Děkuji Všem za přízeň ;)
Vážím si Vaší návštěvnosti, Vašich komentářů, Vaší podpory !
Všem třem interpretům jsem i nadále věrná, ale na blog už nemám čas :(
Ještě jednou Velké díky :-) a milujte a poslouchejte hudbu ;)

Prosinec 2010

Co w sylwestra robią muzycy?

31. prosince 2010 v 16:05 | AlíSeK69 |  Ewa-Videa


DRAČICE Ewa Farna v novém kalendáři

31. prosince 2010 v 14:18 | AlíSeK69 |  Ewa - News
alisek69.blog.cz (4)

Romantické i pořádně odvázané polohy předvedla mladá zpěvačka na fotkách pro rok 2011.
Sedmnáctiletá Ewa Farna nafotila už třetí kalendář, a tentokrát si zvolila novou image. Na některých fotkách Petra Weigla vypadá jako pořádná dračice.

"Vidím pořád spousty sexy kalendářů a přála jsem si mít taky takový," svěřila se mladá zpěvačka Blesku.
"Nakonec mi ostatní poradili, že bude lepší, když se nebudu příliš zestaršovat a předvedu se jinak. Na sexy pózy budu mít prý ještě hodně času," dodala.
Farna svůj kalendář nafotila i s kapelou, a to pod širým nebem. "Skvěle mě vystihuje. Přesně tak jsem si to představovala," pochvaluje si.

Farna: Oběť módního diktátu, nebo trendy popová hvězdička?

31. prosince 2010 v 14:14 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Zpěvačka Ewa Farna si na předávání cen pečlivě vybírá outfity. Většinou si libuje v lehké snesitelné extravaganci, která na ulicích není úplně běžně k vidění. Jsou tací, kteří její modely kopírují, jiní je zase odsuzují. Kam patříte vy? Komentovala módní redaktorka Markéta H.
alisek69.blog.cz (26)

Podobný model by si asi leckdo netroufl obléct, zpěvačka nás ale v podobných úletech baví. Tentokrát zkombinovala korzetové koktejlky s tylovou sukní a skvrnitými rourami. Nechybí několik vrstev náhrdelníků a model zakončuje čelenka.

Výroční T-music chart 2010

31. prosince 2010 v 14:05 | AlíSeK69 |  TH - News
Před chvílí skončila výroční T-music chart roku 2010 a Tokio Hotel se umístili jak na 1., tak i na 2. místě!

# 01 Tokio Hotel - World Behind My Wall
# 02 Tokio Hotel - Darkside Of The Sun
# 03 Linkin Park - The Catalyst
# 04 Xind X & Olga Lounová - Láska v housce
# 05 30 Seconds To Mars - Closer To The Edge
# 06 Adam Lambert - Whataya Want From Me
# 07 Lady Gaga feat. Beyoncé - Telephone
# 08 Justin Bieber - U Smile
# 09 Mandrage - Už mě víckrát neuvidíš
# 10 Avril Lavigne - Alice
# 11 Nick Jonas - Who I Am
# 12 Marpo - Já, sám a moje druhý já
# 13 Ben Cristovao - Give Me Some More
# 14 Miley Cyrus - Can't Be Tamed
# 15 Selena Gomez & The Scene - Naturally
# 16 Eminem feat. Rihanna - Love The Way You Lie
# 17 3OH!3 feat. Katy Perry - Starstrukk
# 18 Adam Lambert - If I Had You
# 19 Justin Bieber feat. Ludacris - Baby
# 20 Miley Cyrus - When I Look At You

Ewa v Ulici

30. prosince 2010 v 23:24 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery
alisek69.blog.cz

Popcorn č.1 (Rumunsko)

29. prosince 2010 v 23:39 | AlíSeK69 |  TH - News
Cover:


Articles:

Hlasování: Goldener Pinguin 2010 (Rakousko)

29. prosince 2010 v 23:39 | AlíSeK69 |  TH - NewsHlasujte pro Tokio Hotel: 
Goldener Pinguin 2010 - hlasujte zde! 
*musíte hlasovat ve všech kategoriích!

Vždy budeme mít Tokio

29. prosince 2010 v 23:37 | AlíSeK69 |  TH - News
Nové best of album od Tokio Hotel nám připomíná, proč je máme tak moc rádi.

Obvykle nemám best of alba rád, hlavně kvůli tomu, že je to zpackaná směsice hitů, které jsou staré a už nejsou žhavé a významné. A moje stereo vlastně objevilo best of Tokio Hotel až poté, co jsem o něm napsal. Kolekce se zjednodušeně nazývá "Best Of" a vychází v němčině a angličtině. Dneska se budeme koncentrovat na anglické album, samozřejmě, obsahuje největší hity všech alb až po dnešek. Výběr seznamu je velmi striktní a fanoušci by asi nezměnili žádný song. To znamená, že tmavý "Monsoon" se setkává s "mrazivým" "Scream" a také tam jsou songy z posledního alba, jako je zajímavý song "Automatic". Pokud chce někdo rychle dělat disertační práce o Tokio Hotel a nemá trpělivost poslouchat všechna předchozí alba, může to rozhodně udělat s touto kolekcí. U mnoha interpretů se mi to nestává, ale songy Tokio Hotel mě vždy dostanou to zvláštní nálady a nutí mě přemýšlet o textu. Mluvíme o písních, které nejsou jen hity, ale o písních, které přežívají zkoušku času a to je výhoda, který není u mnoha interpretů.
Na Best Of je zajímavé vidět vývoj kapely, produkci, rytmy a texty. Je to jako dívat se na fotku dítěte, které vyrostlo: Tokio Hotel se hodně zlepšili a zároveň se jim podařilo zachovat vlastní jedinečný styl a nelze poslouchat jejich song, aniž byste nevěděli, čí je to song. I když tam jsou dva nové songy, "Hurricans And Suns" a "Madchen Aus Dem All", což je trochu zbytečné. Celkově lze říci, že Tokio Hotel vydali album, které je ideální kolekcí pro fanoušky, album, které v kariéře kapely uzavírá jednu kapitolu a otevírá další. Stačí, když to nezahrnuje další změnu vlasů.

(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz // Ma'ariv Lanoar, 12/2010 (Israel)
Štastné a Veselé od Ewy

25. prosince 2010 v 10:52 | AlíSeK69 |  Ewa - News

alisek69.blog.cz (40)

Milí farnoušci,
dovolte abych Vám popřála krásné prožití Vánočních Svátků v klidu a pohodě se svými nejbližšími.
Hodně zdraví, štěstí, duševní očisty , lásky a samozřejmě at' na Vás nezapomene Ježíšek:).
Užijte si náramně Silvestra a at'se Vám do Nového roku splní vše, co si jen přejete:).

Na konec roku bych vám chtěla mockrát poděkovat za celoroční podporu, účast na koncertech a za to, že mi věříte...Moc si toho vážím!
Bylo toho vážně hodně- po třetí bronzová na Slavíku, Čechomor tour, hoodně koncertů, Zpěvačka roku na ANDĚLĚCH, projekt CAMPROCK2 s klipem, benefiční live koncert na ČT1 pro Linku Bezpečí jehož jsme pro tento rok patronkou atd atd atd...:)
Do Nového Roku mám pro Vás kalendář, tak jestli se vám líbí budu jenom rada!
Doufám, že se se mnou i příští rok nebudeme nudit a budu jen ráda když spolu půjdem dál a dál!:)
Jestě jednou Krásné Vánoce a ted už šup za stůl a jde se jíst vánočního kapraa!
Vaše Ewa

Ewa Farna: Nejsem jako Lady Gaga!

25. prosince 2010 v 10:43 | AlíSeK69 |  Ewa - News
alisek69.blog.cz

Do svého posledního videoklipu Maska zvolila image známé provokatérky Lady Gaga. A přestože přiznává, že se jí její show líbí, raději se obléká do mnohem střídmějších kousků.

Letos podruhé se dočkala zpěvačka Ewa Farna (17) bronzového slavíka a navázala tak na předešlé úspěchy, které ji katapultovaly mezi nejoblíbenější zpěvačky v Čes­ku. Lucie Bílá ji dokonce označila za jednu ze svých možných nástupkyň. Jak vidí svoji budoucnost, kde ráda nakupuje a jestli se přestěhuje do Prahy, prozradila exkluzivně nám.

Evo, opět si letos dostala bronzového slavíka. Jsi s třetím místem spokojená?
Spokojenost je veliká. Vůbec jsem nedoufala, že by to znovu vyšlo. Je to anketa popularity a zrovna tento rok mi přišlo, že bylo vidět víc zpěvaček než já. Jak říkám, překvapilo mě to a jsem ráda, že jsem si to třetí místo udržela. Dokonce tuším, že mi lidé poslali i víc hlasů než
minule, což je také úspěch. Dneska jsem se ale soustředila víc na vystoupení a s tím jsem byla víceméně také spokojená. Snad se tedy bavili i diváci.

Lucie Bílá tě na tiskové konferenci označila za jednu ze svých možných nástupkyň. Co na to říkáš?
Samozřejmě děkuji. Je to hezké, ale beru to s rezervou. Všichni víme, že Lucka Bílá je naprosto jedinečná. A já bych chtěla být spíš za sebe, za Ewu Farnou. Ale jestli se mi to někdy podaří, nebo ne, to uvidíme.

Ty jsi nejmladší zpěvačka, která kdy dostala slavíka a stále se drží na předních příčkách. Myslíš, že máš na to, abys jednou stejně jako Lucie Bílá obhájila zlatého slavíka?
Uvidíme. Pro mě je mnohem důležitější, aby si lidé kupovali moje desky a chodili na mé koncerty. Je to sice spíš materiální projev, ale stačí mi ta bronzová podpora. I to je hezké.

Pořád teď na něčem pracuješ - deska, turné, choreografie. Najdeš si čas odpočívat, nebo jsi workoholik?
Workoholik nejsem, ale každopádně toho mám hodně. Teď mě čeká vánoční turné s Čechomorem. Připravovala jsem vystoupení na Slavíka
a na Óčko Music Awards. Práce je opravdu hodně. Ještě mě čeká cesta do Polska a pak už snad konečně odpočinek. Strašně se těším na Vánoce, kdy si sednu s chipsama a cukrovím doma k televizi a budu koukat na Mrazíka. Fakt se na to těším. Relax patří k práci. Nejde přece pořád něco dělat.

Uvažovala jsi o tom, že by ses kvůli práci přestěhovala do Prahy?

Zatím to neplánuji. Přemýšle­la jsem o tom, protože tady trávím hodně času, ale na druhou stranu je fajn, když člověk přijde na hotel, má tam uklizeno, ráno může jít na snídani a nemusí řešit, že nemá nakoupeno nebo že není ustláno. Nemusím se prostě o nic starat. Proto jsem se rozhodla, že zatím do bytu nepůjdu, takhle mi to vyhovuje. A když náhodou se mnou nejsou rodiče v Praze, což se stává jen málokdy, tak spím u producenta Leška Wronky. Má velký dům, takže není problém tam přespat. Byt je teď pro mě zbytečný.

Letos jsi měla pár koncertů i v Polsku. Chystáš se rozšířit působnost i do dalších zemí?
Teď mi vyšlo v Polsku nové CD a za první dva týdny se ho prodalo asi patnáct tisíc nosi­čů, což je zlatá deska. Takže tam slavím úspěch. Je to perfektní. A musím prozradit, že dokonce máme nějaké nabíd­ky i ze zahraničí. Pořád se ale nejvíc soustředíme na Polsko a Českou republiku.
alisek69.blog.cz


Nechceš k tomu něco bližšího prozradit?

Měla by se točit anglická deska a zbytek zatím nechci prozrazovat. Můžu jen říct, že se jedná o dva velké evropské státy.

Loni jsi byla také nominována na MTV Video Music Awards. Hodláš i letos na tyto ceny zaútočit s nějakou písničkou?
Myslím, že ta hudba, kterou teď dělám, není přímo populární. Populární je třeba disko nebo různé elektronické věci, ale do toho se mi zrovna moc nechce. Chci si udržet ten rockový základ, na tom se snažíme pracovat, ale to teď v zahra­ničí moc nefrčí. Chtěla bych i nadále dělat to, co mě baví, a jsem ráda, že s tím pořád ještě sbírám úspěchy. Doufám, že přijde zase ta éra rocku těch devadesátých let. Lady Gaga je teď trend. Když ona natočí rockovou desku, tak zase budeme hrát rock. (smích)

Lady Gaga tu měla nedávno koncert. Byla jsi na něm?
Nebyla. Není to úplně můj vzor. Ale nešla jsem tam z toho důvodu, že nebyly lístky. I kdyby ale byly, tak bych nešla, protože stály šíleně moc. Mám Lady Gaga ráda jako zpěvačku, má super písničky a show, ale na mě už je to moc erotické a hlav­ně u ní převažuje módní strán­ka. Slyšela jsem, že hrála dvě písničky na klavír akusticky a bylo to perfektní. V tomhle ji mám ráda, je extravagantní, dokázala něco, co už tady dlouho nebylo, ale asi ji nepodporuji tak, že bych za lístek zaplatila pět tisíc.

I tebe má spousta náctiletých jako módní vzor. Máš svého osobního stylistu, nebo se oblékáš sama?
Stylistu nemám. Oblečení si chodím nakupovat sama a hodně často ho konzultuji s mamkou. Hlavně tedy doplňky. Mě baví se oblékat a nakupovat, prostě holka, no. (smích) Šaty si často vybírám v Polsku. Ale když toho mám hodně a nestíhám školu a všechno ostatní, tak potom už mám strašné stre­sy, že nemám co obléct. Dneska jsem vystřídala tři modely, tak jsem to měla docela pestré.

Jak tě poslouchám, tvůj šatník bude asi velký?

Docela jo. (smích) Mám ráda nakupování, ale všeho s mírou. Některé věci pak stejně dávám do soutěží nebo třeba na aukci. Každopádně šatník mám velký. Přiznám se, že na koncerty nosím největší kufr, který jde. Mám ho furt plný a větší už prý neexistuje. Nikomu se ho nechce nosit. (smích)

A kamarádky za tebou nechodí, že by si chtěly něco půjčit?
To se mi zatím nestalo. Tím, že se občas někde objevuji, tak si nechci brát pořád to samé. Proto to ráda střídám. Nemá smysl koupit si šaty
za x tisíc a vzít si je jednou. Takže většinou nosím cenově dostupné oblečení, nakupuji ho v běžných nákupních centrech, ne v Pařížské. Teď jsem měla i nějaké oblečení z bazárku od Báry Nesvadbové, která měla nedávno aukci. Tam jsou výborné věci. Jsou značkové a za velmi přijatelnou cenu. 

V médiích se teď hodně probíral tvůj vztah s Marcusem Tranem. Slyšela jsem, že jste se rozešli dřív, než se dal dohromady s Martinou Gavriely. Je to pravda?
To jste slyšela? Aha. (překvapení) Chci se k tomu vyjádřit asi tolik, že se k tomu nebudu vyjadřovat. Několikrát jsem se spálila a nechci své soukromí probírat v médiích. A i kdyby to bylo straš­ně pozitivní a chtěla bych to vykřičet, tak si to nechám pro sebe.

Mrzí mě, že to nemohu říct. Hranice, kam média maximálně pouštím, je tam, že říkám, co jsem měla na vysvědčení ve škole. Ale můžu vám povědět jen tolik, že nejsem holka, která má něco s každým druhým, a ani to tak asi mít nikdy nebudu. Je možné, že jsme s Marcusem spolu, je možné, že spolu nejsme, i že mám někoho jiného.

Tokio Hotel: Weihnachtsgruß

24. prosince 2010 v 21:29 | AlíSeK69 |  TH - News


Hej, my jsme Tokio Hotel. Rádi bychom všem popřáli šťastné Vánoce a šťastný nový rok, hodně zábavy s vaší rodinou a přáteli a doufáme, že si to užijete. Mockrát děkujeme za rok 2010 a uvidíme se v roce 2011.

Tokio Hotel, německá skupina, která pobláznila svět

24. prosince 2010 v 21:28 | AlíSeK69 |  TH - News
http://plebs.cz/wp-content/uploads/2010/12/highres_00000402056380-b-600x330.jpg

Fenomén: Německá skupina, která pobláznila svět
Jejich styl je výjimečný, jejich sound autentický a s jejich tajuplným a pronikavým vyzařováním ukazují Tokio Hotel publiku okamžitě své kouzlo. Jsou nesporně odlišní a působiví. Úspěch Tokio Hotel není k zastavení… Z 0 na 1. místo v hitparádách, kde se singl "Durch den Monsun" dlouhé týdny držel na top pozicích, zlatá ocenění v Německu a Rakouskou, nominace jako nejlepší nováček v Comet, Echo Award a 1Live Krone a největší chvála od kritiků v celé zemi je teprve jenom začátek. S vydáním jejich debutového alba "Schrei" otevřeli Tokio Hotel další kapitolu jejich senzačního úspěchu.Tokio Hotel žijí svůj život. Hudba je jejich život. Frontman a textař Bill zpívá a píše texty již od 9 let. Jeho dvojče Tom hraje na kytaru od 6 let, a stejně jako bratr byl hudebně podporován jeho nevlastním otcem. Od 10 let začali oba brát vyučování, aby pracovali na svém talentu. Vyrůstali v jedné z nejvíce neutěšenějších částí Německa, Bill a Tom byli od svých spolužáků odlišní, téměř cizí. Byli outsideři. Dvojčata věděla, že se z odtamtud musí vymanit. Jenom o 2 roky později - v roce 2001 se potkali Bill a Tom na vystoupení v jejich rodném městě Magdeburku s basistou Georgem a bubeníkem Gustavem. Založili Tokio Hotel a ihned začali pracovat na písních. Gustav, který hraje na bubny od 6 let přinesl zkušenosti ze své předchozí práce v kapele.

Jen půl roku po založení hráli Tokio Hotel v mnoha klubech v Magdeburku své první koncerty. "Byli jsme téměř každý víkend na pódiu, hodně jsme hráli a nasbírali jsme první živé zkušenosti jako kapela", vypráví Bill ze společných začátků. Publikum bylo nadšeno jejich koncerty a netradičním vzhledem kapely. V roce 2005 měli v Německu nejúspěšnější debutové turné od nováčka díky vydání svého premiérového CD s názvem Schrei. V roce 2007 vydali své druhé německé album Zimmer 483 a obrovské evropské haly vyprodali v minutách.
Rozmanitá témata v písních sahají od rychlých tracků jako "Schrei" až po bolesti a překážky, které je třeba vyřešit, jako jsou v baladě "Rette mich", píseň o bezmocnosti a odvaze říci ano. Nikdo na světě není víc připraven na výsluní americké rockové slávy než členové Tokio Hotel. Humanoid je pouze jejich druhé anglické album, následovník Scream z roku 2008, ale pro miliony fanoušků po celém světě jsou již ikonami.


Největší interpret, který přišel z Německa za posledních dvacet let, Tokio Hotel získali 10x platinu, mají čtyři singly č. 1, a vyprodané arény a stadiony po celé Evropě. V roce 2008 získali na MTV Best New Artist VMA. Ve Francii popularita kapely explodovala. Vyšli z hraní v malém klubu pro 500 lidí k vystoupení u Eiffelovky pro dav 500.000 křičících fanoušků, kteří zpívali slova německých hitů Tokio Hotel. Brzo poté se zapsali do historie, protože se stali první německou kapelou, která měla song na prvním místě v izraelské rádiové hitparádě.
Zatím jediný problém, který Tokio Hotel ve své neuvěřitelně hvězdné kariéře měli, se stal v roce 2008, kdy po dlouhé sérii koncertů musel Bill na operaci s hlasivkami, ale po dvouměsíční rekonvalescenci se skupina znova vrací do veřejného života a krátce poté vydávají již zmíněné první album v USA Scream.

Bill Kaulitz - frontman, zpěvák a šílenec
Bill se narodil 1. září 1989  Lipsku, od devíti let žil se svým o 10 minut starším bratrem Tomem v Loitsche nedaleko Magdeburku. Bill se již ve svém mladém věku pokoušel psát texty, napsal první verzi songu "Leb' die Sekunde" pro kapelu "Black Questionmark", ve které on a jeho bratr zapustili první hudební kroky. Bill zpíval a hrál na klávesy. Noty neuměl a doteď je číst neumí, hudba je pro něj záležitostí citů.
Jen o dva roky později potkali Bill a Tom na jejich vystoupení v Stammclub "Gröninger Bad" budoucí členy kapely, Georga (basa) a Gustava (bicí) a založili kapelu. Prostřednictvím vzhledu a vystupovávání vzbudil Bill první veřejný zájem v první radě "Star Search" (obdoba české Superstar)v Německu v roce2003, kde zpíval "It's Raining Men" od Weather Girls. Bill se dostal do osmifinále, pak ale vypadl.
Průlom v Německu přišel s jejich debutovým singlem "Durch den Monsun". Bill v té době chodil na gymnázium, pro následující školní rok byl ale uvolněn. Ale i během prázdnin bylo jasné, že normální školní docházka nebude v budoucnu možná. Bill a Tom se přihlásili do distanční internetové školy a střední školu ukončili na jaře roku 2008 s průměrem 1,8. Za dosažení tohoto cíle získali bratři vedle dalších sedmi internetových studentů studijní cenu distance-Learning 2009.


Od roku 2006 bydlí Bill se svým bratrem v Hamburku. Ale často tam nejsou, protože tato mladá kapela získává v zahraničí stále více fanoušků a dnes již mohou být označováni za mezinárodní hvězdy - úspěch, který počátkem roku 2008 podstoupil zkoušku: Na Billových hlasivkách se objevila cysta, kvůli které muselo být zrušeno Evropské turné. Po neodkladně potřebné operaci a rehabilitaci se Bill už zase brzo objevuje s kapelou na podiu.
Bill si začal barvit vlasy a zkoušel neobyčejné střihy již v útlém mládí. Lakoval si nehty, dal si piercing a později se také nechal tetovat a nosil make-up. Nápad líčit se přišel na halloweenské párty, kde byl Bill oblečen za upíra a svébytný styl mu zůstal doteď.

Diskografie:
  • 2005: Schrei (Křič) (Německo)
  • 2006: Schrei: So laut du kannst (Křič: Jak nejhlasitěji dokážeš) - rozšířená verze
  • 2007: Zimmer 483 (Německo)
  • 2007: Scream (Německo, Francie, Anglie)
  • 2008: Scream (USA, Kanada)
  • 2009: Humanoid (anglická a německá verze)

http://tokio-hotel-de.blog.cz/

CMS TV - Čechomor s hosty na vánočním koncertu

24. prosince 2010 v 10:52 | AlíSeK69 |  Ewa-Videa
Ewa od 3 min.