Děkuji Všem za přízeň ;)
Vážím si Vaší návštěvnosti, Vašich komentářů, Vaší podpory !
Všem třem interpretům jsem i nadále věrná, ale na blog už nemám čas :(
Ještě jednou Velké díky :-) a milujte a poslouchejte hudbu ;)

Ewa - News

To je materiál. Mladičká Ewa Farna v odvážných podvazcích: Ať to sádlo všichni vidí

30. ledna 2012 v 19:29 | AlíSeK69
Teprve osmnáctiletá bronzová slavice Ewa Farna (18) je pořádně odvážná. Nejdříve na Českého slavíka dorazila v rudé kápi od polské návrhářky a pak se na vystoupení převlékla do pořádně sexy oblečku, kterému vévodily černé podvazky.
http://media.2011.super.cz/images/top_foto1/22875.jpg?20111127093850

"Nebyly to přímo podvazky, ale punčochy, které tak vypadaly. Pravdou je, že odhalily komplet nohy a já se pěkně styděla," řekla Super.cz Farna.
"Ale co. Jsem holka krev a mléko. Dost bylo vyhublých holek. Ať to sádlo všichni vidí," smála se Farna.
Během večera se pak ještě jednou převlékla. A model to byl nejpovedenější. Na afterparty do hotelu Ambassador si oblékla oranžové sexy šaty s hlubokými rozparky od další polské návrhářky. A seklo jí to

Časopis Viva

30. ledna 2012 v 19:23 | AlíSeK69

Ewa Farna: Chtěla bych posílat zločince do vězení

30. ledna 2012 v 19:22 | AlíSeK69
Proč se hlásí na práva, jak to vypadá s jejím americkým turné, co jí nejde na řízení nebo jestli se chystá na Rihannu? Na tyhle a mnohé další otázky jsme se zeptali Ewy Farne. Osmnáctiletou zpěvačku jsme zastihli při křtu nového živého DVD nazvaného příznačně 18 Live v pražském Bontonlandu... Odpovídala ochotně a s úsměvem.
Začnu tradičně - jak se daří?
Hrozně rychle!
Co vám dává nejvíc zabrat - je to nové DVD nebo škola?
Teď určitě škola. DVD si ale vyžádalo hodně příprav a v podstatě ještě pořád vyžaduje.
Koukala jsem, že vás 3. prosince čeká velký den - přijímačky na vejšku. Proč se hlásíte zrovna na práva?
Protože mám ráda autorské právo a zajímám se o něj. Je to hodně úzce spjato s tím, co dělám. A taky bych chtěla posílat zločince do vězení, takže trestní právo.
Máte tam i nějaké pojistky v podobě škol v Brně a v Polsku...
Taky je zkouším, ale prioritou je pro mě Praha. Hlavně proto, že tu mám kapelu a svůj tým, takže bych u studia mohla i pracovat.
Pojďme se ještě vrátit k MTV Europe Music Awards. Byla jste nominována v kategorii Nejlepší evropský interpret, stejně jako zpěvačka Adele, kterou máte ve svých hudebních oblíbencích. Nakonec nezvítězila ani jedna z vás, ale přesto, jak jste to prožívala?
Konkurence Adele nebo Swedish House Mafia je něco úžasného. Těch pár dnů jsem si užila a hrozně si své nominace vážím. Jde o nádhernou prestižní cenu a doufám, že to potěšilo i farnoušky. Je to taková naše společná radost.
Zaujalo mě, že máte v Polsku starší příznivce než tady, čím to je?
Bude to asi tím, že jsem do Polska přišla už na podpatcích - sice mi bylo jen patnáct, ale šlo o prezentaci mladé slečny a ne holčičky. Dvanáct nebo patnáct, cítíte ten rozdíl? Tady mě lidi pořád berou jako holčičku s culíkama. Ne všichni, jen ti, kteří si mě takhle prostě zaškatulkovali. Je to takovej stereotyp, ale já to tak nevnímám. Na koncertech vidím starší lidi, publikum, rodiny...
Takže jde spíš o mediální obraz...
Přesně tak. I když musím potvrdit, že mám mezi fanoušky samozřejmě i malé holčičky a jsem za to ráda. Je to úplně skvělý, protože jsou to ony, kdo na koncertech piští. (smích)
Proč jste kariéru nejdřív rozjela tady a ne v Polsku? Přeci jen je tam víc obyvatel, větší možnosti...
Velkou roli v tom sehrál i můj manager, který mě objevil. Je sice taky Polák, ale žil osm let v Praze a měl tady kontakty. Psal písničky pro Karla Gotta, Helenu Vondráčkovou a znal zdejší trh. Ten průlom jsem brala jako zázrak... a pak se navíc přidalo i Polsko. To pořadí vlastně ani neřeším. (smích)
Mezi vaše největší hudební zážitky řadíte koncerty Pink, Slashe a Tomáše Kluse. Chystáte se na Rihannu?
Strašně bych na ni chtěla! Akorát musím sehnat asi patnáct lístků, protože jdeme celá kapela, včetně přítelkyň členů. Chceme to vidět, máme Rihannu rádi.
Jak jste oslavila řidičák? Vypadalo to, že je pro vás hodně důležitý...
Je, ale po nočním parkování jsem tak unavená, že ho ani moc neoslavuju.
Parkování je špatný?
Strašný, hodinu jsem tady parkovala! (smích) Nakonec stojím v Palladiu, musela jsem to celé úplně objet a ještě mě zastavili policajti. Ale nevadí. Takže bych chtěla říct, že moje oslava řidičáku byla hodně... vlastně nebyla žádná. (smích) Jen mi lidi pogratulovali a ani jsme neslavili v tom smyslu, že by se pilo. Jsem do řízení natolik zažraná, že jsem pořád za volantem. (smích)
Jak to vypadá s vaším turné po Americe - bylo nebo bude?
Nebylo a nebude. Od 16. do 18. listopadu jsme ho měli jet, hrát na Miami, v New Yorku a v Chicagu. Nic ale neproběhne, pan pořadatel se bohužel zachoval velice špatně, museli bychom jít do velkého rizika a to se nám nechtělo. Je mi to líto, protože Amerika je můj sen. Ale už ji plánujeme příští rok...
Tři roky jste byla členkou oddílu sjezdového lyžování, jak se těšíte na zimu?
Lyže ovládám, před dvěma lety jsem začala i se snowboardem. Jinak ale zimu ráda nemám, oblíkat si tři vrstvy a pak ještě dvě navrch... Na druhou stranu se na to celkem hezky kouká.
Kdybyste navštívila restauraci, kde by servírovali jen plody moře, houby nebo cukrovou vatu - co byste si dala?
(smích) Šla bych určitě pryč! Tyhle tři věci opravdu nemám ráda.
A co takhle cukrová vata v houbový omáčce?
To by bylo skvělý a ještě kdyby to bylo posypaný rybama... Ale třeba takový kachní stehýnko na medu, to bych si dala!

Ewa Farna: "Nemám čas na blbosti!"

30. ledna 2012 v 19:21 | AlíSeK69
Poslední tři roky byla na Českém slavíkovi vždy na třetím místě. Jaké šance si dává letos? A jak zvládá při své kariéře školu?
Zpěvačka Ewa Farna je přes svůj mladý věk už stálicí na naší hudební scéně. Jak se jí daří právě teď?
Jak letos vidíš své šance v Českém slavíkovi?
Vidím to bledě. Ale jsme moc ráda, že již po šesté mohu na slavnostním galavečeru vystoupit. To je to, co mám nejvíc ráda. Slavík je samozřejmě velmi prestižní ocenění, proto mne těší, že mě posluchači ocenili již potřetí.
Jaká je tvoje oblíbená zpěvačka?
Poslouchám hudbu všeho druhu, nejsme hudební rasistka. Baví mne třeba P!nk, Beyoncé, Rihanna, Natalie Cole, Adele. Je toho víc, mám ráda mnoho skupin a zpěváků.
Jak zvládáš pracovní vytížení?
Jednoduché to není, ale co mi zbývá. Studovat musím, vzdělání je velmi důležité. Zvládat školu a hudbu dohromady je alespoň adrenalin a nemám čas na nudu a blbosti.
Tvým nejnovějším hitem je písnička Sama sobě. Pověz nám něco o ní.

Je to můj nejnovější singl, jež promuje nové DVD, které je natočeno z mého velkého narozeninového koncertu. Sama sobě jsem napsala text - i když to lehce teda nešlo - a hudbu napsal můj bubeník Lukáš Pavlík.
V létě jsi oslavila osmnáctiny, co se jimi pro tebe změnilo?

Hodně formalit, můžu sama řídit, mám čerstvý řidičák, sama podepisuji smlouvy, jsem za sebe zodpovědná. Ale cítím se pořád jako dítě a myslím, že to tak ještě nějakou dobu zůstane.

Pirátka Ewa Farna (18) jezdí jako šílenec!

30. ledna 2012 v 19:20 | AlíSeK69
Mladičká zpěvačka má řidičský průkaz sotva pár týdnů a už hrozně riskuje. Vyšlo najevo, že ji zastavila policie. Proč? Kvůli rychlé jízdě! Informaci přinesl Blesk.
"Já to vůbec nebudu říkat! To bylo strašně trapný," zdráhala se Ewa vysvětlit reportérům z Blesku, co se vlastně přihodilo. "Byla v tom rychlost… Já se strašně stydím," řekla nakonec s úsměvem.
Ewa si zřejmě neuvědomuje, kolik mladých lidí bez větších řidičských zkušeností právě z tohoto důvodu na silnici zahynulo.
"Nejdřív mě nepoznali, ale když si to přečetli, došlo jim to," dodala zpěvačka k příhodě s dopravní policií s tím, že se nad ní příslušníci slitovali a absolvovala jen poučení.
Čerstvá osmnáctka řídí teprve měsíc a už nedodržuje předepsanou rychlost. Škoda, že idol mnoha mladých lidí nebere situaci vážněji. Podle statistik je vysoká rychlost příčinou velké části tragických nehod.

Farna: Nejvíc mě štve, kolik Čechů podporuje komunisty

30. ledna 2012 v 19:12 | AlíSeK69
Při jejím prvním koncertu jí bylo třináct. Skalní metalisté na ni házeli kelímky od piva a křičeli: "Ukaž kozy!" Rodiče přitom do první pracovní smlouvy své dcery vetkli i tento bod: "Vše se musí odehrávat v souladu s křesťanskými zásadami." Nedávno Ewa Farna oslavila osmnáctiny.
http://www.tyden.cz/obrazek/201111/4eb55a03693db/crop-137176-ewa-farna_520x250.jpg

Zpíváte česky i polsky. Štvou vás více čeští, nebo polští politici?

Nejvíc mě štve, kolik lidí tady podporuje komunisty! A to máme víc než dvacet let po revoluci… V Polsku by něco takového bylo nepředstavitelné.

V čem se liší vaši čeští a polští fanoušci?

V Polsku mám nejvíc příznivců ve věku mezi dvaceti až pětadvaceti lety, takže mi od nich chodí víc nabídek k sňatku. Moje české publikum je mnohem mladší.

Proč to tak je, podle vás?

V Česku jsem začala vystupovat ve dvanácti, v Polsku o trochu později. Zatímco Poláci mě už prezentovali na podpatcích, tady jsem pořád ještě běhala v keckách, lidi si mě tak zaškatulkovali.

Tomáš Klus a Ewa Farna se rozešli, nikdo třetí za tím není

30. ledna 2012 v 19:06 | AlíSeK69
Pětadvacetiletý zpěvák Tomáš Klus a o sedm let mladší Ewa Farna už netvoří pár. Jejich vztah skončil po půlroce, kvůli pracovní vytíženosti. "Je to pravda a je to čerstvé," potvrdila iDNES.cz zpěvákova manažerka Barbara Falgeová.
http://i.idnes.cz/11/111/cl6/ZAR3eebb2_KLUS.JPG
"Je za tím velká vytíženost. Zůstali ale kamarádi," dodala manažerka zpěvačky Michaela Kocourová.
Stejný názor na rozchod dvojice má i manažerka Tomáše Kluse. "Nic zásadního se ale nestalo. Měli teď toho hodně," řekla Barbara Falgeová.
Za rozchodem prý není ani nikdo třetí. V bulváru se objevily informace, že Klus už má novou milenku a dokonce ji k sobě nastěhoval. Je to však jeho sestřenice z Brna. "Bydlí u Tomáše, než dostane kolej. Pomáhá nám třeba s venčením," dodala se smíchem Falgeová.
Tomáš Klus a Ewa Farna se dali dohromady po letošním udílení cen Anděl, které společně moderovali. Kvůli pracovním povinnostem však měli na sebe pořád méně času.

Klus se dokonce neobjevil ani na velkolepém koncertu k zpěvaččiným osmnáctinám (více čtěte zde). "Doufám, že s Tomášem budeme navždy," řekla tenkrát Farna.
Klus byl ale ve svém v rozhovoru pro Magazín DNES už trochu odměřenější. "Co na to říct? Ale ano, patří mezi ty důležité," řekl na otázku, zda je Ewa pro něj tím nejdůležitějším člověkem.Ewa Farna slavila, teď přichází s novým hitem

27. ledna 2012 v 20:45 | AlíSeK69

Zpěvačka narozená ve znamení lva - trojnásobná bronzová slavice, držitelka Ceny Anděl a zpěvačka nominovaná na Cenu MTV Evrope za Česko i Polsko, Ewa Farna oslavila nedávno své osmnácté narozeniny jak jinak než se svými fanoušky.. V nabité brněnské hale Vodová ( kam se kvůli větší kapacitě koncert přesunul) předvedla okázalou rockovou show se všemi atributy mladé, ale světem již protřelé entertainerky..Výpravná, přesvědčivá, strhující a hlavně neuvěřitelnou energiíí nabitá show jí již v tuto chvilí jednoznačně řadí mezi nejžádanější domácí i polské zpěvačky, která v tuto chvíli nemá na rockovém poli konkurenci.
Nový singl, který vznikl uvnitř dobře rotující kapely a Ewa jej opatřila výstižným textem je i pozvánkou k listopadovému vydání nového live DVD, právě s avizovaným narozeninovým koncertem.

Ewa Farna na Lince bezpečí

27. ledna 2012 v 20:39 | AlíSeK69

Patronka Linky bezpečí - Ewa Farna - natáčí v těchto dnes prezentační spot, ve kterém představí fungování LB. Televizní spot bude mít premiéru v rámci vysílání III. Benefičního koncertu Linky bezpečí aneb Chinaski dětem, který Česká televize odvysílá 28. října 2011. Živý přenos z koncertu začne úderem deváté hodiny večerní a veřejnoprávní televize jej bude přenášet ze Zrcadlové kaple Klementina.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Farna kašle na diety, na Moravě se cpala kachnou

27. ledna 2012 v 20:04 | AlíSeK69
Také díky koncertu Ewy Farny (18) navštívily Svatováclavské slavnosti piva na zábřežském Zámku v Ostravě rekordní počty lidí. Zatímco se král Václav opíjel speciálně uvařeným a těžkým irským pivem, Farna v obepnutých kalhotech požehnala největšímu moravskému svátku piva pečenou kachnou. Hlídání štíhlé linie pustila aspoň na jeden večer z hlavy.
http://img.blesk.cz/img/1/normal480/1028270-img-pivo-farna-otkoberfest.jpg
Ostravský Oktoberfest se stal i největší přehlídkou minipivovarů v zemi. Trhal rekord také v počtu vytočených piv, kterých lidé vypili na sto tisíc. Na Svatováclavských slavnostech piva si milovníci chmelového moku vychutnali ve sklenicích na třicet druhů piva, od klasických, přes ochucená, ovocná, medová či bylinková. Na čepu nechybělo ani konopné pivo. Fajnšmekři dostali i jedinečnou příležitost ochutnat zbrusu nový a originální pivní speciál Zámeckého minipivovaru Pikard, tmavou třináctku Creamy Stout.

"Toto těžké pivo irského typu je unikátní svým obsahem, neboť se vařilo ze čtyř druhů ječmenného sladu. Sycení dusíkem na čepu mu pak ve sklenici dává zcela výjimečné chuťové i vizuální vlastnosti," prozradil Radovan Koudelka ze Zámku Zábřeh. A hutný Creamy Stout si pochvaloval i sám Svatý Václav.

Farna pivo nepije

Originální irskou pivní lahůdku snad jedině odmítla ochutnat Ewa Farna. "Vím, že zpívám na velkolepém svátku piva a věřím, že Stout je výborný, ale já opravdu pivo nepiju. A vůbec k alkoholu nemám žádný vztah," řekla Farna, na jejíž koncert přišlo v Ostravě-Zábřehu na deset tisíc lidí.
"To třeba taková pečená kachna, to je jiné gusto. Té já prostě neodolám," dodala Farna a s chutí se zakousla do pečeného stehna. "Raději budu mít kilo navíc z kačeny, než pivní pupek," podotkla. O prázdninách pár kil, jak tvrdila, shodila, ale napresované černé kalhoty s dírami jí na pivních slavnostech přece jen nějaké to kilo navíc dodávaly.

Ewa Farna k nepoznání: Zhubla pár kil a změnila účes

27. ledna 2012 v 19:59 | AlíSeK69
Zpěvačka Ewa Farna nedávno oslavila osmnácté narozeniny. Nejenže už si může užívat plnoletosti, ale změnila i styl oblékání a vizáž. Z pubertální dívenky vyrostla sexy slečna, která své ženské zbraně umí dobře prodat. Ewa zhubla pár kil, změnila účes a je skoro k nepoznání.

http://img.blesk.cz/img/1/normal480/1016046-img-ewa-farna.jpg
Ewa se dříve oblékala spíše do šílených oblečků, které měly korespondovat s její rockovější muzikou. Nyní ale přešla na lady styl. V černé minisukni, bílém tričku a vysokých podpatcích jí málokdo poznal. Ewa se objevila na tiskovce jedné zahraniční firmy s módním oblečením, pro kterou navrhla limitovanou kolekci.
"Jsem moc ráda, že jsem si vyzkoušela taky něco jiného než zpěv, je to skvělá zkušenost. Navrhování mě bavilo. Sama mám ráda módu i nakupování, ostatně jako každá holka," prohlásila Ewa.
Farná kromě toho, že zhubla pár kil, změnila i účes. Vlasy si nechala více ztmavit a zastřihnout. "Potřebovala jsem nějakou změnu. Vlasy jsem si nechala upravit v Polsku před koncertem. S výsledkem jsem spokojená," řekla Blesk.cz Farna, které k lepší postavě dopomohlo tancování.
"Určitě za tím nehledejte žádné diety. Na koncertech nyní hodně tancuju, takže jsem přes prázdniny cvičila a pořád se hýbala. Takže nějaké to kilo šlo dolů, ale zas žádný extrém. Jsem se sebou teď spokojená," dodala Ewa, kterou čeká ještě jeden velký narozeninový koncert 23. září v Brně.

Bravo PL

8. září 2011 v 22:07 | AlíSeK69
imagebam.com imagebam.com

Získej novou vůni Ewy Farne Rock Angel od Oriflame

25. srpna 2011 v 20:09 | AlíSeK69


SMSSOUTĚŽORIFLAME
Soutěžní otázka zní:
Ve kterémroceslaví Ewa Farna své 18. narozeniny?
A) 2011
B) 2012
SMS ve tvaruOCKO FAR X(kde "X" je odpověď z možností A nebo B) posílejte na telefonní číslo 9001130.
Výherci získají tytoceny:
1. - 21. cena
vůně Rock Angel
Soutěžit můžete od22.8. do 28.8.2011.
Jména výherců zveřejníme na internetových stránkách Óčka (www.ocko.tv).

Milionářka Farna dluží za hadry. A odmítá platit

24. srpna 2011 v 16:18 | AlíSeK69
Ewa Farna (18) má hvězdné manýry popové divy. Odmítá platit za půjčené oblečení.

Dvanáctého srpna dovršila Ewa Farna osmnáct let a doslova přes noc se stala milionářkou.
Řadu let totiž její rodiče ukládali tučné honoráře na speciální svěřenecký fond, který nyní může jako plnoletá využívat.
Donedávna byla zpěvačka zvyklá dostávat pouze skromné kapesné a nyní může disponovat majetkem, který je podle odborníků z hudebního průmyslu odhadován minimálně na patnáct milionů korun.
Je pravda, že dosud zpěvačka s penězi příliš zacházet neuměla. Spíš by se dalo říct, že byla pěkný škrt. Mnohokrát se totiž stalo, že nevrátila půjčené oblečení, ve kterém vystupovala, nebo dokonce zničené modely ráda zapomínala zaplatit.
Před několika mě­síci odmítla vrátit luxusní lodičky Alexander McQueen přesahující hodnotu deseti tisíc korun.
"Měl jsem vážný problém od ní ty boty dostat zpět. Ewa se vymlouvala a nechtěla je vrátit," postěžoval si SuperSpyi stylista hvězd Filip Vaněk, který zprostředkoval zpěvačce půjčení luxusních lodiček na vystoupení.
"Za řadu let se mi nic podobného nestalo," kroutil hlavou stylista, který se stará o šatník takových hvězd, jako je Leoš Mareš (35), Pavlína Němcová (39) nebo dříve Simona Krainová (38).
Že nejde o náhodu, potvrzuje i příběh dalšího stylisty, Lukáše Macháčka, kterému popová princezna pro změnu odmítla uhradit zničené šaty.
"Neříká se mi to lehce. Je to nepříjemná záležitost, ale Ewa odmítla uhradit půjčené šaty," promluvil Macháček o šatech Pinko, ve kterých Farna dělala parádu na galavečeru Zlatá hokejka a premiéře pohádky Čertova nevěsta.
"Není si prý vědoma toho, že by šaty zničila, a na jejich náhradě se odmítá podílet," nechal se slyšet stylista, který bude muset uhradit škodu ze svého.
Popová princezna se podle všeho domnívá, že v luxusních buticích jsou nadšení z toho, že obléká jejich modely.
Pravda je ale taková, že Ewa není Britney a Pařížská není Rodeo Drive. Ewo, honem se vzpamatuj.

Ewa Farna v šoku: Na paty jí šlape krásná Patricie

19. srpna 2011 v 14:50 | AlíSeK69
Již plnoletá zpěvačka Ewa Farna (18) by měla bít na poplach. Zatímco dosud neměla na tuzemském trhu žádnou vyrovnanou konkurenci, brzy se to může změnit. Na scéně se totiž objevila jen o rok starší zpěvačka Patricie, která může Ewiny fanoušky odloudit nejen svým sametovým hlasem, ale i hezkým kukučem.

Kariéra Patricie je sice v plenkách, to ale neznamená, že nemůže mít raketový vzestup. Teprve v prosinci loňského roku vydala své debutové album Obamamania a už je jednou z nejžádanějších zpěvaček Česka. A možná proto, že stejně laděných zpěvaček u nás je jak šafránu. Její písně jsou totiž laděny do stylu pop-country, objevuje se v nich ale i hip hop či funky. Nové písně, které se hrají na koncertech s kapelou, směřují ještě více do pop-country a moderního folku.
Patricie se stala ihned po vydání svého alba miláčkem publika. Na serveru Stream.cz měla v lednu letošního roku zpěvačka šestnáctý nejstahovanější klip. Někteří kritici ji dokonce řadí mezi deset největších objevů roku 2011.
Zpěvačka Patricie a její kapela působí na české scéně teprve krátce, ale jejich písně i vystoupení lidi baví díky vtipným textům a díky faktu, že jsou lidsky i hudebně sehraní. To se ukázalo například při podzimním turné 2010, kdy zpěvačka se svoji kapelou dělala předkapelu Xindlovi X.
Otázkou zůstává, jestli si v českém šoubyznysu najde své místo, nebo zmizí jako mnoho jiných zpěvaček před ní. Zatím to vypadá nadějně.

Blesk magazín - Ewa Farna: Hledá svůj styl!

18. srpna 2011 v 19:09 | AlíSeK69
imagebam.com

Rytmus života

18. srpna 2011 v 19:07 | AlíSeK69
imagebam.com imagebam.com

Farna je už plnoletá. Pre narodeninový koncert odložila dovolenku

18. srpna 2011 v 19:01 | AlíSeK69

Úspešná česká speváčka Ewa Farna v piatok oslavovala. Trojnásobná česká bronzová slávica, držiteľka ceny Anděl a speváčka, nominovaná na cenu MTV Europe za Českú aj Poľskú republiku je od piatka plnoletá.

Speváčka sa v priebehu prázdninových mesiacov intenzívne pripravovala na oslavu plnoletosti so svojimi fanúšikmi. Narodeninový koncert sa uskutoční v piatok 23. septembra v brnianskom kultúrnom centre Semilasso. Ewa kvôli náročnosti príprav na koncert zrušila aj plánovanú dovolenku.
Mladá speváčka Ewa Farna (*12.8.1993, Třinec) je objavom známeho producenta a skladateľa Leška Wronku. Mala dvanásť, keď na jeseň roku 2006 nahrala skladbu Měls mě vůbec rád, v novembri 2006 vyšiel pod týmto názvom aj debutový album, predaj ktorého prevýšil náklad 25 tisíc kusov. V ankete Český slavík Mattoni bola Objavom roka 2006.
Prvý koncert absolvovala v Třinci 16. marca 2007. V októbri 2007 vydala druhý album s názvom Ticho, v novembri 2008 vyšlo koncertné CD a DVD Blíž ke hvězdám a v októbri 2009 tretí štúdiový album s názvom Virtuální.
Trikrát po sebe, za roky 2008, 2009 a 2010 bola tretia v ankete Český slavík. Za rok 2009 získala aj cenu Anděl ako speváčka roka. Tri albumy jej vyšli aj v Poľsku, Sam na sam (2007), Cicho (2009) a Evakuacja (2010).


Ewa Farna oslaví plnoletost speciálním brněnským koncertem

18. srpna 2011 v 18:59 | AlíSeK69
Zpěvačka Ewa Farna oslaví své 18. narozeniny speciálním koncertem, který se uskuteční 23. září v brněnském Semilassu. Agenturu Mediafax o tom v pátek informovala manažerka zpěvačky Michaela Kocourová.
"Zpěvačka narozená ve znamení lva, se během prázdnin intenzivně připravuje na oslavu své plnoletosti se svými fanoušky. Ewa kvůli náročným přípravám na její životní koncert, zrušila i svou dovolenou," uvedla Kocourová.
Ewa Farna, která se narodila 12. srpna roku 1993 v Třinci, patří mezi nejvýraznější mladé zpěvačky na české hudební scéně.
Zpěvu se věnuje od dětství. V roce 2006 vydala svou debutovou desku Měls mě vůbec rád spolu se stejnojmenným hitem. Za toto album obdržela řadu ocenění včetně platinové desky za prodej více než 20 tisíc nosičů a získala titul Objev roku Českého slavíka v roce 2006. O rok později nahrála v pořadí druhé album Ticho, které propagovala na svém historicky prvním koncertním turné po České republice.
Díky dobré znalosti polského jazyka uspěla zpěvačka také na polském trhu, kde vydala desky Sam na sam či Cicho. Jejím zatím posledním hudebním počinem je nahrávka Ewakuacja, která vyšla na polském trhu.

EWA FARNA SVÉ OSMNÁCTINY s přítelem Tomášem Klusem neslavila!

16. srpna 2011 v 15:50 | AlíSeK69
Je to neuvěřitelné, ale zpěvačka Ewa Farna, která je pevnou součástí českého šoubizu už více než šest let, teprve tento pátek oslavila osmnáctiny! Slečna, která absolvovala nespočet večírků smetánky, tedy až od soboty může legálně pít alkohol. Jak Ewa významný životní předěl oslavila?
Překvapivě s rodiči! "Přímo v den narozenin jsem byla se svými rodiči a sourozenci, mamka mi na oslavu udělala moje milované tradiční slezské placky," svěřila se Blesku mladinká zpěvačka, která má ale už na kontě sedm alb, z toho dvě platinové za více než 20 tisíc prodaných kusů, přes 200 koncertů, dva bronzové České slavíky a Anděla za Zpěvačku roku v roce 2010. A na kontě
vydělané miliony…
Ewa chce slavit hned na několikrát: "Svoje osmnáctiny budu slavit rovnou natřikrát. Jednou s nejbližšími přáteli, jeden den jsem strávila jen s rodinou a 23. září všechno završím v Brně velkým narozeninovým koncertem pro fanoušky," řekla Farna pro Blesk.cz.

Překvapivé je jen to, že jedno jméno v tom narozeninovém výčtu nepadlo. A to jméno jejího přítele, písničkáře Tomáše Kluse. Ten sice v pátek, Ewin narozeninový den, hrál na festivalu, v sobotu ostatně také, ale ostatní dny až do dalšího víkendu má v diáři na svých webových stránkách prázdné. Že by vztah dvou populárních mladých zpěváků procházel krizí?!

O Tomášovi Ewa nemluví, zato plánuje jiného miláčka, plechového: "Nikdy si sama nic nenaděluji, ale osmnáct je přece jen trochu jiný věk. Začala jsem se koukat po autech, protože bych si moc přála si nějaké pořídit. Sice se už těším na řidičák, ale jinak mám docela obavy z dospělosti, zodpovědnosti a pocitu, ze už jsem velká holka," dodala na závěr minirozhovůrku v Blesku Ewa…

Ewa Farna o plnoletosti: Ještě dlouho zůstanu dítětem

15. srpna 2011 v 13:22 | AlíSeK69
Ewa Farna.

Zpěvačka s polskými kořeny Ewa Farna oslavila osmnácté narozeniny. Na rozdíl od svých vrstevnic se ale jako plnoletá nechystá rychle "vylítnout z hnízda", rodinné zázemí si chce ještě nějakou dobu užít. "Mám tady rodinné teplo, čistou lásku, pohodu, bezpečí, co víc si přát?" řekla v rozhovoru pro on-line deník TÝDEN.CZ populární brunetka.
Co jste si přála k osmnáctinám?
Ačkoli to zní jako klišé, je to tak: láska, zdraví a štěstí jsou to nejdůležitější. Žádné konkrétní materiální požadavky nemám.
Ewa Farna.Co se pro vás plnoletostí změnilo?
Změní se spíše formality typu řidičský průkaz, volební právo, zodpovědnost sama za sebe, možnost podepsání smluv bez zákonného zástupce. Jinak asi ještě hodně dlouho zůstanu dítětem…
Nemrzí vás, že dětství a puberta tak rychle utekly?
Strašně rychle, na druhou stranu mi všichni přáli, ať si užiju ta nejlepší léta, takže myslím, že to pořád bude fajn. Já měla trochu zvláštní dětství, takže možná v tomhle ohledu se moc nic nezmění.
Máte v plánu jako plnoletá odstěhovat se od rodičů?
Vůbec! Proč? Vždyť celých pět let, co zpívám, jsem doma nebyla úplně každý den, pořád někde na cestách. Mám tady rodinné teplo, čistou lásku, pohodu, bezpečí, co víc si přát? Mamka výborně vaří a ačkoli na papíře je mi osmnáct, mnohdy to neznamená, že je člověk opravdu dospělý a připravený na samostatný život. Já nevím, jak jiní, ale já tady doma plánuju ještě chvíli pobýt.
Jak budou probíhat oslavy?
Oslava s kamarády už proběhla, pak 12. srpna jsem měla oslavu s rodinkou a jinak plánuji snad už jen velký narozeninový koncert v Brně 23. září, kde to oslavím se svým týmem a fanoušky - jak jinak než pořádnou dávkou hudby.

Farna vydělala miliony, konečně si koupí bourák

15. srpna 2011 v 12:33 | AlíSeK69
Zpěvačka Ewa Farna oslavila v pátek své osmnáctiny a pro Blesk.cz exkluzivně prozradila, co si hodlá za své vyzpívané peníze pořídit. Do toho však šokovala prohlášením, že v den svých narozenin vůbec nebyla se svým přítelem, zpěvákem Tomášem Klusem (25)!

Ewa Farna chtěla oslavit vstup do světa dospělých obyčejným, ale "chutným" způsobem. Strávila proto den se svou maminkou, která připravila Ewino nejoblíbenější jídlo. "Přímo v den narozenin jsem byla se svými rodiči a sourozenci, mamka mi na oslavu udělala moje milované tradiční slezské placky," svěřila se čerstvě dospělá zpěvačka.
Ta plánuje uspořádat hned několik oslav - pro každou část svého blízkého okolí zvlášť. "Svoje osmnáctiny budu slavit rovnou natřikrát. Jednou s nejbližšími přáteli, jeden den jsem strávila jen s rodinou a 23. září všechno završím v Brně velkým narozeninovým koncertem pro fanoušky," řekla Farna pro Blesk.cz.

Vydělala miliony, konečně si koupí bourák

Ewa zároveň odtajnila, že se poohlíží po svém prvním dospěláckém daru - pracuje na získání řidičáku, ke kterému bude zákonitě patřit pořádný bourák.
"Nikdy si sama nic nenaděluji, ale osmnáct je přece jen trochu jiný věk. Začala jsem se koukat po autech, protože bych si moc přála si nějaké pořídit. Sice se už těším na řidičák, ale jinak mám docela obavy z dospělosti, zodpovědnosti a pocitu, ze už jsem velká holka," dodala na závěr úspěšná mladá hvězdička.

Generační idol Ewa Farna slaví osmnáctiny: Konečně je dospělá!

14. srpna 2011 v 20:21 | AlíSeK69
Sedm desek, z toho dvě platinové za více než 20 tisíc prodaných kusů, přes 200 koncertů a tvrdě vydělané miliony. Toho všeho dosáhla Ewa Farna, než se stala plnoletou. Teprve dnes totiž překračuje idol mnoha českých teenagerů práh dospělosti. "Jsem stará a bojím se zodpovědnosti," šílí zpěvačka ze svých osmnáctých narozenin.
Svoji kariéru nastartovala ve dvanácti letech. U náctileté školačky začal celý kolotoč mezinárodní popularity a velkých úspěchů docela nenápadně. Ewa milovala hudbu a zpěv už od dětství, a tak pomalu sbírala první drobné ceny, jako bylo třeba vítězství v okresní soutěži ve zpěvu ve Frýdku- Místku.
"Já byl tehdy z jejího projevu nadšen. S ostatními členy poroty jsem se ale neshodl, protože oni měli favorita v někom jiném. Rozzlobil jsem se a prohlásil, že jí jako člen poroty věnuju vlastní cenu, a sice nahrání pár písniček nebo alba. Rozhodl jsem se to sám zaplatit," zavzpomínal objevitel Farné a hudební producent Lešek Wronka, který si ji v roce 2006 vzal pod svá ochranná křídla.
Brzy z Ewy udělal hlavního koně své hudební velkovýrobny. Přišel velký hit Měls mě vůbec rád, klip často rotoval v televizi, píseň v rádiích a malé třináctileté děvčátko upoutalo stejné staré vrstevníky svou přijatelnou image. Co bylo ovšem nejdůležitější - děvče si udělalo dobré očko i u rodičů svých fanoušků, kteří novou neškodnou, ale talentovanou divu svým dětem jednoznačně schválili...

Přestavíme nového Eminema a popřejeme Ewě Farne k narozkám

9. srpna 2011 v 22:40 | AlíSeK69
V další letní Óčko chart vám představíme další singl z jedné z nejprodávanějších desek minulého roku.

Na svědomí ji má Eminem a tentokrát je to singl Space Bound. Jako dalš ínovinky čekejte Terezu Kerndlovou a klip Přísahám a také seskupení Don Omar feat. Lucenzo a jejich Danza Kuduro.
A jaké bude přání pro Ewu Farnou k jejím narozeninám? To vám zatím neprozradíme, ale můžeme říct, že Ewě už bylo 18. Znamená to v jejím životě velké změny? Marcela vám vše prozradí v páteční Óčk chart Deníku Metro.

Čas vysílání

Pátek 12. srpna 18:00
Sobota 13. srpna 14:00
Neděle 14. srpna 10:00


Ewa Farna onemocněla legínovým morem

9. srpna 2011 v 22:13 | AlíSeK69
Skutečnost, že se legíny vrátily zpět do módního pekla, odmítá Ewa Farna brát v potaz.

Strečové kalhoty cigaretového střihu, legíny, kamaše a všechny další vyloženě neslušivé kalhoty Ewa Farna miluje.
Přestože tahle módní vlna původně z Anglie už dávno nemá takovou sílu jako zhruba před rokem, zpěvačka tyto nelichotivé kousky oblečení obléká i nadále.
A proč? Zřejmě oceňuje jejich pohodlí, nebo se mylně domnívá, že jí sluší.

Ewa se nesla na vlně retro stylu nejen díky černým legínám, ale retro podpořila zlatým úpletovým topem ve stylu sedmdesátých let. Ještěže si zpěvačka k neslušivým legínám nazula aspoň boty na platformě s vysokým podpatkem, které jí nohy opticky protáhly.
 
 

Reklama