Děkuji Všem za přízeň ;)
Vážím si Vaší návštěvnosti, Vašich komentářů, Vaší podpory !
Všem třem interpretům jsem i nadále věrná, ale na blog už nemám čas :(
Ještě jednou Velké díky :-) a milujte a poslouchejte hudbu ;)

Duben 2011

Žárlivý Klus: Farnou hlídali jeho kamarádi!

29. dubna 2011 v 22:25 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Zpěvák Tomáš Klus (25) na svou drahou polovičku Ewu Farnou (17) pěkně žárlí. Na večírek, kam nemohl dorazit kvůli koncertu, vyslal své kamarády, aby ji hlídali. Zamilovaný páreček si to ale vynahradí v neděli, kdy společně stráví svátek zamilovaných, první máj. "Mám to napsané v kalendáři, prvního jsem zamilovaná," smála se Farna.

Nový páreček českého showbyznysu Ewa Farna a Tomáš Klus na sebe ve své pracovní vytíženosti nemají zrovna mocčasu, jak by se pro čerstvě zamilovaný pár slušelo, proto na večírky za sebe posílají své kamarády. Když Tomáš nemohl být po boku své drahé polovičky a mít nad ní dohled, poslal za sebe náhradu.
"Tomáš tu dneska není, jsou tu se mnou Pája a Radek, to jsou naši společní kamarádi. Tomáš jim řekl, ať mě tu dneska hlídají, tak mě hlídají," řekla Blesk.cz s úsměvem Farná. "On má dneska koncert, tak poslal kamarády, ať jsou tady dneska se mnou. Tomáš je až ve Valašském Meziříčí, takže je hrozně daleko," posteskla si Ewa.

Zpěvačka přiznala, že mají oba nabitý kalendář různými koncerty a vystoupeními, ale na prvního máje budou určitě spolu. To už má Ewa dokonce poznamenáno i ve svém kalendáři.
"No, mám ho napsanýho v kalendáři. Já mám napsáno, že 29. a 30. hraju, 1. jsem zamilovaná, 2. a 3. zase hraju, mám tam pro Tomáše vybookovanej termín, takže je to dobrý," řekla nám natěšeným hlasem Ewa.
Ewa se s Tomášem dala dohromady poté, co spolu moderovali hudební ceny Anděl. Tam prý přeskočila i první jiskra. "Je nám spolu moc dobře a jsme v pohodě. Jsem šťastná a zamilovaná. Prvotní jiskra mezi námi přeskočila na Andělech, pak jsme se spolu začali více bavit a scházet se, takže je to fakt čerstvý," dodala zpěvačka, která už se těší, až s Tomášem o prázdninách vyrazí na první společnou dovolenou.


Tokio Hotel mají na MTV O Music Awards nejvíce fanoušků

28. dubna 2011 v 16:27 | AlíSeK69 |  TH - News
26.04.2011
Pro každého, který sice hudbu miluje, ale není nutně velkým fanouškem určitého interpreta nebo určité kapely, je tato zpráva překvapující. Podle MTV O (Online) Music Awards mají Tokio Hotel největší armádu fanoušků. Do konce hlasování zbývají jen tři dny a je fascinující, že toto hodnocení nevede Justin Bieber nebo podobní, ale Tom a Bill Kaulitzovi s Tokio Hotel. Tom Kaulitz na svém blogu ještě jednu vyzval k hlasování, takže výsledek je také bezpečně jistý.
Tom Kaulitz na svém blogu: "(Poslední tři dny) hlasování v MTV O Music Award...takže běžte ke klávesnici a ještě teď rychle hlasujte! Během posledních týdnů jste TH drželi na špici v kategorii "Fan Army FTW" - mockrát za to děkujeme.
Mezi Top 13 Tokio Hotel nejsou jen aktuální číslo jedna, jsou také jedinou německou kapelou, takže rychle hlasujte, aby naši velvyslanci ve věci hudby také doopravdy vyhráli!
Hlasujte TADY!
http://cdn.loomee-tv.de/wp-content/uploads/2011/04/SPX-033222.jpg

Tokio Hotel jsou nominováni na MTV Video Music Aid Japan!

28. dubna 2011 v 16:26 | AlíSeK69 |  TH - News

Tokio Hotel jsou nominováni na MTV Video Music Aid Japan a to s "Darkside of the Sun" v kategorii "Nejlepší rockové video". Více informací a způsob, jak hlasovat, bude zveřejněno brzo. Show se bude konat 25. června v Tokiu v aréně "Makuhari Messe" a výtěžek z této události půjde na Japonský Červený Kříž. Jako první vystupující byla oznámena Lady Gaga.
Nejlepší rockové video - nominace
Linkin Park - The Catalyst
One Ok Rock - じぶん Rock
Radwimps - Dada
Tokio Hotel - Darkside of the Sun
Wampire Weekend - Cousins

Face2Face: Ewa Farna

28. dubna 2011 v 16:25 | AlíSeK69 |  Ewa-Videa


Hokejista Sezony 26-04-2011

28. dubna 2011 v 16:22 | AlíSeK69 |  Ewa-Videa

Překvapení týdne: Ewa Farna a Tomáš Klus přiznali poměr!

23. dubna 2011 v 10:51 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Zpěvačka Ewa Farna (18) a zpěvák Tomáš Klus (25) jsou milenci! Dvojice, která před pár týdny moderovala hudební ceny Anděl 2010, se sblížila nejenom pracovně, ale také "lidsky". Nebo spíš milenecky!

Nový český páreček - Ewa Farna (18) a Tomáš Klus (25) - svůj vztah oficiálně potvrdil už i na Facebooku, čímž jejich poměr dostává konečně určitě virtuální základy.
Je mezi nimi sice sedmiletý věkový rozdíl, ale jinak mají spoustu společného - oba se věnují hudbě, pocházejí z Českého Těšína, a určitě mají mnoho společných zájmů a zálib! A hlavně - oba dva jsou nezadaní, takže svým vztahem nikomu neubližují na rozdíl jiných …

Ewa Farna před nedávnem přišla o svou první lásku.Randila s muzikantem Marcusem Tranem, který jí ovšem podváděl s moderátorkou Martinou Gavriely, a tak mu zpěvačka dala kopačky.
Naproti tomu Tomáš Klus je ve vztazích zkušenější, v minulosti chodil třeba s herečkou Lenkou Zahradnickou a dalšími ženami. Jen doufejme, že nebude Ewu podvádět …

Ewa Farna: Přiznala milence. Je to Klus.

23. dubna 2011 v 10:48 | AlíSeK69 |  Ewa - News


Zpěvačka Ewa Farna šla opačnou cestou, než herečka Tatiana Vilhelmová. Zatímco ta se
snažila týdny utajit svůj milenecký poměr s Vojtou Dykem, Ewa Farna svůj vztah oficiálně potvrdila ve chvíli, kdy si o něm začalo povídat snad celé zákulisí showbyznysu.
A také v poslední době skutečně platilo, kde byl Klus, byla i Farna, a obráceně. Těsně před oficiálním přiznáním si Farna s Klusem vyšla na kabaretní večer Barování Sandry Novákové do pražské Lucerny, kde spolu strávili celý večer.
Jejich vztah ale začal už na udílení hudebních cen Anděl, které oba umělci moderovali. Zatímco média slepě spekulovala o tom, že má zpěvačka zlomené srdce díky tomu, že ji kytarista Marcus Tran vyměnil za Martinu Gavriely, Evě už dávno dělal společnost pětadvacetiletý Klus.

Ewa Farna a Tomáš Klus se přiznali: Chodíme spolu

23. dubna 2011 v 10:43 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Máme tu nový hvězdý pár. Zpěvačka Ewa Farna (18) a o sedm let starší zpěvák Tomáš Klus spolu chodí. "Ano, je to tak. V poslední době jsme se potkali na několika pracovních projektech, a díky tomu jsme se sblížili i lidsky," přiznal exkluzivně Novinkám Tomáš Klus.

"Ewa je moc milá holka a navíc jsme oba z Českého Těšína, takže jsme prostě zjistili, že tak nějak k sobě patříme," vysvětlil Klus, který vztah oficiálně potvrdil i na Facebooku, kde uvedl, že je ve vztahu s uživatelkou Ewa Farna.
Tomáš Klus má za sebou několik vztahů. Například s herečkou Lenkou Zahradnickou, kterou přebral Vojtovi Dykovi.
Ewa Farna naposledy randila s muzikantem Marcusem Tranem. Když ale zjistila, že jí Tran podvádí s moderátorkou Martinou Gavriely, poměr ukončila. Jak se zdá, díky Klusovi se dlouho trápit smutkem a samotou nemusela.


Exklusivní rozhovor s LaFee (duben 2011)

22. dubna 2011 v 21:27 | AlíSeK69 |  LaFee - News
Fanclub: Jak moc se změnila tvá nová hudba ve srovnání se starou hudbou?
LaFee: Velmi. Nová LaFee nemá se starou nic společného. Moje hudba je kompletně jiná, dospěla jsem. Sama jsem si napsala celých pět písní.
Fanclub: Bude také v budoucnosti kolem LaFee skupina?
LaFee: Ano, ale k tomuto tématu ještě nemůžu mluvit.
Fanclub: Je něco, co by jsi ve své hudební kariéře z dnešního pohledu chtěla udělat jinak?
LaFee: Ne, všechno bych udělala přesně tak.
Fanclub: Jakým vlivům podléhají tvé nové písničky a kde jsi hledala inspiraci?
LaFee: Nehledala jsem přímo inspiraci, šlo to "ze mě". Nikoho jsem nechtěla kopírovat, jen vyprávět svůj vlastní příběh. V předešlých letech jsem hodně zažila a to se také odrazilo v mých písních. Napsala jsem si na tomto albu pět písní sama, ve kterých vyprávím mojí minulost a budoucnost.
Fanclub: Je nějaký moment ve tvé kariéře, který nezapomeneš? Pokud ano, jaký?
LaFee: Jsou tu 1000 momentů, které jsou vypáleny v mé hlavě a nikdy je nezapomenu. Jeden je pro mě ale zvlášť důležitý a velmi mě ovlivnil. Na mém prvním turné jsem měla podium ze tří pater. Stála jsem v Berlíně v Columbie-Halle úplně nahoře a chtěla jsem začít. Píseň byla "Mama". Skupina začala hrát, ale já jsem je sotva slyšela. Všichni fanoušci tam stáli a zpívali moji píseň tak nahlas, že mě úplně přehlušili. V hlavě mi proběhlo jen "wow" a musela jsem přestat zpívat, protože tato situace mnou velmi pohla. Hala byla plná fanoušku a všichni spívali tentu jednu píseň. To byl jeden z momentů, které tak miluji: Fanoušci ti dávají úpřínou vazbu zpět a mají přímí kontakt. Vyhrané ceny, jako Echo atd., jsou super skvělá ocenění, nicméně nikdy neodráží tuto blízkost k fanouškům.
Fanclub: Se kterým umělcem by sis teď dokázala představit duet?
LaFee: (směje se) Se zpěvákem "30 Seconds To Mars"! Ale to asi zůstane snem...
Fanclub: Co jsi za poslední 2 roky, samozřejmě kromě práce na novém albu, zažila?
LaFee: Samozřejmě jsem velmi pracovala na albu. Nicméně jsem také tento čas intenzivně využala na sestoupení a čas pro sebe. Zhodnotila jsem, co se mi za předešlé čtyři roky přihodilo a můžu realizovat všechny zážitky. Také jsem strávila mnoho času s rodinou a mými přáteli. Samozřejmě jsem si také položila otázku: "Chci ještě pokračovat v hudbě? Nebo se chci raději stát tanečnicí nebo založit taneční školu?" Hudbu jsem začala dělat v patnácti, teď je mi dvacet a dospěla jsem. To změní každého jedince. A tak to je i u mě. Ale jsem si vědoma, že hudba je to, co chci. Dělat hudbu a konečně zase stát na podiu. Na to se teď těším nejvíc.

Star Camp/Japonia

22. dubna 2011 v 21:20 | AlíSeK69 |  LaFee-Videa

Reflex

22. dubna 2011 v 21:04 | AlíSeK69 |  Ewa - News
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com
FCEF

EXKLUZIVNĚ! Klus a Farna dnes potvrdili svůj vztah

22. dubna 2011 v 19:44 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Showbyznys má nový pár. Ewa Farna a Tomáš Klus spolu chodí!!!

Zpěvačka Ewa Farna přiznala na svém soukromém Facebooku, že skutečně randí se zpěvákem Tomášem Klusem!

Mimo status, ve kterém se k poměru přiznává, se také dvojice ve tři čtvrtě na jednu v noci vzájemně označila jako pár!
"Ewa Farna je ve vztahu s uživatelem Tomáš Klus," píše se na zpěvaččině profilu.
A na Tomášově zdi naopak visí: "Tomáš Klus je ve vztahu s uživatelem Ewa Farna."
Ewa Farna má přitom na svém soukromém Facebooku pouze 136 nejbližších přátel. Tomáš Klus si potvrdil dokonce jen 22 svých nejbližších. Tudíž o žádné extra veřejném sdělení nemůže být ani řeč.
Jak informuje týdeník SuperSpy ve svém aktuálním čísle, dvojice se spolu tajně schází již od zahájení příprav na společné moderování pořadu Anděl 2011. Od té doby se prý Farna stala Tomášovým nejvěrnějším fanouškem a jezdí s ním na většinu jeho koncertů. Naposledy se spolu například objevili uplynulé úterý na benefičním Barování v Lucerně.

Ewa Farna - Bez łez

21. dubna 2011 v 21:14 | AlíSeK69 |  Ewa-Klipy


Ewa ve škole

21. dubna 2011 v 16:02 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery

20. 4. 2011 - Top Star Magazín 2011

21. dubna 2011 v 15:57 | AlíSeK69 |  Ewa-VideaEwa od 27 minut

Ewa Farna šokuje: „Jsem ráda, že se zakulacuju!"

21. dubna 2011 v 15:50 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Že nám hvězdička náctiletých Ewa Farna přibírá na váze, by si nevšiml jen slepý. Ona sama si z toho ale těžkou hlavu nedělá. Těší ji to!

Ewa Farna už dávno není tou holčičkou v kočičím kostýmku, která se roztomile prohání po pódiu. Vyrostla, dospěla a zanedlouho jí bude osmnáct. Všechny životní strasti už má ale vyzkoušené, a tak o sobě s hrdostí tvrdí, že se cítí být dospělá. "Říká se, že je to práh dospělosti, já se ale v mnohém necítím připravená na některé věci - proto je taky neprovozuju," řekla Ewa v nejbližším vydání Top Star Magazínu na Primě. Bodejť by nemluvila tak rozumně, když jí od počátku její kariéry vtlouká management i rodiče do hlavy, že má být vzorem mladým.

Bohužel ale zpěvačce nikdo neřekl, že v dnešní době se jaksi nenosí oplácané tvary. Anebo nám to alespoň všechny strany tvrdí a kila navíc se neodpouštějí. Jinak by totiž Ewa netvrdila: "Já jsem ráda, že se zakulacuju, že se ze mě konečně stává ženská. I když bych se mohla zakulacovat na jiných místech, než se zakulacuju..."
Inu uvidíme, jak to bude s Farnou, která přesun do Prahy, jež je nadále střediskem všeho dění, neplánuje. Co ale plánuje, je udělat si řidičák a stát se aktivní řidičkou. "Já se strašně těším třeba na řidičák. Už se strašně těším, až budu řídit auto, na svůj mega narozeninový koncert, který bude v Brně na začátku září a jímž chci oslavit narozeniny s fanoušky," řekla věčně usměvavá Ewa. V současné době ji čeká maturita, takže všechen čas věnuje pouze učení. V kombinaci s řízením se pak ale může stát, že se z její postavy stane neřízená rozšiřující se střela. No nic, Ewo! Držíme palce, aby ses i ty stejně jako spousta jiných známých jmen co nevidět stala tváří nějakého toho fitka a začala se sebou něco dělat!

„Jsme inspirováni věcmi jako jsou filmy, naše okolí, každodennní život nebo ranní probouzení“

20. dubna 2011 v 16:51 | AlíSeK69 |  TH - News

Tokio Hotel ukazují starost o Japonsko. Kapelu reprezentují bratři Bill a Tom Kaulitzovi, kteří laskavě souhlasili s tím, že poskytnou telefonický rozhovor z Los Angeles.
Co děláte?
Bill: Byli jsme ve studiu psát songy, zahajujeme nové projekty a tak podobně.
Píšete nové songy pro další album?
Tom: Možná bude nebo možná to nebude na dalším albu, v této fázi prostě píšeme songy. Ještě pořád nemáme definovaný plán pro vydání nového alba a nevíme, kdy ho vydáme. Prostě jsme kreativní, píšeme hudbu.
Jaké typy songů píšete? Zpíváte v angličtině? Nebo jsou napsány v němčině?
Bill: Právě teď jsou songy napsány více či méně v angličtině. Já sám nevím proč. Prostě to ze mě přirozeně vychází. Kromě toho, teď žijeme v LA, takže nějaké věci mají tendenci se udělat anglicky. Nicméně si nejsme jistí, jaké bude kompletní album, protože songy v němčině určitě uděláme. I když nic nebylo rozhodnuto a ještě stále jsme v experimentálním stádiu, dáváme dohromady dema songů zatímco zkoušíme různé věci.
Netlačí na vás nahrávací společnost a management k dokončení alba do určitého termínu nebo jsou příjemně uvolněni?
Tom (směje se): Nejsou uvolnění. Ale my jsme v klidu a pohodě.
Bill: Jo, technicky termín nemáme. Termíny jsou pro mě jako noční můry. V tvůrčí fázi se velmi těžce snažíme udělat dobrou práci, ale mít stanovený termín věci poškozuje a dělá je ještě víc složitějšími. Co je ještě víc důležitější, je svoboda, aby jste si užili to, co rádi děláte. I když se zdá, že dělání alba je o dokončení songů a dělání detailních příprav, některé věci prostě vyhází z vás. To je důvod, proč to právě teď chceme brát s nadhledem, takže si můžeme užít nové výzvy.
Takže jaký zvuk se snažíte vytvořit?
Tom: To je překvapení, necháme si to na vydání dalšího alba. V první řadě, každý den vytváříme něco jiného. Posloucháme hudbu nejrůznějších žánrů, jsme inspirováni různými věcmi, takže to opravdu záleží na náladě v tom daném okamžiku. Děláme to každý den a každý den je nový den.
Bill: To je pravda. To je důvod, proč nemáme definitivní zvuk pro další album.
Jaký druh hudby vás inspiruje?
Tom: Ve skutečnosti to není jen hudba. V tuto chvíli se mně libí starší práce od Anthony Hamiltona.
Bill: Také jsme inspirováni filmy a věcmi, které se dějí kolem nás. Každodenní život na místě jako je LA je velmi osvěžující a proto inspirující. Inspirující je i to, být schopen se každé ráno probudit. Ale řekl bych, že větší roli hrají filmy. Filmy máme opravdu rádi. Jdeme do kina nebo v našem domácím kinu sledujeme něco z naší 1000+ dvd kolekce.
Doposud nějaké dobré filmy?
Bill: "Město" [The Town] bylo dobré. Myslím si, že také "Fighter" byl opravdu dobrý.
O vašem životě v LA, myslíte si, že jste tam více schopni žít normální život? Po tom všem jste "neznámí" ve srovnání s Německem.
Bill: No, oba jsme přijeli do LA, protože jsme v našich životech chtěli mít trochu soukromí. Až do tohoto bodu jsme nebyli schopni užít si moc soukromí, ale kvůli různým okolnostem je to trochu obtížné oproti Evropě. Proto jsme hledali místo, kde můžeme volně tvořit a zároveň si užívat soukromí. Až doteď jsme byli na turné a neměli čas na jakýkoliv druh života mimo Tokio Hotel. V tomto smyslu je LA docela vhodné, protože věci tam jsou odlišné. Paparazzi nevědí, kde bydlíme, takže jsme schopni si užít trochu soukromí a brát věci trochu jednodušší.
Tom: To neznamená, že se každý den volně pohybujeme a slavíme. Většinu času jsme zavřeni ve studiu.
Bill: Ano, musíme být opatrní za všech okolností.
Takže ve vašem životě je každodenní rutina?
Bill: Jsme opravdu špatní, když dojde na rutiny. To je důvod, proč každý den děláme jiné věci. Jiné, než je kontrola našich emailů, v současné době jsme plně zaměstnáni s několika letošními projekty. Ještě stále je to ve fázi plánování a detaily ještě nemáme. Je hodně věcí, které bychom v tomto roce chtěli udělat. Nejlepší část naší práce je mít svobodu v tom, co děláme. Opravdu nesnášíme rutiny, protože když jsme byli mladí, každý den jsme museli chodit do školy a prostě jsme to nesnášeli, neměli jsme na výběr.
A nakonec, máte nějaká slova pro lidi v Japonsku?
Bill: Samozřejmě. Každý den kontrolujeme novinky a informujeme se na nejnovější vývoj v Japonsku. Myslím, že to nejsme jenom my, ale celý svět ví, co se děje a každým to hluboce pohlo. Myslím, že každý chce nějakým způsobem pomoct. Obzvlášť v dnešní době je důležité, aby se se svět spojil a vzájemně si pomáhal. Je opravdu nádherné vidět, že svět dává Japonsku pomocnou ruku.
Tom: Byl jsem opravdu v šoku, když jsem poprvé slyšel, co se stalo v Japonsku. Konec konců je to země, která je pro nás speciální. A touto zprávou jsme byli velmi zarmouceni. Takže hledáme informace o tom, jestli jsou lidé v pořádku. Na našich oficiálních stránkách prodáváme placky a výtěžek z prodeje bude věnován Japonsku. Také si myslím, že naši fanoušci by rádi hráli roli při pomoci.
Je tady song, který byste rádi věnovali těm, kteří se stále cítí na dně?
Bill: Protože je každý jiný, je docela těžké najít jednu věc , ale když bych vybral z našich songů, vybral bych "By Your Side" a "Zomm Into Me". Oba songy dávají záruku, že nejste sami a je to zpráva, kterou bych chtěl zdůraznit. Konec konců, cítíte se šťastní, když víte, že lidé po celém světě cítí s vámi.
(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz // InRock (JP) #329