Děkuji Všem za přízeň ;)
Vážím si Vaší návštěvnosti, Vašich komentářů, Vaší podpory !
Všem třem interpretům jsem i nadále věrná, ale na blog už nemám čas :(
Ještě jednou Velké díky :-) a milujte a poslouchejte hudbu ;)

Prosinec 2009

Všichni napodobují Tokio Hotel

31. prosince 2009 v 10:12 | AlíSeK69 |  TH - News
________


Silné vzory!
Z nápadů těchto čtyř kluků žijé celž Show-biz!
Hořící nástroje, bouře na pódiu, vlasy ve stylu manga nebo gangsta stylu: S cool live efekty a vzhledem Tokio Hotel pořád překvapují. A s tím je Bill, Tom, Gustav a Georg trendem, který je potom kopírovám ostatními star. Jestli popkrálovnou Lady Gagou (23), dívkou z Hollywoodu Taylor Swift (20) a nebo Demi Lovato (17) nebo Leo z Queensberry (21) - tihle všichni kradou nápady od Tokio Hotel! Což klukům teda nevadí: "Nejsme za tohle naštvaní. To je pro nás spíše obrovský kompliment, když nás ostatní napodobují" říká Bil BRAVU. A jeho dvojče k tomu dodává: "Je to přeci úžasné! Protože to dokazuje, jak cool nápady máme!"

Gangsta styl
Dívka ze skupiny Queensberry Leo zkopírovala před pár týdny aktuální frisuru Toma: Cornrows ve stylu tvrdého gangsta rappera. Vypadá to tak, že na hlavě je několik zapletených copánků a vypadá jako utajená - a cool - Tomova sestra.

Manga styl

Krása Billových vlasů je už od roku 2005 legendou. S touhle frisurou se frontman TH v roce 2005 proslavi. Jednu jednoznačnou kopii prezentoval před krátkým časem americký zpěvák Adam Lambert (27). Druhý v letoším American Idol se ve svém rodišti stal opravdovou star - a přiznávajícím se fanouškem Billa! Adam potvrdil: "Je ještě nekdo tak fascinovaný Billem tak jako já? Nikdy jsem ještě neviděl takovou krásu! Je jako mimozemšťan!

Pódium s deštěm

V roce 2007 vystupovali TH s jejich hitem "Monsoon" na MTV EMA v Mnichově - v silném dešti na pódiu. Tohle senzační vystoupení zkopírovala dívka z Hollywoodu Demi Lovato o rok později v jejím videoklipu "Don't forget". Také i country dívka Taylor Swift (20) měla také vystoupení s vodou. Už při jejich koncertech v roce 2008 začal uprostřed songu "Should've Said No" na pódiu silný monsun - tenhle mokrý live-trik potom přinesla o pár dní později na její anglické tour.

Hořící piano
Na MTV EMA 5. prosince v Berlíně, nechali Tokio Hotel při jejich songu "World behind my wall" shořet piano a bubny. Jen o dva týdny později napodobila popová královna Lady Gaga tohle v její show s ohněm na AMA v Los Angeles. Na to si Tom zavtipkoval: "Lady GaGa se naše vystoupení tak líbilo, že mě potom volala, aby se zeptala, jak jsme to s tím hořícím pianem udělali. Myslím si, že to docela řádně vyřešila..."


Tokio Hotel, Vy a Numerologie

31. prosince 2009 v 10:11 | AlíSeK69 |  TH - News

Mnoho lidí věří v magii čísel. My jsme se rozhodli rozkódovat jména TH kluků. Tenhle kód je možná jeden z nejdůležitějších aspektů, když nás čísla hodně ovlivňují. Abyste zjistili kód, tak musíte spojit písmena osoby jména s patřícími čísly, potom rozdělit čísla aby vzniklo číslo od 1 do 9. Poněvadž jsou kluků jména původně napsána v latině, tak jsme taky kalkulovali v latině. Taky jsme dodali kluků vyjádření o nich samotných.

Tom - 264 (2+6+4=12:1=3)
1+2: Tom a dva ochránci
Charakteristika "Tří". Osoba s kódem "Tři je optimistická, úžasný veřejný mluvčí a společná duše. Není jako kdokoli ostatní. Nejdůležitější věcí v jeho životě je jedinečnost, touha odlišovat se od ostatních, být opatrný. Je přátelský, ale někdy velmi emocionální a lehkomyslný. Má dar spisovatele a umělce. Když taková osoba nemá přátele, tak se cítí nešťastný a myslí si, že v životě zklamal. "Trojka" nemůže žít bez přátelství a komunikace, potřebuje být na veřejnosti.
Tomova citace: "Od mého dětství jsem nechtěl být jako všichni ostatní a experimentoval jsem se svými stylem a odpovídal svým učitelům. Nevidím se jako rodinného muže. Dávám přednost krátkým milostným aférám před dlouhodobými vážnými vztahy. Miluji komedie a rád dělám vtipy."

Bill - 2933 (2+9+3+3=17:1+7=8)
Charakteristika "Osmičky". Osoba s kódem "Osm" ráda přichází s velkými plány a začíná velké finanční projekty. Cítí se v byznyse jako ryba ve vodě a dosahují žádaných výsledků bez velkého úsilí a výdajů. Má vrozený talent pracovat s materiálními věcmi a financemi. Jeho slabým bodem je velká sebeúcta, která se může někdy obrátit i v megalomanii. Respekt a uznání je pro ně důležitý jako vzduch, bez kterého nemůžou být, i když ovoce z jejich práce je jasné a mluví za sebe. Zoufale potřebuje něčí pozornost, chce, aby s ním pořád lidé mluvili.
Billova citace: "Sláva je jako droga. Vždy jsem snil o tom, že lidé o mě budou mluvit a natáčet každý krok, který udělám. Někdy jsem se probudil a cítil, že nechci "ukazovat" moji tvář fotografům, ale potom, když jsem doma tak týden bez nějaké pozornosti, tak chci vidět publikum a děsím se, že každý na mě zapomněl."

Gustav - 731214 (7+3+1+2+1+4=18:1+8=9)
Charakteristika "Devítky". Osoba s kódem "Devět" je muž inspirace. Potřebuje atmosféru harmonie pro svoji práci a pro svůj život. Pracuje úžasně ve skupině přátel, přátelský, klidný - opouští skupiny vysoce problémových lidí. Flexibilní práce k němu sedí perfektně. Jako pravidlo, "Devítka" je nesobecká a velkorysá vůči ostatním lidem. Umí odůvodňovat a analyzovat čímž si umí získat respekt od šéfů, podřízených a spolupracovníků.
Gustavova citace: "Zatímco se ostatní strachují před show a běhají kolem v šatně jako šílení, tak já sedím v rohu a poslouchám muziku. Jsem rád v tichu a soustřeďuji se. Ráno vstávám před všemi ostatními a procházím se po městě sám."

Georg - 75697 (7+5+6+9+7=34:3+4=7)
Charakteristika "Sedmičky". Osoba s kódem "Sedm" nepospíchá s otevřením se pro cizí lidi, proto se zdá mysteriózní a záhadný. Je to filosofická osoba v chaosu světa a cítí se sám uprostřed řady. Je extrémně šťastný, když najde svoji spřízněnou duši. Když "Sedmička" pochopí, že jste ochotni si povídat, tak ochotně vám otevře svoji mysl. Řešení a každodenní problémy nejsou jeho silnou stránkou.
Georgova citace: "U mě je naprosto v pořádku, že Bill a Tom jsou 'vůdci' v naší kapele a říkají o sobě hodně ostatním v interview. Nepotřebuji vůbec tolik pozornosti."
Bill Kaulitz + Russell Brand: Kocouři v botách

30. prosince 2009 v 19:37 | AlíSeK69 |  Bill Kaulitz
Oops, šmejdil Russell Brand ve skříni jeho nové lásky Katy Perry? V poslední době se britský komediant ukazuje zase a zase na nebezpečně vysokých podpadcích - podobně jako Bill Kaulitz z Tokio Hotel.

Možná je to nějaký nový trend? Russell Brand chodí po ulicích v posledních týdnech na podivně vysokých podpadcích - vzhled, který byl doteď známý u Tokio-Hotel-zpěváka Billa Kaulitze.

Jak 20letý Magdeburčan, tak i 34letý Brit vědí, které módní prvky nesmí v žádném případě chybět, aby jejich inpozantní podpadky pefektně sedly do scény: Uplé džíny.

Billovy nohy jsou však natolik hubený, že na internetu už kolují zvěsti o anorexii; pták ráje Russell působí se svými vysokými podpadky jako osvěžující praštěná glam-rocková verze kocoura v botách.


DE Bravo 1/2010

30. prosince 2009 v 19:36 | AlíSeK69 |  TH - News
Proč se Bill stal vegetariánem?

30. prosince 2009 v 11:07 | AlíSeK69 |  Bill Kaulitz
Proč jsi se rozhodl žít vegetariánsky?
Bill: U mě to jenom byla naprostá láska ke zvířatům. No Tom a já máme doma čtyři psy, kteří nějkaým způsobem... které jsme také všechny zachránili z útulku. Jo, pro mě to byla prostě láska ke zvířatům. Ok, jestli to jde nějaký způsobem a dneska má k tomu možnost každý, udělá se to. I když musím říct, že všechny ty náhražky tak skvěle skutečně nechutnají. No taky si dobře umím vybavit, že lidé jí maso rádi. Byl jsem totální fanoušek fast foodu a opravdu jsem maso milova. Takže pro mě to skutečně není věc vkusu, ale opravdu jenom láska ke zvířatům.


Pro nový rok: Bill Kaulitz si přeje lásku

30. prosince 2009 v 11:06 | AlíSeK69 |  Bill Kaulitz
Život hvězdy není vždycky jednoduchý. V rozhovoru prozradil Tokio-Hotel-frontmen Bill Kaulitz, že se někdy cítí jako uvězněný. Nemůže jít nakupovat bez ochranky, natož jít do klubu.

Kapela přitom plave na úspěšné vlně, také v roce 2009 získala mnoho ocenění a poskytla značné prodejní číslo jejich alb.

Ale v soukromí to u Billa Kaulitz vůbec tak neběží, jak 20letý stěžuje. Tak moc si přeje lásku. Ale protože nemá čas zrealizovat slávu a úspěch, nemá taky žádný čas a příležitost lásku najít.Bill & Tom: Nikdy víc Magdeburg

29. prosince 2009 v 22:47 | AlíSeK69 |  Twins

Dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi (20) z Tokio Hotel si neumí představit, že by se jednoho dne zase odstěhovali zpátky ke své rodině do Magdeburgu. To řekli novinám "Unicum Abi". "Protože je pro nás velkoměsto praktičtější, tady to víc ubíhá," vysvětlil zpěvák Bill.

Tak jako tak tráví většinu času na hotelích než tam. "Tom a já jsme stejně nikdy neměli nějaký pocit domova k nějakému městu. Moje rodina je pro mě domov." Otočit se k Německu zády ale nepřichází v úvahu. Tady jsou jejich kořeny, rodina a přátelé, řekl Bill. Tokio Hotel-dvojčata měla naposledy byty v Hamburgu a v Berlíně.


Tokio Hotel - Best Of 2009

29. prosince 2009 v 18:19 | AlíSeK69 |  TH-Videa

Ewa Farna Telekamery 2010

29. prosince 2009 v 18:17 | AlíSeK69 |  Ewa-Videa

Ewa Farna - rozhovor pro interia.tv

29. prosince 2009 v 18:16 | AlíSeK69 |  Ewa-Videa

Drumheads /2010

29. prosince 2009 v 18:03 | AlíSeK69 |  TH - News

Virtuální Ewa Farna je dospělejší a drsnější

29. prosince 2009 v 18:00 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Idol teenagerů i zpěvačka, kterou jako talent uznává každý kritik, rošťačka i tak trochu slečna - vamp. Ewa Farna, která je nominována v Hudebních cenách Óčka, je na hudební scéně k nepřehlédnutí. A aktuálním albem Virtuální to jen potvrdila, stejně jako šňůrou Buď virtuální, kterou zakončila rovnou v pražské Lucerně.

Na cédéčku je vidět, že od doby, kdy Ewa jako třináctiletá vstoupila na hudební pódia, uplynuly už dva roky. A že jich slečna zpěvačka zatraceně využila.

Z alba Virtuální vystupuje už jako dospělejší a vyzrálejší a odpovídá tomu i muzika: tvrdší kytary, ráznější bicí, vypjatý zpěv, to vše ovšem chytře doplněné chytlavými melodiemi a klávesami. Muzika je kytarová i chytlavě taneční zároveň.

A podobně jako udělala velký krok dopředu muzika, posunuly se i příběhy písní. Nejvýrazněji je to vidět na titulním songu, v němž zpěvačka naznačuje svému milému, že city se přes internet a mobil vyjádřit nedají, a na holdu Michaelu Jacksonovi, baladě příznačně nazvané Ty jsi král.

Pokud jste tedy propásli zpěvaččino turné, neváhejte a pusťte si Ewu aspoň z cédéčka. A nezapomeňte, že je nominovaná v Hudebních cenách Očka na zpěvačku roku.Úspěšný rok završila Ewa Farna cédéčkem!

29. prosince 2009 v 11:08 | AlíSeK69 |  Ewa - News

Není asi v ČR zpěvačka, a navíc tak mladá, která by letos uspěla víc než idol teenagerů Ewa Farna. Vydala nové album, podobně jako Lucie Vondráčková a Bílá, které ovšem v anketě Český slavík obsadily 1. a 2. místo a Ewě "nechaly" až 3. příčku.

Pro patnáctiletou Farnou je ale dnes možná důležitější polský triumf na festivalu Sopoty 2009 s hitem z předchozí desky Ticho (Cicho). Získala tu ocenění Nejlepší interpret polského internetu a v TV hlasování SMS je 2. v hlasování diváků o nejlepšího interpreta festivalu Sopoty. Sever Čech si ji letos užil. V létě třeba Ústí a Chomutov, na podzim Liberec. Do něj už přivezla novinku Virtuální.
Na CD se Ewa Farna snaží držet krok se stejně starými či o málo mladšími posluchači. Proto je větší "drsňačkou". Je to zřetelné už v úvodní skladbě Toužím. Jde na to se svým týmem chytře - tvrdší kytary, důraznější bicí a vypjatý zpěv kombinují s melodiemi a slovy o touze po "něm" i po zábavě. A tak, jak znějí její klávesy, hudba žádné pop zpěvačky v Česku nezní.
Prvním hitem CD je Toužím. K ní vznikl i klip, který Ewa na své 3. studiové album Virtuální přidala jako dárek. Další hit snad bude Virtuální, v níž vyzývá chlapce, aby se jí dotkl a nekomunikoval jen maily a mobilem. I to je pokrok - o svých láskách většinou Ewa mluví s rozpaky.
Zpívá o přetvářce (Maska) a její hudba je současně "tvrdá" i taneční podobně, jak to umí třeba Avril Lavigne. V písničce Jen tak je trochu vampem, někoho může překvapit sbor v ní. Ewa tu zní jako pěkná rošťanda a na závěr jí za to publikum děkuje. A vlastně ne, to už je následující pocta Michaelu Jacksonovi. A vůbec nepřekvapí, že píseň Ty jsi král, je balada.

Tom Kaulitz - šance také jako hudební manažer?

29. prosince 2009 v 10:57 | AlíSeK69 |  Tom Kaulitz
Tokio-Hotel-kytarista Tokio Hotel umí zřejmě více než dělat hudbu: Podle názoru jeho manažera Davida Josta by mohl být úspěšný také v byznysovém životě. "Když by někdy neměl chuť dál stát na pódiu, může být úspěšný také v zákulisí," řekl hudební manažer "Hamburger Morgenpost". Jost je pokládán za objevitele Tokio Hotel a už sedm let je jejich manažerem.

Na společnou práci s kapelou si tehdy vzpomíná takto: "Poté co jsem slyšel a viděl kapelu s mými produkčními partnery, byl jsem kompletně oslabený. Emocionální potenciál Billa, kterému bylo tehdy 13, byl neuvěřitelný. Už jako malý kluk byl výjimkou, nosil velkou zádumčivost, ale taky měl v sobě velkou bojovnost." Frontmena jako Billa potkáte "jenom za několik desetiletí," řekl Jost, který podle článku napsal společně s Billem Kaulitzem taky velké hity kapely.


Ewa v „Pytaniu na śniadanie”

29. prosince 2009 v 10:56 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host