Děkuji Všem za přízeň ;)
Vážím si Vaší návštěvnosti, Vašich komentářů, Vaší podpory !
Všem třem interpretům jsem i nadále věrná, ale na blog už nemám čas :(
Ještě jednou Velké díky :-) a milujte a poslouchejte hudbu ;)

Říjen 2010

Xona (30.říjen) / Ekvádor

31. října 2010 v 11:54 | AlíSeK69 |  TH - News


Sbírají plakáty, články, CD, videa a dělají velké transparenty na podporu své oblíbené hudební kapely. Je to Tokio Hotel Fanclub, který se skládá z více než 6000 členů. Každý měsíc pořádají různé aktivity a sdílejí muziku německé kapely. Není to tak dávno kdy bylo požádáno, aby Tokio Hotel přijeli do naší země. Taky se dali dohromady všechny Fancluby z Latinské Ameriky a udělali video, které poslali kapele.
Tento dokument má na Youtube mnoho shlédnutí. Ale co přitahuje pozornost není jenom Fanclub, ale následujíc příkladu Tokio Hotel, tak dělají i věci pro společnost. Například, když zemětřesení zasáhlo Chile, tak nasbírali potřebné věci a žádali na rozích ulic a žádali o donace, posílali potom vše Červenému Kříži. Nyní pracují na projektu, aby pomohli místnímu zvířecímu útulku. Proto tohle není pro každého člena pouze Fanclub, ale klub přítel.

Paula Munoz:
Paula je tak velká fanynka, stylizuje svůj vzhled podle zpěváka Billa Kaulitze, ve vlasech má blond prameny. "Miluji Tokio Hotel, mám časopisy, plakáty, všechna jejich CD. Moje oblíbená píseň je Don't Jump," říká šťastně.

Daniel Jimenz:
Tenhle kluk je super fanoušek. Miluje jejich texty, ale taky si užívá schůzky klubu. "Jsem v tom klubu rád, líbí se mi aktivity, které děláme, a rád tu poznávám dívky."

Tami Otalora:
Tamy je pořád všude, koordinuje aktivity, volá členům, do rádio stanic atd. Ona udržuje klub tím nejpevnějším v zemi. Říká, že její oblíbený člen je Bill, zpěvák.

Sha Cevallos:
Sha je jedna ze zakladatelek klubu a je zahrnuta naprosto ve všem. Říká, že nejvíce na Tokio Hotel se jí líbí jejich texty k písním. "Například Don't Jump mluví o tom, že i když je všechno špatné, tak to nemáte vzdávat."
VIP zprávy 29.10.10

31. října 2010 v 11:01 | AlíSeK69 |  Ewa-Videa


Ewa od 10.50

EWAmaproblem.cz

31. října 2010 v 10:58 | AlíSeK69 |  Ewa - News
alisek69.blog.cz


www.ewamaproblem.cz/Kalendář 2011

29. října 2010 v 23:36 | AlíSeK69 |  Ewa - News
alisek69.blog.cz

alisek69.blog.cz


za 299,-


Photoshoot Ewakuacja

29. října 2010 v 23:28 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery
alisek69.blog.cz

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

MTV EMA World Contest

29. října 2010 v 23:27 | AlíSeK69 |  TH - News
Pouze týden zbývá do hlasování na MTV EMAs 2010 a Oficiální fankluby Tokio Hotel z celého světa se spojily, aby pro vás udělaly cool soutěž!
Co může být lepšího než výhra Tokio Hotel na MTV Europe Music Awards? Fanoušci vyhrávají ceny!!! A my pro vás máme také úžasné ceny. Všechno od podepsaných CD až po trika!
Ale je tady jedna věc: fanoušci nevyhrají, pokud nevyhrají Tokio Hotel. To je fér, ne? Když vyhrají 'Nejlepší World Stage koncert', máte šanci vyhrát jednu z našich skvělých cen!!

Co musíte udělat:
  • hlasovat pro Tokio Hotel, aby vyhráli MTV EMA za Nejlepší World Stage koncert http://www.mtv.com/shows/ema/series.jhtml
  • poslat e-mail s vašim celým jménem, zemí a předmětem "I have voted for Tokio Hotel" na EMAcontest@gmail.com
  • EMA hlasování končí 4. listopadu 2010 a poslední termín pro odeslání e-mailu je 5. listopadu 2010.

Pamatujte: musíte vyčerpat vaše hlasovací prsty a Tokio Hotel musí vyhrát jinak do soutěže nepůjde žádná cena.

Plus!
Připojte se k nám a v poslední týdnem hlasování zveřejňujte na Twitter
#EMATH, abychom v posledním týdnu hlasování měli ještě víc zábavy. Dejte každého vědět, kolikrát jste už hlasovali, dal-li někdo málo hlasů, vytvořte hlasování hry nebo zorganizujte hlasovací sněmy. Zažijte vzrušení spolu s ostatními fanoušky den EMA: 7. listopadu 2010.
Když Tokio Hotel vyhrají EMA za Nejlepší World Stage koncert, vítězové budou vyhlášeni na webových stránkách zúčastěných fanklubů 8. listopadu 2010.
Pojďme hlasovat!
Vaše oficiální Tokio Hotel fankluby:
Rakousko, Belgie, Kanady, Česká republika, Dánsko, Německo, Finsko, Francie, Litva, Filipíny, Rumunsko, Rusko, Španělsko, Nizozemí, Ukrajina, Velká Británie.

POZNÁMKA - podmínky
  • Tokio Hotel musí vyhrát cenu MTV EMA Nejlepší World Stage koncert.
  • Výherci budou vybráni náhodně.
  • Do soutěže budou přiděleny všechny ceny a bude uznán jenom jeden e-mail (všechny ostatní budou smazány).
  • Otevřeno fanouškům po celém světě.


Nowa płyta Ewy Farny SESJA

29. října 2010 v 23:25 | AlíSeK69 |  Ewa - News
alisek69.blog.cz

Młoda, zdolna i wyjątkowo utalentowana - oto ona! Ewa Farna oddaje wasze ręce swój trzeci album "Ewakuacja". Znajdziecie na nim 12 melodyjnych, ale nadal rockowych piosenek skomponowanych specjalnie dla niej oraz 2 bonusy - piosenkę z filmu "Camp Rock 2" oraz kompozycję Chopina zaśpiewaną w specjalnym projekcie gry  "Music Master Chopin".

Premiera płyty już 5 listopada. Tymczasem obejrzyjcie promującą ją sesję zdjęciową. Autorem pojawiającej się w niej grafiki jest Kuba Replewicz. Musicie przyznać, że wykonał imponującą pracę.

Benefice linky bezpečí 28.10.2010

29. října 2010 v 23:16 | AlíSeK69 |  Ewa-Videa

26.10.2010 ZDF - Leute Heute

27. října 2010 v 16:05 | AlíSeK69 |  TH-Videa

Tokio Hotel - v soukromém tryskovém letadle a se čtyřmi psy do L.A.

27. října 2010 v 16:03 | AlíSeK69 |  TH - News
Tom a Bill Kaulitzovi nastoupili v noci na 24. října do jejch soukromého tryskového letadla na letišti v Hamburku. Letí do Los Angeles - město je jejich novým domovem.

V noci nastoupili Bill (21) a Tom (21) Kaulitzovi z německé mezinárodně úspěšné rockové kapely "Tokio Hotel" na letišti v Hamburku do soukromého letadla!

U sebe měli jejich čtyři psy, pomocníci dali nespočet kufrů do pronajatého letadla.

Je to rozloučení na velmi dlouhou dobu. S jejich producentem a manažerem Davidem Jostem, který už přes rok bydlí v Beverly Hills, tam následující měsíce chtějí psát nové songy. Jak  BILD zjistil, Bill a Tom se stěhují do vily ve West Hollywood.

Teď fanoušci jen doufají, že kapela přesto dorazí 7. listopadu do Madridu, kde jsou Tokio Hotel společně s Green Day, Gorillaz a Katy Perry nominováni na MTV EMA.


21.10.2010 Hamburg - airport

27. října 2010 v 16:03 | AlíSeK69 |  TH - Gallery

Echo 2008 AfterParty

27. října 2010 v 16:01 | AlíSeK69 |  LaFee - Gallery
alisek69.blog.cz


Ewa Farna - EWAkuacja - nowa płyta na horyzoncie

26. října 2010 v 21:12 | AlíSeK69 |  Ewa - News
alisek69.blog.cz

Już za kilka dni, 5 listopada, światło dzienne ujrzy trzecia płyta Ewy - "EWAkuacja". Znajdziecie na niej 13 melodyjnych, ale nadal rockowych piosenek skomponowanych specjalnie dla niej oraz 2 bonusy - piosenka z filmu Camp Rock 2 oraz kompozycja Chopina zaśpiewana w specjalnym projekcie gry. Ewa Farna urodziła się w 1993 roku po czeskiej stronie rzeki Olzy, jej rodzice są polskiego pochodzenia i pomimo, że Ewa jest dwujęzyczna, zdecydowanie lepiej się czuje, mówiąc po polsku, a ściślej gwarą śląską. Dzięki dwóm poprzednim albumom, Ewa zdobyła statut niekwestionowanej gwiazdy młodego pokolenia w naszym kraju. Jej wielki talent został doceniony zarówno przez fanów jak i branżę muzyczną, czego dowodem są zdobyte przez Ewę prestiżowe nagrody, m.in. dwie VIVA Comet, Super Jedynka w Opolu, Złote Dzioby, Eska Music Award, a także nagrodę internautów na festiwalu TOPtrendy, nominacje do Fryderyków.

Zona Joven #111 - interview

23. října 2010 v 12:24 | AlíSeK69 |  TH - News


Váš peruánský fanklub je největší v Latinské Americe (více než 13.000 členů) a vždycky dělají fan akce, holdují koncertům, oslavují vaše narozeniny a na internetu sdílejí videa. Co si o tom myslíte? Viděli jste tyhle videa?
Bill: Vždycky vidíme videa, která naši fanoušci po celém světě dávají na internetu. V případě Peru jsme velmi nadšeni, protože to bude poprvé, co tam přijedeme a konečně se chceme setkat s našimi peruánskými fanoušky. Je to téměř ten stejné pocit, který jsme měli na našem prvním turné v USA, mít kontakt s americkými fanoušky bylo velmi vzrušující, všechno šlo dobře a jsme si jisti, že to samé bude také v Peru.
Tom: Je vzrušující vidět věci, kterých jsou naši fanoušci schopni, až jsou lidé velmi rádi, že tam přijedeme. Pro nás je to také radost, protože už dávno jsme chtěli hrát v Latinské Americe.
Bill: A teď je poprvé. Jsme nervózní z toho prvního magického okamžiku, kdy se setkáme s našimi fanoušky. Před touto cestou máme pozitivní reakce.

Koncerty tohoto turné mají velmi futuristický styl. Jak se to stalo? Ovlivnily vás jiné kapely, které udělaly něco podobného?
Bill: Album "Humanoid" navazuje na některé sci-fi prvky a z to vychází inspirace na show: naše podium, outfity, které používáme, atd. Máme inspiraci ze všeho, co je mimozemské, co není z tohoto světa. To je myšlenka a pocit, které chceme sdílet… Je tady spousta věcí, které jsme chtěli na podiu udělat a tentokrát můžeme. Ale v podstatě "Welcome to Humanoid City" koncept je vlastní inspirace, naprosto naše, které pochází od nás, když jsme psali songy.

Co vás inspiruje?
Bill: Kdy píšete, na mysl vám přichází hodně obrazů, věci si představujete. Je to jako malé kino představivosti. Pracovali jsme opravdu tvrdě, abychom to všechno dali do turné, z hudebního hlediska, stejně tak to, co jsme chtěli udělat na podiu. Například kluci hrají na nástroje, na které normálně nehrají. Mezitím je hodně práce a praxe, ale s výsledkem jsme naštěstí velmi spokojeni.

Vaši fanoušky tady milují všechny prvky vašeho nového turné. Je to to, od vaší show tady můžeme očekávat?
Tom: Některé věci jsou obtížné dát do letadla. Ale rozhodně sestavujeme řádné podium pro "Humanoid City". Bereme speciální efekty, plameny, outfity.

Někteří vaši fanoušci z Kolumbie, Ekvádoru a Argentiny přijedou do Limy, aby vás viděli. Mohli byste rozšířit vaši show myšlením na všechny ty lidi, kteří přijdou?
Bill: Rádi bychom řekli ahoj a přivítali všechny fanoušky, kteří přijeli z jiných zemí, aby nás uviděli v Limě, je potěšující, že tohle dělají, fantastické vidět všechnu tu podporu, kterou nám dávají. Je velmi charakteristické od našich fanoušků říct: "Ok, teď cestujeme do jiné země za Toko Hotel."
Tom: Nebojte se. Show v Limě bude jisté velkolepá.

Všichni jste změnili svůj vzhled. Počínaje tebou, Bille. Je to takhle pohodlnější? Zabere to méně času na přípravu show?
Bill: No jo. Mám nový vzhled s kratšími vlasy, možná se sám trávím přípravou méně času. Ale také mám všechny ty outfity. Na show mám hodně outfitů a outfity, které svítí a mají velké baterie. Příprava zahrnuje hodně času, ale baví mě to dělat.

Máte před koncerty nějaký rituál?
Bill: Ano, vždycky máme rituál, který děláme před tím, než jdeme na podium a to takový, že Georg jde na záchod a udělá velký byznys (hodně smíchu). Nějakým způsobem nám to na každém vystoupení přináší štěstí (smích)…

Některé z kapel, které naší zemi navštíví, se jdou podívat na diskotéku nebo si po koncertu prohlédnou město. Uvažujete, že uděláte to samé?
Tom: Snažíme se vidět města, která navštívíme, ale někdo to kvůli času nejde. Doufáme, že v Limě budeme mít možnost to udělat.
Bill: Samozřejmě, že se budeme snažit něco vidět. Musím říct, že během turné jsme velmi disciplinovaní, protože máme nabitý program, nemáme moc času, ale rozhodně, když budeme mít čas, pokusíme se něco vidět.

Možná nechcete být moc na očích? Měli jste problémy se stalkers?
Bill: V minulosti jsme měli nějaké špatné zkušenosti se stalkers. Byl také incident na diskotéce s Gustavem. Ale nebojíme se přemýšlet nad tím, že se stane něco špatného, když půjdeme ven. Jsme klidní a nemyslíme si, že by tam byl nějaký stalker.

Je otázka pro vaše fanoušky: Bude v Peru Meet & Greet s Tokio Hotel? Je možné vyvinout tlak na producenty, aby se to stalo?
Bill (směje se): Je pravda, že děláme Meet & Greet, ale pouze tehdy, když nám to čas před koncerty dovolí. Je to organizované mediálními partnery a médii. Je stále ještě brzo říct, co se bude dít, ale doufáme, že produkce udělá nějakou soutěž nebo něco takového, takže vítězové se s námi setkají.

Takže byste to udělali…
Tom: Jistě! Kromě toho fanoušci jsou ti, kteří nás dostali tam, kde teď jsme a je radost s nimi trávit čas. Vždycky jim něco podepíšeme nebo uděláme fotky. I když i jako každý jiný člověk máme dny, kde nejsme moc v náladě nebo máme plné ruce práce.
Bill: Ale nikdy nebudeme k našim fanouškům drzí. Tak moc je milujeme, protože nás podporují a vždycky nám dávají energii.

Na MTV EMA's jste v jedné kategorii s Muse, 30 Seconds To Mars, Green Day a Katy Perry. Co si myslíte o vašich hudebních rivalech? Kdo je pro vás největší soupeř?
Tom: O EMA musíme říct, že máme ty nejlepší fanoušky na světě, naši fanoušci jsou skvělí…a výhra závisí na hlasech našich fanoušků. Jsem si jistý, že obdržíme hodně podpory od našich fanklubů pro celém světě. Nikdy nás neopustili, takže věříme, že ostatní nominované porazíme. I když konkurence je velmi silná.

Co byste řekli vašim peruánským fanouškům?
Bill: Nemůžeme se dočkat dne, až zahrajeme poprvé v Peru, ten večer vás chceme všechny vidět. Chceme pozdravit všechny čtenáře časopisu. Mockrát děkujeme.klik


Musiq1 Awards 2010 #2

23. října 2010 v 12:13 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery

imagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
   imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zhrzená Ewa Farna přestala komunikovat se světem

22. října 2010 v 22:21 | AlíSeK69 |  Ewa - News
alisek69.blog.cz
Nedávno prosáklo na povrch, že záletný milenec a přísavka na úspěšných ženách a dívkách Marcus Tran (25) podvádí svou oficiální přítelkyni Ewu Farnou (17) s moderátorkou VIP zpráv Martinou Gavriely (32). Tato kauza má však další vývoj - Ewa se úplně zatvrdila a zrušila všechny své naplánované akce!"Poté, co na Marcuse praskl jeho další podvod, se musel rozhodnout - dá přednost Gavriely, nebo Farné? Vybral si Farnou, protože z ní by mohl mít coby hudebník přece jen větší profit. Ewa ale na jeho telefonáty a SMS vůbec nereaguje. Potřebuje teď prý nějaký čas na to, aby si vše nechala projít hlavou," řekl redakci Super.cz zdroj blízký celému milostnému trojúhelníku.

Tran se nejdříve vydával jen za občasného pomocníka a hlídače dvou dětí Martiny Gavriely, později se ale nechal vnadnou blondýnkou ochočit a začal být Martině "nápomocen" i jinak než jako zpěvák dětských ukolébavek.

Farna však díky tomuto propletenci konečně přišla na to, jak asi musela před lety prožívat podobnou situaci zpěvačka Olga Lounová (29). S Lounovou totiž Marcus chodil dlouho před tím, než ji začal podvádět právě s mladičkou Ewou. Tu posléze připravil i o věneček. Není tak divu, že pubertální zpěvačka teď kvůli tomuto náhlému prozření prožívá značně neveselé období.

Ale co Martininy city? Moderátorka má jistě nárok se coby "zapuzená" a nešťastně zamilovaná žena cítit velmi mizerně. Ale i kdyby to tak doopravdy bylo, nedává na sobě nic znát. "K této kauze se vůbec vyjadřovat nehodlám. Chci jenom říct, že Ewu mám ráda a snažím se být šťastná. Odstěhovala jsem se za Prahu a buduji si nový život," osvětlila Gavriely svou současnou situaci.

Která z jeho žen nakonec chudáka Trana, který teď "nemá do čeho píchnout", vezme na milost, to ukáže až čas. Jisté však je, že láska zvítězí. Alespoň do té doby, než přelétavý Marcus nahlédne pod další roztouženou sukni.

Ewa Farna - EWAKUAJCA

22. října 2010 v 22:14 | AlíSeK69 |  Ewa-CD/DVD
ALISEK69.BLOG.CZ

1. Ewakuacja

2. Maska

3. Bez łez

4. Król to ty

5. Kto więcej da

6. Nie jesteś wyspą

7. Polowanie na motyle

8. Uwierzyć

9. Zwiodę cię

10. Deszcz

11. Wyrwij się

12. Nie przegap

13. Nie zmieniajmy nic

14. Projekt CHOPIN