Děkuji Všem za přízeň ;)
Vážím si Vaší návštěvnosti, Vašich komentářů, Vaší podpory !
Všem třem interpretům jsem i nadále věrná, ale na blog už nemám čas :(
Ještě jednou Velké díky :-) a milujte a poslouchejte hudbu ;)

TH - News

Rozhovor s Gordonem

30. ledna 2012 v 19:43 | AlíSeK69

Rozhovor je ze 17. prosince 2005.
DATEs v rozhovoru s Gordonem Trümperem, nevlastním otcem Tokio Hotel kluků Billa a Toma Kaulitzových, o úspěchu, kariéře a stínech, které povyk kolem celebrit vrhá na soukromý a rodinný život.
Jak se vaše rodina vypořádává s extrémním úspěchem Tokio Hotel, s fanoušky a hysterií kolem kapely?
Každá kapela si přeje udělat někdy takový průlom, především když dlouhá léta hrajete v malých klubech a vystupujete před pár lidmi, stejně tak, jak to dělali kluci. Ale rozsah si opravdu nikdo neumí představit. Byli jsme strašně vystresovaní davem fanoušků, kteří obléhali náš dům, zašlo to tak daleko, že jsme přišli k naší přední zahradě a dívali se skrz okna. Ve skutečnosti už nemáme žádné soukromí, i když Bill a Tom tady nejsou.
Změnil se vztah Billa a Toma k vám od té doby, co jsou na vrcholu kariéry?
Dosud je všechno jako dřív. V momentě, kdy mají trochu času a jsou doma, tak si to opravdu užívají. Samozřejmě, že často mluvíme o všech věcech, se kterými se potýkají na jejich koncertech nebo mediálních vystoupeních. Ještě pořád se ptají jejich matky na její názor, jejich vztah je prostě velmi úzký a otevřený. Jediná věc, která se radikálně změnila, je, že už spolu nemůžeme jít ven a něco podniknout, protože když jsou na ulici, neobejdou se obklopování hysterických fanoušků.
Názory na Tokio Hotel jsou opravdu rozvrácené, jedni je oslavují jako nováčky a nové teenie hvězdy, v pravém slova smyslu, a druzí hlasitě urážejí jejich hudbu a jejich outfit. Jak se dá vypořádat s touto permanentní černo-bílou kresbou?
Od Billa a Toma vím, že se s tím vypořádávají naprosto v pohodě, protože patří k těm, kteří si užívají chvíle jejich, takříkajíc, nového života, pokládají to za vzrušující a zábavné. Obzvlášť pro jejich matkua mě je to trochu jiné. Mnohé věci prostě rozčílí, protože to není pravda a s Billem a Tomem jako osobami, to nemá žádné dočinění. Někdy se strachujete, jestli to vydrží bez újmy, ale oni hrozně rostou a dospívají.
Kluci chtěli být od začátku vnímáni jako velmi nezávislí a samostatní, pokud šlo o jejich hudbu, kariéru. Co si myslíš ty, ty jsi taky kytarista, zasáhl jsi do jejich vývoje?
Vlastně jsem se snažil, být pro ně něco jako velký brácha. Jejich hudební styl si našli naprosto sami. Nacvičili si to dřív, protože zkoušeli v mé hudební škole. Já si ale myslím, že jsem jim mohl dát vášeň pro hudbu. A to je také to, co u Billa a Toma zůstane.
Co si myslíš, jaké to bude u Tokio Hotel za rok? Budou prodávaní a slavní nebo trvalá hudební historie?
Myslím, že se to změní. Když je u konce první velký běh, a u nich to bylo extrémní, že v tak krátkém čase získali tolik ocenění, jako naposled obě Comet, číslo 1 v singlové hitparádě - také v hitparádě alb, potom to jistě bude o něco menší, ale stabilní základna fanoušků zůstane. Ale kluci už dříve dokázali, že mají na to, aby přivedli sál do varu, už dlouho před Tokio Hotel opravdu rockovali. A jedno je jisté, umí lidi nadchnout, a pokud má být někdo slavný a vydržet to, pak jsou to oni!

Tokio Hotel: Tlak a napětí stále stoupá

30. ledna 2012 v 19:38 | AlíSeK69

Kolem kluků z Tokio Hotel se to velmi uklidnilo. V uplynulých osmi měsících byli téměř kompletně mimo veřejnost. Zaměřeují se jenom na jejich nové album a nabírají síly, aby jejich nastávající povinnosti dobře absolvovali. Napětí u fanoušků Billa a Toma Kaulitzových stoupá do nekonečna. Nová deska musí být úspěšná. Jenom zřídka máme nějakou novinku, jako např. Bill Kaulitz a jeho účes nebo když jsme četli o Tokio Hotel na japonské MTV Music Awards.
Teď je tady konečně veřejné stanovisko ke statusu nového díla: "Momentálně pracujeme ve studiu na novém albu," řekl producent a manažer David Jost minulou středu tiskové agentuře dapd. To je dobré vědět, ne? Samozřejmě, že to není žádná nová zpráva, ale teď je to alespoň naprosto oficiální!
Pro všechny, kteří chtějí překonat čas, jsou tady ještě úžasná "stará" alba a brzo také App bratrů Kaulitzových, kteří slibují blízký kontakt s fanoušky. Uvidíme, co ještě přijde! Zcela nový styling? Nový sound? Jsme zvědavi.

CZ Bravo 22/2011

27. ledna 2012 v 21:02 | AlíSeK69

DE Popcorn 12/2011

27. ledna 2012 v 21:00 | AlíSeK69

musicserver.cz: Ich liebe dich, Bill! Ich liebe dich!

27. ledna 2012 v 21:00 | AlíSeK69

Válcují nás z televize a rádia. Válcují celou Evropu. Na Óčku tomu říkají "německá Nirvana" nebo tak něco. No nevím. Každopádně v úterý hráli Tokio Hotel v Praze speciální gig jenom pro pár vyvolených. Nemáš zelenej proužek, nejdeš! My šli. Jak zní naživo nejúspěšnější hudební produkt posledních měsíců?
Čekání, co snad nikdy neskončí. Had tvořený lidskými těly, tolik typický pro okamžiky zvané mezníky. Časoprostor, kdy naděje dostává doslova hmatatelné rozměry, kdy se mění z abstraktní veličiny v jednotku neskutečně konkrétní. Někdy bolavou, někdy zoufalou, někdy nadšenou, ale pokaždý neskutečně hlasitou. Schrei! Křič! A ony křičí! Neskutečně. Chtějí je vidět, chtějí si šáhnout, chtějí podpis. Chtějí cokoliv, co bude vonět po německém ansáblu jménem Tokio Hotel. Po dětech, co zbláznily děti z celý Evropy. Po dětech, který si u nás doslova vydupali. Jenže nic! Kamaráde, tohle už jsou hvězdy, ty před koncertem ukážou maximálně tak vlastní ochranku a v backstage se opájej tim rykem, co k nim z dálky dolejhá. Svalnatý kluky pošlou ještě několikrát. Je to jako droga. "Ich liebe dich! Ich liebe dich!" komu by se to v jejich věku nelíbilo. V tom, kdy si začínáš pořádně užívat odlišnosti mezi mužským a ženským pohlavím. "Ich liebe dich! Ich liebe dich!" Slzičky, v nichž se mísí štěstí se smutkem, tečou. Pomalinku. Rozmazávají make-up, který byl nanesen snad poprvé. Kvůli týhle příležitosti, kvůli jejich miláčkům. Řasy ztrácí svou přitažlivost, tak pracně vybudovanou hodinami před zrcadlem. Začíná táhnout pod minisukně, které v některých případech zavání trestnou činností. "Ich liebe dich! Ich liebe dich!" Stále nepřicházejí. Ale už můžeme k nim! Ryk. Ryk v běhu.
Venku byla kosa, vevnitř je teplo, videokamery, větší než malé množství černě nalakovaných nehtů, Libor Bouček a napětí. Kde jsou? Pokaždé, když se na pódiu objeví technik, otřásá se prostor v základech. Ani napotřetí ho nepoznávají. Všechna dobrá místa pro pořízení fotografií jsou obsazena. Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí. Čas na jemně perlivou vodu. Křik! Už? Ne, technik. Ani 0,25 litru to nespraví, vzduch těžkne, atmosféra houstne. Chtělo by to ještě jednu. Vodu. Ale to už se objevuje konferenciér. Libor nezapomene vychválit, co musí. Nejprestižnější hitparádu u nás (T-Music, zná to někdo?) & hudební časopis, jehož čtenáři vědí (co je to Bravo?). Teď by to chtělo pytlík. Na zvracení. Ale světla zhasínají a jde se na to. Koncentruj se!
V uších doslova zvoní! Na pódiu se objevuje Tom - kytarista s poněkud podivnou vlasovou kreací na hlavě. Jo, dredy. Jo, proti těm nic nemám. Jenom ty jeho jsou takový podivný. Vždycky, když ho vidím, tak má čepici. Ty dredy prostě vypadaj jak nasazovací. Cool nasazovací dredy z Karstadtu za 2 eura padesát + čepice zadarmo. Hrábnutí do strun. Blesk. Už je tam i bubeník a basák. "Bill! Bill! Bill" Wo bist du? ptám se sám sebe a zpětně si uvědomuju, že jsem se přitom usmíval. Jako Němec, co ho viděl v katalogu nějaký "echt deutsh escort služby". Jako Němec, co by si ho chtěl koupit na jednu noc. Wo bist du? Blesk. Už přichází. Je to ON! V bílém sáčku, vlasy černé jako uhel a delší! Mám strach o tu slečnu, co sebou zmítá v hrozivých křečích. Stojí na baru a vypadá, že to madlo, kterýho se drží, nevydrží nápor jejího těla. Rozvášněného. Plného adrenalinu! "Tokio Hoteeeeeeel!"

Když se o někom říká, že je k sežrání, že je krásnej a op*chání hodnej a tak podobně, většinou na tom něco bude. Když se o Molkovi říká, že má sex-appeal, něco na tom bude. Když se říká, že Mahulena Bočanová je kus, něco na tom bude. Tak proč, když se o Billovi tohle říká + se vzhlídnul v těhlech dvou celebs (asi), to u leadera Tokio Hotel neplatí? Ono nestačí dát slovu androgynní jasný obrysy, ono to chce taky charisma a to tady jaksi postrádám. Ale jsem v opozici, černýchnehtůavlasůprosté opozici, která má takovou podporu, že by to nestačilo ani na jedno křeslo. I když. Možná elektrický by mi fans TH dali. Všichni tomu hermafroditovi zobou z ruky. Zpívaj texty, slovo od slova, zatímco já se chytám jenom při refrénu a ještě navíc pouze u několika slov. Zvuk je neskutečně předimenzovanej a já marně tápu, jestli je to schválně. Billík miláček do toho dává všechno, ale výsledek je o ničem. Falešný. Ale aspoň je nějak aktivní, pochopil, že to nemůže dělat dřevěně. Ale kluci okolo nepochopili nic.
Hrajou se singly "Durch den Monsun", "Schrei", "Rette Mich" a ještě dvě věci, jejichž název mi uniká. Hvězdy. Bill si může dovolit dát mikrofon kdykoliv od úst. Vlastně by tam ani nemusel bejt. Ale na koho by se pak koukalo, co? Neskutečná věc nastává po čtvrtym kusu. Tokio Hotel se sbalí a odcházejí. Oni se chtějí nechat zavolat zpátky! Vytleskat, vykřičet, vyprosit!! Pět odrhnutých věcí, z nichž poslední je jako přídavek, a je po srandě. Zpocená děvčata se hrnou ven, překážka nepřekážka, lidi nelidi. Autogramiáda! Člověk to pozoruje jen tak z dálky, na hodinkách mu svítí 20:45 a v mysli rotuje myšlenka, že už by šel domů. A hned za ní další, že to se mu na koncertu už hodně dlouho nestalo. Ryk. Tokiáčci přicházej škrábat podpisy, zima leze pod tričko. Maj to zmáklý kluci. Ale my velký, my už jim to nežereme.

Co znamená vést Fan Army Tokio Hotel

27. ledna 2012 v 20:30 | AlíSeK69

Jak můžete vidět z masivních přílivů hlasů v kategorii Fan Army FTW, cena zaměřená na tyto top milovníky hudby je jedna z nejpopulárnějších O Music Awards. To je důvod, proč se zaměřujeme na rozhovor s top psy v každé z těchto armád - lidé, kteří nás svým horlivým nasazením ohromují a současně i děsí.
Tokio Hotel Aliens na posledních MTV O Music Awards přesvědčivě porazili své konkurenty, vyhráli Fan Army FTW. Tentokrát jsou zpět a tvrdě bojují za svou oblíbenou německou popovou kapelou. S 30letou Jacqueline z Dominikánské republiky, která je jedním z jejich top generálů, jsme si popovídali o tom, jaké to je vést vítěznou fanouškovskou armádu.
Kdy ses stala fanynkou? Proč?
Fanynkou Tokio Hotel jsem se stala v roce 2008 poté, co jsem je objevila na Youtube. Miluju učení jazyků, takže jsem na YouTube hledala nějakou německou hudbu a našla jejich hudební klip "1000 Meere" a jejich vystoupení s tímto songem na NRJ Music Awards 2008 ve Francii. Další den jsem začala poslouchat všechnu jejich hudbu, sledovat epizody Tokio Hotel TV, jejich hudební klipy, živá vystoupení, rozhovory, atd. Zamilovala jsem se do jejich německé hudby, osobností a samozřejmě Billa Kaulitze; je unikátní, jsem jím fascinována.
Kdy ses rozhodla připojit se a vést fanouškovsko armádu?
V roce 2008 se uskutečnilo několik důležitých Tokio Hotel hlasování (MTV VMA, MTV Latin America Awards, MTV EMA) a já za ně hodně hlasovala. Opravdu jsem chtěla, aby tyhle ceny vyhráli, také jsem je chtěla podpořit víc tím, že jsem šířila slovo o těchto hlasováních. To je důvod, proč jsem se zapojila do různých Tokio Hotel fór po celém světě (USA, Německo, Itálie, Francie, atd.) a to především protože, že jsem chtěla pomoct ve všech hlasováních a neustále připomínat, aby fanoušci hlasovali. Pak jsem v roce 2009 vytvořila účet na Twitteru (@BillKaulitzFans), protože Twitter je nejúčinnější způsob, aby vás lidé slyšeli a také je to velmi užitečný a silný nástroj s cílem šířit slovo (hlasování, novinky a všechny typy aktualizací), je to rychlejší a jednodušší, momentálně je to nejlepší věc.
Jaká je obecná uniforma vaší fanouškovské armády? Nějak oblečení, které všichni nosíte? Koncertní trika, atd.?
Není to jednotné. Někteří fanoušci nosí Tokio Hotel trika, která si můžete koupit v oficiálním Tokio Hotel obchodu.
Kolik hodin týdně posloucháš hudbu?
Jak se to vezme, ale v těchto dnech asi dvě hodiny týdně. Ale to se samozřejmě změní, až bude vydáno nové album Tokio Hotel. :)
Kolik hodin tvrdých a rychlých pravidel pro členy fanouškovské armády?
Nejsou žádná tvrdá a rychlá pravidla.
Jak úzce znáš ostatní členy? Jste všichni přátelé?
Fanoušci Tokio Hotel jsou jako velká rodina.
Jak se se vám minule podařilo vyhrát Fan Army FTW? Nějaká strategie?
Opakování je matka moudrosti. Fanoušci Tokio Hotel jsou veteráni v hlasování :).
Letos jste začali hlasovat poměrně rychle. Jak jste to zařídili?
Nezačali jsme hlasovat předtím, než jste to oznámili na stránce, ale začali jsme hlasovat, jakmile jsme uviděli @MTVOMA tweet o nominacích. V příspěvku byl odkaz na hlasování. :)
Jaký je váš plán tentokrát?
Nikdy neodhalujte vaše strategie. ;)
Fotka - Flickr, Toni Villaró

Kdo okrádá voskové celebrity?

27. ledna 2012 v 20:29 | AlíSeK69

U Madame Tussaunds se potulují zloději šperků! Znovu a znovu tady stojí slavné voskové dámy bez náušnic.
A "Tokio Billovi" byl teď ukradnut celý prst.
PR-manažerka Nina-Kirstin Zerbe (32) se domnívá, že šperky si tajně berou fanoušci jako suvenýr.
Zerbe: "Částečně bývají vytrhnuty přímo z ucha. To je nepříjemné, protože se musí vyměnit nejen náušnice, ale i celé ucho." Šperky jsou originální náušnice hvězd, často musí být znovu navrhnuty návrhářem.
Pupulární oběti: vosková figurína Angeliny Jolie, Nicole Kidman nebo mladá Hildegard Knef.
Zerbe: "Náušnice mužů, např. Justina Timberleka, nebyly ukradnuty téměř nikdy."
Figurína "Tokio Hotel"-zpěváka Billa Kaulitze tady najednou byla dokonce bez ukazováčku.
Zerbe: "Potřebujete enormní sílu, abyste prst odlomili." "Operace" stála okolo 5000 Euro.
[...]

Eurochannel Guide - Tokio Hotel

27. ledna 2012 v 20:28 | AlíSeK69
Tokio Hotel Germany
Po jejich světovém turné "Welcome to Humanoid City" přichází představitelé mladého mezinárodního rocku na Eurochannel.
Jsou silní, výrazní a extravagantní, ale především jsou jedineční! Tokio Hotel obsadí obrazovky Eurochannelu exkluzivními rozhovory, záběry ze zákulisí, hudebními klipy a vynikající live show, která vás zbaví smyslů.
Tokio Hotel poskytují nejnadějnější německou hudbu současnosti. Byli na turné po celém světě, jejich elektronickým pop-rockem lomcují publikem a jejich význam prokázali také tím, že jsou uznáváni fanoušky a kritiky. Na MTV Europe Music Awards v roce 2010 získali cenu Best World Stage vystoupení.
Euromusic vás zve na jízdu s těmito mladými hvězdami kvůli strhujícímu rockovému zážitku s hity jako "Automatic," "Scream" a "Don't Jump."
Jiná stránka Billa Kaulitze
Zpěvák není jenom novou tváří německého popu, ale také módním trendem.
Často byl nazýván černým andělem mola. Jeho rockový styl a šokující účes mu ve velmi nízkém věku dali kus dortu ve světě módy. Má vášeň pro módu a jeho skříň je toho důkazem. V rozhovoru s Buzznet se přihlasil k posedlosti pro oblečení a že "mám u sebe 10 až 20 zavazadel. Moje skříň teď vypadá skoro jako obchod s oblečením. I když si o sobě myslím, že jsem trochu blázen, miluju tu."
Má pravdu, hodně lidí možná pokládá jeho smysl pro módu za šílený a Tokio Hotel fóra jsou plná odkazů na toto téma, někteří dokonce naznačili, že by kvůli jeho androgynnímu vzhledu mohl být homosexuál. Vypadá to, že on se o tohle nestará a obléká si to, co chce on.
Nestará se ani o ceny. Mezi jeho preferovaným oblečením má několik legín s leopardním vzorem od Givenchy za 627 euro. Jeho kolekce se také skládá z kabátů Burberry, které stojí více než 1000 euro. Také se přihlásil k lásce pro boty Rad Hourani, ve kterých se ukázal na mnoha veřejných vystoupeních.
Jeho zatím nejlepší módní moment bylo focení pro 30. výroční magazínu Vogue. Na tuto složitou práci byla pověřena módní legenda a návrhář Karl Lagerfeld a výsledek byl lepší, než oba dva očekávali. V prohlášení pro Style.com o měsíc později návrhář řekl, že by zpěváka vybral pro budoucí přehlídková mola.
Bill Kaulitz miluje svět módy a také si je vědom problémů, které jsou s tím spojené. Po celém světě se ví o zabíjení zvířat pro módní průmysl, ale zpěvák nemá rád nic, co souvisí s brutalitou k jiným žijícím druhům. V okamžiku, kdy si vybírá oblečení, se ujišťuje o tom, že na to nebyla použita žádná zvířecí kůže.

MTV News: Tokio Hotel jsou zpátky ve studiu

27. ledna 2012 v 20:26 | AlíSeK69

Jejich nové album vyjde na jaře 2012!!!!

Je to už nějaká doba, co jsme viděli naše oblíbené německé rockery, Billa a Toma Kaulitze, Georga Listinga a Gustava Schäfera a já vím, že všichni čekají, až uslyší nový materiál, ale vypadáto, že všechno bude už velmi brzy!
Kluci v poslední době moc nevystupují, ale to je kvůli tomu, že se přestěhovali do Los Angeles a tráví dny a noci ve studiu a pracují na jejich novém album, které vyjde na jaře 2012!
Tokio Hotel jsou průkopnická a unikátní kapela a vždy dodají to, po čem šílí fanoušci na celém světě.
Jejich prvního alba jako Tokio Hotel, Schrei, prodali po celém světě více jak půl milionu kopií, jejich druhé německé album Zimmer 483 a první anglické album Scream, což je kombinované album, se po celém světě prodalo více jak milion kopií.
Není pochyb o tom, že tohle album bude následovat jejich úspěšný trend,
Co si myslíte, že můžeme očekávat od jejich nového alba?

CZ Bravo 17/2011

18. srpna 2011 v 19:08 | AlíSeK69

InRock (JP) #333

15. srpna 2011 v 20:14 | AlíSeK69
imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.comimagebam.com

CZ Bravo 16/2011

15. srpna 2011 v 20:14 | AlíSeK69

ELLEgirl 08/2011 (Japan)

14. července 2011 v 15:22 | AlíSeK69
imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Tokio Hotel získávají jako první německá kapela MTV cenu v Japonsku

9. července 2011 v 10:51 | AlíSeK69

Berlín. Teprve minulý týden přerušili Tokio Hotel svoji pauzu ukazování se na veřejnosti a vystoupili ve velkém darovacím vysílání MTV Japan - "Music Aid". Tokio Hotel společně s mezinárodními a národními hvězdami včetně Lady Gaga sesbírali dary pro oběti zemětřesení a tsunami.
Teď byli vyhlášeni vítězové letošního ročníku MTV Video Music Awards. Tokio Hotel jako první německá rocková kapela získali MTV cenu v Japonsku.
Jak MTV Networks teď oficiálně potvrdila, Tokio Hotel s "Darkside of the Sun" v kategorii "Nejlepší rockové video" porazili všechny ostatní interprety. Čtyři Magdeburčani tak tímto byli přijati do všech MTV cen po celém světě. Včetně čtyř European Music Awards (mezi jinými "Nejlepší nováček" a "Nejlepší headliner"), čtyři MTV Latin Awards (mezi jinými za "Nejlepší song" a jinak téměř nedostupné MTV USA Video Music Award jako "Nejlepší nováček" v Americe (tuto cenu předtím získali interpreti jako Nirvana, Guns N' Roses a Eminem).
Celkově Tokio Hotel vyhráli již rekordních 92 národních a mezinárodních ocenění a doposud obdrželi 58krát Platinu a 87krát Zlato.

Takto vypadá Tokio Gaga!

27. června 2011 v 19:58 | AlíSeK69

http://bilder.bild.de/fotos-skaliert/gaga-bill-21713054-mfbq-teaser-18528708/4,h=343.bild.jpg
Na "MTV Awards" v japonském hlavním městě
Takto vypadá Tokio Gaga!
Bill Kaulitz může být zaměněn s Lady Gaga
Říct vám další otřepanou pravdu může být zbytečné, ale: O vkusu by se dalo hádat.
Při pohledu na Lady Gaga, 25 a Tokio-Hotel-frontmana Billa Kaulitze, 21, se dá nesporně konstatovat: Jejich outfity jsou zase magnetem pro oči!
Zatímco Gaga byla s ultra-ultra-vysokými podpatky a koženou vestou se zlatými nýty oblečena spíše jako kluk, Bill působil v koženém pláštíku jako slečna Kaulitz.
Každopádně oba dva byli na "MTV Awards" poblíž Tokia vrcholy večera - ostatní mezinárodní hvězdy se do Tokia neodvážily přijet kvůli atomové katastrofě.
Takže velmi nahlas říkáme: Odvaha vám sluší dobře!!

Die Räuber s Billem a Tomem!

27. června 2011 v 19:57 | AlíSeK69

Dlouhou dobu se fanoušci hádali o oznámených projektech Billa a Toma. Teď je ale čekání u konce. Německý režisér Christoph Gampl zveřejnil před dvěma týdny podrobný koncept o filmu "Die Räuber" (Loupežnici). Drama "Die Räuber" od Friedricha Schillera by teď mělo být převedeno do animovaného filmu, kde budou i reálné scény Billa a Toma v hlavních rolích.
Tady je shrnutí obsahu filmu:
"V krizi otřeseném Německu roku 2039 reaguje vláda na radikalizaci různých politických stran postupným vývojem společnosti orwellovských rozměrů. Maximilian von Moor (54), šéf policie a vládní funkcionář, zažívá narůstající chaos a rozdělení společnosti dokonce i ve vlastní rodině. Zatímco jeho oblíbený syn Karl (21) se stává ikonou odporu proti vládnoucí třídě, jeho druhý syn Franz (21) začne toužit po moci. Karl, který je podporován svým otcem vede nekompromisní režim v podzemí. Jeho snoubenka Amalia je na jeho straně a to i přes veškerou propagandu proti povstalcům a hrdě klade odpor Franzovému pokusu o sblížení.
Situace v zemi bude mimo kontrolu, když stárnoucí policejní šéf záhadným způsobem přijde o život. Se svým synem Franzem aktivuje jejich sílu. Když Karl zjistí, že je jeho otec stále naživu, a že je zajat a držen v bunkru jeho bratrem , dává rozkaz k útoku na město a pomstí se svému bratrovi. Nastává boj bez vítěze, ve kterém pouze nebeské síly získají tragické vítězství."
© www.chappalingofilms.de
Bill přebírá ve filmu hlavní roli "Franze von Moora" a Tom roli "Karla von Moora". O spolupráci s Billem a Tomem a výběrem herců píše Christoph Gampl následující:
"Hledal jsem dlouho, mluvil jsem s mnoha castingovými agenty, sledoval reklamy a dokola to odmítal. Chtěl jsem mladé herce, kterým je 20, jak příběh vyžaduje, v neposlední řadě proto, že se jedná o mladé publikum. A chtěl jsem pár bratrů. Díky reportáži v časopisu na téma "dvojčata" jsem narazil na Billa a Toma Kaulitze, objevil jsem nápadné paralely, začal jsem o tom znovu přemýšlet - a najednou jsem věděl, že právě oni tento příběh pozvednou na novou úroveň. Bill a Tom jsou si výzvy velmi dobře vědomi, vezmou si čas na trénování herectví, vyučování mluvy a dialogu. Právě teď cvičí, aby jejich role byla profesionální. [...]"
© www.chappalingofilms.de
K dispozici je už první pohled na artwork filmu, který připomíná "Humanoid" a také způsob, jak dvojčata budou vypadat.
Die Räuber - artwork Galerie | ©www.chappalingofilms.de
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
V současnosti není žádné oficiální potvrzení od Billa a Toma a také není jasné, kdy film vyjde, proto je tato zpráva považována za drb.
Update: Článek ze srpna 2010 také ukázal, že Gampl vyvíjí materiál pro film už půl roku. V srpnu 2010 vznikl trailer, virtuální kulisy a scénáře. Rozpočet pro film je pět milionů eur a natáčecí práce by měly začít na podzim 2011.
zdroj: th-wonderland.de
překlad: tokio-hotel-de.blog.cz (za případné nesrovnalosti v překladu se omlouvám ;)

Tokio Hotel v Americe vyhrávají MTV O Music Award

5. května 2011 v 11:27 | AlíSeK69

Oslava zbrusu nové MTV O Music Award show se konala v Las Vegas, US, včerejší noc. A přestože se TOKIO HOTEL snažili během posledních pěti mesíců uniknout pozornosti, nedělali žádné rozhovory nebo TV vystoupení, čtyři rockové hvězdy z Německa získali cenu v kategorii Fan Army. Porazili takové americké interprety jako Lady Gaga, Rihanna nebo Justin Bieber a byli jediný evropský interpret, který získal jednu z prestižních trofejí. Celá MTV O Music Award byla vysílána po celém světě přes LIVE stream.
Kromě americké MTV Video Music Awards, MTV Latin Music Awards nebo MTV Europe Music, kde si v posledních letech Tokio Hotel odnesli domů četná ocenění, MTV O Music Awards je teď čtvrtým mezinárodním MTV formátem, kde Tokio Hotel vyšli jako jedni velkých vítězů noci.
OBROVSKÉ PODĚKOVÁNÍ NEJLEPŠÍM FANOUŠKŮM NA SVĚTĚ - VÁLÍTE!!!
...podivte se na celou MTV O Music award show přímo TADY nebo se podivte na video zprávu , kterou pro VÁS Bill a Tom nahráli!

Tokio Hotel mají na MTV O Music Awards nejvíce fanoušků

28. dubna 2011 v 16:27 | AlíSeK69
26.04.2011
Pro každého, který sice hudbu miluje, ale není nutně velkým fanouškem určitého interpreta nebo určité kapely, je tato zpráva překvapující. Podle MTV O (Online) Music Awards mají Tokio Hotel největší armádu fanoušků. Do konce hlasování zbývají jen tři dny a je fascinující, že toto hodnocení nevede Justin Bieber nebo podobní, ale Tom a Bill Kaulitzovi s Tokio Hotel. Tom Kaulitz na svém blogu ještě jednu vyzval k hlasování, takže výsledek je také bezpečně jistý.
Tom Kaulitz na svém blogu: "(Poslední tři dny) hlasování v MTV O Music Award...takže běžte ke klávesnici a ještě teď rychle hlasujte! Během posledních týdnů jste TH drželi na špici v kategorii "Fan Army FTW" - mockrát za to děkujeme.
Mezi Top 13 Tokio Hotel nejsou jen aktuální číslo jedna, jsou také jedinou německou kapelou, takže rychle hlasujte, aby naši velvyslanci ve věci hudby také doopravdy vyhráli!
Hlasujte TADY!
http://cdn.loomee-tv.de/wp-content/uploads/2011/04/SPX-033222.jpg

Tokio Hotel jsou nominováni na MTV Video Music Aid Japan!

28. dubna 2011 v 16:26 | AlíSeK69

Tokio Hotel jsou nominováni na MTV Video Music Aid Japan a to s "Darkside of the Sun" v kategorii "Nejlepší rockové video". Více informací a způsob, jak hlasovat, bude zveřejněno brzo. Show se bude konat 25. června v Tokiu v aréně "Makuhari Messe" a výtěžek z této události půjde na Japonský Červený Kříž. Jako první vystupující byla oznámena Lady Gaga.
Nejlepší rockové video - nominace
Linkin Park - The Catalyst
One Ok Rock - じぶん Rock
Radwimps - Dada
Tokio Hotel - Darkside of the Sun
Wampire Weekend - Cousins

„Jsme inspirováni věcmi jako jsou filmy, naše okolí, každodennní život nebo ranní probouzení“

20. dubna 2011 v 16:51 | AlíSeK69

Tokio Hotel ukazují starost o Japonsko. Kapelu reprezentují bratři Bill a Tom Kaulitzovi, kteří laskavě souhlasili s tím, že poskytnou telefonický rozhovor z Los Angeles.
Co děláte?
Bill: Byli jsme ve studiu psát songy, zahajujeme nové projekty a tak podobně.
Píšete nové songy pro další album?
Tom: Možná bude nebo možná to nebude na dalším albu, v této fázi prostě píšeme songy. Ještě pořád nemáme definovaný plán pro vydání nového alba a nevíme, kdy ho vydáme. Prostě jsme kreativní, píšeme hudbu.
Jaké typy songů píšete? Zpíváte v angličtině? Nebo jsou napsány v němčině?
Bill: Právě teď jsou songy napsány více či méně v angličtině. Já sám nevím proč. Prostě to ze mě přirozeně vychází. Kromě toho, teď žijeme v LA, takže nějaké věci mají tendenci se udělat anglicky. Nicméně si nejsme jistí, jaké bude kompletní album, protože songy v němčině určitě uděláme. I když nic nebylo rozhodnuto a ještě stále jsme v experimentálním stádiu, dáváme dohromady dema songů zatímco zkoušíme různé věci.
Netlačí na vás nahrávací společnost a management k dokončení alba do určitého termínu nebo jsou příjemně uvolněni?
Tom (směje se): Nejsou uvolnění. Ale my jsme v klidu a pohodě.
Bill: Jo, technicky termín nemáme. Termíny jsou pro mě jako noční můry. V tvůrčí fázi se velmi těžce snažíme udělat dobrou práci, ale mít stanovený termín věci poškozuje a dělá je ještě víc složitějšími. Co je ještě víc důležitější, je svoboda, aby jste si užili to, co rádi děláte. I když se zdá, že dělání alba je o dokončení songů a dělání detailních příprav, některé věci prostě vyhází z vás. To je důvod, proč to právě teď chceme brát s nadhledem, takže si můžeme užít nové výzvy.
Takže jaký zvuk se snažíte vytvořit?
Tom: To je překvapení, necháme si to na vydání dalšího alba. V první řadě, každý den vytváříme něco jiného. Posloucháme hudbu nejrůznějších žánrů, jsme inspirováni různými věcmi, takže to opravdu záleží na náladě v tom daném okamžiku. Děláme to každý den a každý den je nový den.
Bill: To je pravda. To je důvod, proč nemáme definitivní zvuk pro další album.
Jaký druh hudby vás inspiruje?
Tom: Ve skutečnosti to není jen hudba. V tuto chvíli se mně libí starší práce od Anthony Hamiltona.
Bill: Také jsme inspirováni filmy a věcmi, které se dějí kolem nás. Každodenní život na místě jako je LA je velmi osvěžující a proto inspirující. Inspirující je i to, být schopen se každé ráno probudit. Ale řekl bych, že větší roli hrají filmy. Filmy máme opravdu rádi. Jdeme do kina nebo v našem domácím kinu sledujeme něco z naší 1000+ dvd kolekce.
Doposud nějaké dobré filmy?
Bill: "Město" [The Town] bylo dobré. Myslím si, že také "Fighter" byl opravdu dobrý.
O vašem životě v LA, myslíte si, že jste tam více schopni žít normální život? Po tom všem jste "neznámí" ve srovnání s Německem.
Bill: No, oba jsme přijeli do LA, protože jsme v našich životech chtěli mít trochu soukromí. Až do tohoto bodu jsme nebyli schopni užít si moc soukromí, ale kvůli různým okolnostem je to trochu obtížné oproti Evropě. Proto jsme hledali místo, kde můžeme volně tvořit a zároveň si užívat soukromí. Až doteď jsme byli na turné a neměli čas na jakýkoliv druh života mimo Tokio Hotel. V tomto smyslu je LA docela vhodné, protože věci tam jsou odlišné. Paparazzi nevědí, kde bydlíme, takže jsme schopni si užít trochu soukromí a brát věci trochu jednodušší.
Tom: To neznamená, že se každý den volně pohybujeme a slavíme. Většinu času jsme zavřeni ve studiu.
Bill: Ano, musíme být opatrní za všech okolností.
Takže ve vašem životě je každodenní rutina?
Bill: Jsme opravdu špatní, když dojde na rutiny. To je důvod, proč každý den děláme jiné věci. Jiné, než je kontrola našich emailů, v současné době jsme plně zaměstnáni s několika letošními projekty. Ještě stále je to ve fázi plánování a detaily ještě nemáme. Je hodně věcí, které bychom v tomto roce chtěli udělat. Nejlepší část naší práce je mít svobodu v tom, co děláme. Opravdu nesnášíme rutiny, protože když jsme byli mladí, každý den jsme museli chodit do školy a prostě jsme to nesnášeli, neměli jsme na výběr.
A nakonec, máte nějaká slova pro lidi v Japonsku?
Bill: Samozřejmě. Každý den kontrolujeme novinky a informujeme se na nejnovější vývoj v Japonsku. Myslím, že to nejsme jenom my, ale celý svět ví, co se děje a každým to hluboce pohlo. Myslím, že každý chce nějakým způsobem pomoct. Obzvlášť v dnešní době je důležité, aby se se svět spojil a vzájemně si pomáhal. Je opravdu nádherné vidět, že svět dává Japonsku pomocnou ruku.
Tom: Byl jsem opravdu v šoku, když jsem poprvé slyšel, co se stalo v Japonsku. Konec konců je to země, která je pro nás speciální. A touto zprávou jsme byli velmi zarmouceni. Takže hledáme informace o tom, jestli jsou lidé v pořádku. Na našich oficiálních stránkách prodáváme placky a výtěžek z prodeje bude věnován Japonsku. Také si myslím, že naši fanoušci by rádi hráli roli při pomoci.
Je tady song, který byste rádi věnovali těm, kteří se stále cítí na dně?
Bill: Protože je každý jiný, je docela těžké najít jednu věc , ale když bych vybral z našich songů, vybral bych "By Your Side" a "Zomm Into Me". Oba songy dávají záruku, že nejste sami a je to zpráva, kterou bych chtěl zdůraznit. Konec konců, cítíte se šťastní, když víte, že lidé po celém světě cítí s vámi.
(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz // InRock (JP) #329

"Monsoon" bude druhý singl z alba "Darkside of the Sun"

18. dubna 2011 v 19:36 | AlíSeK69

Po "Darkside of the Sun" bude "Monsoon" druhý singl Tokio Hotel určený pro Japonsko.

InRock (JP) #329

18. dubna 2011 v 19:35 | AlíSeK69
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com

O Music Award 2011 - voting

6. dubna 2011 v 19:01 | AlíSeK69
http://mtv-oma.s3.amazonaws.com/static/img/oma-logo.png?rev=1302101838
Hlasování v MTV O Music Award 2011 bylo zahájeno. Abyste mohli hlasovat, musíte mít Twitter nebo Facebook. 25. dubna v 18.00 hod. hlasování končí a vyhlášení vítězů se bude konat 28. dubna na omusicawards.com

VOTING

Tokio Hotel in Tokyo - 08.02.2011

21. března 2011 v 19:10 | AlíSeK69

MTV's Musical March Madness: Mumford & Sons Vs. Tokio Hotel

21. března 2011 v 19:10 | AlíSeK69

Je tu druhý ročník MTV's Musical March Madness! MTV News vezme 64 největších jmen rocku, rozdělí je do čtyř oblastí a postaví je proti sobě, vítěz všech kol bere cenu. Necháváme na vás, abyste vybrali z této 64, takže během následujících týdnů fanoušci určí, kdo vzejde jako letošní vítěz. Všechno je to o fanoušcích a interpret s nejvášnivějšími fanoušky získá úžasnou Musical March Madness trofej!
(3) Mumford & Sons vs. (14) Tokio Hotel
HLASUJTE PRO TOKIO HOTEL!
 
 

Reklama