Děkuji Všem za přízeň ;)
Vážím si Vaší návštěvnosti, Vašich komentářů, Vaší podpory !
Všem třem interpretům jsem i nadále věrná, ale na blog už nemám čas :(
Ještě jednou Velké díky :-) a milujte a poslouchejte hudbu ;)

Červen 2011EWA VE STOCKHOLMU

27. června 2011 v 20:15 | AlíSeK69


Ewa Farna zničila půjčené šaty za 10 tisíc, odmítá je zaplatit

27. června 2011 v 20:01 | AlíSeK69 |  Ewa - News

Populární zpěvačka Ewa Farna (17) bourá žebříčky hitparád, boduje v sousedním Polsku, vyprodává koncerty a vydělává milióny, ale korunu jen tak nepustí.
Zpěvačka si nechala od známého módního návrháře a stylisty Lucase Macha zapůjčit od známé značky šaty na společenskou příležitost. Bohužel na ně nedávala pozor a šaty zničila. Po stylistovi tak v obchodě požadovali šaty uhradit.
Když Mach Farne situaci vysvětlil, slíbila, že šaty uhradí. I přes řadu urgencí ale nereaguje a návrhář tak musel zaplatit šaty ze svého. Peníze dluží zpěvačka už půl roku. "Nerad bych to rozebíral. Je to pro mě hodně nepříjemná zkušenost. Je ale pravda, že Ewa doposud šaty i přes řadu telefonátů a esemesek nezaplatila," řekl Super.cz známý návrhář a stylista.
Že si celebrity půjčují šaty na akce je běžná věc. Simona Krainová (38), Aneta Vignerová (23), Pavlína Němcová (36) i Taťána Kuchařová (23) - tyhle známé krásky si pravidelně zapůjčují luxusní šaty světových značek na společenské akce.
Není divu. Dobře ví, že výrazné šaty si mohou vzít jen jednou. Proč mít tedy v šatníků šaty za statisíce, když mají možnost si je bezplatně půjčovat? Pokud by s nimi ale něco udělaly, musely by je zaplatit. Všechny krásky s tím počítají a žádný problém doposud neměly.
Vyjádření Ewy Farne se nám nepodařilo získat. Dnes uzavírá ročník na gymnáziu, kde má individuální plán. A tak není divu, že má plnou hlavy školy.

Takto vypadá Tokio Gaga!

27. června 2011 v 19:58 | AlíSeK69 |  TH - News

http://bilder.bild.de/fotos-skaliert/gaga-bill-21713054-mfbq-teaser-18528708/4,h=343.bild.jpg
Na "MTV Awards" v japonském hlavním městě
Takto vypadá Tokio Gaga!
Bill Kaulitz může být zaměněn s Lady Gaga
Říct vám další otřepanou pravdu může být zbytečné, ale: O vkusu by se dalo hádat.
Při pohledu na Lady Gaga, 25 a Tokio-Hotel-frontmana Billa Kaulitze, 21, se dá nesporně konstatovat: Jejich outfity jsou zase magnetem pro oči!
Zatímco Gaga byla s ultra-ultra-vysokými podpatky a koženou vestou se zlatými nýty oblečena spíše jako kluk, Bill působil v koženém pláštíku jako slečna Kaulitz.
Každopádně oba dva byli na "MTV Awards" poblíž Tokia vrcholy večera - ostatní mezinárodní hvězdy se do Tokia neodvážily přijet kvůli atomové katastrofě.
Takže velmi nahlas říkáme: Odvaha vám sluší dobře!!

Die Räuber s Billem a Tomem!

27. června 2011 v 19:57 | AlíSeK69 |  TH - News

Dlouhou dobu se fanoušci hádali o oznámených projektech Billa a Toma. Teď je ale čekání u konce. Německý režisér Christoph Gampl zveřejnil před dvěma týdny podrobný koncept o filmu "Die Räuber" (Loupežnici). Drama "Die Räuber" od Friedricha Schillera by teď mělo být převedeno do animovaného filmu, kde budou i reálné scény Billa a Toma v hlavních rolích.
Tady je shrnutí obsahu filmu:
"V krizi otřeseném Německu roku 2039 reaguje vláda na radikalizaci různých politických stran postupným vývojem společnosti orwellovských rozměrů. Maximilian von Moor (54), šéf policie a vládní funkcionář, zažívá narůstající chaos a rozdělení společnosti dokonce i ve vlastní rodině. Zatímco jeho oblíbený syn Karl (21) se stává ikonou odporu proti vládnoucí třídě, jeho druhý syn Franz (21) začne toužit po moci. Karl, který je podporován svým otcem vede nekompromisní režim v podzemí. Jeho snoubenka Amalia je na jeho straně a to i přes veškerou propagandu proti povstalcům a hrdě klade odpor Franzovému pokusu o sblížení.
Situace v zemi bude mimo kontrolu, když stárnoucí policejní šéf záhadným způsobem přijde o život. Se svým synem Franzem aktivuje jejich sílu. Když Karl zjistí, že je jeho otec stále naživu, a že je zajat a držen v bunkru jeho bratrem , dává rozkaz k útoku na město a pomstí se svému bratrovi. Nastává boj bez vítěze, ve kterém pouze nebeské síly získají tragické vítězství."
© www.chappalingofilms.de
Bill přebírá ve filmu hlavní roli "Franze von Moora" a Tom roli "Karla von Moora". O spolupráci s Billem a Tomem a výběrem herců píše Christoph Gampl následující:
"Hledal jsem dlouho, mluvil jsem s mnoha castingovými agenty, sledoval reklamy a dokola to odmítal. Chtěl jsem mladé herce, kterým je 20, jak příběh vyžaduje, v neposlední řadě proto, že se jedná o mladé publikum. A chtěl jsem pár bratrů. Díky reportáži v časopisu na téma "dvojčata" jsem narazil na Billa a Toma Kaulitze, objevil jsem nápadné paralely, začal jsem o tom znovu přemýšlet - a najednou jsem věděl, že právě oni tento příběh pozvednou na novou úroveň. Bill a Tom jsou si výzvy velmi dobře vědomi, vezmou si čas na trénování herectví, vyučování mluvy a dialogu. Právě teď cvičí, aby jejich role byla profesionální. [...]"
© www.chappalingofilms.de
K dispozici je už první pohled na artwork filmu, který připomíná "Humanoid" a také způsob, jak dvojčata budou vypadat.
Die Räuber - artwork Galerie | ©www.chappalingofilms.de
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
V současnosti není žádné oficiální potvrzení od Billa a Toma a také není jasné, kdy film vyjde, proto je tato zpráva považována za drb.
Update: Článek ze srpna 2010 také ukázal, že Gampl vyvíjí materiál pro film už půl roku. V srpnu 2010 vznikl trailer, virtuální kulisy a scénáře. Rozpočet pro film je pět milionů eur a natáčecí práce by měly začít na podzim 2011.
zdroj: th-wonderland.de
překlad: tokio-hotel-de.blog.cz (za případné nesrovnalosti v překladu se omlouvám ;)

23.06.2011 Tokyo

27. června 2011 v 19:57 | AlíSeK69 |  TH - Gallery

Bravo 21.06.2011 - PL

27. června 2011 v 19:55 | AlíSeK69 |  Ewa - News
imagebam.comimagebam.com

The Dome 58 #2

27. června 2011 v 19:48 | AlíSeK69 |  LaFee - Gallery
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ewa Farna našla nové textaře

27. června 2011 v 19:46 | AlíSeK69 |  Ewa - News

Ewa Farna našla nové textaře Vítězný text talentové soutěže Písnička pro Ewu chce zpěvačka na své příští album.
Porota spolu s Ewou Farnou minulý týden vybrala pět nejlepších textů soutěže Písnička pro Ewu. Během dvou měsíců se do soutěže zapojilo přes dva tisíce lidí. Nebývalý zájem a vysoká kvalita některých textů byly důvodem, proč porota nakonec ocenila víc textařů, než původně plánovala.
Autoři pěti nejlepších textů získají dárkový koš kosmetických výroků švédské společnosti Oriflame, každý v hodnotě 10 000 Kč. Rozhodnutí, zda některý z textů čeká zhudebnění, bude zveřejněno koncem července.
Zpěvačka si ponechává "divokou kartu," tedy možnost znovu projít širší výběr nejlepších textů a z nich definitivně během letních prázdnin vybrat vítězný song a se svým managementem zvážit, zda jej zhudební. Autorku či autora pak bude čekat setkání s Ewou a nahrávání ve studiu.
"Jsem moc ráda, že mi fanoušci dali důvěru a v textech se svěřili ze svých pocitů. Moc si toho vážím a doufám, že je svým výběrem nezklamu", říká Ewa Farna. "Vybrat pět textařů bylo strašně těžký, teď se chci ještě zpět k širšímu výběru znovu vrátit, pročíst a zvážit, který by stálo za to nazpívat".
Jména pěti nejlepších textařů:
- Gabriela Geislerová
- Karel Lupoměský
- David Malhous
- Petra Švehlová
- Michala Žáková
Vítězné texty najdete v příloze na této straně.
Do soutěže bylo během dvou měsíců přijato celkem 2 130 textů. Z toho většina (2 054) byla doručena elektronicky, zbytek pak klasickou poštou. Muži posílali své příspěvky přibližně stejně často jako ženy.
Hlavním tématem mladých textařů byla samozřejmě láska a to i v podobě zrady a zklamání. Někteří autoři projevili nejen textařské ale i hudební nadání, kdy své texty doprovodili zápisem melodie v akordech.

13.06.2011 Warszawa

17. června 2011 v 13:08 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ewa -- Mix 2011

17. června 2011 v 13:02 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bravo Web TV about LaFee

13. června 2011 v 16:59 | AlíSeK69 |  LaFee-Videa

Unschuldig-LaFee

13. června 2011 v 16:58 | AlíSeK69 |  LaFee-Videa

Ewa Farna Opole 2011 Przygotowania

13. června 2011 v 16:46 | AlíSeK69 |  Ewa-Videa


Dzień Dobry TVN

13. června 2011 v 16:43 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery

Opole 2011

13. června 2011 v 16:41 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

CD "Frei"

11. června 2011 v 13:36 | AlíSeK69 |  LaFee-CD/DVD


Tracklist:
01. Herzlich Wilkomen (Srdečně vítejte)
02. Lass die Puppe tanzen (Nech panenku tancovat)
03. Alles Gute (Všechno nejlepší)
04. Sonnensystem (Sluneční soustava)
05. Du allein (Ty sám)
06. Ich bin (Já jsem)
07. Fliegen mit mir (Poleť se mnou)
08. 7 Sünden (7 hříchů)
09. Leben wir jetzt (Žijme teď)
10. Phönix (Fénix)
11. Sieh mich an (Podívej se na mě)
12. Danke (Děkuji)
13. Ich hab dich lieb (Mám tě ráda)