Děkuji Všem za přízeň ;)
Vážím si Vaší návštěvnosti, Vašich komentářů, Vaší podpory !
Všem třem interpretům jsem i nadále věrná, ale na blog už nemám čas :(
Ještě jednou Velké díky :-) a milujte a poslouchejte hudbu ;)

Srpen 2011

Získej novou vůni Ewy Farne Rock Angel od Oriflame

25. srpna 2011 v 20:09 | AlíSeK69 |  Ewa - News


SMSSOUTĚŽORIFLAME
Soutěžní otázka zní:
Ve kterémroceslaví Ewa Farna své 18. narozeniny?
A) 2011
B) 2012
SMS ve tvaruOCKO FAR X(kde "X" je odpověď z možností A nebo B) posílejte na telefonní číslo 9001130.
Výherci získají tytoceny:
1. - 21. cena
vůně Rock Angel
Soutěžit můžete od22.8. do 28.8.2011.
Jména výherců zveřejníme na internetových stránkách Óčka (www.ocko.tv).

Ewa :)

25. srpna 2011 v 17:40 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery
imagebam.com imagebam.com


LaFee: Jsem teď volná

25. srpna 2011 v 17:38 | AlíSeK69 |  LaFee - News

(c) Iw pro lovely-lafee.blog.cz
Odkdy máte afro?
Hned od návratu. Zdá se mi to cool. Až budu mít chuť na změnu, tak budu mít něco jiného. Když jsem si dala pauzu, tak v průběhu jsem si nechala vlasy ostříhat hodně na krátko.

V klasickém slova smyslu jako znamení?
Už jsem na to neměla náladu. Nechtěla jsem už vypadat jako já. Chtěla jsem jednoduše vypadat jako Christina, ale uplně nová. Aby mě nikdo nepoznal. Takže tak. Ale už si nikdy tak nezkrátím vlasy. Chci přece jen být ženou. Když jdu kolem mužů, hodila bych vlasy zpátky. Ale to jednoduše nešlo. Strašně dlouho jsem si obstarávala náušnice, abych byla jako holka (směje se)

To je pro vás hodně důležité?
Ano

Když se na to tak podíváme, tak v popu se hodně diskutuje o sexu: Rihanna S&M nebo Lady GaGa a její exibicionismus. Je to i pro vás nějaké téma?
Myslím si, že je to skvělé, když takový vážně jste. Ale když ne, považuji to za hloupé předstírat ten exibicionismus. Když žena řekne:" nevadí mi, když mi vyskočí ven prsa, je to cool." Já bych se propadla do země.

Jak sexy je LaFee?
Nevadí mi, když nosím něco kratšího a člověk vidí něco víc. Jako mladá atraktivní holka, která má dobrou postavu, může ukázat víc. Ale mám také dny, kdy bych si oblékla nejraději pytel.

Nové album se jmenuje FREI. Volná od čeho?
Ode všeho. Volná od kalendáře plného termínů, do kterého jsem já nezapisovala, volná od toho, co jsem nedělala sama.

Bylo to tak hrozné?
Hrozné to nebylo, ale samozřejmě to není lehké začít v shobyznysu ve 14ti letech. Proto jsem musela mít někoho, kdo mě vzal za ruku a vše mi ukázal. To je vše ok. To jsem dělala tak dva, tři roky a všimla jsem si, že už jsem dospělejší. Že sama vím, jak to běží. Samozřejmě ne tak, že bych neudělala chybu, ale tak, že teď dělám věc, jakou dělat chci.

Začalaste toho litovat?
Vůbec toho nelituji. To byl od malička můj sen. Dala jsem tomu opravdu vše. Jasně, v televizi to vidíte vše lépe a ve větším, než ve skutečnosti,a le zvykla jsem si docela rychle. Je to velmi velká část mého dětství.

Trvá to nějakou dobu, než dostanete odvahu udělat pauzu?
Nevyžadovala odvahu, prostě jsem věděla, že chci pauzu.

Zdravotně jste na tom dobře?
Ano, mám se dobře, byla jsem jen unavená. Měla jsem náladu konečně si sednou s mými přáteli i jezera a trochu popíjet. Nedělala jsem si vůbec starosti, co bude zítra a kterých 20 telefonátů dnes musím ještě vyřídit. Bylo to tak uvolňující.

Takže "Panenka tančí" (jak je na albu) To nejste vy?
Ne. To jsem byla možná já, když jsem ještě byla dítě ale teď už ne. Teď je nechávám tančit. (směje se). když jsem ten song napsala, nemyslela jsem na mě, ale na celou branži, především na modelingovou scénu. Jako modelka jsi jednoduše krásná panenka, ale jsi často prázdná.Jsou často nešťastné, protože můžou jen trochu jíst a musí napodobit ideál krásy. Musí pořád spoléhat na to, že jim někdo řekne, kdo jsou. Ale máte pravdu, může se to i trochu týkat mého dřívějšího života.

Máte za sebou už celý život? je vám teprve 20.
To zní trochu divně, ale je to je fáze, která je zamnou. Bylo to pro mě určitě super vzdělání. Došla jsem daleko, dospěla jsem a totálně jsem se změnila. Nenechám se vykolejit a doufám, že s tím půjdu dál. A když ne, určitě tu potom pro mě bude také život.

Máte nové tetování na krku: Je to motýl a slova jsou: "Music is love in search of a word".
Protože to jsem jako umělkyně první cítila. Opravdu z celého srdce. Spolupracovala jsem na psaní songů, texty jsou z mých vlastních nápadů, bez cizí pomoci. Báse psaní na tomto albu byla tak intimní, tak dlouhá a tak silná, že jsem si to dokonce spojovala s tím, že je to jako láska: Hledáš něco a pomyslíš si, že je to jen slovo. Přitom je to vášeň, kterou do toho musíš vložit, abys to vůbec našel.

A proč motýl?
Protože motýli jsou volní. A to jsem teď taky.

Photoshoot pro Matell 2011

25. srpna 2011 v 17:34 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery
imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

Milionářka Farna dluží za hadry. A odmítá platit

24. srpna 2011 v 16:18 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Ewa Farna (18) má hvězdné manýry popové divy. Odmítá platit za půjčené oblečení.

Dvanáctého srpna dovršila Ewa Farna osmnáct let a doslova přes noc se stala milionářkou.
Řadu let totiž její rodiče ukládali tučné honoráře na speciální svěřenecký fond, který nyní může jako plnoletá využívat.
Donedávna byla zpěvačka zvyklá dostávat pouze skromné kapesné a nyní může disponovat majetkem, který je podle odborníků z hudebního průmyslu odhadován minimálně na patnáct milionů korun.
Je pravda, že dosud zpěvačka s penězi příliš zacházet neuměla. Spíš by se dalo říct, že byla pěkný škrt. Mnohokrát se totiž stalo, že nevrátila půjčené oblečení, ve kterém vystupovala, nebo dokonce zničené modely ráda zapomínala zaplatit.
Před několika mě­síci odmítla vrátit luxusní lodičky Alexander McQueen přesahující hodnotu deseti tisíc korun.
"Měl jsem vážný problém od ní ty boty dostat zpět. Ewa se vymlouvala a nechtěla je vrátit," postěžoval si SuperSpyi stylista hvězd Filip Vaněk, který zprostředkoval zpěvačce půjčení luxusních lodiček na vystoupení.
"Za řadu let se mi nic podobného nestalo," kroutil hlavou stylista, který se stará o šatník takových hvězd, jako je Leoš Mareš (35), Pavlína Němcová (39) nebo dříve Simona Krainová (38).
Že nejde o náhodu, potvrzuje i příběh dalšího stylisty, Lukáše Macháčka, kterému popová princezna pro změnu odmítla uhradit zničené šaty.
"Neříká se mi to lehce. Je to nepříjemná záležitost, ale Ewa odmítla uhradit půjčené šaty," promluvil Macháček o šatech Pinko, ve kterých Farna dělala parádu na galavečeru Zlatá hokejka a premiéře pohádky Čertova nevěsta.
"Není si prý vědoma toho, že by šaty zničila, a na jejich náhradě se odmítá podílet," nechal se slyšet stylista, který bude muset uhradit škodu ze svého.
Popová princezna se podle všeho domnívá, že v luxusních buticích jsou nadšení z toho, že obléká jejich modely.
Pravda je ale taková, že Ewa není Britney a Pařížská není Rodeo Drive. Ewo, honem se vzpamatuj.

Top Star Magazín 2011 (33)

22. srpna 2011 v 22:04 | AlíSeK69 |  Ewa-Videa


Ewa od 17:42

ZDF-Fernsehgarten (21.08.11) - bacsktage

22. srpna 2011 v 21:50 | AlíSeK69 |  LaFee - Gallery
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
lovely-lafee

ZDF Fernsehgarten#1

22. srpna 2011 v 21:49 | AlíSeK69 |  LaFee - Gallery
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jak zmienia się Ewa Farna

21. srpna 2011 v 19:12 | AlíSeK69 |  Ewa-Videa

TH message VMAJ

19. srpna 2011 v 17:50 | AlíSeK69 |  TH-Videa

Ewa Farna v šoku: Na paty jí šlape krásná Patricie

19. srpna 2011 v 14:50 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Již plnoletá zpěvačka Ewa Farna (18) by měla bít na poplach. Zatímco dosud neměla na tuzemském trhu žádnou vyrovnanou konkurenci, brzy se to může změnit. Na scéně se totiž objevila jen o rok starší zpěvačka Patricie, která může Ewiny fanoušky odloudit nejen svým sametovým hlasem, ale i hezkým kukučem.

Kariéra Patricie je sice v plenkách, to ale neznamená, že nemůže mít raketový vzestup. Teprve v prosinci loňského roku vydala své debutové album Obamamania a už je jednou z nejžádanějších zpěvaček Česka. A možná proto, že stejně laděných zpěvaček u nás je jak šafránu. Její písně jsou totiž laděny do stylu pop-country, objevuje se v nich ale i hip hop či funky. Nové písně, které se hrají na koncertech s kapelou, směřují ještě více do pop-country a moderního folku.
Patricie se stala ihned po vydání svého alba miláčkem publika. Na serveru Stream.cz měla v lednu letošního roku zpěvačka šestnáctý nejstahovanější klip. Někteří kritici ji dokonce řadí mezi deset největších objevů roku 2011.
Zpěvačka Patricie a její kapela působí na české scéně teprve krátce, ale jejich písně i vystoupení lidi baví díky vtipným textům a díky faktu, že jsou lidsky i hudebně sehraní. To se ukázalo například při podzimním turné 2010, kdy zpěvačka se svoji kapelou dělala předkapelu Xindlovi X.
Otázkou zůstává, jestli si v českém šoubyznysu najde své místo, nebo zmizí jako mnoho jiných zpěvaček před ní. Zatím to vypadá nadějně.


CZ Bravo 17/2011

18. srpna 2011 v 19:08 | AlíSeK69 |  TH - News

Rytmus života

18. srpna 2011 v 19:07 | AlíSeK69 |  Ewa - News
imagebam.com imagebam.com

Farna je už plnoletá. Pre narodeninový koncert odložila dovolenku

18. srpna 2011 v 19:01 | AlíSeK69 |  Ewa - News

Úspešná česká speváčka Ewa Farna v piatok oslavovala. Trojnásobná česká bronzová slávica, držiteľka ceny Anděl a speváčka, nominovaná na cenu MTV Europe za Českú aj Poľskú republiku je od piatka plnoletá.

Speváčka sa v priebehu prázdninových mesiacov intenzívne pripravovala na oslavu plnoletosti so svojimi fanúšikmi. Narodeninový koncert sa uskutoční v piatok 23. septembra v brnianskom kultúrnom centre Semilasso. Ewa kvôli náročnosti príprav na koncert zrušila aj plánovanú dovolenku.
Mladá speváčka Ewa Farna (*12.8.1993, Třinec) je objavom známeho producenta a skladateľa Leška Wronku. Mala dvanásť, keď na jeseň roku 2006 nahrala skladbu Měls mě vůbec rád, v novembri 2006 vyšiel pod týmto názvom aj debutový album, predaj ktorého prevýšil náklad 25 tisíc kusov. V ankete Český slavík Mattoni bola Objavom roka 2006.
Prvý koncert absolvovala v Třinci 16. marca 2007. V októbri 2007 vydala druhý album s názvom Ticho, v novembri 2008 vyšlo koncertné CD a DVD Blíž ke hvězdám a v októbri 2009 tretí štúdiový album s názvom Virtuální.
Trikrát po sebe, za roky 2008, 2009 a 2010 bola tretia v ankete Český slavík. Za rok 2009 získala aj cenu Anděl ako speváčka roka. Tri albumy jej vyšli aj v Poľsku, Sam na sam (2007), Cicho (2009) a Evakuacja (2010).Ewa Farna oslaví plnoletost speciálním brněnským koncertem

18. srpna 2011 v 18:59 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Zpěvačka Ewa Farna oslaví své 18. narozeniny speciálním koncertem, který se uskuteční 23. září v brněnském Semilassu. Agenturu Mediafax o tom v pátek informovala manažerka zpěvačky Michaela Kocourová.
"Zpěvačka narozená ve znamení lva, se během prázdnin intenzivně připravuje na oslavu své plnoletosti se svými fanoušky. Ewa kvůli náročným přípravám na její životní koncert, zrušila i svou dovolenou," uvedla Kocourová.
Ewa Farna, která se narodila 12. srpna roku 1993 v Třinci, patří mezi nejvýraznější mladé zpěvačky na české hudební scéně.
Zpěvu se věnuje od dětství. V roce 2006 vydala svou debutovou desku Měls mě vůbec rád spolu se stejnojmenným hitem. Za toto album obdržela řadu ocenění včetně platinové desky za prodej více než 20 tisíc nosičů a získala titul Objev roku Českého slavíka v roce 2006. O rok později nahrála v pořadí druhé album Ticho, které propagovala na svém historicky prvním koncertním turné po České republice.
Díky dobré znalosti polského jazyka uspěla zpěvačka také na polském trhu, kde vydala desky Sam na sam či Cicho. Jejím zatím posledním hudebním počinem je nahrávka Ewakuacja, která vyšla na polském trhu.

EWA FARNA SVÉ OSMNÁCTINY s přítelem Tomášem Klusem neslavila!

16. srpna 2011 v 15:50 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Je to neuvěřitelné, ale zpěvačka Ewa Farna, která je pevnou součástí českého šoubizu už více než šest let, teprve tento pátek oslavila osmnáctiny! Slečna, která absolvovala nespočet večírků smetánky, tedy až od soboty může legálně pít alkohol. Jak Ewa významný životní předěl oslavila?
Překvapivě s rodiči! "Přímo v den narozenin jsem byla se svými rodiči a sourozenci, mamka mi na oslavu udělala moje milované tradiční slezské placky," svěřila se Blesku mladinká zpěvačka, která má ale už na kontě sedm alb, z toho dvě platinové za více než 20 tisíc prodaných kusů, přes 200 koncertů, dva bronzové České slavíky a Anděla za Zpěvačku roku v roce 2010. A na kontě
vydělané miliony…
Ewa chce slavit hned na několikrát: "Svoje osmnáctiny budu slavit rovnou natřikrát. Jednou s nejbližšími přáteli, jeden den jsem strávila jen s rodinou a 23. září všechno završím v Brně velkým narozeninovým koncertem pro fanoušky," řekla Farna pro Blesk.cz.

Překvapivé je jen to, že jedno jméno v tom narozeninovém výčtu nepadlo. A to jméno jejího přítele, písničkáře Tomáše Kluse. Ten sice v pátek, Ewin narozeninový den, hrál na festivalu, v sobotu ostatně také, ale ostatní dny až do dalšího víkendu má v diáři na svých webových stránkách prázdné. Že by vztah dvou populárních mladých zpěváků procházel krizí?!

O Tomášovi Ewa nemluví, zato plánuje jiného miláčka, plechového: "Nikdy si sama nic nenaděluji, ale osmnáct je přece jen trochu jiný věk. Začala jsem se koukat po autech, protože bych si moc přála si nějaké pořídit. Sice se už těším na řidičák, ale jinak mám docela obavy z dospělosti, zodpovědnosti a pocitu, ze už jsem velká holka," dodala na závěr minirozhovůrku v Blesku Ewa…