Děkuji Všem za přízeň ;)
Vážím si Vaší návštěvnosti, Vašich komentářů, Vaší podpory !
Všem třem interpretům jsem i nadále věrná, ale na blog už nemám čas :(
Ještě jednou Velké díky :-) a milujte a poslouchejte hudbu ;)

Březen 2011

Farna v tanečních zastínila všechny spolužačky

31. března 2011 v 8:25 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Že je Ewa Farna (18) hvězdou teenagerů v Česku i Polsku, to se ví od dob, kdy ji Lešek Wronka světu představil. To, že má krom zpěvu talent i na jiné věci, nás ale překvapilo.

Ewě Farné bude zanedlouho osmnáct let, a tak se navzdory povědomí veřejnosti o té třináctileté dívce s rovnátky pomalu dostává do věku, kdy bude tak říkajíc uvedena do společnosti. S tím souvisí i absolutorium tanečních, které si Farna nenechala ujít ani ve vísce Vendryně, kde trvale s rodiči žije.

"Ve městě bych se dobře necítila. Jsou tam blíž ty nebezpečný věci, jako drogy, večírky, kluby...," pronesla vzorně Ewa, jako by jí přesně tuto poučku její guru Wronka poradil. "Bude mi sice osmnáct, ale pořád se cítím jako dítě," svěřila se Farna v rozhovoru magazínu Women only.

Nicméně mladá zpěvačka má za sebou taneční kurzy, v nichž se dokonce stala královnou valčíku. "Tanec mě vždycky bavil. I latino, americano, standardy a podobně," řekla Ewa. Kvůli ní dokonce nemálo slečen zůstalo sedět na místě, protože mužské osazenstvo se sázelo, kdo ji provede. "Kluci, které neznám, se i hecovali, ale kamarádi ze třídy byli perfektní," popsala zpěvačka průběh kurzů, jež absolvovala, a kde šla doslova z náruče do náruče. Je tedy možné, že v další řadě soutěže StarDance zazáří na parketě i tanec milující Farna.


Časopis Fun Club (PL)

27. března 2011 v 14:05 | AlíSeK69 |  Ewa - News
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Super Star

27. března 2011 v 14:00 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery

Ewa a Jan v Super Star

27. března 2011 v 12:10 | AlíSeK69 |  Ewa-Videa

Ewu Farnou okouzlilo klatovské náměstí

27. března 2011 v 12:09 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Dav fanoušků čekal před kulturním domem v Klatovech na zpěvačku Ewu Farnou, která tam vystoupila sesvou kapelou ve čtvrtek v podvečer. Při této příležitosti se jí Deník zeptal na několik otázek.
Byla jste už někdy v Klatovech nebo na Šumavě?

Bohužel mám volného času tak málo, že jsem nikdy nemělapříležitost. Ale vím, že už jsem měla asi tři roky v diáři napsané Klatovy, ale že se to vždy muselo kvůli nějaké jiné akci přesunout. Tak jsem teď ráda, že jsem konečně tady. Když jsme jezdili po Klatovech a hledali kulturní dům, tak jsem viděla, jak máte strašně hezké náměstí. Ještě při tom hezkém počasí to bylo vážně krásný, strašně mě to nabylo pozitivní energií.
Máte čas si před koncerty projít město?
Záleží v kolik přijedu. Jelikož dnes je všední den a já jsem byla ještě ráno ve škole a měla jsem i nějaké prověrky, tak jsme vyjeli později. Je toho hodně, teď jsme měli zvukovou zkoušku, musím se připravit a pak jedeme hned do Prahy, nestíhám se ani najíst. Pokud je koncert v sobotu nebo přijedu dříve, tak se projdeme nebo zajdeme někam na jídlo. Ale vím, že kluci byli tady v kavárně, že jsem je viděla, když jsem přijížděla.
Jak se vám daří skloubit koncerty a školu?
Ráno vstávám v šest, jdu do školy, dát nějaké ty zkoušky. Včera jsem se například musela učit 30 A4. Po škole skočím do auta, v průběhu cesty se mi promění ty dva světy a zase žiji koncertem. Je to hodně náročné, ale dá se to zvládnout, naopak se alespoň nenudím.
Co říkáte na letošní ročník Superstar?
Já se přiznám, že jsem ještě neviděla ani jeden díl, ale v sobotu tam budu vystupovat. Jsem zvědavá na porotu, protože jsem je už poznala i osobně, tak se těším na to, jaké bude před nimi zpívat. Je to rozdíl zpívat před někým, koho už znáte.
Jaký je váš největší úspěch?
Asi to, že jsem dokázala těm hudebním kritikům, že nejsem ta "rychlokvaška", jak někteří psali, že za dva roky už nebudu a jsem na nic. Vydala jsem šest desek a podařilo se mi uspět v Čechách i v Polsku, pořád nějakým způsobem koncertuji, lidé o koncerty mají stále zájem. To je pro mě výhra, že teď už napíšou, že Ewa Farna je v nějakém smyslu součástí popové scény a nenapíšou, že jsem "rychlokvaška".
Co je vaším snem?
Snů mám hodně, jsem strašně ambiciózní a docela cílevědomá. Ale mým snem je být šťastná, mít zdravou rodinu, děti, psa a chtěla bych cestovat světě. Chtěla bych dělat práci, která mě baví, což je zpívání, a ráda bych v tom pokračovala.
Čím byste chtěla být kromě zpěvačky?
Samozřejmě si chystám nějaká zadní vrátka a připravuji se na práva. Chtěla bych být právničkou, abych si mohla i určité věci ohlídat. A asi aby si i lidé řekli, možná je to i osobní touha, aby si lidé řekli "jo, není to jen zpěvačka, ale vystudovala teď práva, tak asi v té hlavě něco má." Takže to bych si chtěla vnitřně dokázat. Právo mě strašně baví.
Děláte nějaký sport?
Tři roky jsem závodně lyžovala a nyní jsem začala jezdit také na snowbardu.
Šumavský Špičák má nejprudší sjezdovku v republice, už jste na ní byla?
Myslím si, že můj bratr byl tady na Špičáku na mistrovství republiky, protože on stále závodně lyžuje. Já osobně jsem tam ještě nebyla, ale ráda přijedu a asi už bych přijela se snowboardem.Ewa Farna nezpívala na České Miss kvůli své postavě!

23. března 2011 v 17:16 | AlíSeK69 |  Ewa - News

Ewa Farna (17) se na slavnostním finále soutěž krásy neukázala z "estetických" důvodů. Ředitelka České Miss Michaela Maláčová (39) prý měla připomínky k její postavě a "kabaretnímu vystupování"

Ewa Farna, která své vystoupení trénovala ještě na páteční generálce, údajně nakonec nevystoupila kvůli zraněnému kotníku. Jenže ve skutečnosti se "znelíbila" tím, že nepřipomíná finalistku Miss, tedy že nemá anorektickou postavu a nevypadá jako přes kopírák …
Podle jednoho bulvárního deníku prý Michaela Maláčová poté, co na generálce viděla její vystoupení, rozhodla, že její číslo z přímého přenosu vyřadí. Údajně pak označila její show za kabaret a také naznačila, že může přijít, až zhubne osm kiloa najde si jinou kapelu!

Když se paní ředitelce nelíbí Ewin zpěv, tak by ji příště mohla angažovat alespoň jako moderátorku. Byla by to rozhodně lepší a přirozenější, než umělá a kožená rádobymoderátorka Dara Rolins, která během večera naprosto selhala!

Termíny koncertů pro Polsko

21. března 2011 v 19:32 | AlíSeK69 |  Ewa - News

2011-05-02 Oława
2011-05-03 Kutno
2011-05-26 Rzeszów
2011-06-04 Rawicz
2011-06-18 Rybnik
2011-06-18 Wodzisław Śl.
2011-06-26 Lubin
2011-09-10 Sanok

Chat s Ewou

21. března 2011 v 19:29 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Zveme všechny fanoušky na chat s Ewou!
25.března od 19 hodin na www.kultura.cz.


Kazma & Missky - Generálka na finálový večer

21. března 2011 v 19:17 | AlíSeK69 |  Ewa-Videa


Ewa od 3:05

Tokio Hotel in Tokyo - 08.02.2011

21. března 2011 v 19:10 | AlíSeK69 |  TH - News

MTV's Musical March Madness: Mumford & Sons Vs. Tokio Hotel

21. března 2011 v 19:10 | AlíSeK69 |  TH - News

Je tu druhý ročník MTV's Musical March Madness! MTV News vezme 64 největších jmen rocku, rozdělí je do čtyř oblastí a postaví je proti sobě, vítěz všech kol bere cenu. Necháváme na vás, abyste vybrali z této 64, takže během následujících týdnů fanoušci určí, kdo vzejde jako letošní vítěz. Všechno je to o fanoušcích a interpret s nejvášnivějšími fanoušky získá úžasnou Musical March Madness trofej!
(3) Mumford & Sons vs. (14) Tokio Hotel
HLASUJTE PRO TOKIO HOTEL!

Kopřivnice 19.2.2011

21. března 2011 v 18:48 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photoshoot for Women

21. března 2011 v 18:32 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comPeriodico La Nacion - Best of album

13. března 2011 v 15:04 | AlíSeK69 |  TH - News
Review o populární německé kapele, který shrnuje jejich kariéru v trojalbu se všemi singly v němčině, angličtině a klipy.
Trojalbem oslavuje německé kvarteto Tokio Hotel jejich vzestup na vrchol a počítá jejich největší hity. Kolekce nazvaná 'Best of' obsahuje skladby, které se staly oblíbenými pro teenagery pro celém světě, jako Ready, Set Go!, Monsoon a Don't Jump. Jako dvě novinky byly zveřejněny songy 'Hurricanes and Suns' a 'Mädchen aus dem All.' První disk alba obsahuje 18 songů v angličtině, zatímco druhý disk je jejich překlad do němčiny, mimo jiné obsahuje songy jako Schrei nebo Automatisch. Kolekce je doplněna třetím diskem, v tomto případě DVD, na kterém je 18 video klipů a 6 videjí ze zákulisí natáčení klipů jako např. Monsoon a Automatic. V tomto případě mají fanoušci podrobný vzorek kapely, která jejich songy skládá v angličtině a němčině. Přestože album bylo v USA a Německu koncem minulého roku, chvíli potrvá, než se album začne oficiálně prodávat v Costa Rice. Přestože kapela nahrála jejich debut Schrei v roce 2005, seznámili se už v roce 2001, takže tento rok slaví deset let jejich kariéry. Kapelu tvoří dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi, bubeník Gustav Schäfer a basista Georg Listing, kapela získala hodně fanoušků díky jejich tmavému stylu a vystupování zpěváka, který je podobný anime kresbě. Nejdříve se jmenovali Devilish a okamžitě upoutali pozornost Sony Music, získali nahrávací smlouva a začali dávat dohromady jejich první album, které nikdy nebylo vydáno. Po rozbití vztahu s touto společností podepsali novou smlouvu, tentokrát s Universal Music a vydali album Schrei (2005), díky kterému se stali hvězdami v jejich rodném Německu. Poté vydali Zimmer 483 (2007) a také jejich první anglické album Scream (2007). V roce 2009 vydali album Humanoid v anglickém a německém jazyce.
(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz // Periodico La Nacion (Costa Rica) 07.03.2011