Děkuji Všem za přízeň ;)
Vážím si Vaší návštěvnosti, Vašich komentářů, Vaší podpory !
Všem třem interpretům jsem i nadále věrná, ale na blog už nemám čas :(
Ještě jednou Velké díky :-) a milujte a poslouchejte hudbu ;)

Listopad 2010

Ewa Farna jako porotkyně Superstar? To je vtip?

30. listopadu 2010 v 20:07 | AlíSeK69 |  Ewa - News
alisek69.blog.cz

Zpěvačka Ewa Farna (17) má údajně být jednou z porotkyň nové Česko Slovenské SuperStar! Čerstvá bronzová slavice by měla nahradit Daru Rolins, která dala přednost X-Factoru.

Televize Nova už pomalu sestavuje porotu jarní Česko Slovenské Superstar, která bude konkurencí pro X- Factor na TV Prima. Vzhledem k tomu, že zpěvačky Dara Rolins a Marta Jandová zdrhli ke konkurenci, Nova musí narychlo změnit plány.
Podle zdrojů by měla být porota čtyřčlenná, tj. za Slovensko dva muži a za Česko dvě ženy. Zatímco Gábina Osvaldová a Paľo Habera mají posty už téměř jisté, v jednání je účast kontroverzního slovenského rapera. Ale že by Rytmus, který všemi pohrdá, chtěl hodnotit potencionální talenty, jež by ho mohli ohrozit, se nám moc nezdá …
Největším překvapením je, že roli tzv. dračice poroty by měla splňovat sedmnáctiletá Ewa Farna, která sama nemá moc (nebo skoro žádné) životních zkušeností. Televize si však od ní slibuje, že přitáhne mladou generaci diváků! Moderátorem by měl být opět Leoš Mareš.

Ewa Farna je jistě talentovaná zpěvačka, ale jako porotkyni velké soutěže si ji nedokážeme moc představit. TV Nova již jednou šlápla vedle, když do poroty show Talentmania vzala modelku, která se pár týdnech ukázala jako naprosto nevhodná. Skončí mladá zpěvačka jako Alena Šeredová, která nedokázala říct soutěžícím kloudnou větu? Anebo chce TV Nova zničit kariéru nadějné umělkyně hned v zárodku? Ewa to přece nemá zapotřebí …

Česko Slovenská SuperStar: Rolins nahradí Farna! A Mareš už nebude moderovat s Banášovou...

30. listopadu 2010 v 20:06 | AlíSeK69 |  Ewa - News
alisek69.blog.cz
Deník Aha! zná jako první jména, která se na skloňují ve všech pádech při sestavování poroty nové Česko Slovenské SuperStar! Největším překvapením je, že pěvecké talenty v ní má hodnotit teprve náctiletý idol teenagerů, zpěvačka a čerstvá bronzová slavice Ewa Farna (17)! A nováček má stát i za moderátorským pultem!
Nejsledovanější komerční stanice Česka i Slovenska sice původně počítaly s tím, že do poroty opět usednou zpěvačky Dara Rolins (37) a Marta Jandová (35), ale po jejich útěku na Primu do konkurenčního X Factoru se musely porozhlédnout jinde. "Nakonec budou za Slovensko dva pánové a za Česko dvě dámy," prozradil deníku Aha! zdroj z televize Nova. A kdo tedy mají oni noví hvězdní porotci být?
"Roli dračice poroty by měla splnit mladičká Ewa Farna. Sice ještě nemá moc životních zkušeností, ale Nova si od ní slibuje, že přitáhne mladou generaci diváků," tvrdí člověk z televize s tím, že v nejbližších dnech by se měly podepsat smlouvy a naplno rozjet castingy. "Vrátit by se měla i glosátorka Gábina Osvaldová. Slováci chtějí do poroty opět Paľa Haberu a vyjednávají i s raperem Rytmusem," dodává informovaný zdroj.
Rušno bude i co se týče moderátorské dvojice. Zatímco Leoš Mareš má místo jisté, jeho partnerkou už zřejmě nebude Slovenka Adela Banášová. "Za poslední dobu toho má za sebou hodně a bude se spíše věnovat své talk show na Markíze. Televize proto k Marešovi hledá novou moderátorku," tvrdí zdroj. Co na to Nova?
"Jména poroty ani moderátorů zatím oznamovat nebudeme, diváci se vše včas dozvědí," říká k tomu mluvčí Novy Michaela Fričová. Ano, dozví se to - z deníku Aha!

Ewa Farna vs. Markéta Konvičková: Která je víc cool?

30. listopadu 2010 v 20:04 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Zpěvačky Ewa Farna a Markéta Konvičková soupeřily o post "módní hvězdy" Českého slavíka! Každá z nich ale oslnila něčím jiným.
alisek69.blog.cz

Ewa Farna (17), která se v šoubyznysu pohybuje už pár let, dobře ví, jak se na večírcích chovat a v čem přijít. Pro tentokrát zvolila černou barvu kostýmku, která skvěla ladila k jejím tmavě nalíčeným očím. Snad jen ten účes a lá Kleopatra ji dělal trošku starší než ve skutečnosti je …

alisek69.blog.cz
Markéta Konvičková může Českého slavíka považovat za svůj první velký úspěch. Také výběrem oblečení jakoby chtěla naznačit, že je ještě nováček, na kterého bychom měli být hodní. Modré šaty, krásné blond vlasy a roztomilý úsměv - to je ještě nevinný Objev roku Markéta!


Holky sice počtem cen a honosností rób nepřekonaly hvězdu večera, kterou byla zpěvačka roku a absolutní Slavice Lucie Bílá, ale jistě směle zaútočily na její trůn. I sama zpěvačka se nechala slyšet, že jí už vyrůstá slušná konkurence … Snad měla na mysli jen konkurenci ve zpěvu!

Odhalenie: Toto je hviezdna porota Česko Slovenskej SuperStar!

30. listopadu 2010 v 20:01 | AlíSeK69 |  Ewa - News
alisek69.blog.cz
Po úspechu medzinárodného projektu Česko Slovensko hľadá SuperStar sa môžu priaznivci spevu tešiť na jeho pokračovanie. Televízie Markíza a Nova už majú predstavu o odbornej porote. V nej nechýba držiteľ Slávika, jedna kontroverzná postavička, ale aj naslovovzatí odborníci!

Už čoskoro odštartujú prvé kastingy Česko Slovenskej SuperStar. Televízie Markíza a Nova preto hľadali odborníkov, ktorí by zasadli do poroty. Vzhľadom na to, že speváčky Dara Rolins a Marta Jandová budú "porotcovať" v konkurenčnej šou X Factor, museli skúšať šťastie inde!
"Televízie chcú opäť zachovať zloženie dvoch mužov a žien, dvaja porotcovia z Čiech a tiež zo Slovenska. S odchodom Dary a Marty sa to však skomplikovalo, takže Slovensko budú reprezentovať dvaja páni a Čechy dve ženy," prezradil pre denník Aha! zdroj z televízie Nova.

Úlohy dračice by sa mala zhostiť len sedemnásťročná česká speváčka Ewa Farná, ktorá už má najnovšie na konte aj bronzového slávika. Očakáva sa, že práve ona pritiahne mladú generáciu divákov. "Do poroty by sa mala vrátiť aj glosátorka Gábina Osvaldová, ktorá bola porotkyňou v prvých ročníkoch českej SuperStar. Slováci chcú opäť Paľa Haberu. Raper Rytmus je viac-menej dohodnutý," dodáva dobre informovaný zdroj.

Zmeny sa týkajú aj moderátorských pozícií. Kým miesto Leoša Mareša je isté, s Adelou Banášovou sa zrejme nepočíta. Televízie Marešovi údajne hľadajú novú partnerku. "Mená poroty ani moderátorov zatiaľ neprezradíme. Diváci sa všetko včas dozvedia," tajnostkárila hovorkyňa televízie Nova.


Český slavík 2010: Bílá podporovala Primu, Farna vypalování CD

29. listopadu 2010 v 16:49 | AlíSeK69 |  Ewa - News
alisek69.blog.cz
Letošní ročník, již 45 ročník ankety cen Český slavík, se nijak výrazně nelišil od těch předchozích. Po šestatřicáté si zlatého slavíka odnesl Karel Gott, po třinácté zpěvačka Lucie Bílá a počtvrté skupina Kabát.

Bílá se stala i celkovou vítězkou ankety, když dostala celkem 54 060 hlasů.
Místo pokorného děkování se ale celebrity letos při děkovné řeči pořádně rozpovídaly.

Bílá: Nova mě stejně jednou osloví

Lucii Bílé televize Nova, která byla hlavním mediálním partnerem, zakázala zpívat, a tak si zpěvačka neodpustila pár narážek.
"Každý rok půjčuji své Slavíky do televize. Teď jsem si je nedávno dávala zpět na své místo a u každého jsem se zastavila. Musím říct, že je to bomba. Je potřeba vyhledávat nové talenty. Zítra máme finále, bylo by prima, kdybyste se dívali," pronesla v přímém přenosu.

Toho, že by z toho byl problém, se nebojí. Je si jistá, že jednou se na ni televize Nova stejně s něčím obrátí.

Farna byla ráda, že ji nevyhodili ze školy

Zpěvačka Ewa Farna, která po druhé Lucii Vondráčkové letos obsadila bronzovou příčku, se také rozpovídala víc, než by chtěla.
alisek69.blog.cz


"Chci poděkovat všem za podporu, za to, že mě ještě nevyhodili ze školy a také za to, že si lidé kupují, vypalují i stahují moje písničky," svěřila se.

Největším a také nejvtipnějším překvapením byla kapela Nightwork, která obsadila ve skupinách bronzovou příčku a její člen Vojtěch Dyk i třetí místo v kategorii zpěvák roku. Přestože to nečekal, pohotově zareagoval v souvislosti s jejich současným úspěšným hitem Tepláky.
"Samou radostí mi přeskočily gule doleva," vyhrkl ze sebe a rozesmál celé publikum.

Naopak do smíchu divákům moc nebylo při interpretaci písně Petra Muka Tančíš sama, kterou zazpíval stříbrný slavík v mužské kategorii Petr Kolář, a uctil tak zpěvákovu památku.

Skokanem roku byl potom zvolen Xindl X, Objevem roku se stala Markéta Konvičková.

Český slavík 27.11.2010 #4

29. listopadu 2010 v 10:08 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery
alisek69.blog.cz


Zmalovaná Farna nechtěně ukázala pořádné ochlupení celému národu

29. listopadu 2010 v 9:54 | AlíSeK69 |  Ewa - News
alisek69.blog.cz
Ewa Farna (17) skončila v anketě Český slavík na sympatickém třetím místě. Historicky nejmladší držitelka ceny pro nejoblíbenější zpěvačku ale zdaleka ještě nedosahuje takových kvalit jako její kolegyně. Nebo jí snad teta Lucie Bílá (44) zapomněla vysvětlit, co znamená slovo depilace?

Ewa Farna je bezesporu nejvydařenější produkt producenta Leška Wronky. Důkazem budiž její hvězda, která od čtrnácti let letí strmě vzhůru a její obliba byla stvrzena první soškou Českého slavíka, kterou získala ve svých čerstvých patnácti letech. Nyní, dva roky poté, je ale Farna ostřílenou matadorkou a ve svých sedmnácti letech už se snaží zaujmout i jako mladá žena, ne jen jako idol teenagerů. Bohužel její image tomu jaksi neodpovídá, protože jinak by nevystoupila se svou písní během živého přenosu zmalovaná jak Marfuša. 

"Nevím, kdo Ewě tuto image poradil, ale pravdou je, že se na ni absolutně nehodí. Mladým dívkám sluší něžnější make-up, tím spíš, když jsou tmavé typy, jako je ona," komentovala přeplácaný make-up Farné jedna z našich nejznámějších vizážistek, která se vyhlašování vítězů také účastnila. A i kdybychom Ewě odpustili silnější líčení, se kterým v jejím věku experimentuje asi každá dívka, co je rozhodně nepřípustné, je hustý tmavý porost na jejích rukou. Farna si totiž na přebírání bronzové ceny pro třetí nejpopulárnější zpěvačku oblékla černo-zlaté šaty, které neměly ramínka. Odhalily tak Ewiny neoholené ruce, což v dnešní době působí značně nechutně.

"Raději jsem to vůbec nekomentovala, protože toto je společenské faux pas nejvyššího kalibru a nechápu, že jí to někdo neřekl," dodala známá stylistka. Možná by Ewa měla příště místo českých granátů dostat obyčejný holicí strojek…

Český slavík 27.11.2010 #3

28. listopadu 2010 v 22:29 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery
alisek69.blog.czInterview ElComercio (25.11.2010)

28. listopadu 2010 v 22:27 | AlíSeK69 |  TH - News

První věc, kterou chci vědět je, jestli jste před příchodem sem něco věděli o Peru?
Bill: Opravdu moc ne. Vždycky se necháme trochu překvapit..přijíždíme bez velkých očekávání a celková reakce nás těší. Máme naprosto úžasné fanoušky, už před hotelem pro nás celou noc zpívali (směje se)… a křičeli. A šíleně se těšíme na koncert.

Fanoušci by pro vás zemřeli. Byly tam dívky, které na vás čekaly od soboty. Co na to říkáte?
Bill: Všem bych přál, aby měli pěkný koncert, myslím. A jinak musíme znovu poděkovat, že jsme dostali možnost sem přijet a zahrát tu koncert, že nás fanoušci podporují, žijí s námi celý život, ne? Že na nás dlouhé dne čekají před koncerty, to nás rozhodně nutí, cítit se dobře, i když jsme tak daleko od domova. A těšíme se na to, až pro ně zahrajeme, protože všem přeju, aby se dobře bavili.
Tom: A už předem se musím omluvit za Georga, že hrál tak hrozně na basu. Takže se chci ještě předem…
Bill: Předem…

Vy dva jste dvojčata. Jak těžké je spolu celý den pracovat?
Bill: Vlastně vůbec ne. Myslím, že pro nás by to bylo spíše legrační, když bychom spolu nebyli. Náš celý život trávíme společně. A věřím, že mezi jednovaječnými dvojčaty existuje takové jedinečné spojení. Pro outsidera je to asi těžké k pochopení. Je to na jiné úrovni. Pro nás to bylo vždycky normální. Vždycky jsme dělali všechno spolu. Máme stejné psy.
Tom: Stejné psy. Vlastně tak sdílíme všechno. Takže procovat spolu po nás není vůbec žádné téma.

Bille, často jsi bojoval proti předsudkům, které existovaly kvůli tvojí imagi, tvému vzhledu…jaké to bylo?
Bill: Musím říct, že jsem byl vždycky docela sebevědomý. (směje se)
Georg: Příliš sebevědomý.
Bill: Proto jsem to vždycky tak dělal. Chodil jsem takto do školy a pro mě bylo vždycky jasné, že to lidi provokuje a to byl vždycky pocit, který se mi jaksi líbil..Vlastně jsem tak vyrostl. Vždycky byli lidé, kteří mě nenáviděli, lidé, kterým se to líbilo, přidalo jim to dobré.
Tom: Větší části se to samozřejmě absolutně nelíbilo a potom bylo pár lidé, kterém se to líbilo. A ještě dodnes žije pár lidí, kterým se to líbí.
Bill: Přesně.

Před časem média psala, že ses předávkoval viagrou. Chtěla bych vědět, jestli to je pravda nebo ne.
Tom: Předávkování…ehm..jeden nikdy neví… Každopádně to trvalo dlouho a ten čas jsem využil.

Fanoušci by pro vás zemřeli, jsou do vás zblázněni… mají peruánští fanoušci nějakou možnost, že budou s vámi nebo co musí mít, aby byli s některý z kluků z Tokio Hotel?
Bill: Vlastně to není spojeno s kontinenty nebo zeměmi. V podstatě je možné všechno. Jistě, že…
Tom: Kromě Georga, kromě Georga.
Bill: Kromě Georga, Georg je zadaný, ano. Ale jinak se může stát samozřejmě všechno. No kdo ví, možná se Tom dnes večer zamiluje do dívky v první řadě..
Tom: Například v Brazílii byla jedna dívka, která mě pokaždé oprostila, když jsem se na ni podíval a naprosto se svlékla. To je například..řekněme..dobrý..
Georg: Začátek.
Tom: Dobrý začátek.

Bill: Zdravíme všechny, který jsou na webové stránce a každopádně jsme šťastní z podpory. Mnohokrát děkujeme, že jste vždycky tady, díky za milé přivítání tady, na hotelu..
Tom: Jak se španělsky řekne: Muchas gracias.
Bill: Muchas gracias.
Georg: Gracias.


DE Bravo 48/2010

28. listopadu 2010 v 22:26 | AlíSeK69 |  TH - News

Klip k "Hurricanes and Suns"

28. listopadu 2010 v 22:26 | AlíSeK69 |  TH - News

Podle MTV Greece bude klip k songu "Hurricanes and Suns" již brzo slavit premiéru! Také Universal Music Australia potvrdil, že k songu "Hurricanes and Suns" bude klip.

Český slavík 27.11.2010 #2

28. listopadu 2010 v 12:32 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery
alisek69.blog.cz


imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.com

Dva slavíci putují do regionu

28. listopadu 2010 v 10:25 | AlíSeK69 |  Ewa - News
www.alisek69.blog.cz (67)

Ewa Farna získala třetí místo v kategorii zpěvaček a Markéta Konvičková za objev roku. Absolutním slavíkem se stala Lucie Bílá a po šestatřicáté si sošku za první místo mezi pěvci odnesl Karel Gott. Ten poděkoval lidem zato, že ho volili i tentokrát. "Jsou ještě oblasti, kde si lidé změny nepřejí. Jsem rád, že má voličská základna je stálá," řekl Gott.


Ewa Farna prodává vánoční balíčky

28. listopadu 2010 v 10:19 | AlíSeK69 |  Ewa - News
alisek69.blog.cz

Zpěvačka Ewa Farna se objevila v Praze, kde v jednom obchodním centru pořádala autogramiádu svého kalendáře pro rok 2011. Dobře totiž ví, jak je propagace důležitá.
Farna a její tým spolupracovníků jsou zjevně dobří obchodníci, a  zpěvaččině webu pro její fanoušky přichystali řadu vánočních balíčků, které jsou k dostání za několik stovek korun.

K mání tak je samozřejmě i Ewin kalendář, který za víc jak pětistovku doplňuje pásek a sešit.
Mezi dalšími vánočními balíčky s Ewou Farnou je třeba i školní trojkombinace, která se skládá z pořadače, bloku a podložky pod počítačovou myš.

Ewa - Maska (Český slavík 2010)

27. listopadu 2010 v 22:15 | AlíSeK69 |  Ewa-Videa

Český slavík 27.11.2010

27. listopadu 2010 v 21:26 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery
alisek69.blog.cz
alisek69.blog.cz


Výsledky kategorie žen - Český slavík Mattoni 2010

27. listopadu 2010 v 20:27 | AlíSeK69 |  Ewa - News
alisek69.blog.cz

Ewa se umístila na 3.místě  !!!

Gratuluji !! :)*