Děkuji Všem za přízeň ;)
Vážím si Vaší návštěvnosti, Vašich komentářů, Vaší podpory !
Všem třem interpretům jsem i nadále věrná, ale na blog už nemám čas :(
Ještě jednou Velké díky :-) a milujte a poslouchejte hudbu ;)

Leden 2011


Srdce pro zvířata - vegetariáni mezi hvězdami

30. ledna 2011 v 14:12 | AlíSeK69 |  Twins
Bill a Tom Kaulitzovi (oba 21) z Tokio Hotel se rozhodli skočit na trend vegetariánství v roce 2009. Nicméně to neznamená, že by se teď stravovali jenom zdravě, jak v GQ oba prozradil: "Celý den pořád jíme pizzu, hotdogy, hamburgery - ale všechno je to vegetariánské. Takže stále je to pěkně nezdravé. Pouze bez masa." V roce 2010 zvolila PETA Billa za nejvíc sexy německého vegetariána, protože změnil stravu kvůli své lásce ke zvířatům. Velký otazník: Oba byli spatřeni ve Steakhouse! Možná jedli jenom salát...


JP NYLON - interview

30. ledna 2011 v 14:11 | AlíSeK69 |  TH - News
Překlad není nejlepší a některé věty  možná nedávají smysl, ale kdyby se objevila nějaká lepší anglická verze, ze které by to šlo přeložit, tak to ještě předělám ;)

Tokio je místo, o kterém je snili, že tady přijedeme a uvidíme ho. Teď jsme mohli přijet, jsem skutečně šťastný. - Bill

Řekli, že japonsky znějící jméno by bylo cool, proto Tokio Hotel. V roce 2001 ve městě ve východním Německu, 12letí bratři Bill a Tom Kaulitzovi založili kapelu. Jakmile debutovali v roce 2005, v Evropě se stali velmi populární. Vyhráli řadu ocenění a lidé na celém světě po nich šílí. Teď jsou v Tokiu a jsou zabráni do místa, odkud pochází jméno jejich kapely. V Japonsku se stali úspěšnými, takže teď tady vydávají album.

Album se skládá ze songů z našich předchozích alb. (Potom hodně mluví o tom, že je to jako album "Scream", je to tak, že lidé na první poslech mohou snadno poznat jejich hudbu.) - Tom

Cover alba má také japonské znaky, doufejme, že si lidé užijí obsah. - Bill

Na albu samozřejmě můžete slyšet růst kapely a mnoho různých zvuků. Přestože metal a techno jsou v Německu populární, Tokio Hotel jsou unikátní fascinující "groove".

Nejsme omezeni zdravým rozumem. Vždy hledáme nový "groove." Takže to je důvod, proč mají songy různá rozpoložení. - Bill

Nevím, jak se kapela bude dál měnit, nicméně to je kouzlo této kapely. Proto v budoucnu možná budeme dělat songy, které nejsou do metalu ani techna. Zdá se, že kapela má k tomu svobodu (změnit jejich zvuk). - Tom.

Důvod pro svobodu kapely je respektování toho, že všichni mají různé vizuální "atmosféry" (tím asi chtějí říct, že každý má odlišný styl a že to respektují). Bill má sexy, tajemný vzhled, který je impozantní. V minulosti působil jako model na módní přehlídce. Mimochodem, dneska má na sobě falešnou kožešinu a kalhoty od Diora (myslím).

Ta kožešina je falešná, protože jsem vegetarián. Co se týče módy nosím jen to, co chci. Ale svým způsobem je to také hudební vyjádření. Snažím se  dávat si pozor na styl, který se zdá, že dává každému motivaci. - Bill


NYLON #82 (JP)

30. ledna 2011 v 14:11 | AlíSeK69 |  TH - News


Udílení Cen Anděl 2010 budou moderovat Tomáš Klus a Ewa Farna

25. ledna 2011 v 20:07 | AlíSeK69 |  Ewa - News
www.alisek69.blog.cz (16)

Zpěváci Tomáš Klus a Ewa Farna budou moderovat slavnostní udílení výročních Cen Anděl 2010, které se uskuteční 23. února v Incheba Aréně v Praze. Informovala o tom na pondělní tiskové konferenci Michaela Kocourová z organizačního týmu.

"Máme bodově daný scénář, kdy musíme dodržet vyhlášení jednotlivých vítězů, ale jinak je vše plně v našich rukou. Jelikož jsme s Ewou mladí, pojmeme moderování po svém. Samozřejmě to nebude pouze pro mladé, ale záměrně se nebudeme stylizovat do rolí starých a vážných lidí," sdělil agentuře Mediafax Tomáš Klus, který během večera nevystoupí se svojí dosavadní tvorbou.
Přímý přenos jubilejního 20. ročníku cen odvysílá Česká televize na programu ČT1 od 21 hodin. "Letos jsme domluvili spolupráci s Českou televizí, která tentokrát uvede tři pořady. Tím prvním bude samotné vyhlášení cen. Druhý pořad se bude soustředit na interprety a jejich tvorbu. Třetím pořadem bude záznam žánrových Cen Anděl," řekla Kocourová.

Vyhlašované kategorie jsou ponechány jako v loňském roce - Zpěvák, Zpěvačka, Skupina, Album, Skladba, Objev, Videoklip a Síň slávy. I letos bude vyhlášena Nejprodávanější deska roku 2010.
V kategorii Skupina roku jsou nominovány formace Kryštof, NightWork a Toxique. Zpěvákem roku se může stát David Koller, Petr Muk in memoriam či Xindl X. O titul Zpěvačka roku se utká Lucie Bílá, Hana Hegerová a Lucie Vondráčková. Objevem roku se mohou stát skupiny Embassy, Republic of Two nebo zpěvák Martin Chodúr.

V kategorii Album roku by mohla zvítězit Hana Hegerová (Mlýnské kolo v srdci mém), skupina NightWork (Tepláky aneb Kroky Františka Soukupa) nebo Toxique (Outlet People).
O titul Skladba roku budou bojovat zpěvačka Debbie (Touch The Sun), skupina NightWork (Tepláky) či Xindl X (Láska v housce). V kategorii Videoklip roku jsou nominováni NightWork (Tepláky), David Koller (Ty a já) a Xindl X (Láska v housce).
V rámci slavnostního večera předají ceny i někteří vítězové předešlých ročníků, jako například Aneta Langerová nebo Miro Žbirka.

Publikum budou tvořit pozvaní hosté organizátora večera. "Rozhodli jsme se uvolnit omezené množství vstupenek do prodeje pro veřejnost prostřednictvím sítě Ticketpro. Lístků bude opravdu velmi málo, pravděpodobně deset nebo 20 kusů," dodala Kocourová.

FOTO z tiskové konference u příležitosti výročních Cen Anděl. Ewa se nemohla konference zúčastnit tak si Tom poradil takhle :D 

Ewa Farna se o Vánocích rozešla s nevěrným partnerem!

25. ledna 2011 v 19:48 | AlíSeK69 |  Ewa - News
www.alisek69.blog.cz (58)

Ewa Farna (17) konečně dala kopačky svému příteli, jež ji pěkně dlouho podváděl! Zpěvačka se zaplaťpánbu vzpamatovala a uvědomila si, že Marcus Tran (25) je pořádný vejlupek!

Ewa Farna (17) a lídr kapely Embassy Marcus Tran (25) se rozešli během vánočních svátků, což sice není to pravé období pro rozchod, ale už se prostě nedalo svítit. Zpěvačka svému milému nemohla dále tolerovat jeho tajný poměr s moderátorkou VIP zpráv na TV Prima Martinou Gavriely (32).
Dvojice svůj rozchod řešila přes sociální síť Facebook, tedy hezky veřejně, aby to každý mohl sledovat v přímém přenosu. Marcus se kál jak nejvíce mohl, ale Ewa byla neoblomná: Táhni!

A co na to Martina Gavriely? Modelka, která s Marcusem dokonce žila, pardon jen jí hlídal děti, ještě nedávno dávala najevo, že vše byl jen úlet. Jenže jejich tajný poměr zřejmě pořád pokračoval …
Na tomto případu je krásně vidět, jak takové první lásky sedmnáctiletých děvčat dopadají. A jak to skončí? Naivní Ewa, která je beztak do Marcuse stále zamilovaná, mu nakonec třeba ještě odpustí!

Farna na Andělech: Tréma a setkání s exmilencem

25. ledna 2011 v 19:46 | AlíSeK69 |  Ewa - News
www.alisek69.blog.cz (1)
Mladá zpěvačka Ewa Farna (17) neváhala ani minutu! Na nabídku spolumoderovat předávání hudebních cen Anděl se zpěvákem Tomášem Klusem (24) kývla organizátorům hned. Na moderování semoc
těší, i když trému a nějaký ten zádrhel přiznává. "Bude to přímý přenos, během těch dvou hodin se určitě přeřeknu, počítám s tím," řekla Blesk.cz Ewa Farna.

Trochu netradiční dvojici moderátorů si organizátoři vybrali proto, že oba minulý ročník zvítězili v kategorii nejlepší zpěvák a zpěvačka. A jak se Farná na
svou
novou roli moderátorky těší?
"Nabídku jsem vzala hned, vůbec jsem neváhala. Nebojím se toho, ráda příjímám nové výzvy. Navíc tím, že tam bude se mnou spolehlivý kolega, bude to snažší, budu mít oporu," svěřila Blesk.cz s tím, že jednu zkušenost s moderováním už má dokonce za sebou. Bylo to pro benefiční
koncertLinky bezpečí, který loni vysílala živě Česká televize.

Mladá zpěvačka se ale přeci jen v jeden okamžik pořádně zapotí. V kategorii Objev roku je totiž nominována kapela Embassy, ve které působí i Ewy expřítel Marcus Tran, který měl aférku s moderátorkou VIP zpráv Martinou Gavriely. Po nevěře ho Ewa pustila k vodě. Jak se k sobě zachovají, uvidíme 23. února v jubilejním 20. ročníku Cen Anděl.

Ceny Anděl: Moderátory budou Ewa Farna a Tomáš Klus

25. ledna 2011 v 19:44 | AlíSeK69 |  Ewa - News
www.alisek69.blog.cz (25)
Netradiční moderátorskou dvojici bude mít letošní udílení hudebních cen Anděl. Pořadatelé se totiž dohodli, že večerem budou provázet dvě mladé hudební hvězdy - sedmnáctiletá zpěvačka Ewa Farna a o sedm let starší zpěvák Tomáš Klus.

Co pořadatele Cen Anděl vedlo k takovému výběru moderátorů? "Ewa Farna a Tomáš Klus jsou loňští vítězové v kategorii Zpěvačka roku a Zpěvák roku, a protože letos nominováni nejsou, tak nás napadlo je oslovit jako moderátory," řekla Novinkám Michaela Kocourová z pořadatelské agentury Lewron. "Věříme, že se nových rolí zhostí dobře, a že mezi nimi bude fungovat i ta takzvaná chemie," dodala Kocourová.
"Na moderování Cen Anděl se opravdu moc těším. Vždyť jsou to nejprestižnější hudební ocenění v zemi, kde o vítězích rozhodují hudební odborníci, takže jsou to vlastně takové české Grammy. A ty by chtěl přece uvádět každý, ne?" komentuje svou novou roli moderátorky Ewa Farna.
"Hodně se těším i na Tomáše Kluse, který je podle mne velmi talentovaný hudebník, a jsem zvědavá, jak nám spolu půjde moderování. Celé to beru jako velkou výzvu," vzkázala svým fanouškům Farna. Pro mladou zpěvačku bude mít letošní udílení cen i jeden hodně pikantní aspekt. V kategorii Objev roku je totiž nominována kapela Embassy, ve které působí i Ewy expřítel Marcus Tran.
Nejvíce nominací získala skupina Nightwork, která může uspět celkem ve čtyřech kategoriích. Zpěvákem roku pak zase může být vyhlášen již zesnulý Petr Muk, kterému nominaci vysloužilo jeho poslední album V bludišti dnů. Výsledky jubilejního 20. ročníku Cen Anděl budou vyhlášeny 23. února

Ewa Farna - W Sieci - making off

25. ledna 2011 v 19:42 | AlíSeK69 |  Ewa-Videa

Ewa Farna představí "simíkovské" boží mlejny

25. ledna 2011 v 19:42 | AlíSeK69 |  Ewa - News
www.alisek69.blog.cz
V zástupu interpretů z celého světa zaujmou taková jména jako Travie McCoy, 3oh!3, Flo Rida a Jovi, Kelly Rowlandová, Kelis či domácí hvězda Ewa Farna. Ti všichni nahráli své aktuální či dosud nevydané hitové singly ve zcela novém jazyce známém jako "simíkovština", což je oficiální dorozumívací prostředek Simíků.

"The Sims jsou jedním z nejznámějších fenoménů současné kultury. Pro velké hudební
hvězdy se pozvánka nahrání jejich hitu v simíkovštině stala jedinečnou a exkluzivní příležitostí k dalšímu zviditelnění," vysvětluje Katka Zárubová, komunitní koordinátorka The Sims 3. "Za posledních deset let se součástí The Sims staly stovky interpretů a mezi nimi i takové superhvězdy jako Katy Perry, Lady Antebellum, Flaming Lips, Damien Marley, Depeche Mode, Nelly Furtado, Matt And Kim a mnoho, mnoho dalších. Mezi slavné interprety se zařadila i zpěvačka Ewa Farna, která při příležitosti vydání datadisku The Sims 3 Po setmění představí videoklip k simíkovské verzi své písně Boží mlejny melou. "

"Jsem velkou fanynkou The Sims," říká jedna z nejúspěšnějších tuzemských zpěvaček. "Hraji ji už několik let a spousta mých kamarádů a fanoušků také. Nazpívání jednoho z mých songů v jazyce 'simlish' je nejen výzva, ale hlavně velká zábava. Doufám, že se tahle hodně netradiční věc bude fanouškům líbit."


Ewa Farna nadělila Tranovi k Vánocům kopačky

21. ledna 2011 v 17:05 | AlíSeK69 |  Ewa - News


alisek69.blog.cz

Farna (17) a Tran (25) se rozešli během vánočních svátků. K výměně názorů došlo i veřejně na Facebooku.

Loňské vánoční svátky byly definitivní tečkou za vztahem Ewy Farné s Marcusem Tranem. Česko-polská popová princezna už nadobro přestala záletnému frontmanovi kapely Embassy tolerovat poměr s moderátorkou VIP zpráv Martinou Gavriely (32). Paradoxně v době Vánoc, kdy si lidé odpouštějí, posbírala veškerou kuráž a řekla své první lásce kategorické ne.

Ewin přístup Marcuse natolik rozhodil, že se za ní dokonce rozjel na česko-polské pohraničí napravit to, co pokazil, a přitom chtěl zpěvačku uplatit vánočním dárkem. Jeho omluvy na ni už ale nezapůsobily.

"Můj nejhezčí dárek byl x kilometrů přes republiku, abych si vy­slechl, že člověk, kterého milujete a snažíte se, aby byl pro vás vše, s váma nechce už nikdy být," postěžoval si zpěvák a kytarista prostřednictvím statusu na sociální síti Facebook. "On vás taky miluje, to se nebojte... A chtěl by, ale nejde to," komentovala Ewa Marcusův virtuální citový výlev. Na odpověď pak nemusela dlouho čekat. "Hranice si posouváme sami... Když chceme a musíme chtít... Miluju tě
a žádám tě o odpuštění a o to, abys byla se mnou... Necháváš mě umřít a vytahuješ bílou vlajku před bojem," nepřestával fňukat rocker. "Pssst, nerozebírej si tady soukromí, Mari. Většinou to spěje jen k špatným věcem," snažila se ho ukáznit zpěvačka. To se jí nepodařilo a Tran virtuálně řešil jejich rozchod dále. "Nebudu. Jen tě veřejně žádám o odpuštění, a abys byla s tím, koho, jak říkáš, opravdu miluješ, a pomohla mu stát se lepším. To je všechno...," zoufale žadonil Marcus.

Podle našich informací se hudebníkovi exotického vzhledu nepodařilo teenagerský idol obalamutit. Ewa je však podle svého vyjádření do Marcuse stále zamilovaná, tak se možná nakonec stane, že mu poměr se sexuální mašinou Gavriely přece jen odpustí. Nekonečnou love story budeme nadále sledovat.

alisek69

Charitativní slavnost – Meet & Greet s Billem a Tomem

19. ledna 2011 v 17:16 | AlíSeK69 |  TH - News
Zahrada potřebuje peněžní injekci

Slavnost v sobotu s Oliverem Pocherem: Sophie-School-škola potřebuje 231 000 Euro pro nové venkovní zařízení.

Potřetí vystoupí v sobotu v hotelu Dolce umělci a muzikanti, protože Sophie-School-škola Wetterau i nadále potřebuje sponzory a dary. Už brzo by na školním pozemku v Bad Nauheim mělo vzniknout "pohyblivé venkovní zařízení.". Realizace důležitého pedagogického projektu stojí 231 000 Euro. Dostatečný důvod pro Olivera Pochera, aby v Kurstadtu opět nasbíral silné dary…

Velká tombola láká na ceny v hodnotě přes 50 000 Euro. Jako hlavní cena se dá vyhrát Ford Ka sponzorovaný Ford-Kögler z Friedbergu. Dalšími atraktivními cenami jsou obraz od Mike Kuhlmanna a horské kolo v hodnotě 8000 Euro. Koupit v dražbě jde tentokrát večeře s fotbalistou Eintrachtu - Maikem Franzem, stejně tak jako Meet & Greet s Billem a Tomem z Tokio Hotel.


VIVA Comet 2011 - Poznaj nominowanych!!

19. ledna 2011 v 16:42 | AlíSeK69 |  Ewa - News
alisek69.blog.cz
Już 24 lutego 2011 w warszawskiej hali EXPO XXI odbędzie się czwarta edycja ceremonii VIVA Comet! W tym roku po raz kolejny nie zabraknie gorących występów i muzycznych niespodzianek. Pośród naszych gości pojawią się najsławniejsi polscy artyści, jednak tylko najlepsi zdobędą zwycięskie statuetki VIVA Comet 2011!

A kto to będzie? O tym zadecydujecie właśnie Wy! Już teraz możecie oddawać głosy na swoich idoli! Zanim jednak podejmiecie decyzję, poznajcie wszystkie kategorie tegorocznych nominacji oraz samych nominowanych!

Oto i oni:

TWARDY ZAWODNIK, czyli ARTYSTA ROKU
Mrozu
Robert M
Tede
Stachursky

KRÓLOWA BALU, czyli ARTYSTKA ROKU
Kasia Cerekwicka
Agnieszka Chylińska
Doda
Ewa Farna


ZGRANA PACZKA, czyli ZESPÓŁ ROKU
Afromental
Kombii
Monopol
Volver

alisek69.blog.cz

GRUBY PRZYTUP, czyli CHARTS AWARD
21 Allstars "Powinnaś być Ze Mną"
Ewa Farna "Ewakuacja"
Monopol "Zodiak na melanżu"
Robert M "Superbomb"

JEST LANS, czyli DEBIUT ROKU
HIFI Banda
Marina
Pewex
Robert M

DOBRZE ZROBIONY, czyli IMAGE ROKU
Afromental
Candy Girl
Ewa Farna
Marina

CYFROWY KOCUR, czyli DZWONEK ROKU
21 Allstars "Powinnaś Być Ze Mną"
Kalwi & Remi "Kiss"
Robert M "Dancehall Track"
Pewex "Dziunia"

TELE ZWIDY, czyli TELEDYSK ROKU
Afromental "Rock & Rollin' Love"
Ewa Farna "Ewakuacja"
Prosto Mixtape "I żeby było normalnie"
Tede feat. Mrozu "Pali się dach"

ODPAŁ, czyli NAJLEPSZE NA WWW.VIVA-TV.PL
Afromental "Rock & Rollin Love"
Robert M "Superbomb"
Stachursky "Dosko"
VIVA i Przyjaciele "Muzyki moc"

GORĄCY TOWAR, czyli PŁYTA ROKU
Ewa Farna "Ewakuacja"
Robert M "Gold"
Tede "Fuck Tede/Glam Rap"
Volver "10 historii o miłości"

Macie już swoich faworytów?

Głosowanie trwa na comet.viva-tv.pl!!


Last few weeks:)

18. ledna 2011 v 23:51 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery
z Ewy FB
Hela w opalach 2008

18. ledna 2011 v 23:42 | AlíSeK69 |  Ewa - GalleryEwa s 5Angels

18. ledna 2011 v 23:37 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery
alisek69
alisek69

děkuju Kiwi

Kielce 09.01.2011

18. ledna 2011 v 23:33 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery
Tokio Hotel in Tokyo

18. ledna 2011 v 23:21 | AlíSeK69 |  TH - Gallery
Omotesando


Harajuku


Shibuya


scans by Theresa; tokiohotelchina.com