Děkuji Všem za přízeň ;)
Vážím si Vaší návštěvnosti, Vašich komentářů, Vaší podpory !
Všem třem interpretům jsem i nadále věrná, ale na blog už nemám čas :(
Ještě jednou Velké díky :-) a milujte a poslouchejte hudbu ;)

Červenec 2011

ELLEgirl 08/2011 (Japan)

14. července 2011 v 15:22 | AlíSeK69 |  TH - News
imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Tom Kaulitz nově zamilovaný?

14. července 2011 v 15:21 | AlíSeK69 |  Tom Kaulitz

V Asii jsou Tokio Hotel mega úspěšní a dokonce získali cenu MTV. Ale od té doby, co dvojčata Kaulitzova odešla do USA, slyší němečtí fanoušci o magdeburské kapele stále méně. Vypadá to, že se v Los Angeles ale dobře zabydleli, dokazují to tyto fotky Toma Kaulitze, které zveřejnili naši američtí kolegové z www.OceanUp.com
Tom Kaulitz se drží za ruku s krásnou neznámou po L.A. Oba se skrývají za velkými slunečními brýlemi, ale fotografové pár i přesto zachytili. Je Tokio-Hotel-dvojče zamilované? Nebylo by divu, protože tak domácky, jak se kluci v USA cítí, poznávají samozřejmě také dívky.. BRAVO.de je zvědavé, kdy Tom prozradí tajemství o jeho tajuplné přítelkyni...

"Exkluzivně"........... Tom Kaulitz

14. července 2011 v 15:16 | AlíSeK69 |  Tom Kaulitz

Fanoušci po celém světě mě oslovovali a mluvili se mnou. Žádali mě o fotky Tokio Hotel a jejich členů. Tady v USA nejsou příliš populární, ale jejich dosah se fanatickým způsobem rozšiřuje po celém světě a dívky a mladí kluci tak křičí radostí. Poslouchal jsem jejich hudbu a opravdu jsem si užíval svěží nové hlasy a zvuky.
Byl jsem požádán, abych měl pro ně oči v Los Angeles otevřené a to jsem udělal. Jel jsem v autě, když jsem si všiml Toma přijíždět autem do restaurace. Z nervozity jsem měl v břiše motýly, jak jsem nemohl uvěřit tomu, že ho vlastně vidím osobně. Z auta jsem udělal tyto fotky, abych ho nevyděsil nebo aby se necítil v ohrožení.
Pozoroval jsem ho a jí skoro z dálky fotbalového hřiště a nemyslím si, že mě viděli, takže si moc nechránili své soukromí. Doufám, že si užíváte tyto fotky. Neodhalím místo, čas, info o autu nebo jiné další detaily, mám pocit, že jejich osobní umístění by mělo být soukromé. Ale jako fotograf, když vyjdou do veřejných ulic, budu je pro vás fotit.
Pražení | Metropol TV 12.7.2011

14. července 2011 v 14:57 | AlíSeK69 |  Ewa-VideaEwa od 65 minut 50 vsteřin :DEwa Farna: Kluci mě nechtějí!

14. července 2011 v 14:50 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Mladinká zpěvačka Ewa Farna nás překvapila, jak je na svůj věk rozumná a ví, co od života chce.

Ewo, jak to vlastně začalo s tvým zpíváním?
Byla jsem na jedné soutěži, tam si mě všiml producent a nabídl mi spolupráci. No a pak jsme nahráli cédéčko...
Baví tě zpívat?
Ano, moc.
Počítáš ve své budoucnosti s tím, že se tím budeš živit?
Uvidíme, jak to půjde. Jestli se to podaří, tak budu ráda, jestli ne, tak budu mít normální život. Chci vysokoškolské vzdělání a rodinu.
Píšeš si písničky sama?
Ne, nechávám to profesionálům, oni mi pak dají hotové skladby a já je zazpívám.
Chodíš na základní školu. Už máš představu, na jakou střední bys chtěla?
Na gymnázium. V Českém Těšíně. Je to polská škola.
Ty jsi napůl Polka?
Ne napůl, jsem úplná Polka. My tam máme takovou národnostní menšinu, tak si tam tak žijeme. Kolik nás tam je, tati? (obrací se na otce) Hodně. Žiju tady odjakživa. Už moji dědové a pradědové tady žili. Tatínek Ewy: My jsme národností Poláci, ale občanstvím jsme Češi.
Ty prý taky lyžuješ, máš v téhle oblasti nějaké ambice?
Já to spíš dělám, protože mě to baví a chci se udržovat v kondici a věnovat se nějakému sportu, proto lyžuju. Ale že bych se chtěla dostat třeba na olympiádu, tak to ne.
Ewa prorazila hitem Měls mě vůbec rád?, který pochází z mezinárodní databáze písní a po světě ho zpívá ještě několik dalších zpěvaček. Na Ewu dohlíží její tatínek Tadeusz. Doprovází ji všude a je na ni náležitě hrdý. Vůbec celá rodina ji v pěvecké kariéře podporuje.
Vyhráváš?
Občas.
A děláš pro kondici ještě něco jiného?
No, moc ne.
Co nějaké koníčky, Ewi?
Tanec, zpěv, herectví. Tančím si spíš sama doma, ale chodím do dramatického kroužku.
Pročpak?
Žádní mě nechtějí. Nevím proč. Možná se mě bojí. Tatínek Ewy: Máš říct, že kluka máš, a budeš mít pokoj.
Jak by ses charakterizovala?
Citlivá, šílená a optimistka. Ráda jsem veselá, ráda se směju.
Umíš si představit, co všechno obnáší popularita?
Určitě. Já si myslím, že mám na to, abych si své soukromí uchránila, v tom jsem opravdu opatrná. Už se mi o mně i něco doneslo. Ale lidi, co mě znají, vědí, že taková nejsem, že některé věci bych prostě neudělala.
Už jsi potkala nějaké známé osobnosti ze showbyznysu?
Petr Bende a taky Helena. Moniku jsem jenom viděla zpovzdálí.
Poslední týdny Ewa pravidelně vystupuje po celé republice. Školu i lyžařský trénink zvládá. A moc se těší na další koncerty. Ewa už vydala svoje první cédéčko Měls mě vůbec rád? Až bude vydávat druhé, přála by si, aby muzika byla trochu rockovější.
Vyhráváš teď skoro všechny hitparády, jaký je to pocit?
Je to super, jsem spokojená a doufám, že to vydrží.
A čeho bys v životě chtěla dosáhnout?
Být zdravá, mít rodinu, vzdělání, normální život, abych měla oblíbené lidi, mohla předávat energii a radost.

Ewa Farna: S Ondrášem zpívala v kroji po babičce

9. července 2011 v 15:53 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Hudbě se věnuje od dětství, pět a půl roku navštěvovala ZUŠ v Třinci (hra na klavír). Dva roky se věnovala pohybové výchově (soubor Rytmika při HV PZKO Český Těšín). Ráda sportuje, byla členkou oddílu sjezdového lyžování Ski Beskyd Velká Rača.

Máte natočený nový klip k písni Bez łez z alba Ewakuacja. Jak se vám na něm pracovalo? Odlišuje se něčím od těch předcházejících?
Každé točení je docela náročné, i když to tak na pohled možná nevypadá. Zrovna u toho klipu mě hrozně dlouho - pár hodin - líčili, aby to paradoxně v důsledku vypadalo normálně a přirozeně. Taky by se mi hodily větší herecké schopnosti… Práce s polským týmem byla ale velmi příjemná, jsou to profesionálové a důraz se kladl na každý detail.

Jak dnes vzpomínáte na své první vystoupení na veřejnosti? A které to vlastně bylo?

Jestli máte na mysli úplně první, tak to bylo ve školce. Byla jsem z vystoupení tak natěšená, že jsem nestačila zajít na záchod a během vystoupení jsem se po…V živé paměti mám také společné vystoupení s polskou hvězdou Marylou Rodowicz. Vyhrála jsem soutěž o její písničku a mohla si pak večer zazpívat s ní, bylo mi dvanáct a přede mnou dav několika tisíc lidí. Před nedávnem jsem s opět stála na jednou pódiu, a to na festivale v polské Opoli, kde jsme soutěžily o desku roku - dojalo mě to.

Jako nejmladší česká zpěvačka jste vyrazila na turné. Jak jste cesty, noci na hotelích a vše kolem prožívala?

Všude se mnou byl někdo z rodičů. Vytvářeli mi na cestách takový malý domov, kdekoliv jsme byli. Starali se, radili, pečovali a chránili mě. Jsem moc ráda, že to se mnou absolvovali, teď už ale jezdím sama.

Máte na kontě řadu alb. Je mezi nimi nějaké srdcové, to které stojí na vašem žebříčku nejvýše?

V těch deskách je zaznamenán můj vývoj, moje cesta, spousta zážitků, lidí... Když si třeba pustím "Měls mě vůbec rád", říkám si, že je to strašně dávno! To jsou ty zkušenosti, které za mnou dneska stojí, a já jsem ráda, že to má pořád pokračování. Tajně doufám, že nejlepší budou desky, které přijdou v budoucnu.

Také jste vyhrála řadu cen. Které si vážíte nejvíce?

Každá cena je pro mě jedinečná a všechny mám nad postelí a děkuji za ně každý večer. Kdybych však měla vybrat nějakou pro mě nejvíce emotivní, tak je to Anděl 2009. Uznání lidí z branže mě opravdu dojalo k nefalšovaným slzám.

Máte taky nějakou poličku slávy?

Ano, nedávno jsem přidělala police , a jednu navíc, kdyby náhodou...

Byla jste už někdy v Uherském Hradišti? Naše město je pulzujícím centrem folkloru. Zazpíváte si někdy i folklorní písničku?

Ano, byla. A dokonce v Uherském Brodě startovalo moje Ewa Tour 2008. Bylo vyprodáno a publikum bylosuper! Na folkloru jsem vyrostla a kroj, to je moje nejsvátečnější róba. Tatínek má folklorní kapelu, takže se u nás doma odmala hrálo a zpívalo. Letos jsem byla hostem na svátečním tour s Čechomorem - bylo to bezvadné. Zpívala jsem letos i na celostátním folklorním plese v Praze s Ondrášem, kde moje přítomnost v kroji po babičce hodně účastníků velmi překvapila...

Vy prý také ráda sportujete. Které sporty jsou vaše nejoblíbenější. A jak jste na tom s beach volejbalem?

Mám- li říct pravdu, tak na sport teď nemám čas. Kdysi jsem závodně lyžovala, hrála trochu tenis. Teď jsem ráda, když si občas zaběhám nebo zaplavu. Sport mám ale ráda a myslím si, že člověka naučí mnoha potřebným věcem. Třeba si člověk uvědomí, že bez tréninku a dřiny to nepůjde, že občas prohrát je normální. Beach volejbal? Už jsem ho zkusila, od písku se nejde tak dobře odrazit, občas to klouže a písek je pak všude. Hlavně když je veselo...

Magazines - PL

9. července 2011 v 11:27 | AlíSeK69 |  Ewa - News
imagebam.comimagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comPhoshoot pro Oriflame

9. července 2011 v 10:58 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery

imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com

Fashion Week Berlin

9. července 2011 v 10:53 | AlíSeK69 |  LaFee - Gallery
imagebam.comimagebam.com
imagebam.com

Tokio Hotel získávají jako první německá kapela MTV cenu v Japonsku

9. července 2011 v 10:51 | AlíSeK69 |  TH - News

Berlín. Teprve minulý týden přerušili Tokio Hotel svoji pauzu ukazování se na veřejnosti a vystoupili ve velkém darovacím vysílání MTV Japan - "Music Aid". Tokio Hotel společně s mezinárodními a národními hvězdami včetně Lady Gaga sesbírali dary pro oběti zemětřesení a tsunami.
Teď byli vyhlášeni vítězové letošního ročníku MTV Video Music Awards. Tokio Hotel jako první německá rocková kapela získali MTV cenu v Japonsku.
Jak MTV Networks teď oficiálně potvrdila, Tokio Hotel s "Darkside of the Sun" v kategorii "Nejlepší rockové video" porazili všechny ostatní interprety. Čtyři Magdeburčani tak tímto byli přijati do všech MTV cen po celém světě. Včetně čtyř European Music Awards (mezi jinými "Nejlepší nováček" a "Nejlepší headliner"), čtyři MTV Latin Awards (mezi jinými za "Nejlepší song" a jinak téměř nedostupné MTV USA Video Music Award jako "Nejlepší nováček" v Americe (tuto cenu předtím získali interpreti jako Nirvana, Guns N' Roses a Eminem).
Celkově Tokio Hotel vyhráli již rekordních 92 národních a mezinárodních ocenění a doposud obdrželi 58krát Platinu a 87krát Zlato.

Ewa Farna w sesji do magazynu JOY

9. července 2011 v 10:44 | AlíSeK69 |  Ewa-Videa