Děkuji Všem za přízeň ;)
Vážím si Vaší návštěvnosti, Vašich komentářů, Vaší podpory !
Všem třem interpretům jsem i nadále věrná, ale na blog už nemám čas :(
Ještě jednou Velké díky :-) a milujte a poslouchejte hudbu ;)

Září 2010

REPORT 10/10

30. září 2010 v 16:20 | AlíSeK69 |  Ewa - News
S Ewou jsme stejná generace, a přestože jsme se často shodli, ještě častěji jsme si odporovali. Třeba při debatě o nových Klaxons. "Nechodím nikam pařit, takže taková hudba se mě absolutně netýká a nedotýká," překvapila mě Holka z plakátů svým soudem o Surfing The Void, jednom z nejlepších alb letošního roku.Celý článek najdete v REPORTU 10/10.

EMA 2010 - Hlasuj pro Ewu Farnou!

30. září 2010 v 16:09 | AlíSeK69 |  Ewa-Videa

EMA 2010 - Hlasuj pro Ewu Farnou!

Ewa Farna vystoupí na MTV EMAs v SaSaZu!

30. září 2010 v 16:08 | AlíSeK69 |  Ewa-Videa


(c) P-ETom a Bill Kaulitzovi na coveru říjnového čísla L'Uomo Vogue

30. září 2010 v 9:30 | AlíSeK69 |  TH - News
Nikdo by neočekával tak čerstvou, téměř dospívající raritu na hezkých tvářích Billa a Toma Kaulitzových, mysl i srdce za Tokio Hotel. Chodili kolem dekadentních místností Palazzo Biscuri, paláce z 18. století v Catanii, Sicílii, kde se focení konalo, téměř pokorně, jako by nechtěli rušit "genius loci".

Vzhledem k jejich úspěchu, s miliony prodaných desek po celém světě (jejich poslední album Humanoid bylo vydáno přesně před rokem) pro tyto dva mladíky by se to zdálo přirozené - v tak mladém věku toho udělali tolik - aby brali všechno jako samozřejmost. A místo toho je to pravý opak. Zdají se být šokováni: "Tento palác je nádherný, umělecký poklad. Nejsou místa jako tato, kde bychom přišli," říká Bill s mírně rozpačitým úspměvem.

Odkazuje na východoněmeckou vesnici Magdeburku, kde před desíti lety začala Tokio Hotel pohádka. Již v sedmi letech hrála Kaulitz dvojčata na kytaru a experimentovali s jejich extravagantním vzhledem, kvůli kterému vystupovali ve škole jako outsideři. Tom byl posedlý Aerosmith a kytarisotu Joe Perrym, zatímco Bill byl obrovským fanouškem Davida Bowieho a fascinovaný transformativním talentem "White Duke".

Na coveru:
Pro Toma: smoking a košile - Lanvin, džíny - DSquared2, boty - Hey Day
Pro Billa: oblek - Lanvin, motýlek - Franco Jacassi, šperky - Sevan Bicaksi, boty - Rick Owens
Fotograf Pierpaolo Ferrari. Módní editor - Robert Rabensteiner.Zničený L'Uomo Vogue

30. září 2010 v 9:28 | AlíSeK69 |  TH - News

Bylo tohle to nejlepší, co mohli udělat!?

Tokio Hotel dvojčata Bill Kaulitz a Tom Kaulitz zkazili cover hudebního čísla L'Uomo Vogue pro měsíc říjen.

Nejprve ze všeho bychom rádi věděli, jak se tito dva dostali na vrchol přes Stinga, Kelis a Juliette Lewis?

Za druhé, každý, kdo řekl, že dát Tomovi volné džíny byl dobrý nápad, by měl být vyhozen. To je Vogue, lidi!

(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz // http://cocoperez.com

Tokio Hotel na focení: Jeden model, druhý morous

30. září 2010 v 9:28 | AlíSeK69 |  TH - News

Když jde o to, aby se prezentovali na červeném koberci, Bill a Tom Kaulitzovi (21), dvojčata z úspěšné německé kapely Tokio Hotel ("Durch den Monsun"), nemohou být odlišnější. A také na focení pro velký magazín jsou role mezi kluky jasně rozděleny.

Tak na cover-shootingu pro říjnové číslo "L'Uomo Vogue", italské verze "Vogue" pro muže dělal každý to, co umí nejlépe!

JEDEN PERFEKTNÍ POZÉR, DRUHÝ MODEL MOROUS

Jako model na vysoké úrovni se opírá Bill Kaulitz - ve velmi elegantním obleku, v bílé košili s motýlkem a v botech z hadí kůže s klínovým podpatkem - o pozlacený stůl, jednou rukou opřenou, druhou danou v bok.

Tmavě nalíčené oči dělají make-up tak tmavý a extravagatní, jak ho od něho známe. Jeho pohled: okouzlující.

Dvojče Tom se práce modela chopil podstatně volněji. Nohy má od sebe a působí naprosto uvolněně.

A dokonce i pro "Vogue", který je známý drahou módou, se nevzdal jeho cool stylu, nosí volné džíny a bílé tenisky. Jeho pohled: nedbale zdůrazněný a extrémně cool.

Které dvojče se vám na "L'Uomo Vogue" líbí víc? Hlasujte!


DE Bravo 40/2010

30. září 2010 v 9:27 | AlíSeK69 |  TH - News

Gwiazdy przeciwko przemocy w szkole

28. září 2010 v 13:18 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Ponad 100 gwiazd, w tym m.in. Justin Bieber, Natalia Lesz, Feel, Afromental, Ewa Farna, Łukasz Zagrobelny, Candy Girl, Szymon Wydra & Carpe Diem, wspiera akcję "Stop przemocy!", mającą na celu zwiększenie bezpieczeństwa wśród młodzieży.

alisek69.blog.cz
Szkoła powinna kojarzyć się z bezpiecznym miejscem. bez przemocy, gdzie można rozwijać swoje pasje, marzenia oraz kształtować pozytywne relacje z rówieśnikami i pedagogami. Szkolna codzienność jest jednak inna, często pełna przemocy i nietolerancji.
Przemoc w szkole przybiera różne formy - od przezwisk, popychania, bicia, kradzieży, po prześladowanie, szykanowanie czy zastraszanie. Z przeprowadzonych na zlecenie magazynu "Bravo" badań społecznych, dotyczących form przemocy i zachowań młodzieży w szkole, wynika, że co drugi uczeń padł ofiarą jednej z form agresji, a ostatnie wydarzenia w Krakowie (dźgnięcie nożem uczennicy gimnazjum przez jej koleżankę) potwierdzają konieczność nagłośnienia problemu przemocy w szkole i działań mających na celu zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wśród młodzieży.
czytaj dalej


Akcja społeczna "Stop przemocy! Bravo i gwiazdy przeciw przemocy w szkole" powstała jako odpowiedź na wiele listów, które docierają do redakcji "Bravo". Mnóstwo z nich to wołanie o pomoc. Wyniki profesjonalnego badania potwierdziły wagę problemu.
Akcja rozpoczęta przez "Bravo" ma na celu zmianę postaw zarówno wśród uczniów, rodziców jak i nauczycieli. Młodzieżowy magazyn chce edukować, jak reagować na przemoc, jak unikać niebezpiecznych sytuacji, jak piętnować agresywne zachowanie, samemu nie będąc agresywnym. Do akcji zaproszono ekspertów z zakresu psychologii społecznej, którzy mają za zadanie doradzić młodzieży, jak mądrze przeciwdziałać przemocy w szkole, nie powodując eskalacji agresji. Akcję poparło ponad 100 największych gwiazd.
"Wspólnie chcemy stworzyć szkołę bez strachu, chcemy, aby problem przemocy nie był tematem tabu. Często młodzież boi się działać, bo istnieje przekonanie, że wyciszenie sprawy, to najlepsze wyjście z sytuacji. Tak nie jest - brak działania powoduje eskalację agresji. Z tym komunikatem chcemy dotrzeć do młodzieży. Chcemy ich przekonać że w szkole, w ich otoczeniu są osoby, które mogę pomóc w zwalczaniu agresji, ale inicjatywa musi wyjść od samych poszkodowanych lub świadków" - mówi Michał Wiśnicki, redaktor naczelny "Bravo".
Do akcji redakcja "Bravo" postanowiła zaprosić ponad 100 młodzieżowych gwiazd ze świata muzyki, filmu i telewizji. "Każda z nich ma inną osobowość i inne grono fanów, więc każda będzie mogła inaczej wyrazić swoje poparcie dla akcji i zachęcić do udziału w niej inną grupę nastolatków. Zderzenie różnych osobowości artystów - w mojej opinii - zapewni szerokie dotarcie z przesłaniem akcji. Jeśli wszyscy razem opowiemy się przeciwko agresji i przemocy, tym nasz głos będzie silniejszy" - komentuje szef "Bravo".
Akcję wsparły zagraniczne gwiazdy muzyki, jak m.in. Justin Bieber, Adam Lambert, Alexandra Burke, Velvet, OneRepublic i White Lies, a także wokaliści, muzycy, tancerze, sportowcy i prezenterzy młodzieżowych stacji telewizyjnych - wśród nich m.in. Agustin Egurrola, Natalia Lesz, Patricia Kazadi, Ania Wyszkoni, Marina, Ewa Farna, Iwona Węgrowska, Mrozu, Maciek Florek (Gleba), Candy Girl, Liber, Doniu, Łukasz Zagrobelny, Gosia Andrzejewicz i zespoły Feel, Blue Cafe, Pectus, Wet Fingers, Kalwi&Remi, Goya, Szymon Wydra & Carpe Diem, Volver, Grupa Operacyjna, Afromental, Verba czy Plastic.
W ramach akcji społecznej "Stop przemocy!" ogłoszony zostanie wielki ogólnopolski konkurs dla szkół. Nagrodą w konkursie będzie wizyta gwiazd patronujących akcji w pięciu zwycięskich szkołach.

EWA

28. září 2010 v 13:05 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery
alisek69.blog.cz

Fota z Vogue photoshootu

28. září 2010 v 12:42 | AlíSeK69 |  TH - Gallery

Tokio Hotel, připraveni na Japonsko!

28. září 2010 v 12:42 | AlíSeK69 |  TH - News

I v hudebním průmyslu, i v módním průmyslu, Tokio Hotel se rozhodli obnovit jejich činnost v Japonsku. Kapela se chystá poslat čtenářům GOSSIPS speciální dárky!

Tokio Hotel, připraveni na Japonsko!

Bill Kaulitz pracoval s mnoha top návrháři jako např. s návrhářem Chanelu, Karlem Lagerfeldem. Slavná kapela z Německa, kterou vede Bill Kaulitz (21) se rozhodla spustit jejich projekt v Japonsku. Vydáním alba v "Schrei" v roce 2006 udělala kapela v Japonsku debut. Potom byli velmi zaneprázdněni činnostmi v Evropě a Americe. Ale nedávno se kapela rozhodla obnovit jejich činnost v Japonsku. Je tu také fáma, že se kapela chystá vydat japonské originální projektové album. A radostná zpráva čtenářům, shooting kapely bude ukázán čtenářům GOSSIPS! Tentokrát se jako dárek chystáme dát velmi vzácné předměty s autogramem…

Bill
Na molu slavné značky DSQUARED, Bill se postaral o impozantní vrchol.

Bill s DSQUARED
Dvojčata-návrháři z DSQUARED, Dan & Dean.

Bill sedí na zemi a podepisuje autogram, který bude dán čtenářům GOSSIPS.

Kapela drží barevný papír s jejich autogramy. Tento vzácný barevný papír s autogramy je speciální dárek!

Barevný papír s autogramem.

(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz // GOSSIPS 11/2010 (Japan)


Srdce Evropy - 18.9.2010

28. září 2010 v 12:34 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

STOP PRZEMOCY! - Bravo PL

26. září 2010 v 21:17 | AlíSeK69 |  Ewa - News
STOP PRZEMOCY!

Co drugi polski uczeń był ofiarą jednej z form przemocy! Statystycznie, w każdej klasie są dwie osoby, które zostały pobite! 
Aż tzy czwarte uczniów było świadkami agresji w szkole! Nie można przechodzić obok tego obojętnie. 
Dlatego BRAVO zaczyna wielką akcję - razem z nami ponad 100 gwiazd staje w obronie słabszych! Razem możemy więcej! 
Ty też powiedz z nami: "Stop przemocy!". Mów głośno o agresji w swojej szkole! Bądź z BRAVO, bądź z gwiazdami!

alisek69.blog.cz

Třinec - Srdce Evropy 2010

26. září 2010 v 21:13 | AlíSeK69 |  Ewa-Videa

Gustav Schäfer - V Gustavově hotelu

26. září 2010 v 13:21 | AlíSeK69 |  Gustav Schäfer

Kultovní kapela adolescentů se vrací s Humanoid, jejich čtvrtým albem. Časopis Batterie se podíval na fenomén Tokio Hotel s bubeníkem Gustavem, v backstage Palais Omnisport v Bercy.

Po Scorpions a Rammstein, nejpůsobivější rockový fenomén pocházející z Německa, jsou Tokio Hotel. Efektní a melodické pop písně kapely, (která od jejich vydání alba Schrei přitahuje průměrný věk 15 let) řeší témata jako láska, smrt, sebevražda, rozvod a dokonce i život po smrti. Je to jednoduché, po úspěchu kapely se zápisy do němčiny na francouzských školách zdvojnásobily. Tokio Hotel mají naprosto neočekávaný vzhled tvořený zpěvákem Billem Kaulitzem, jehož 'ohňostrojový' účes vypadá tak, že vlasy Roberta Smitha (The Cure) jsou jednoduše učesané, a který nosí věci, které jsou upřímně řečeno absurdní. Když jsme navrhli setkání s bubeníkem teenage kapely, měli jsme plno otázek. Budeme mít toto setkání se skutečným rytmem? Buďte ujištěni - Gustav je opravdu dobrý bubeník a díky jeho metronomickému pulsu, může fenomén Tokio Hotel je bez obav.

Všichni jste v posledních několika letech pokročili. Pokročili jste tak i v hraní na podiu?
Upřímně myslím, že ano, alespoň v to doufám. Podle mého 'drumtech' jsem udělal hodně pokroků. Ví, co říká, protože mě viděl hrát noc a za nocí. Takže bych byl rád, když byste se na tuto otázku zeptali jeho, protože jsme k sobě dost nekompromisní a nemám rád "házení květin pod sebe".

Jste frustrován tím, že mnoho lidí vás považuje za padělky a ignorují, že jste dobří muzikanti?
Víte, myslím si, že je tu hodně lidí, kteří ví, že jsme připojeni na našich nástrojích. Nelíbí se mi, když mě někteří lidé berou jako domýšlivé typ, ale já jsem začal brát lekce bubnování ve čtyřech letech a dnes jsem na vysoké úrovni. Proč to neříct? Raději nezapočítávám lidi, kteří si myslí, že nestojím za nic.

Mimochodem, proč jste si vybral bicí?
Vždycky mě to vedlo k bubnování. Věřím, že je to přesně ten nástroj, který potřebuju, protože jsem byl naštvaný kluk a frustrovaný typ. Nakonec jsem zjistil, že všechna krása tohoto nástroj spočívá v kontrastu. Jedna rána se vší silou nebo se o to dokonce starat a hrát velmi jemně. Ano, přiznávám, že jsem chtěl zkusit kytaru, která je stejně tak cool, ale po hodině jsem byl znechucen. (směje se)

Máte ve vaší rodině nějakého muzikanta?
To vůbec ne! Můj otec měl kytaru a trochu mi hrál intro k "Smoke on the Water", ale chudák, to je všechno, co zvládnul. Já jsem jediný muzikant v domě.

Naučil jste se hrát sám?
Vlastně jsem měl kurzy bubnování ve škole, ale vždycky jsem se rád učil během hraní triky. S mými učiteli jsem se naučil hodně triků v bubnování, ale teorie a rytmické základy nejsou moc vzrušující, když teenager.

Víme, že Lars Ulrich je váš idol. Už jste měl možnost se s ním setkat?
Ano, měl jsem možnost se setkat s Larsem v Německu, během turné Metallicy a byl jsem opravdu šílený. Bylo to naprosto neuvěřitelné, setkat s tímto chlapem, který odstartoval mé sny. Miluju Larsův styl. Dává pozadí a produkuje enormní sílu, když hraje. Od Metallicy mám obzvlášť rád silné songy jako "Enter Sandman" nebo "Sad But True". V současné době mám vždycky velkou radost, když hraje jednu z jejich písní s velkým hlukem.

Chtěl byste hrát ve víc agresivní kapele než Tokio Hotel?
Za pár let, proč ne! Ale já jsem naplno jako bubeník s Tokio Hotel. Dávám do toho všechno, co mám a všechno co miluju do našich songů a na 100% můžu naši hudbu rozpoznat.

Kromě Larse, jaké další muzikanty obdivujete?
Myslím si, že
Danny Carey z 'Tool' je… jak to říct… je tak talentovaný, není žádné slovo, které by mohlo popsat jeho styl.. Jerry Gaskill, bubeník kapely 'King's X' je fanstastický. Ho doporučuju.

Na Humanoid Tour jste byl na velké plošině. Co cítíte tam nahoře, když jste tak vysoko?
Cítím velký smysl pro nadvládu a jsem za to rád (směje)! Vážně, na začátku to bylo hodně nestabilní. Když jsme začali opakovat s platformou, byly aktivované hydraulické válce a já jsem měl pocit, jako bych hrál ve výtahu. Trvalo docela dost času, než jsem se přizpůsobil, ale teď je to přirozené a mám skvělý čas.

Necítíte se od ostatních příliš izolován?
Ne, a oceňuju, jak jsem na podiu ve svém malém vlastním světě. Ostatní kvůli tomu hodně žárlí. Můžu udeřit velmi nahlas a nikdo by se na mě zato nenaštval. Všichni si stěžují, protože celou dobu sedím a oni musí celou show stát a pohybovat se. Možná ignorují to, proč zůstávám sedět (směje se).

Jakou sérii Meinl momentálně používáte?
Všechny moje činely jsou ze série MB20. Mám 'charley' "15" a tři srážky 18", 19" a "20". Vybral
jsem si je, protože tyto nástroje poskytují velmi těžký a horký zvuk. Dobrá bariéra oproti studiu, zatímco zůstávám v rámci téže rodiny, někdy se rozhoduje pro různé průměry.

Čelil jsem výzvami při nahrávání Humanoid?
Víte, kapela zůstala zavřena ve studiu čtvrtým rokem, pak ano, všichni jsme vyzkoušeli něco nového. Osobně jsem začal zkoumat možnosti, které nabízí elektronické bicí.

Máte dobrý hudební vztah s Georgem Listingem, vaši baskytaristou?
Jen před chvíli jsem řekl, že jsem rád ve svém malém vlastním světě. Georg je jediný, kterého pustím do této mé bubliny a na podiu, je to můj nejlepší přítel. Jsem si velmi blízcí a spojeni.

Proč se neúčastníte takový akcí jako Meinl Festival?
Stop! Cítím se jako amatér uprostřed těchto skvělých lékařů. Jsem bubeník kapely. Můj trik je proměnit jednoduché rytmy a efekt. Byl bych velmi nesvůj, když bych musel udělat na jevišti demo sám.

Byl jste šokován, když jste se dozvěděl, že jste byl napaden láhví v baru minulý rok? Co si o tom myslíte?
Ne, všechno je pořádku. Pokud jde o to napadení, beru to filozofií, pokud by nenapadl mě, napadl by někoho jiného. Jsem velmi šťastný, že mě udeřil do hlavy a ne do mých očí.

Co děláte, když jste sám doma?
Dobrá otázka! Právě jsem obnovil moji rybářskou licenci a kapela se na několik dní vrátila do Německa. Můj život s kapelou je krásně šílená rychlost, takže si užívám ticho a přírodu.

S časem a úspěchem máte pocit, že se Tokio Hotel stali prací?
Ne, protože se snažím, aby mě povrch celebrit neovlivnil, miluju hraní před tisícovkami lidí i přes 50 lidmi v místnosti. Hudba je hlavně příběh o vášni a bez ní bych prostě žít nemohl. A hlavně, naší silou je to, že jsme skuteční přátelé. Hrajeme spolu už jedenáct let. Nedělám to pro sebe. Mnoho kapel se kvůli úspěchu rozdělí, my ne.

Zdá se, že Tom a Georg jsou miláčkové groupies. A co vy?
Proč? Protože hrají na kytaru a basu? Pfff… Dovolte mi, abych se zasmál. A řeknu vám: když jsme na turné, žádná dívka nesmí do tourbusu. Já jsem po koncertě naprosto unavený. Vše, co chci, je najíst se v klidu a hodit do sebe dobré pivo.

Nakonec, máte vzkaz pro naše čtenáře?
Buďte rock'n'rolloví a přijďte se podívat na náš koncert.