Děkuji Všem za přízeň ;)
Vážím si Vaší návštěvnosti, Vašich komentářů, Vaší podpory !
Všem třem interpretům jsem i nadále věrná, ale na blog už nemám čas :(
Ještě jednou Velké díky :-) a milujte a poslouchejte hudbu ;)

Červen 2010Autogramiáda - Kędzierzyn-Koźle

30. června 2010 v 10:38 | AlíSeK69 |  Ewa-Videa

Kędzierzyn Koźle 27.6.2010

30. června 2010 v 10:35 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Tokio Hotel: Klip Darkside Of The Sun – Live CD Humanoid City začátkem července

29. června 2010 v 16:19 | AlíSeK69 |  TH - News
Tokio Hotel ("Darkside of the Sun") už dříve dobyli Evropu a USA. Důkazy pro tuto expanzi nechávají na 9. července 2010, kdy vyjde jejich nadcházející Live-CD "Humanoid City".
Koncert, který Tokio Hotel uspořádali, je skutečně mezinárodní třída a příležitostné smyky kamery na fanoušky ukazují, v jaké dimenzi Tokio Hotel v současnosti hrají.

Zpěvák Bill Kaulitz působí ve science-fiction-kostýmu, jako by nebyl z tohoto světa. Ale na jeho kolegy to zapůsobilo taky humanoidně. Co se týče názvu singlu, druhá strana lidí zbystří sluch. Tady se Tokio Hotel zřejmě inspirovali u Pink Floyd , jejichž album "Dark Side Of The Moon" označovalo začátkem sedmdesátých let přechod od experimentu ke komerci...

Komerční úspěch mají Tokio Hotel v zásadě už od začátku. Jak se umělecky vyvinou zůstává díky mladému věku profesiálních muzikantů poutavé.


Universal Music Cup 2010 - hlasování

29. června 2010 v 16:18 | AlíSeK69 |  TH - News
Je tady nové hlasování Universal Music - "Universal Music Cup 2010".
Můžete hlasovat pro vaše oblíbené album. Momentálně jsou Tokio Hotel s albem Humanoid na 1. místě, ale i tak můžete pro ně hlasovat. Důležité: Abyste mohli hlasovat, musíte mít Facebook.

Klikněte na "Tokio Hotel", potom se vám zobrazí nová stránka, kde budou k poslechu songy z alba Humanoid a pod ním (na levé straně) stačí dát Like (Líbí se mi) a váš hlas se započítá.


http://img706.imageshack.us/img706/2580/ghjx.png

Cleo Magazine (Singapore) - interview

29. června 2010 v 16:18 | AlíSeK69 |  TH - News
imagebam.com

Zvažoval někdo z vás skutečnou kariéru v módním průmyslu, protože jste již do něho začali fušovat?
Bill: Ano. Jako muzikant jsem měl šanci pracovat s fantastickými fotografy a návrháři. Opravdu jsem si to užil, když jsem pracoval s Karlem Lagerfeldem pro Vogue a rád dělám cool věci s Vanity Fair. Také jsem nakreslil nějaké kostýmy pro naše poslední turné. Byl by sen, navrhnout mojí vlastní kolekci.

Teď jste mega úspěšní, je něco, co na slávě nesnášíte?
Bill: Někdy si přeju jít ven a dělat, co chci, jít na drink do baru nebo tak, ale je to těžké.
Tom: Nesnášíme paparazzi. Když jsme v únoru byli na Maledivách a odpočívali v našem bungalovu, naháněli nás. Na druhý den byly naše fotky v bulváru.

Jiná slavná dvojice ve městě jsou Dean a Dan Catenovi z DSqaured, kteří se vždycky oblékají stejně. Myslíte, že je to příliš?
Tom: Prvních šest let našeho života jsme vypadali stejně.
Bill: To je drobná věc, kterou dělali naši rodiče, oblékali nás stejně.
Tom: Měli jsme stejné mikiny a na nich bylo "Tom" a "Bill", bylo to i pro naše učitele, aby nás snadno identifikovali. Teď se rozhodujeme sami, jak chceme vypadat.

Má zbytek kapely pocit, že Bill jako frontman kapely, má tendenci zastínit všechny ostatní?
Tom: Oh ano, všichni stojí ve stínu Billa. Vždycky to tak bylo, už když jsme začali dělat rozhovory s časopisy a takové děti. Bill bude na coveru a my, víte…stojíme za ním (směje se).
Bill: Jo, jsme s tím cool, protože se navzájem velmi dobře známe. Plus, můžou jít do McDonaldu, kdykoliv chtějí. Já nemůžu.


Ewa tváří Oriflame

29. června 2010 v 16:07 | AlíSeK69 |  Ewa - News
alisek69.blog.cz


Ewa se stala novou tváří značky Oriflame, konkrétně řady Very Me, kterou si budete moci pořídit v srpnu na Ewiny narozeniny :-) Tuto spolupráci Ewa ohlásila na sobotním koncertě na Festivalu Midsummer Oriflame Ostrava.

Obejrzyj różne maski Ewy Farnej!

27. června 2010 v 22:46 | AlíSeK69 |  Ewa - News
alisek69.blog.cz
W sieci pojawił się najnowszy teledysk najpopularniejszej polskiej piosenkarki młodego pokolenia - Ewy Farnej.

Klip, w który wokalistka prezentuje się w rozmaitych stylizacjach, został nagrany do utworu "Maska" pochodzącego z... czeskiej płyty Ewy pt. "Virtuální".

Zobacz zatem klip do czeskiego kawałka "Maska" Ewy Farnej i koniecznie napisz, jak Ci się podoba ten teledysk, jak i sama piosenka


Co Ewa Farna robiła nad morzem?

27. června 2010 v 22:44 | AlíSeK69 |  Ewa-Videa
www.alisek69.blog.cz


Video ZDE


Ewa Farna v létě lenošit nebude

27. června 2010 v 12:33 | AlíSeK69 |  Ewa - News
alisek69.blog.cz
Ewa Farna má léto nejraději ze všech ročních období. "Třeba proto, že člověk nemusí trávit hodinu před odchodem z domu oblékáním jako je to v zimě, kdy na sobě musí mít deset vrstev oblečení. V létě stačí triko a kraťasy a může se vyrazit," říká jeden z důvodů Ewa Farna. To letošní léto si mladá zpěvačka moc volna neužije, protože má před sebou řadu vystoupení na festivalech v Česku, Polsku a také na Slovensku. "Moje prázdniny budou víceméně pracovní. Kromě koncertů ale pojedu do Chorvatska na školní výlet, bude to spíše sportovně zaměřená akce, budou tam rafty a budeme lézt po horách. A pak jedu na dva týdny do Anglie učit se anglicky," svěřila se Farna.
Do Ostravy přijela v sobotu, aby vystoupila na festivalu Midsummer, který se konal v Komenského sadech. Hostem festivalu byla například také modelka Tereza Maxová. Představila svoji nadaci na pomoc opuštěným a znevýhodněným dětem. Loni na různé projekty nadace rozdělila dvanáct milionů korun. Modelka také odpovídala na otázky návštěvníků festivalu. Prozradila tak například, že v současnosti neplánuje rozšíření své rodiny. "Mám dvě děti, roční Mínu a Tobiáš má deset. Zatím neplánuji další," sdělila Maxová.
Slavnost letního slunovratu vychází ze švédských tradic a v Ostravě ji pořádala švédská kosmetická firma Oriflame. A tak vedle koncertů a soutěží pro děti se mohli lidé seznámit také se skandinávskými zvyky. Například se tu vztyčovala květinová májka či se pálily křivdy napsané na papíru.
Oslavy slunovratu jsou v severských zemích, hlavně ve Finsku a Švédsku, mimořádně oblíbené. Midsummer je tam dnem radosti z léta a nejdelšího dne v roce. Jeho datum je každoročně stanoveno na některý den mezi 21. - 26. červnem, který je v roce zrovna nejdelší. Hlavní náplní jsou různé magické obřady.

Podpořte Tokio Hotel & hlasujte teď

27. června 2010 v 12:07 | AlíSeK69 |  TH - News
SPIN je velký hudební magazín, který v Americe slaví 25. vyýročí a své čtenáře požádali, aby hlasovali pro jejich fovority (výsledky budou zveřejněny v následujícím vydání SPIN).
Díky vám všem budou Tokio Hotel nejspíš v tomto vydání! Zatím to vypadá takto:

1. Best Band - 1. místo
2. Best Album, Humanoid - 4. místo
3. Best Live Act - 3. místo
4. Hottest Sex God, Bill Kaulitz - 3. místo

SPIN dříve v tomto roce nazval fanoušky Tokio Hotel jako "Nejvážnější fanoušky roku 2009" a teď jim znovu můžeme ukázat naši plnou Tokio Hotel - fan sílu!

VOTE


Bill & Nena jsou "Nejvíc sexy vegetariáni roku 2010"

27. června 2010 v 12:07 | AlíSeK69 |  Bill Kaulitz
S velkým napětím byl očekáván výsledek letošní volby "Nejvíc sexy vegetarián roku 2010". Do hlasování jsme dali 20 slavných Němců a vy jste jim ve dvou týdnech poslali přes 28.000 hlasů!

Vítězka v kategorii vegetariánek byla Nena, která již od jejího průlomu v roce 1982 má dodnes úspěch v hitparádách.

Vítězem v kategorii vegetariánů byl Bill Kaulitz, extravagantní zpěvák Tokio Hotel, nejúspěšnější německé kapely posledních let.

1. místo - Bill Kaulitz (19 133 hlasů)
2. místo - Tom Kaulitz (2 389 hlasů)

source: peta.de

Twist 07/2010

27. června 2010 v 12:05 | AlíSeK69 |  TH - News