Děkuji Všem za přízeň ;)
Vážím si Vaší návštěvnosti, Vašich komentářů, Vaší podpory !
Všem třem interpretům jsem i nadále věrná, ale na blog už nemám čas :(
Ještě jednou Velké díky :-) a milujte a poslouchejte hudbu ;)

Říjen 2009

LaFee - Blends

31. října 2009 v 20:12 | AlíSeK69 |  LaFee - Gallery


Intro (DE) č.177

31. října 2009 v 18:45 | AlíSeK69 |  TH - News

SOYou TV interview (21.10.2009)

31. října 2009 v 16:18 | AlíSeK69 |  TH-Videa

Ewa - wallpaper

31. října 2009 v 15:41 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery

MTV Europe Music Awards přichází do Berlína

31. října 2009 v 15:36 | AlíSeK69 |  TH - News

MTV Europe Music Awards 2009 je za rohem. Jestli jste si roztrhli letenku do Berlína, dobře, jste asi v háji. Ale Buzzworthy vám naštěstí přináší první pohled na všechny světové hvězdy, vystupující a vystoupení.

O MTV Europe Music Awards 2009 v Berlíně potřejete vědět tohle:
- moderuje Katy Perry
- rockový poplatek - Foo Fighters a Green Day, hip-hopový král Jay-Z, Shakira a úžasná Leona Lewis - ti budou vystupovat.
- A TOKIO HOTEL budou vystupovat! LIVE.
- U2 budou mít speciální vystoupení před Braniborskou bránou v Berlíně.
- Pete Wentz bude moderovat online show s exkluzivním přístupem do zákulisí.
- a THE JONAS BROTHERS a BACKSTREET BOYS budou předávat ceny! To je jako chlapecké kapely skvělých hitů přijedou do Německa!
- další, kdo budou předávat ceny jsou Miranda Cosgrove, Bar Refaeli, Joss Stone a mnoho dalších.

Je to jako VMA ale s více působivějším pasem.
Zůstaňte naladěni na MTV Buzzworthy Blog pro více informací z EMA 2009 a na průběh celé show živě z Berlína.

Připraveni? Téměř? Ne tak docela? Hlasujte pro vaše favority v EMA nominacích, sledujte Katy Perry a strašidelnou německou loutku Hanse, podívejte se na největší hity z minulých EMAs, featuring Justin Timberlake, Snoop, Wyclef Jean, Robbie Williams, Kylie Minogue a mnohem více a podívejte se na vystoupení Tokio Hotel s "Automatic" živě na MTV.

Ewy zpráva na Facebooku !!!

31. října 2009 v 12:52 | AlíSeK69 |  Ewa - News

Ewa Farna pár dní před turné byla na foniatrické klinice (hlasivky) a dozvěděla jsme se špatné zprávy... Léčím se, pan doktor říkal, že to je dost špatné a že se musím šetřit což vzhledem k tomu, že vyrážím v úterý do BRNA NA PRVNÍ KONCERT NENÍ ÚPLNĚ FAJN:D Doufám, že mě třeba příjdete podpořit a žeto společně zvládnem:) Jinak s...e mám krásně a moje okolí taky. Mám mít tak trochu hlasový klid takže málo mluvím a rodiče jsou nadšení:D

Bill Kaulitz shledává Megan Fox sexy

31. října 2009 v 11:49 | AlíSeK69 |  Bill Kaulitz

V rozhovoru s americkým hudebním pořadem MTV prozradili kluci z Tokio Hotel, které slavné celebrity jim připadají skvělé. Billovi Kaulitzovi (20) se především líbí americká herečka Megan Fox (23). Ale něco si s ní začít by si dokázal jen tehdy, když by tuto super ženu směl předtím poznat.

Na jeho seznamu nejpěknějších žen stojí také Olsenovy dvojčata. Možná, protože samotný Bill má dvojče? Nejméně pro zpěváka vypadají Mary-Kate a Ashley (23) naprosto dobře. "Musí to být ta správná směs. Možná Olsenky? Připadají mi obě sladké. A Megan Fog mi připadá taky dobrá. Vypadají dobře, ale konec konců Megan Fox nebo Olsenky neznám."

Bill ale není takový, aby měl ženu na jednu noc, ale místo toho hledá velkou lásku. "Opravdu hledám spřízněnou duši. Nechci dívku jenom na noc. Hledám pravou lásku. Nemám tolik času a málo času, kterým mám, chci strávit s tou pravou," prozradil.

Při stresu kolem termínů, který kapela momentálně má, nemá oblíbenec žen momentálně na lásku žádný čas.


LaFee - Best Of CD a pak konec kariéry ???

31. října 2009 v 11:27 | AlíSeK69 |  LaFee - News
LaFee se ve velmi mladém věku (*1990) podařilo dosáhnout mnoha věcí: čtyři alba, deset singlů a tři DVD, její nahrávací společnost se činí více než jedním milionem prodaných kopií v Německu.
LaFee získala také tři ceny Echo, dále pak získala ceny jako jsou Zlatý Otto a Bravo Otto.Ale teď se zdá, že se sen o popové hvězdě blíží pomalu ke konci.
Ačkoli noviny "Rhein Zeitung" zveřejněly informace o album "The Best of 'jako' o shrnutí toho nejlepšího ' z její kariéry, vyvstává otázka, proč osmnáctiletá holka chce zveřejnit své nejlepší hity, když ostatní umělci to dělají těsně před tím, než nastane jejich věk odchodu do důchodu?

Je kariéra LaFee u konce??

The Best Of album vyjde 27. Listopadu 2009 ve dvou verzích (Tag-Edition und Nacht-Edition).
O devět dní dříve, vydá LaFee singl "Der regen fällt" v nové verzi.

Tom si hraje s kostí =)

31. října 2009 v 11:01 | AlíSeK69 |  Anims TH
www.tokiohotelfurimmer.com

Star 2 č.49 (SP)

31. října 2009 v 11:00 | AlíSeK69 |  TH - News


Ewa - Právo

31. října 2009 v 10:52 | AlíSeK69 |  Ewa - News


Wallpapery by Iwush

30. října 2009 v 20:24 | AlíSeK69 |  TH - Gallery
Ewa Farna a Kryštof - Cosmostrend

30. října 2009 v 20:12 | AlíSeK69 |  Ewa-Videa

Arthur a Minimojové 2 – Interview s Billem

30. října 2009 v 19:41 | AlíSeK69 |  Bill Kaulitz


Pamatuješ si stále na svoji reakci, když jsi viděl první film Arthura a Minimojů v kinech a slyšel svůj hlas?
Bill: Musel jsem si nejdřív zvyknout na to slyšet svůj vlastní hlas. Nelíbí se mi to, vlastně, vůbec. Jenom, byl jsem samozřejmě velmi kritický, co se týkalo mé práce na filmu. Nicméně po chvíli jsem začal být opravdu pyšný a říkal si jen: "Wow!" Vzpomněl jsem si okamžitě na ty dny v dabovacím studiu a kolik práce to bylo. Ale stále jsem přesně věděl, kolik to bylo legrace tohle udělat a mohl jsem si tak užít vidět konečný výsledek, konečně, na plátnech.

Rád jsi propůjčil svůj hlas tomuto malému dobrodruhovi v "Arthur a Minimojové: Pomsta zlého M" podruhé?
Bill: Jistě, byl jsem naprosto nadšen. Dabování je pro mě stále něco nového, nejsem v tom takovou dobu jako ve zpívání. A když jsem viděl ten film, tak jsem se cítil jako doma. U prvního filmu jsem měl okamžitý vztah s Arthurem a okamžitě jsem si přál ho mluvit ještě jednou. Z této části je ten film i můj - a cítím se taky trochu za Arthura zodpovědný.

Měl jsi předtím pojem o tom, jak to bude ve druhém filmu?
Bill: Ne, byl jsem naprosto zvědavý, hlavně o tom, jak to bude mezi Arthurem a Selenií. Potom ten konec filmu mě taky naprosto překvapil, tohle jeden neočekával ani trochu. Tak nebo onak, publikum zažije dost nových zkušeností s Arthurem.

Řekl by jsi tedy, že se Arthur změnil?
Bill: Je tak trochu dospělý, alespoň za všechny ty zkušenosti, které nasbíral v prvním filmu. Na skutečnost, že je stále tak mladý už zažil dost hloupých věcí. Tohle ho zajisté udělalo více vyspělým. Kromě toho taky má velkou zodpovědnost, v prvním filmu zachránil Minimoje. Bere tohle velmi vážně, nakonec, Minimojové mu neuvěřitelně leží na srdci. A taky by rád samozřejmě ochraňoval Selenii, protože přece jenom, je zamilovaný.


Máš oblíbenou scénu v novém filmu?
Bill: Jedna z mých nejmilejších scén je, když se Arthur a Selenie poprvé políbí. Arthur se vrací k Minimojům déle než se očekává a Selenia je opravdu dost smutná. Bojí se, že je zklamaná a získá tak na sebe špatný pohled. Kromě toho byl pořád myšlenkami u ní a bál se. Když se potom nakonec políbí, tak je to opravdu působivá scéna - a člověk si opravdu všimne, jak se tihle dva milují.

Běháš vlastně jinak po trávě od doby kdy víš, že tam žijí Minimojové?
Bill: No, nejsem ve skutečnosti takový fyzický blázen. Ale to není v tomto případě tak špatné vůbec, nakonec, nikdy si nesmím vytýkat to, že bych mohl zranit Minimoje. Takže, můj tip na všechno: Choďte do města a nechte Minimoje v lesích a polích v míru!


Svět těchhle malých bytostí je ti naprosto cizí?
Bill: Opravdu. Ale, nicméně,
člověk díky fimům náhle mít přání zažít všechny ty věci někdy a být dokonce i Minimoj. Člověk někdy má přání spát někdy v květině nebo letět na berušce po okolí. Takové scény dělají Arthurovo dobrodružství opravdovou zkušeností.

source (c) Arthur2

Ewa v kroji #2

30. října 2009 v 19:36 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery

free image host free image host free image host free image host free image host free image host

"Udělali jsme mnoho zakázaných věcí! "

30. října 2009 v 17:54 | AlíSeK69 |  TH - News


Ahoj! Za prvé, všechno nejlepší Gustave, dnes máš narozeniny!
Gustav: Děkuju! Zatím jsem je vůbec neslavil, celý den děláme rozhovory. Ale já si nestěžuji. Nebo jo, trochu si stěžuji.

Slyšel jsem, že vy, Tome a Bille, jste oslavili své narozeniny ve velmi pěkné cestě!
Tom: Ano, měli jsme pronajatý zábavný park pro naše přátele a pro nás. Bylo to úžasné! Mohli jsme jít na jakou atrakci jsme chtěli, aniž bychom potřebovali čekat. Byl to sen. Bláznivý sen!

Jestliže by tam byla takovým lákadlem atrakce a zábavný park s názvem Tokio Hotel, jaké by to bylo?
Bill: Byla by to ta nejrychlejší jízda, kterou jste kdy zažily. Nejdříve by to jelo rovně a potom pomalu strašně dlouho a najednou rychle nahoru, nahoru, nahoru až by jsi byl až v nebi. Pak by jsi tam ještě nějakou dobu nahoře byl, než to rychle spadne zase k zemi.

Co je většina věcí, které jste dělali nelegálně v hotelovém pokoji?
Tom: Existuje velmi mnoho nelegálních věcí, které jsme udělali, ale kde jsme je dělali, to nemůžeme říct. Ale sem tam jsme něco rozbili. Potom jezdili na koloběžkách po hotelových chodbách. Hotelovému personálu ani hostům se to nelíbilo.
Bill: V jednom hotelu v Německu jsme nějaké věci rozbili, takže už v tom hotelu nejsme vítáni, až v tom městě budeme hrát příště koncert. Haha!

Co je tou největší blbostí, kterou jste udělali jako děti?
Georg: Hodil jsem oknem kámen na jeden mercedes. Ale byla to náhoda. Měl jsem udeřit kámoše do hlavy.
Tom: Když nám bylo 6, tak jsme šli Bill a ják útesu, kde lidé skákali Bungy Jumping. Ale neměli jsme nějaké jistící lana nebo tak. Tak jsme tam stáli a dívali se. Pokud se náhle nezvedl jeden závan větru a skoro jsme spadli, bylo to o kousek, ale oni to pak pochopili

Od jedné věci k jiné! Jakou barvu má dnes vaše spodní prádlo?
Tom: Černou.
Bill: Černou.
Gustav: modrou a bíle-pruhovanou.
Georg: Černou. Nemáte-li to černé prádlo špinavé, můžete si ho obrátit naruby.

Chtěli by jste někdy pózovat nazí pro časopis?
Tom: Myslím, že bych vypadal dobře a bylo by tam několik zaměření na mé tělo…
Gustav: ... eh?
Tom: ... takže myslím, že to stačí. Neměli bychom se více zřejmě zaměřovat na mé hezké tělo. Je to pro skupinu lepší.

Povězte nám o svém prvním polibku!
Georg: [přemýšlí]
Tom: Nebyl to ten polibek, který si ode mě včera dostal?
Georg: Haha, ne. Opravdu si nedokářu vzpomenout na první.
Tom: Můj první polibek byl se stejnou dívkou, se kterou měl první polibek Bill. Byla to holka, která chodila semnou a potom se dala dohromady s Billem. Bylo to měsíc poté, co jsme se rozešli. Obvykle přebírá holky po mě.
Bill: Můj první polibek nebyl moc dobrý. Bylo to velmi vlhké a podivné.

Co má udělat Švédská dívka, aby si získala vaši pozornost?
Georg: Vytáhnout si triko nahoru!
Bill: Mohla by mít barvu svých vlasů v nějakých šílených barvyćáh a možná mít velký znak na našich koncertech. A možná se učit němčinu. Dobrá fráze je "Du hast so schöne augen". To znamená, že "Máš nádherné oči!"

Vysněné dívky Tokio HOtel
Obličeji a nohy jako: Jessica Alba.
Vlasy jako: Ashley Olsen.
Nos jako: Mary-Kate Olsen.
Zadek jako: Jennifer Lopez.
Prsa jako: Pamela Anderson.
Stop jako: Angelina Jolie.

Je to okej ... myslet si, že Georg je slaboch! [říká Tom]

Nakresli kachnu, prosím!
Billova kachna:Bill Kaulitz nakreslil kachnu a zeptali jsme se grafologa! Co je uvnitř Billa?
"V jeho hlavně je spousta věcí, které se v jeho hlavě točí. Mnohé jednoduché a jasné věci. Má mnoho legračních událostí a myšlenek - ale otázkou je, jestli se mu podařilo dosáhnout všeho, co chce dělat. Ale i přesto je to osobnost, která stojí oběma nohama na zemi" * osoba, která navrhuje a interpretuje spojenost lidí a kreseb.

Tokio láska

30. října 2009 v 17:44 | AlíSeK69 |  TH - News

Německý nejnovější export, Tokio Hotel, berou svět jako bouře.

Click for a larger view
Jsou současně nejpopulárnější německou kapelou, která získává mezinárodní hudební scénu a mají na to být ještě větší.
Vznikli v roce 2001 ve městě jménem Magdeburg v Německu, pop rocková kapela Tokio Hotel dobývá evropské hudební televizní stanice po více než dva roky se svými živě pozoruhodnými klipy a je na vrcholu. V Německu, chodí teenageři po ulicích oblečeni jako Bill Kaulitz, zpěvák kapely.
"Je to šílené! Ale je to taky jako sen, který se pro nás stal skutečností. Myslím, že každá kapela sní o tom, že je lidi imitují, je to forma lichotky," řekl Bill v telefonním interview z Los Angeles, kde Tokio Hotel propagovali svoje nejnovější album, Humanoid. Kapela, která se kdysi jmenovala Devilish, taky má jako kytaristu Kaulitzovo dvojče Toma, bubeníka Gustava Schäfera a basistu Georga Listinga.
"Když jsme získali naši nahrávací smlouvu, tak jsme museli přemýšlet nad jiným jménem. Rádi cestujeme a milujeme Tokio. Místo, které vždy navštívíte, když cestujete je hotel, tak jsme se rozhodli pojmenovat Tokio Hotel. Legrační je to, že jsme nikdy nebyli v Tokiu, ale doufáme, že se tam brzy podíváme," vysvětluje Bill původ jména.
"Po tomhle si myslím, že se vrátíme do Německa, potom do Paříže a potom později do Spojených Států a Jižní Ameriky, stejně tak jako do Kanady," dodává, vysvětlujíc kapely plný program. Předtím kapela hrála v Athénách v Řecku na MTV Day 2009 oslavy (vystoupení bude pod názvem MTV World Stage vysíláno na MTV stanici).
5.listopadu, Tokio Hotel budou vystupovat na 2009 MTV Europe Music Awards v Berlíně, Německo. Mezi ostatními hvězdami na seznamu jsou Katy Perry, která bude i show uvádět, pak taky Foo Fighters, Leona Lewis, Shakira a Green Day.
"Tolik se na to těšíme! Budeme hrát s takovými velkými jmény jako Foo Fighters a Green Day - tohle jsou kapely na nichž jsme vyrostli. Bude to naprosto úžasný zážitek," řekl Bill, který zněl opravdu působivě z nadšení z toho, že bude hrát s dětskými hrdiny.
Tokio Hotel nejsou pro MTV Awards cizinci. V 2007 MTV Awards kapela obdržela Best International Act cenu, zatímco o rok později vyhráli Best New Artist na MTV Music Awards, stejně tak jako několik cen na MTV Latin America Awards. Nicméně, Tom trvá na tom, že vyhrávání cen je ta poslední věc, která členy kapely zajímá, když jde o jejich muziku.
"Jde o hlavně o texty a jak získat fanoušky přes naši muziku. Ale ty ceny, které dostáváme na předáváních jsou něco, čeho si vážíme, takže jsou taky velmi speciální," vysvětlil Tom.
Pro Humanoid, kapely druhé anglické album (první mezinárodní hit byl Scream), Tokio Hotel pracovali s producentem Davidem Jostem skoro rok, co-produkovali taky nějaké písně.
Bill řekl: "Máme německou a anglickou verzi alba, ale právě teď se soustřeďujeme na propagaci anglické verze. Píšeme naše texty v němčině, protože je to náš mateřský jazyk a je pro nás snadnější tomu rozumět a vyjádřit se v tom jazyce. Ale chceme, aby lidi po celém světě si mohli užít naši muziku a tak překládáme písně i do angličtiny."
Tím, že jsou už nějakou dobu spolu, členi kapely jsou si vědomi osobností a vlastností jeden druhého, takže cestovat po světě několik týdnů (a někdy i měsíců) není pro ně takovým problémem, i když dvojčata uznávají, že mívají hádky.
"Je normální pro lidi se hádat, hlavně pro bratry jako jsme my! Ale každý zná své hranice a snažíme se navzájem nedělat pro jiné věci složité. Když se hádáme, tak na to většinou zapomeneme tak za pět minut," řekl Bill.
No, s tím, jak jejich hvězda vzrůstá v tuhle chvíli mega rychlostí, Tokio Hotel nemají moc důvodů se hádat nebo si stěžovat.
Tom zakončuje: "Milujeme pozornost a úspěch a vážíme si z toho každé minuty."


Wallpapers by Schnurrli

30. října 2009 v 13:56 | AlíSeK69 |  TH - Gallery