl. Je návyková.
Bill: Pro naši kariéru děláme škrty v našem soukromém životě.

Kde nejčastěji?
Tom: V milostném životě. Je nemožné, aby existoval nějaký vztah, když jste pravidelně tři měsíce na turné.

Proto běháš od vztahu ke vztahu?
Tom: Jasně. Konec konců mám své potřeby.

Jako člen kapely bys to nemusel mít těžké, abys ulovil dívku.
Tom: To je už výhoda. Ale upřímně musím říct, že taky předtím jsem neměl žádné potíže sbalit dívku.


Bille, proč tě nikdy nevidíme v doprovodu?
Bill: Chtěl bych spíše zakotvit a ne jako Tom mít každou noc jinou. A city se nedají donutit.

Co kritizujete na tom druhém?
Bill
: Tom je egoista.
Tom: A Bill si myslí, že má nejdelšího. Ale to není pravda.Bill & Tom for "Nylon" magazine

25. ledna 2010 v 18:30 | AlíSeK69

TV Moda 23.01.2010 - rozhovor s Billem a Tomem

24. ledna 2010 v 21:26 | AlíSeK69
Tak dneska už letím =) Zítra se tu ukážu až večer, mam autoškolu =(
takže dřív jak v 19:30 tu asi nic moc nebude. Možná dneska přednastavím nějaký články
aby to tu nebylo prázdný =)
EDIT:
Tak sem jich přednastavila docela dooost, ták doufam že to bude OKI =)
_________________________________________


Řekni nám něco o tvých pocitech, dojmech ze show...
Bill: Byl jsem tak nervózní a opavdu nadšený, bylo to skvělé. Miluju to oblečení a show, bylo to neuvěřitelné.

Co si měl na sobě?
Bill: Docela extravagantní kalhoty, viděli jste peří? Jsou falešné, žádné zvíře nebylo zraněno, to je pro mě nejdůležitější..

Připravujete turné s Desquared2.
Bill: Jasně a jsem tak pyšný, že nám tihle dva vytvořili oblečení. Všejno je stále tajemství, včera jsme o tom mluvili. Viděl jsem první skici Deana a Dana a vypadá to úžasně. Bude to skvělé turné a s úžasným oblečením. Jsem rád, že to přijeli.

Můžeš mi ukázat tvé triko?
Tom: Jo, líbí se ti? Je tam napsané "teenage riot".

Hokej, horor, Desquared2. Úžasné!
Dean: Díky, díky!

O čem kolekce je?
Dan: Je velmi překvapující, agresivní, velmi silná...opravdu se mi líbí. Má to nějaký druh energie.
Dean: Je to kombinace dvou světů, víte.. Paillettes, peří s hokejovým násilím...stříkanci!

Který z bratrů je lépe oblečený?

20. ledna 2010 v 14:42 | AlíSeK69

Bratrský rozdíl u Tokio Hotel. Bill Kaulitz uráží v jednom rozhovoru pro MTV módu svého bratra Toma. Jeho mínění: "To vůbec nejde."

Že jsou Tom a Bill Kaulitzovi (20) dvojčata na první pohled nevypadá. Především, když se porovná módní styl obou muzikantů.

Zpěvák upřednostňuje rovné džíny, uplé svršky a čas od času si vyrazí na podpadcích. Pro Toma není oblečení dost široké: XXl trika a kalhoty jsou kombinovány se sneakers.

Tady je kritika stylu nevyhnutelná. Bill Kaulitz v jednom rozhovoru pro MTV odpověděl, když se ho ptali, do jaké módy by nešel: "No oblečení, které nosí Tom bych si nikdy nevzal - a jinak pravou kůži. To vůbec nejde."

A odkud přichází tento módní vkus? Bill o jeho bratrovi: "Ten vážně poslouchá jen hip-hop, i když hraje v rockové kapele, takže se to k sobě vůbec nehodí."

Zbývá otázka, jestli je Bill Kaulitz oblečený lépe než jeho bratr a jestli Tom má taky důvody urážet.

Jeden z nich je však vpředu: Frontman Tokio Hotel směl na Fashion Week v Miláně chodit po módním molu v outfitu od "Desquared2."

So si myslíte vy? Který z těchto bratrů je lépe oblečený? V naší galerii si prohlídnětě fotky dvojčat a hlasujte!


 
 

Reklama