Děkuji Všem za přízeň ;)
Vážím si Vaší návštěvnosti, Vašich komentářů, Vaší podpory !
Všem třem interpretům jsem i nadále věrná, ale na blog už nemám čas :(
Ještě jednou Velké díky :-) a milujte a poslouchejte hudbu ;)

Listopad 2009


Ewa Farna zítra na frekvenci 1

30. listopadu 2009 v 20:25 | AlíSeK69 |  Ewa - NewsZítra bude Ewa hostem VIP chatu na frekvenci1 od 09:00 do 10:00
Dotazy můžete pokládat už teď TADY

Český slavík 2009 #7

30. listopadu 2009 v 17:47 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery

free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Farna zdobyła czeskiego Słowika!

30. listopadu 2009 v 17:29 | AlíSeK69 |  Ewa - News

Co do tego, że Helena Vondrackova jest pierwszą damą czeskiej piosenki i na stałe wpisała się w historię muzyki rozrywkowej Europy Środkowo-Wschodniej chyba nikt nie ma wątpliwości. Jednak czasy jej królowania na listach przebojów naszych południowych sąsiadów dobiegają końca. Na jej następczynię od pewnego czasu typowana jest młodziutka Ewa Farna, wokalistka która zdobyła już sporą popularność także w Polsce.
Farna po raz kolejny udowodniła, że jest w stanie zagrozić pozycji Vondrackovej. W sobotę odbyło się rozdanie najbardziej prestiżowych nagród w Czechach. W kategorii Wokalistka Roku Brązowego Słowika (3. miejsce) zgarnęła właśnie ona, pokonując m.in. Helenę Vondrackową.
To nie pierwsze zwycięstwo Evy nad Heleną. Dwa lata temu wyprzedziła ją w plebiscycie Czeskiego Słowika. Czy 16-latka będzie nową królową czeskiej piosenki? A może przy okazji także polskiej? Doda nie powinna być dla niej specjalną konkurencją.

"Kvůli hlasité hudbě slyšíme špatně"

30. listopadu 2009 v 17:24 | AlíSeK69 |  TH - News
Momentálně jsou nejúspěnější německou kapelou, jejich třetí album "Humanoid" právě vyšlo, v únoru jedou na velké turné.

Bild mluvil se čtyři teenie rockery z Tokio Hotel. Bill (20), Tom (20), Georg (22) a Gustav (21) o lásce, fanoušcích a špatných uších.

Byli jste už vlastně po všech těch letech plných křičících dívek na sluchovém testu?
Tom: Ne. Ale Bill a já o narození slyšíme špatně. Proto taky tak hlasitě mluvíme.
Bill: Ano a když by to mělo být ještě horší, tak kvůli tomu, že hudbu posloucháme hodně nahlas a ne kvůli křičení. To je ostatně to nejúžasnější, co existuje. Připadánám tak pěkné, že fanoušci vydávají své emoce křikem.

28. února hrajete v Color Line Arena. Na co se můžou fanoušci těšit?
Bill: Ne jenom na live koncert, ale na naprosto, naprosto velkou show. Spolu s londýnskou designérkou jsme navrhli opravdu cool podium - s pyrotechnikou, LED-stěnou a mnoha pohyblivými prvky. Na turné jedeme s dvěma tourbusy a s více než deseti kamiony.

Změňme téma! Bille, je pravda, že jsi od 15 let neměl přítelkyni?
Bill: Ano.

Žádný čas?
Bill: Není to jenom o tom. Když jsme opravdu zamilovaný, nechám všechno stát a ležet, dokonce bych opustil město nebo zemi. Ale přesto, že chodím zřídka kdy ven, nemám žádnou možnost někoho poznat nebo zintenzivnit kontakt - kromě jiných hvězd nebo spolupracovníků.

Jaká musí být?
Bill: Vzhled nemám vůbec daný. U mě je to láska na první pohled. Okamžitě musím mít pocit, že jí můžu věřit. A měla by být spontánní a veselá.

Co se týče milostného života, jak to je u ostatních?
Georg: Už téměř rok má přítelkyni.
Tom: Až na Georga jsme všichni svobodní. Ještě nikdy jsem ve svém životě nebyl zamilovaný. Není to jen o vzhledu, je kupa krásných žen. U mě musí souhlasit celkový balík.


Navstevnost za minuly tyden (23.11. 2009 - 29.11. 2009)

30. listopadu 2009 v 17:22 | AlíSeK69 |  Ostatní
Navstevnost za minuly tyden (23.11. 2009 - 29.11. 2009) je:
Pondeli: 102
Utery: 117
Streda: 100
Ctvrtek: 107
Patek: 120
Sobota: 143
Nedele: 261

Celkem: 950

Ewa- bronzová slavice pro rok 2009! ! Napsala Ewa !

30. listopadu 2009 v 17:13 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Děkuju mockrát všem farnouškům za hlasy zaslané do ankety Český slavík 2009! Díky Vám jsem se umístila na krásném 3 místě! Moc si toho ocenění vážím ( společně s celým teamem) a motivuje mne to k další práci a zároven přináší pocit, že někoho ta práce zajímá. Mějte se krásně a už do předu Vám přeju NÁDHERNÉ VÁNOCE! Dnes je první adventní neděle a Svátky jsou tady coby dup! Přeju Vám aby jste je prožili v duševním klidu, s rodinou a nejbližšími, odpočinte si od školy nebo práce, užijte si vůni jehličí, pečení cukroví, radost z dárků a sledování Mrazíka :D! Pak samozřejmě oslavte pořádně Silvestra a Nový rok ale....snad se do té doby ještě ozvu:)
Mám Vás ráda
Vaše Ewa:)

Strekoza č.22 (Bělorusko)

29. listopadu 2009 v 21:31 | AlíSeK69 |  TH - NewsRozhovor s Aif.ru

29. listopadu 2009 v 21:30 | AlíSeK69 |  TH - News
Je tady hodně pomluv o vztazích mezi členy kapely a fanynkami. Jak na to reaguje vaše rodina a přítelkyně?
Tom: Ze všech z nás má přítelkyni jenom Georg, zbytek je stále svobodných. Pokud jde o naši rodinu, je šťastná, když jsme šťastní my.

Kritici říkají, že vaše hudba není umění, ale produkt vytvořených kvalifikovanými producenty. Uráží vás to?
Tom: Kritici neustále hledají něco, o čem by mohli psát. Ale my se o to moc nestaráme. Víme, kde se jako umělci nacházíme, příští rok jedeme na koncertní turné, podívejte se sami.

Objasněte to, váš hudební styl - je to emo-rock, pop-rock, rock stadion?
Bill: Je to kombinace všech žánrů.

Je mnoho vašich napodobitelů a někteří jsou tak populární jako vy, co si o tom myslíte?
Bill: Myslíme si, že musíte najít svůj vlastní způsob a styl, myslet vlastní hlavou a ne napodobovat ostatní.

Jaký dojem jste udělali jeden na druhé, když jste se poprvé setkali?
Tom: Jakmile jsme se viděli, bylo jasné, že všechno půjde dobře. Je vždycky skvělé mluvit s kluky ve vašem věku, kteří milují hraní hudby jako já a Bill.

Naši mladí čtenáři chtějí vědět, jaká je vaše "vysněná dívka"?
Bill: Nemáme jen jeden určitý typ dívky. Líbí se nám různé typy. Na barvě vlasů nezáleží.

Kdy pojedete na turné? Jste očekávání nejen v Rusku, ale také ve zbytku bývalé SSSR.
Tom: Turné začíná 22. února. 8. března budeme mít koncert v Petrohradě a 10. března v Moskvě. Abych byl upřímný, na tyto koncerty se těšíme, protože z Ruska máme výborné vzpomínky. Naše vystoupení se tady ukázaly jako jedny z nejlepších. A my, samozřejmě po koncertech v Rusku budeme mít šílenou párty!

Čí album se vám libí a v poslední době ho posloucháte?
Bill: Líbí se mi album od americké kapely Kings of Leon.
Georg: Mě taky.
Tom: Pro mě to nové album od Jay-Z, je výborné.
Gustav: Tento rok jsem si koupil jenom jedno album, Humanoid.

Bille, fanoušci se ptají, proč jsi změnil účes?
Bill: Vlasy jsou součást vaší osobnosti. Prostě se stalo, že jsem to změnil. Žádný zvláštní důvod. Rád pravidelně něco měním.

Už jste se o něco mezi sebou vsadili?
Bill: Ano, jednou jsem se s Tomem vsadil o dívku. Tom vyhrál.

Je pravda, že Georg opouští kapelu?
Všichni: Ne.

Jaké jsou vaše sny? Máte pořád sny?
Bill: Samozřejmě, že máme sny. S Tomem sníme o stejných věcech. Jsme dvojčata. Dokonce někdy máme ve spánku stejné sny. Máme duchovní spojení.


Český slavík 2009 #6

29. listopadu 2009 v 19:28 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery

free image hostfree image hostimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Zakonzervovaný Český slavík by už mohl odletět

29. listopadu 2009 v 19:22 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Do letošního Českého slavíka přišlo tak málo hlasů, že výsledky v podstatě nemá smysl nijak interpretovat. Jediné, co stojí za zamyšlení, zda by neměl se vší napomádovanou, povadlou slávou už odletět do věčných lovišť. Jestliže ve 43. ročníku ankety dorazilo přes 165 tisíc hlasů, v letošním, čtyřiačtyřicátém zhruba o 65 tisíc méně. I Absolutní slavík Karel Gott, jehož letošní televizní promo nemělo obdoby, jich poztrácel téměř dvacet tisíc.

Vysloužený slavík

Vzhledem k mizivému počtu hlasů se dá předpokládat, že pro zpěváky i skupiny hlasovaly především organizované fankluby, obzvlášť ortodoxní fanoušci a jinak spřízněné duše. Důvodů může být několik. Nejpodstatnější bude zřejmě obecná únava nejen ze samotné ankety, pocitu, že svým hlasem mohu něco ovlivnit, ale i ze stavu naší zakonzervované mainstreamové scény. Z televizí takřka fatálně vymizely všechny zábavné a hudební pořady, kde se dříve mohli známí interpreti prezentovat a noví světu předvést. Běžný český divák tak ve svém vkusu a volbě zůstává u svých tradičních hodnot. Místo odrazu momentální obliby představuje Český slavík stále více žebříček "zasloužilých", ať už díky vlastnímu, často velmi houževnatému umu nebo managementu. V ideálním případě obého. Viz příklad Ewy Farne.

Nové tváře bez šance

V zahraničí se hvězdy i vycházející či zacházející hvězdičky hudebního nebe účastní především vysoce sledovaných a mediálně podporovaných reality nebo talk show a předávání hudebních cen. Začínajícím zpěvákům účast v talentových show nepřináší cejch nežádoucích "rychlokvašek", (tedy těch "nezasloužilých"), nýbrž skutečně pomáhá odstartovat kariéru. U nás své potenciální nové hvězdy zabíjíme s poslední znělkou pořadu. Pro porovnání se stačí podívat na oficiální stránky American Idol, kde se zcela samozřejmě sleduje další dráha a osud nejúspěšnějších finalistů. Diváci pak mohou mít celkem oprávněný pocit, že jejich hlasy nebyly zcela bezcenné. Koneckonců to, že lidé ještě před skončením SuperStar posílali hlasy soutěžícímu Martinu Chodúrovi není žádná náhoda. Ani typickému "Novákovi" už přese vší konzervativismus nechutná kachna stokrát stejně.

Těžký let kapitána

Galavečer u příležitosti předávání Slavíků se zásluhou režiséra konečně porval s živou hudbou a ani to nebolelo. Divák sice nemohl obdivovat studiem vybroušený hlas Dary Rolins nebo Anetu bez sykavek, autentičnost jejich produkce však předčila všechny nedostatky. Bohužel scénář letu s kapitánem Brzobohatým se příliš nepovedl. Fórky jako "Oběd roku" zaváněly trapasem a Ondřej přes svou sebevědomou samozřejmost spíš než štramácký šéfpilot působil jako nudný učitel ve výslužbě. Pokud celý večer stál na jedné zdařilé humorné scénce Karla Gotta s odmítnutím dalších Slavíků, tak to bylo žalostně málo.

MÓDA NA SLAVÍKU: Propadla Rolins a Bílá. Body pro Farnou

29. listopadu 2009 v 19:12 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Lucie Bílá umí zpívat, ale s módou má problémy. To Lucie Vondráčková nebo Ewa Farna jsou jiná káva.

Český slavík je za námi. Velké změny nepřinesl ani mezi vítězi, ani v módě. I letos vyhrál Karel Gott, i letos byly vidět drahé róby. A stály za to.
Vzhledem k tomu, že pánský šatník moc možností nenabízí. Je třeba okouknout spíš dámskou eleganci.

Lucie Vondráčková má svůj styl
Stříbrná slavice Lucka Vondráčková má sice třicítku na krku, ale stále vypadá jako náctiletá holčička. Přesně proto si může dovolit obléknout šifonové, nabírané šaty, které místo vysokými podpatky doplnila "pouze" balerínami.
Balonový střih pod prsa se širokými ramínky vypadá báječně, a to hlavně proto, že Lucka má štíhlé nohy. Korzetový vršek má jednu zásadní libůstku. Tou je rudá mašlička na boku. Trochu drzá, vyzývavá, trochu extravagantní a dodává šedým šatům šmrnc. Malý detail dokáže prostě zázraky. Lucka skvěle zvolila navlněný účes a žádné šperky. Těch rozhodně pro tento večer nebylo potřeba.

Ewa Farna překvapila jako loni
Slečna, které je o polovinu méně, ale módní odvahou Lucii dotahuje, se jmenuje Ewa Farna. Už loni šokovala šedou čepicí a lodičkami s návleky. Letos se opět nebála vytáhnout něco extra.
Barevně se sladila se svou straší kolegyní a jejímu odvážnému modelu nelze než gratulovat. Několikavrstvý šifon složený z černé a šedé barvy je vynikající. Odpovídá letošnímu rozevlátému trendu a samotná sukně je tak výrazná, že dalších extravagancí nebylo potřeba. Jednoduchý černý živůtek výborně ladí s černými otevřenými kozačkami (mimochodem, skvělá je na botkách hlavně ta mašle) a také s černou rukavičkou.

Tu lze chápat jako symbolickou poctu Michaelu Jacksonovi, kterému Ewa nedávno nazpívala vlastní píseň. Záviděl by jí ale i Sámer Issa, který je v Čechách považován za rukavičkového krále.

Náramky a přívěsek na krku jsou ovšem už přeci jen trochu moc. Samotná rukavička dodala modelu potřebný punkový výraz, zbytek je jen rušivým elementem. Trochu zbytečně přeplácané. Šperky měla Ewa po vzoru Lucie Vondrákočvé nechat doma. Taky je trochu škoda rozpuštěných vlasů. K modelu, který si mladá zpěvačka oblékla, by se daleko víc hodil jednoduchý drdol s rozcuchanými konečky. Postava by tak získala mnohem ženštější siluetu.

To jsou ale detaily. Ewička zaslouží pochvalu za nápaditost a osobitý styl, který umí nosit s absolutní lehkostí.

.
.
.


Módní policie na Slavíkovi - Ewa Farna

29. listopadu 2009 v 14:36 | AlíSeK69 |  Ewa - News

Ewa Farna ještě není plnoletá a už dosáhla na bronzového Slavíka. Ve svém věku má právo v módě tápat, ale model s krinolínou na jevišti zazářil. Správné kotníčkové botky, punk doplňky, jednoduchý top.

Český slavík 2009 #5

29. listopadu 2009 v 14:25 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery

free image host free image host free image host free image host


Český slavík 2009 #4

29. listopadu 2009 v 14:06 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery

free image host free image host free image host free image host


Popcorn č.12 (DE)

29. listopadu 2009 v 13:59 | AlíSeK69 |  TH - News
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.com

Tokio Hotel se nemohou spoléhat na svůj předchozí úspěch & má Bill anorexii?

29. listopadu 2009 v 13:58 | AlíSeK69 |  TH - News

Z PR perspektivy je všechno prostě perfektní: i přes vystoupení na Wetten dass...? a přiznání kolem drog se nové album Tokio Hotel "Humanoid" dostalo z 1 na 25(!) v druhém týdnu. To udeřilo silně!
Bill, Tom, Georg a Gustav si nejsou jistí se selháním alba. Během evropského turné (32 show, začíná 22.02.) TH hrají jenom dvě show v Německu: 26.02. v Oberhausen a 28.02. v Hamburg. Čtyřka z této kapely je na konci lana.
Na nových fotkách TH frontman Bill Kaulitz (20) vypadá nezdravě: kalhoty na něm visí a jeho tváře se zdají propadlé. Je 189 cm vysoký a má pouze 50 kg. Jeto anorexie? Odmítá to a říká, že může sníst i hromadu fast food, špaget a zmrzliny a i přes to nepřibere ani o trochu. Ale anorektici si na fotkách o svém těle stejné myslí, že jsou příliš tlustí. POPCORN zdroj: "Bill podstupuje léčení!"


STARS & stories: Fenomén Bill Kaulitz

29. listopadu 2009 v 13:57 | AlíSeK69 |  Bill Kaulitz
29.11.2009 SAT 1 (STARS & stories: Das Phänomen Bill Kaulitz); 22:15 hod

Bill Kaulitz je postrach společnosti německé hudební scény. Všude jsou o něm titulky, fámy, pomluvy. A jeho kapela Tokio Hotel je mimochodem nejúspěšnější hudební kapelou Německa. Na hitparády zaútočili dokonce i v Americe. "STARS & stories"mluví s mnoha slavnými kolegy, kteří naprosto osobně objasní fenomén Bill Kaulitz.


Český slavík 09 / 1-10 místo

29. listopadu 2009 v 13:51 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Dooooooocela těsný, hlavně na začátku =)