Děkuji Všem za přízeň ;)
Vážím si Vaší návštěvnosti, Vašich komentářů, Vaší podpory !
Všem třem interpretům jsem i nadále věrná, ale na blog už nemám čas :(
Ještě jednou Velké díky :-) a milujte a poslouchejte hudbu ;)

Květen 2011

Klus už s Farnou bydlí, vzal si na to hypotéku!

20. května 2011 v 19:08 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Vztah zajímavé dvojice nedávno propálil týdeník SuperSpy. Polská zpěvačka, která žije ve Slezsku, se mezitím nakvartýrovala do Prahy!


Klus splnil mission impossible v podobě sbalení nesbalitelné a do Marcuse Trana dlouho zaláskované Ewy Farné a už přijímá první opatření, aby si ji udržel.
Zásadně omezil své individuální toulky Prahou, když je Ewa v Polsku na kšeftech, a přestěhoval se z nevzhledného bytu na Vinohradech do pražských Nuslí.
Tam si podle našich exkluzivních informací pořídil 2+kk s terasou, na který si musel vzít hypotéku.
"Je to tak a nebydlí tam sám," prozradil SuperSpy.cz jeden z jeho blízkých přátel, který zároveň naznačil, že to v nuselském hnízdečku lásky pořádně žije.
"Tomáš s Ewou tam pořádají poměrně divoký grilovačky, na který zvou nás, svoje kamarády, a je to jako na nějaké americké barbeque. Prostě chovají se jako manželé, kteří si na terasu zvou přátele," dodal.
Jak jsou spolu Ewa a Tomáš daleko v intimní sféře, zatím nevíme. Jisté je, že podle nedávného vyjádření Marcuse Trana s ní on v posteli neskončil. Ale vzhledem k tomu, že se podle našeho zdroje chovají obě hrdličky jako manželský pár, dá se předpokládat, že "už něco bylo".


Ewa Farna w Wesołym Miasteczku

20. května 2011 v 19:00 | AlíSeK69 |  Ewa-Videa

Ewa Farna má v sobě cosi nezemského, říká Tomáš Klus

19. května 2011 v 15:32 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Jablonec nad Nisou - Totálně vyprodáno hlásí klub Na Rampě v Jablonci nad Nisou. Kterému šťastlivci se povedlo, aby lístky na jeho koncert šly tak na dračku? Mladému písničkáři Tomáši Klusovi. Vystoupí tu ve čtvrtek 19. května od 20 hodin. "Předprodej už je ukončen, omezený počet vstupenek bude k mání před koncertem u pokladny. Otevírá se v sedm hodin večer," řekla dramaturgyně Klubu Na Rampě Milena Bauerová. Jaký je tenhle mladý písničkář, který tolik chytil za srdce české fanynky? Co o sobě prozradil a co řekl o své nové lásce, Ewě Farne?

Hvězda nové generace

Zpěvák, skladatel a zřejmě i budoucí herec Tomáš Klus se veze na vlně neskutečného zájmu diváků; zejména z dívčí části populace. Proč? Je milý, přirozený a na nic si nehraje. V posledních dvou letech mu hlavně všechno vychází.
Za své druhé album Hlavní uzávěr splínu má zlatou desku, koncerty bez problémů vyprodává, získal Anděla 2009 v kategorii Zpěvák roku, dvakrát předskakoval legendárnímu Joe Cockerovi, úspěšná byla i série koncertů se slovenskou zpěvačkou Janou Kirschner.
Dlužno však dodat, že jeho úspěch nestojí pouze na dívčí slabosti pro lepou chlapeckou tvář či náklonnosti sudiček, jež ho pochovaly na stříbrné lžičce. Klusova hudební tvorba snese i přísná měřítka odborné hudební kritiky a za všechno hovoří také muzikantské vzory, v jejichž šlépějích se tenhle stále ještě trochu mlíčňák s kytarou ubírá. Nepůsobí jako rychlokvašková superstar odkázaná na produkci mocných a neosobní repertoár.
Naopak - má všechny předpoklady k tomu, aby se stal hudebním mluvčím nové generace, která nosí v hlavě víc než jen seznam svého mobilního telefonu a virtuální piliny.
"K muzice jsem se dostal díky rodičům, velkým hudebním nadšencům. Vyrůstal jsem v prostředí festivalů a koncertů, především těch folkových. Dodnes mezi své největší oblíbence řadím Jaromíra Nohavicu, Karla Plíhala, Karla Kryla, Pavla Dobeše či kapelu Mňága & Žďorp," zavzpomínal zpívající kytarista.

Třinec za Prahu, sport za umění

Kvůli sportu přitom v raném věku vyměnil rodný Třinec za Prahu. Zde ho však velmi záhy začal vábit svět umění.
"Bylo mi patnáct šestnáct a najednou jsem byl odříznutý od celého svéhodosavadního života. Potřeboval jsem všechen ten stesk a trápení ze sebe nějak dostat. Právě tehdy jsem se začal čím dál častěji obracet ke kytaře. Písničky jsem si doma skládal už předtím, ale až tehdy se ve mně objevila touha prezentovat je taky veřejně," vyznal se Tomáš Klus.
Příležitost, aby svůj sen naplnil, získal, když si mohl zahrát v baru, který patřil jednomu jeho kamarádovi.

"Zpočátku jsem vytvářel takovou živou hudební kulisu při obědech a večeřích. Probíhalo to tak, že jsem si na místě vymýšlel písničky ve svahilštině a patřičně "procítěně" je předkládal stolovníkům. A oni na to postupně začali reagovat.
Nejvtipnější bylo, když za mnou přišel jeden seriózně vypadající pán, poklepal mi na rameno a pochválil mě, že mám fakt povedené texty," glosuje.

Láska nezemská

Dnes už je tak pro něj psaní regulérních písniček ideální protiváha k divadlu, které vystudoval.
"Jsem v nich sám za sebe, na nic si nehraji, můžu být maximálně upřímný. Navíc mě baví to, jak si lidi v textech nacházejí svoje vlastní příběhy, které s tou mojí původní myšlenkou nemusí mít vůbec nic společného. Jak si do nich projektují sami sebe a svoje osudy. Většinou ale píšu, jak jsem jsem zamilovaný a jak je všechno kolem k ničemu (smích)," glosuje se smíchem, ale ve skutečnosti nepopírá, že v tomto případě možná jen tak napůl.
Neboť pokud přijde řeč na city, pak aby je ochránil, musí na tomto poli v současnosti vzdorovat českému bulváru. Ten si ho totiž spíše než jako šikovného muzikanta vyhlédl za možný zdroj pikantérií, když si Klus porozuměl s čerstvou vodou domácí ženské hudební scény, dnes ještě teprve sedmnáctiletou, ale neméně nadanou zpěvačkou a muzikantkou Ewou Farnou.
Zalíbení v sobě dvojice našla, když počátkem roku společně moderovala hudebnívýroční Ceny Anděl. Od té doby se řada paparazziů snaží oběma proniknout pod kůži. Dosud však naštěstí marně. A oba pevně doufají, že tak to také vydrží. "Chodíme spolu, ale víc neřeknu, je to moje soukromí," dodává pouze Farna, která je navíc již od svých útlých začátků pověstná na svůj věk až netypickou emoční inteligencí a vyzrálostí.
Diskrétní zůstává i Klus. Otevřeným je pouze, pokud má svojí partnerce složit poklonu. Ostatně nikdy netajil, že se mu sympatická brunetka líbila už před jejich sblížením, a tedy ještě před udělováním Andělů. Na otázku, zda se mu Farna líbí, tehdy odpověděl: "Nosí v sobě cosi nezemského, je proto snadné, aby nejenom utkvěla v paměti."

Na vlastní uši

Pokud se ale vrátíme nazpět k muzice, pak Tomáš Klus v současné době natáčí novou desku, která vyjde letos na podzim 2011. Momentálně tak se svými stávajícími písničkami objíždí koncertní štace, na nichž přesvědčuje, že jeho úspěch skutečně není náhodný. A o svém potenciálu se nepochybně pokusí přesvědčit i publikum v klubu Na Rampě a už nyní jen jasné, že nejenom to jablonecké.

Logo singlu Ich bin

18. května 2011 v 17:49 | AlíSeK69 |  LaFee - Gallery

LaFee 2011

18. května 2011 v 17:46 | AlíSeK69 |  LaFee-Videa


Karin Farna - Trému mám už jen já!

18. května 2011 v 17:41 | AlíSeK69 |  Ewa - News
"Ewa byla hodné a klidné miminko. Odlišovala se tmavou hřívou hustých vlasů, která ve
společnosti převážně holohlavých dětiček působila legračně," vzpomíná na malou zpěvačku maminka.
Úklid není jejím koníčkem
Ewa nikdy průšvihy nedělala. "Nebo je úspěšně tají," přiznává Karin. Největší radost mamince udělá, když si dcera uklidí. "To se stává velmi zřídka - je to taková malá domácí oslava. Jinak mi ale udělá radost vždy, když se ke mně přitulí." Strach o dceru už měla mockrát. "Když byla nemocná, když se nám v davu strážnického festivalu ztratila, když jsme rozhodli, že vpluje do šoubyznysu…"
Doprovod skončí
"Zatím jsme Ewu téměř všude doprovázeli, ale její plnoletostí se to ale určitě změní," za tu dobu už si maminka na život v showbyznysu zvykla. "Z živých přenosů, koncertů, focení, se stává i pro mně rutina. Stále mám však pocit, že všechna tréma padá na mně, místo na ní. A to je dobře."

Přání Ewy ke Dni matek:
Přeju mojí milované mamince hlavně hodně zdraví, lásky a klidu. Ať zůstane pořád tak nevyslovitelně úžasná a ať mi promine ten můj neustálý binec v pokoji. Kocham Cie! (polsky miluji tě - pozn red.)
EwaPOZASTAVENÍ !!!!

5. května 2011 v 12:00 | AlíSeK69
Vzhledem k tomu, že mě za pár dní čeká maturita :o( jsem nucena ač velmi nerada, blog pozastavit !!!
Jelikož blog navštěvuje nejvíce fans Ewy dávám sem o info na blogy, kde můžete najít novinky právě o oní. Začátkem června se opět vrátím a budu ráda, když blog znovu navštívíte!

Děkuji za pochopení Alisek69

blogy:

Kutno 3.5.2011

5. května 2011 v 11:59 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Interview z Ewą Farną (PL)

5. května 2011 v 11:51 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Marzena Dusznik: Jak zaczęła się Twoja przygoda ze śpiewaniem?
Ewa Farna: Profesjonalnie śpiewam od 12 r.ż. Zaczęło się od udziału w konkursach - zdobyłam I miejsce na Europejskim Festiwalu Młodzieży w Sosnowcu, brałam udział w Konkursie Piosenki Dziecięcej w Hawierzowie. Spotkałam tam Leszka Wronkę, producenta muzycznego.
Przełomowym momentem w mojej karierze był występ w programie "Szansa na sukces", zaśpiewałam piosenkę Ryszarda Rynkowskiego "Za młodzi, za starzy" . Wygrałam program.
Pierwsza płytę wydałam w 2006 roku w Czechach.- "Měls mě vůbec rád". Album okazał się hitem i cieszył się wielką popularnością. Druga płyta : "Ticho", ukazała się w 2007 roku.
Na polskim rynki zadebiutowałam w 2007 roku płytą : "Sam na sam". Była to polska wersja albumu : "Měls mě vůbec rád". Druga polska płyta ukazała się w 2009 roku. Album nosił tytuł : "Cicho" i właśnie ten album zdobył na festiwalu Sopot Hit Festiwal- miano albumu roku. Ponadto piosenka "Cicho" została hitem lata 2009. Trzeci album ukazał się na polskim rynku 5 listopada 2010 roku, nosi tytuł " EWAkuacja".
MD: Śpiewać można dla samego siebie, dlaczego śpiewasz dla publiczności?
EF:Kocham śpiewać, komponować. Nie chcę robić tego w garażu, tylko dla siebie, lecz dla publiczności. Nie jest najważniejsza dla mnie popularność czy pieniądze.
MD: Jaki przekaz niosą Twoje teksty?
EF: Piosenki "mówią" o moich poglądach, o sprawach bieżących.
MD: Kto jest Twoim idolem muzycznym?
EF: Moim wzorem do naśladowania w dziedzinie muzyki jest Bono z U2.
MD: Jaki gatunek muzyki preferujesz?
EF: Preferuję styl rockowy. Dobrze czuję się też w balladach. Pytanie tylko, czy to dla ludzi jest interesujące?!
MD: Pod jakim wpływem powstają Twoje utwory?
EF: Teksty powstają pod wpływem jakiegoś przeżycia, wydarzenia.
MD: Chętnie przyjęłaś propozycję występu w Kutnie?
EF: Bardzo lubię występy w Polsce, jednak muszę pogodzić je ze szkołą i koncertami w Czechach. Ucieszyłam się, że włodarze miasta złożyli mi propozycję już w styczniu. Zazwyczaj koncerty mam planowane tylko z dwumiesięcznym wyprzedzeniem, a w Czechach z półrocznym.
MD: Stresujesz się występami?
EF: Trema nie jest dla mnie problemem. Nigdy występy publiczne nie sprawiały mi trudności.
MD:Co sądzisz o publiczności?
EF:Lubię publikę, która improwizuje, jest szalona. Dodaje mi to power'u na scenie.
MD:Plany na przyszłość?
EF: W tym roku obchodzę 18.urodziny. 8.09. w Katowicach odbędzie się koncert z tej okazji. Sama wybierałam osoby, które gościnnie na nim wystąpią. Nazwisk na razie nie będę zdradzać. Niech to pozostanie niespodzianką.
Dziękuję za rozmowę i życzę dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Oława 2.5.2011

5. května 2011 v 11:49 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comFarna vystoupí v Řece

5. května 2011 v 11:29 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Řeka - Obec Řeka pořádá Májovou veselici. Ta se uskuteční v sobotu 14. května od 11 hodin na prostranství u zdejšího obecního úřadu. Jedním z lákadel programu je vystoupení Ewy Farne.


O úvod této akce se v 11 hodin postará cimbálová muzika Kordulka, po které vystoupí taneční soubor Jaworze z Polska. Po slavnostním zahájení bude ve 12.50 hodin podium patřit vystoupení Staré Bystrice ze Slovenska. Návštěvníci se dále mohou těšit na český taneční soubor Lyceum Řekyň. Zpestřením určitě bude amatérská soutěž dřevorubců s mezinárodní účastí - Forest Man. Soutěžit se bude v sedmi disciplínách.
V 15.15 hodin se představí populární formace Maxim Turbulenc a v 17.15 hodin se všichni mohou těšit na zpěvačku Ewu Farnou. Tu v 19 hodin vystřídá skupina Horkýže Slíže revival, od 21 hodin pak bude hrát formace Replika. V nabídce občerstvení nebude chybět myslivecká kuchyně, hasičské speciality z ohně a jiné stánky s občerstvením včetně ochutnávky místních výrobků. Pro děti budou připraveny skákací hrady, projížďka koňským povozem a další atrakce.
Návštěvník, který přijde v kroji, obdrží drobný upomínkový předmět. Cena slosovatelné vstupenky je 50 korun.

Tokio Hotel: Za O-Award děkuje Bill Kaulitz s vousy!

5. května 2011 v 11:28 | AlíSeK69 |  Bill Kaulitz

Bill Kaulitz skutečně nosí vousy a Pottschalkovi to připadá tak neuvěřitelné, že tato, pro mě novinka hýbající světem, nechtěla být v předešlých příspěvcích o Tokio Hotel. O klucích jsme tak dlouho nic neslyšeli, tím spíše neviděli a tato 'vousy-novinka' má u mě rozhodně kategorii "Breaking." Nějaké zlé jazyky přece tvrdily, že Bill Kaulitz je dívka. Takto určitě žádné dámské vousy nevypadají a jistě to není ani žádná chyba pixelu!!
Jak dlouho asi musel Bill Kaulitz čekat na tento chlupatý vzhled? U Pottschalka by to trvalo asi sedm dní a kvůli tomu jsem ten poslední, který by pomlouval, z mého pohledu, podivuhodně hojné vousy pana Kaulitze. Nakonec jsem rozbil dostatek skleníků a doufám, že vousy Billa Kaulitze jednou uvidím v celé své kráse. Do té doby se nebudu rozhodovat, jestli to vypadá lépe nebo ne. Ve videu jeho děkovné řeči za "O-Award" to můžee vidět lépe.

Tokio Hotel v Americe vyhrávají MTV O Music Award

5. května 2011 v 11:27 | AlíSeK69 |  TH - News

Oslava zbrusu nové MTV O Music Award show se konala v Las Vegas, US, včerejší noc. A přestože se TOKIO HOTEL snažili během posledních pěti mesíců uniknout pozornosti, nedělali žádné rozhovory nebo TV vystoupení, čtyři rockové hvězdy z Německa získali cenu v kategorii Fan Army. Porazili takové americké interprety jako Lady Gaga, Rihanna nebo Justin Bieber a byli jediný evropský interpret, který získal jednu z prestižních trofejí. Celá MTV O Music Award byla vysílána po celém světě přes LIVE stream.
Kromě americké MTV Video Music Awards, MTV Latin Music Awards nebo MTV Europe Music, kde si v posledních letech Tokio Hotel odnesli domů četná ocenění, MTV O Music Awards je teď čtvrtým mezinárodním MTV formátem, kde Tokio Hotel vyšli jako jedni velkých vítězů noci.
OBROVSKÉ PODĚKOVÁNÍ NEJLEPŠÍM FANOUŠKŮM NA SVĚTĚ - VÁLÍTE!!!
...podivte se na celou MTV O Music award show přímo TADY nebo se podivte na video zprávu , kterou pro VÁS Bill a Tom nahráli!