Děkuji Všem za přízeň ;)
Vážím si Vaší návštěvnosti, Vašich komentářů, Vaší podpory !
Všem třem interpretům jsem i nadále věrná, ale na blog už nemám čas :(
Ještě jednou Velké díky :-) a milujte a poslouchejte hudbu ;)

Srpen 2009

Ewa ve Varšavě 30.8 2009 #2

31. srpna 2009 v 15:34 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery
Tak jsem jich našla pár větších =o)


free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host


Ewa ve Varšavě 30.8 2009

31. srpna 2009 v 15:00 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery
Ewa byla včera ve Varšavě =) Našla jsem pár krásných fotek, ale bohužel jsou malé =( Ale i tak je vidět že si Ewa nechala na dovče udělat henu na krku =) .... Doufám,že je pak najdu ve větším !!


free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Kopírovat pouze se zdrojem (c)www.Alisek69.blog.cz !!!

S létem se přišlo rozloučit 6 000 lidí

31. srpna 2009 v 14:27 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Najít v ústeckém letním kině po 18. hodině místo k sezení bylo umění, pořadatele překvapil zájmem lidí o autogramy. "Nejdelší fronty měli Ewa Farna a David Deyl," řekl Zdeněk Lukesle, ředitel rádia Hitrádia FM i spolumoderátor akce.


"Přišel jsem na Farnou a Hrona, ale nakonec se mi nejvíc líbil Dalibor Janda," řekl Luboš Stuchlý z Ústí. A Pavlína Poláková z Teplic dodala: "Jezdíme sem s mužem každý rok, rádi si poslechneme písně dřívějších let. Nejlepší byl Dalibor Janda."

Jaké byly problémy? Při množství lidí odpadkové koše přetékaly nepořádkem.

Akci začaly The Tačud band a Petr Kalandra memory band. Kino se začalo více plnit před 14. hodinou při nástupu hvězdy Davida Deyla. Až velmi slušně oblečen s blond vlasy zářil mezi svými tmavovlasými muzikanty.
Nepřehlédnutelné byly mladé fanynky se stříbrnými parukami, monogramy DD na tvářích a transparentem "Milujeme Tě, Davide". David končil songy Zázrak a Vzkaz a tvrdil: "Byl to můj největší festival, bylo to nádherné."
Jakub Smolík začal hitem Prý chlapi nebrečí. Ač vystupoval sám, úspěch měl - a hlavně u žen středního věku.

Ústí si nemohl vynachválit Objev Českého slavíka 08 Marek Ztracený, autor hitu Ztrácíš. "Je to nejkrásnější místo na světě!" Překvapil informací, že se bude do Ústí stěhovat.

Plyšákový atentát spáchali fanoušci na Ewu Farnou. Na hit Boží mlejny melou pozvala mladou dívku na pódium, zatancovaly si, zpívaly refrén.

Po Ewě ti nejmladší odešli, ale nastoupil očekávaný Dalibor Janda. Jeho písně Žít jako kaskadér, Kde jsi?, Hurikán doprovodilo publikum pískotem a potleskem. Ke zpěvu pozval i svou dceru Jiřinu, která si píše vlastní písničky a letos je vydá na CD.

BUĎ VIRTUÁLNÍ NA EWA TOUR 09-10

31. srpna 2009 v 14:19 | AlíSeK69 |  Ewa - News

Koncertní turné Ewy ponese název Buď virtuální na Ewa tour 09-10 a bude jej doprovázet soutěž pro fanoušky. Máte se na co těšit. Další informace se dozvíte v nejbližší době na našich webovkách.

B&W Tom

31. srpna 2009 v 14:18 | AlíSeK69 |  TH - Gallery
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bill Kaulitz: "Věřím, že nikdy nedospěju"

31. srpna 2009 v 14:17 | AlíSeK69 |  Bill Kaulitz

Kaulitz-dvojčata slaví 1. září své 20. narozeniny. Tokio Hotel - začne teď nová éra? Ne! "Věřím, že nikdy nedospěju," řekl Bill Kaulitz v rozhovoru pro "Welt am Sonntag".

Jinak slavní bratři prokazují starší generaci respekt, 20letí mají poměrně zvláštní přání k narozeninám: "Rád bych měl kávovou sešlost se šlehačkovým dortem. Bylo by skvělé, když by bylo všem přes 60 let. Taková je pravá kávová společnost," řekl zpěvák Bill. "Vždycky jsem se cítil starší než jsem."

Proto teenie idolové nesnášeli školní dobu: "Byli jsme opravdu problémové děti a téměř jsme byli ze školy vyhozeni. Ale ne kvůli drogám nebo bitkám. Ale kvůli diskuzím, učitelé jednoduše nedospěl" - alespoň tak to vidí Bill.

Přesto si dvojčata vzali vyučování přes internet. Bill s vyznamenáním. "To je téměř trapné, ne?" řekla teenie hvězda.

Vzorem pro teenagery ale vůbec být nechce.
"Zní to sice cool, mít osobního asistenta, který vždycky všechno obstará. Ale taky bych si rám sám vybral jogurt."


Předobjednávka singlu Automatisch

31. srpna 2009 v 14:16 | AlíSeK69 |  TH - News
Singl "Automatisch" sice vychází až 18. září, ale vy si ho už teď můžete předobjednat na české stránce audio3.cz. K dispozici je Premium Single i 2-Track Single.


Ewa - Avatary (By Alísek69)

30. srpna 2009 v 19:19 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery


Polsko si zpívá Ewu Farnou. Její song je tam Hitem léta.

30. srpna 2009 v 17:32 | AlíSeK69 |  Ewa - News

Česká zpěvačka Ewa Farna zabodovala v sousedním Polsku. Její píseň vyhrála titul Polský hit léta 09.


Zpěvačka Ewa Farna uspěla s písničkou Cicho, v Česku známou pod názvem Ticho. Informuje o tom polský server eFakt.

O titul Polský hit léta 2009 bojovalo 15 soutěžících - jednotlivců i skupin.

Je to v krátké době druhý úspěch mladé české zpěvačky s polskými kořeny v polské soutěži.

Koncem června uspěla na prestižním polském festivalu Sopoty-Top Trendy 2009, kde získala ocenění jako nejlepší interpret polského internetu. V televizním hlasování pomocí sms pak obsadila druhé místo v hlasování diváků o nejlepšího interpreta festivalu Sopoty.

Farna, která ve středu oslaví šestnácté narozeniny, proniká na polský trh už delší dobu. V únoru vydala v Polsku druhé sólové album s názvem Cicho.
Například v hitparádě významného polského portálu Onet.pl se v červnu se svým albem v jednom týdnu dostala na první příčku. V polštině nazpívala titulní píseň k polské verzi nové disneyovky Camp Rock a v roli punkerky účinkovala i v populárním polském seriálu Hela v Opalach.
Zpěvačka, která studuje polské gymnázium v Českém Těšíně, debutovala před třemi lety albem nazvaným Měls mě vůbec rád?, za jehož prodej získala platinovou desku.
Rovněž bodovala v anketě Český slavík v kategorii objev roku; v obdobné kategorii zvítězila také v cenách Deska roku. Druhé album Ticho se mnoho měsíců drželo mezi deseti nejprodávanějšími deskami v Česku.

LaFee - Tribu Rock FR 09

30. srpna 2009 v 16:59 | AlíSeK69 |  LaFee - News

free image host free image hostI LOVE RADIO - TH interview (část 2)

30. srpna 2009 v 16:51 | AlíSeK69 |  TH - News

Georgu, proč jsi držel v tajnosti svoji přítelkyni?
Georg: Jo, mám novou přítelkyni. Ale v posledním půl roku jsem ji nedržel v tajnosti, ale prostě jsme neměli žádný rozhovor a nikdo se mě neptal!
Bill: Vlastně jsme se nikdo nepokoušeli, udržet to v tajnosti. Myslím, že když má někdo z nás přítelkyni, je to normální. Přijde mi totálně trapné, že se to boybandy pokouší utajit, aby si dívky koupily jejich CD. To je naprosto směšné. Vlastně mně připadá spíše smutné, že jenom jeden z nás ji má. Ale tak to je!


Jak a kde je možné poznat přítelkyni?
Bill: Tom a já soukromě nechodíme vůbec ven. Hodně pracujeme, takže z toho to nevyplyne a jinak, když se jde někdo na Aftershowparty - i když to tam vlastně není takové, jako na každé párty. Vlastně jít tak soukromě ven nebo do kina, to prostě nejde.
Georg: Gustav a já se můžeme v Magdeburgu pohybovat relativně volně. Někdy to jde. Tak jsem se také seznámil s mojí přítelkyní.

Bill: Takže to už každopádně chybí. Samozřejmě to je velký mínusový bod. Nemůžu spontánně říct: Ok, teď půjdu s kámošem nebo s mými přáteli na zmrzku nebo na kafe, nebo navečer půjdeme spontánně do klubu. Takže všechno, co se dělá, je vždycky naplánované a člověk není nikdy sám. Musíte mít vždycky někoho u sebe - ano, to samozřejmě není tak pěkné. Ale musím říct, že jsou potom zase momenty, kdy prostě stojíme na podiu a tisíce fanoušků poslouchá naší hudbu a to je na tom v každém případě zase to dobré.


Welt.de - Dospívat je relativní #2

30. srpna 2009 v 16:49 | AlíSeK69 |  TH - News
Pro mnoho svých fanouškům jste vzorem v charakteru. Jsou hodnoty, které chcete poskytnout?
Tom: Vlastně se necítíme jako vzorové.

A vy žijete trochu jinak. Jste si toho vědomi?
Tom: Ne tak často. Člověk si také musí udělat volno. Máme velmi omezený prostor. V žádném případě nechci dávat pozor na to, abych v rozhovor nepoužíval sprostá slova.

Ale zavázali jste se například v kampani proti Aids.
Tom: Samozřejmě, občas se snažíme postavit k věcem, které považujeme za důležité. Ale v konečném efektu: Nesnáším tuhle pozici ukazováčku.

Půjdete volit?
Tom: Hmm, ano. Uvidí se.
Bill: Potom to každopádně bude poprvé.

Jak vysoké je procento normálnosti ve vašem životě.
Bill: Jedno procento.

Je to tak jako u mezinárodním hvězd, že nemůžu jít nakupovat?
Tom: Ano, absolutně. Když jsme začínali dělat hudbu, byli jsme ve věku, ve kterém pro nás nakupovali rodiče a teď jsme ve věku, ve kterém to musíme dělat sami a nejde to.
Bill: Zní to naprosto cool, mít osobního asistenta, který vždycky všechno obstará. Ale taky bych si rád sám koupil jogurt.
Tom: V USA jsou taky supermarkety, které jsou otevřené 24 hodin denně. Můžeš tam jít v noci ve 4 hodiny, když tam nikdo není. Jednou jsme tam šli do oddělení hraček a všechno pobrali. Pistole s šípy nebo auta na dálkové ovládání.
Bill: A potom jsem s těmi auty stříleli. Totální hloupost.

A jak si kupujete vaše oblečení?
Bill: Nejčastěji na internetu nebo z katalogu. Naprosto nudné. Ale někdy musíte přeskočit svůj stín. Srát na to, potom stojí venku před dveřmi fotografové a fanoušci. Někdy, když musíte jít ven, musíte žít s tímto kousek normálnosti.

Jaké jsou vaše přání v cateringovém listu?
Bill: Vlastně je to každý rok nové. A já musím přiznat, že je to už pěkně dlouho. Ale jsme doma tak málo, takže se snažíme, mít to pohodlné, jak je to jen možné. Nejdůležitější je kafe a na hotelech ty správné deky. Tyhle vlněné přikrývky jsou to nejhorší. To se cítíte jako ve stanu. To je to, co je pro mě nejdůležitější, správná deka a správný polštář.

Měli jste už předtím ještě úplně normální přátelství?
Bill: Ne. V Tokio Hotel době nemáme žádné nové přátele, protože člověka opravdu tak dobře nepoznáte. Každý, který nás potká, má už často o nás mínění.

Jste obzvlášť opatrní v kontaktu s lidmi, protože často klamou?
Tom: Jo, většinou od ukrytou redaktorů. Na začátku naší kariéry jsme dělali extrémní zkušenosti. V 15. na každé aftershowparty jsme si samozřejmě připíjeli alkoholem. Bylo to tak: Napil se doušek alkoholu a další den volají redaktoři úřadu péče o mládež a chtějí to celé udupat.

Ale pravděpodobně jste trénovali, jak muset takové situace obejít.
Tom: Ne, to nikdy. A taky nechci nikoho, kdo by mi říkal, na které otázky musím odpovídat.
Bill: Musíte se to sami naučit. Dostat se do takové situace a potom žít s tím, že v novinách budou taky špatné věci.

Dostáváte pro takové případy psychickou podporu?
Tom: Psychické opatrování přebíhá rodina a přátelé. Už bych si uměl představit profesionální pomoc, ale na to zase nemáme žádný čas.
Bill: Když to dělají lidi, rozumím tomu. Problém je, že tomu nevěřím.
Tom: Taky si myslím, že jsem chytřejší než samotný psycholog.
Bill: Přesně. Všechno, co říkám, říkám vědomě, protože je to můj problém. A potom by mi psycholog řekl: Ano, musíš si vzít čas popřemýšlet nad tím. A já si potom myslím: Jo skvělé, to jsem už ale věděl předtím.


Tokio Hotel sólo - jenom Georg má přítelkyni

30. srpna 2009 v 16:49 | AlíSeK69 |  TH - News
Hamburg/Magdeburg - V kapele Tokio Hotel má přítelkyni jenom jeden: basista Georg Listing je už půl roku v pevném vztahu. 22letý to teď prozradil v rozhovoru pro internetové rádio www.iloveradio.de: "Ano, mám přítelkyni!" Je docela hloupé skrývat vztah pro úspěch. "Příjde mi naprosto trapné, když se to boybandy pokoušejí utajit, aby si dívky koupily jejich CD. Je to totálně směšné," řekl frontmann Bill Kaulitz, který stejně jako jeho dvojče Tom Kaulitz, bude mít v úterý 20 let. Přijde mu "spíše smutné" že jenom jeden ze čtyř teenie rockerů z Magdeburgu má přítelkyni. Důvod: Příliš málo příležitostí se zamilovat. "Vlastně jít soukromě jen ven nebo do kina, to prostě nejde," řekl Bill.