Děkuji Všem za přízeň ;)
Vážím si Vaší návštěvnosti, Vašich komentářů, Vaší podpory !
Všem třem interpretům jsem i nadále věrná, ale na blog už nemám čas :(
Ještě jednou Velké díky :-) a milujte a poslouchejte hudbu ;)

Duben 2010
Tokio Hotel v Singapuru / youth.sg

30. dubna 2010 v 17:05 | AlíSeK69 |  TH - News
Kolemjdoucí si ve středu u Ngee Ann City možná všimli skupiny mladých nadšených dívek.

Ty čekaly na vystoupení Tokio Hotel, německé kapely, která byla ve města, aby zahrála na Audi Fashion Festival.

Tokio Hotel vyprodávají lístky na jejich koncerty v arénách a stadionech po celém světě a středeční DSquared2 pozdim/zima 2010 show, kde po skončení zahráli dva songy akusticky - byla také vyprodána.

Společně s fotografem youth.sg měla jedna fanynka štěstí, udělat s kluky další den rozhovor. Frontman Bill Kaulitz je originální a má krásný hlas. Jeho jednovaječné dvojče, kytarista Tom Kaulitz okouzluje dámy skrz naskrz. A jsou tady také basista Georg Listing a bubeník Gustav Schäfer, který se svými svalnatými pažemi bezchybně bubnuje. Co řeknou, aby uchvátili fanoušky?

To je poprvé, co Tokio Hotel navštívili Asii. Jak jste se cítili, když jste tady přijeli?
Bill: Byli jsme opravdu nadšení, když jsme tady přijeli.
Tom: Jo, vždycky jsme se ptali naší nahrávací společnosti o vstupu do Asie. Chceme přijet do Asie, dělat koncerty a všechno tohle. Je to pro nás skvělé a pro nás to vždycky byl jako sen.

Budete brzo cestovat po Asii?
Tom: Jo, doufejme!
Bill: Určitě v tom doufáme. Právě plánujeme náš další cestu; myslím, že v červenci navštívíme Čínu a doufáme, že poprvé navštívíme Japonsko. A samozřejmě se vrátíme do Singapuru.

Co si myslíte o dívkách v Singapuru?
Tom: Jsou velmi pěkné. Včera jsme se setkali s fanoušky a zahráli nějaké songy akusticky.
Bill: Včera byli tak sladcí. Bylo to opravdu cool, vždycky je to vzrušující, setkat se poprvé s fanoušky. Je to vždycky takový magický moment.

O kterém songu z vašeho nového alba Humanoid si myslíte, že vás nejlépe popisuje?
Bill: Myslím, že je hodně písní, které nás dobře popisují. Máme "Alien", které popisuje pocit, který někdy máme, včetně pocitů Toma a mě, které jsme měli během našeho dětství. "World Behind My Wall" je další song, který popisuje náš život.
Tom: Obecně platí, že každá píseň je o něčem, co pochází z našeho života, takže každá píseň je osobní píseň.
Georg a Gustav: Jo, to je to samé i pro nás.

Celou dobu vypadáte tak cool. Jak běžní jste?
Bill: Každý z nás je odlišný a dělá své vlastní věci. Nikdy to pro nás nebyl problém.
Tom: A celou dobu nevypadáme cool. Myslím tím to, že byste měli vidět Georga v noci v pyžamu...
Bill: ... A s jeho medvídkem. Vždycky jsme rád dělal moje vlastní věci, zkoušel nové věci  a je s tím spousta zábavy. Georg není takový... (Georg se směje).

Je těžké neupadnout ještě víc do lásky k Tokio Hotel. Nezbývá než doufat, že se do Singapuru vrátí brzo.Hronov: Držitelka Anděla za rok 2009 Ewa Farna v Hronově

30. dubna 2010 v 17:01 | AlíSeK69 |  Ewa - News
alisek69.blog.cz
Sál Josefa Čapka dnes v 19.00 hodin rozezvučí koncert česko-polské pěvecké hvězdy Ewy Farne. Šestnáctiletá zpěvačka, zbožňovaná mladými, uznávaná staršími a hlavně skvělá naživo, sklízí úspěchy jak u nás, tak i v Polsku. Ewa se narodila v Třinci, navštěvuje 2. ročník Gymnázia s polským jazykem vyučovacím v Českém Těšíně. Hudbě se věnuje od dětství, navštěvovala ZUŠ v Třinci - hru na klavír. Ráda sportuje. Má ráda hudbu, tanec, herectví, ráda zpívá, fotí, nakupuje a také si s chutí vyrazí někam s kamarádkami.
Ewa, jako historicky nejmladší zpěvačka, vyrazila v roce 2008 na samostatné koncertní turné po České republice. Z turné bylo vydáno živé DVD a CD Blíž ke hvězdám, které bylo oceněno Deskou roku 2008 za nejprodávanější DVD u nás. Dvakrát bronzová Slavice, vloni nominovaná na ceny Akademie populární hudby Anděl a MTV, letos na hudební ceny Óčka, a nejnověji držitelky Anděla za nejlepší zpěvačku roku 2009.
Všechny Ewiny fanoušky čekají hity z alb Měls mě vůbec rád, Blíž ke hvězdám i Virtuální. Těšit se tak můžeme např. na písně Toužím, která zazněla i na nedávných Andělech, Ticho, jejíž polská verze byla zvolena za polský hit léta.
Koncert Ewy Farne se uskuteční v rámci projektu Náchodský Swing uvádí...

Ewa Farna - Hronov 28.4.2010

30. dubna 2010 v 16:58 | AlíSeK69 |  Ewa-VideaZlatý Otto 2009

29. dubna 2010 v 16:47 | AlíSeK69 |  Ewa - News

Výsledky ankety Zlatý Otto 2009
Kategorie Zpěvačka:

1. Miley Cyrus
2. Lady Gaga
3. Pink
4. Lucka Vondráčková
5. Ewa Farna


ANDĚLÉ přilétli k EWĚ FARNE, do síně slávy vstoupila M.ROTTROVÁ !

29. dubna 2010 v 16:08 | AlíSeK69 |  Ewa - News
alisek69.blog.cz

Slavnostní udílení výročních hudebních cen proběhlo se ctí a v dobré atmosféře spontánní televizní show !
Velký podíl na tom měla nečekaně navrátivší se moderátorka T.Pergenerová, ale i všichni účinkující, kteří zahráli živě.Králem večera se stala nezávislou britskou scénou ovlivněná kapela z Třince Charlie Straight, která si odnesla 3 sošky andělů. Z umělců Universalu, kromě vystupujících a nominovaných Žbirky, Koláře a Mandrage zabodovala zejména Ewa Farna, která získala svého prvního anděla za album "Virtuální" v kategorii zpěvačka roku a Marie Rottrová, která po zásluze vstoupila do síně slávy díky své bohaté a úspěšné kariéře dámy českého popu a soulu.Nedávno navíc vydala skvělé album "Stopy." .DE Bravo 18/2010

29. dubna 2010 v 15:56 | AlíSeK69 |  TH - NewsESKA MUSIC AWARDS 2010 #6

28. dubna 2010 v 20:34 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery

free image host free image host free image host free image host free image host free image hostfree image hostEwa Farna to v Hronově rozjede už ve čtvrtek!

28. dubna 2010 v 20:17 | AlíSeK69 |  Ewa - News
www.alisek69.blog.cz

Ewa Farna to v Hronově rozjede už ve čtvrtek!
Sál Josefa Čapka v Hronově už ve čtvrtek 29. dubna rozezvučí česko-polská pěvecká hvězda Ewa Farna! Kdo si ještě nekoupil vstupenky na energický koncert úspěšné teenagerky a držitelky Anděla za nejlepší zpěvačku roku 2009, má ještě možnost
.
To nejlepší, co současná pop-rocková pěvecká scéna může dát, bude ke slyšení v hronovském Sále Josefa Čapka 29. dubna od 19 hod. Všechny Ewiny fanoušky čekají hity z alb Měls mě vůbec rád, Blíž ke hvězdám i Virtuální. Těšit se tak můžeme např. na písně Toužím, která zazněla i na nedávných Andělech, Ticho, jejíž polská verze byla zvolena za polský hit léta, Měls mě vůbec rád atd.
Vstupenky budou k dispozici na předprodejních místech projektu Náchodský SWING uvádí... (www.nachodskyswing.cz) do středy 28. dubna za 290 Kč. Na místě za ně zaplatíte 340 Kč.


Bravo (PL)

28. dubna 2010 v 20:13 | AlíSeK69 |  Ewa - News

free image host