Děkuji Všem za přízeň ;)
Vážím si Vaší návštěvnosti, Vašich komentářů, Vaší podpory !
Všem třem interpretům jsem i nadále věrná, ale na blog už nemám čas :(
Ještě jednou Velké díky :-) a milujte a poslouchejte hudbu ;)

Duben 2009


Stalker-Girls se hlásí ve videu

30. dubna 2009 v 16:03 | AlíSeK69 |  TH - News

Čtyři dívky, které způsobily těžký život úspěšné německé kapele. Čtyři dívky, které se dokonce přestěhovaly z Francie do Hamburku, aby mohly pronásledovat Tokio Hotel na každém kroku. Teď se pro BILD.de ukazují před kamerou.

"Nejsme žádné stalker", tvrdí Perrine (21) přerušovanou němčinou v rozhovoru. Své oči zakrývá pod velkými slunečnimi brýlemi, tak jako ostatní dívky. Ty se drží v pozadí, mluvit nechávají Perrine.

Je to ta, která byla před několika týdny napadena členem kapely, Tomem Kaulitzem (19). Ten už měl plné zuby extrémních fanoušků. Kapela není jenom toho mínění, že jsou to stalkers, ale mezitím také ohrožují jejich rodinu.

"My jsme si na to už téměř zvykli, že jsou tady stále stalkers. Ale když byla napadena naše rodina, překročilo to veškeré hranice. Tohle už není sranda!" řekl jeho bratr Bill (19) v rozhovoru pro časopis Bravo.

Co se stalo? Skupina francouzských dívek pronásleduje kapelu už měsíce. Jmenují se "Les Afghanes On Tour". Po útoku na matku Kaulitzů v Hamburku odřekli kluci magdeburké rockové kapely cestu do Los Angeles pro nahrávání alba. Poletí až tehdy, když policii písemně potvrdí, že se nesmí už přiblížit k rodině. Momentální stav: Prohlášení proti prohlášení.

Navzdory události minulých týdnů není kapela na své pravé fanoušky naštvaná.

"Nikdy jsme je neházeli se stalkers do jednoho pytle!", řekl Tom.

A co na to říkají fanoušci Tokio Hotel? Někteří jsou momentálně na kampani pomsty. Vyhrožují dívkám z Francie přes zprávy na Youtube.


LaFee Online Autogrammstunde

30. dubna 2009 v 15:55 | AlíSeK69 |  LaFee-Videa

Ewa draží své zlaté boty v Top Star Charitě na Aukro.cz

30. dubna 2009 v 15:54 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Čtvrtý předmět věnuje zpěvačka:

Ewa Farna

Co to tentokrát bude?

Tentokrát to budou jedinečné nové zlaté koncertní boty a vlastnoručně podepsané CD od Ewy Farne.
velikost bot 39

Zůčastnit se aukce můžeš → ZDE !!!

Fotografie a více o aukci ↓↓↓

Více o charitativní dražbě TOP STAR magazínu a serveru Aukro.cz se dovíte každý týden z televizní obrazovky .

Příhozy uskutečněné během aukce jsou platné a závazné. Mezi vydražitelem a prodávajícím je v okamžiku skončení aukce uzavřena platná kupní smlouva. Vydražitel se zavazuje za předmět aukce zaplatit výslednou kupní cenu nejpozději do 7 dnů od skončení aukce na účet organizace Mater et pueri číslo 51-5533010247/0100 (Komerční banka), variabilní symbol je vždy číslo aukce. V případě, že tak neučiní, bude zaplacení kupní ceny vyžadováno soudní cestou.
Vzhledem k problémům s některými dosud plně neregistrovanými Uživateli, kteří přihazovali v rámci aukcí aniž by měli skutečný zájem o vydražení předmětu, je s okamžitou platností v rámci těchto charitativních dražeb zamezen příhoz Uživatelům, kteří si doposud plně neaktivovali svůj uživatelský účet! Předání a způsob dopravy bude vždy individuálně dohodnut s vydražitelem předmětu.
Příhozem do aukce dává uživatel souhlas, že v případě vydražení vystaveného předmětu bude jeho jméno, příjmení, město a výše konečné ceny zobrazeno titulkem na obrazovce Televize Prima v pořadu TOP STAR magazín a na webu Televize Prima v sekci věnované pořadu TOP STAR magazín.
Předem děkujeme jménem organizátorů všem účastníkům našich charitativních aukcí a přejeme hodně štěstí a pevné nervy. :o)Máš účet aukro a chceš se této mimořádné aukce zůčastnit → aukci najdeš ZDE !!!


EwaFarna.cz - Nový design !!

29. dubna 2009 v 17:19 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Máme tu slibovaný nový design webu. Nové barvičky, fotky a na první pohled neviditelná zlepšení. Věříme, že se vám tu bude líbit. Ještě vychytáváme maličkosti, hudba taky bude, tak prosíme o trpělivost : )DE Bravo 19/2009

29. dubna 2009 v 17:07 | AlíSeK69 |  TH - News

Ewa - Autogram

29. dubna 2009 v 16:43 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery

Ewa Farna - Bozkov (25.4.09)

29. dubna 2009 v 16:37 | AlíSeK69 |  Ewa-VideaOnline autogram od LaFee

29. dubna 2009 v 16:19 | AlíSeK69 |  LaFee - News

Eventim.de: klik

Exkluzivně pro Bravo! Tom mluví o dívčím gangu, který je sleduje: "Už to není legrace!"

29. dubna 2009 v 9:27 | AlíSeK69 |  Tom Kaulitz


Tohle už není legrace!
Tokio Hotel žijí ve strachu o jejich rodiny.
Tom a Bill exkluzivně pro Bravo o gangu, který je sleduje!

Tokio Hotel ve spárech zamaskovaných a převlečených pronásledovatelek!
Již šest měsíců Bill (19), Tom (19), Gustav (21) a Georg (22) a jejich rodiny a přátelé jsou sledováni francouzskou skupinou "Agfánky na turné". Jsou uráženi, ohrožováni a dokonce i napadáni! Zašlo to tak daleko, že Tom podle všeho ztratil kontrolu na benzince v Hamburgu minulý týden a udeřil 21letou členku gangu Perrine D. Nyní, poprvé mluví Tokio Hotel dvojčata Bill a Tom o žalobách: "Skoro jsme si na to zvykli, mít kolem sebe pronásledovatele," říká Bill pro BRAVO. "Ale když je napadena naše rodina, tak se překročil limit. Už to není legrace!"
Co se stalo? Na začátku dubna, matka Kaulitz dvojčat byla napadena gangem "Afgánky na turné" v Hamburgu. Aby se shromáždili důkazy proti stalkers, Tomova a Billova máma fotila dívčí gang svým mobilním telefonem. Dívky ji popadly a vytrhnuly ji mobil z ruky. Matka nahlásila tuto událost na policii. Tohle nebyla ale věc, která se udála jednou! I jiní fanoušci byli napadeni těmito francouzskými dívkami: "To jsme taky slyšeli," říká Bill. "Není to podle všeho v pořádku. Nevím, co se odehrává v mysli těch stalkers. Tohle se ale musí nějak zastavit," uznává zpěvák.
Mnoho fanoušků se bojí o jejich milované. Bojí se, že kapela je naštvaná na všechny jejich fanoušky: "Ne, rozhodně ne," Tom ujasňuje. "Fanoušci by se neměli bát. Nikdy bychom je nedali do stejné krabice jako tyhle stalkers. Víme, že naši fanoušci by něco takového neudělali. Naopak: Jsme hrozně vděční za to, jak jsou naši fanoušci podpořivý."
Někteří pronásledovatelé Magdeburgské rockové kapely nyní berou krok zpátky: začal se hon na teroristickou skupinu! Na internetu se mnoho sil přidává. "RockStarStephi" řekla v Youtube-videu, že plánuje s pár přáteli útok na gang "Afgánky na turné."
"Chceme jet do Německa a udělat vám ze života peklo," říká. Jsou tu i jiné videoklipy s výhružkami jako: "Pošleme vás do pr****," a "Nechť hon začne".
Válka mezi fanoušky a stalkers? "Agfánky se zabarikádovaly v Hamburgu," řekl zdroj.
Tohle ovšem neuklidňuje Billa a Toma. Měli být v Los Angeles s jejich producentem Davidem Jostem (36), aby nahráli další píseň a kytarové části na nové album. Ze strachu, který můžou stalkers ještě přivést a přijít blíž k jejich matce, se výlet ruší.
Alespoň dokud policie nepotvrdí, že "Agfánky na turné" se již nikdy nepřiblíží k rodinám členů kapely a Tokio Hotel tak budou moci být schopni odletět do USA pracovat na novém CD. David Jost: "Právník tří "Afgánek na turné" je v kontaktu s právníkem Billa a Toma." Snažil se zanechat návrh. Lidé zastupující Billa a Toma byli ochotni souhlasit s podmínkami, když se členky gangu podepíšou pod to, že již nikdy nepřijdou blíž k rodinám. "Právě jsme dostali zprávu, že "Agfánky na turné" za ten návrh svého právníka vyhodili," řekl David Jost. "Podle informací tento právník již zastupuje jenom jednu ze stalkers."
Konec tohoto teroru se ještě nezdá být blízko...

Tokio Hotel obviní bláznivé fanoušky

29. dubna 2009 v 9:20 | AlíSeK69 |  TH - News
Spor mezi Tokio Hotel a jejich údajnými extrémními fanoušky bude stále bizarní!

Francouzska Noemai (20) z dívčího gangu "Les Afghanes on Tour" tvrdila, že matka Billa a Toma Kaulitze je napadla lahví od coly.

Teď se brání německá nejúspěšnější kapela proti této výtce.

"Stalker jsou skutečně tak odvážné říct, že nenapadli matku, ale naopak," řekl pobouřeně producent a manažer David Jost. "V tomhle to bude vždycky dobrodružné."

Už půl roku měly francouzské dívky Tokio Hotel obtěžovat, ohrožovat, sídlit před jejich byty, pronásledovat je na dálnici.

David Jost: "Nedoufám, že stalkers planují další útoky. Nebudeme teď obiňovat jednotlivé členy, ale celý stalker-gang a soudně prosadíme, aby se se kapele a k jejich rodině dál už nesměly přiblížit."


Efa

28. dubna 2009 v 19:49 | AlíSeK69 |  Ewa - Gallery

Exkluzivně v BRAVU: Tom & Bill mluví o dívčím gangu, který pronásleduje kapelu

28. dubna 2009 v 19:28 | AlíSeK69 |  Twins
Tokio Hotel ve strachu o svou rodinu.
Exkluzivně pro BRAVO mluví Bill a Tom o stalkers gangu, který je ohrožuje!
Tokio Hotel ve spárách zahaleného a maskovaného dívčího gangu!


Půl roku dlouho byli Bill (19), Tom (19), Gustav (21), Georg (22), jejich rodiny a přátelé pronásledováni francouzskou skupinou "les Afghanes on tour". Byli uráženi, ohrožováni a dokonce napadáni! Zašlo to tak daleko, že Tom na jedné čerpací stanici v Hamburku ztratil kontrolu a udeřil 21letou členku gangu, Perrine D. do obličeje. Teď mluví poprvé Tokio Hotel-dvojčata Bill a Tom o této události:

"My jsme si na to už téměř zvykli, že jsou tady stále stalkers," vypráví Bill exkluzivně v BRAVU. "Ale když byla napadena naše rodina, překročilo to veškeré hranice!"

Co se stalo? Začátkem dubna byla v Hamburku atakována "les Afghanes on tour" matka Kaulitz dvojčat. Aby sesbírala důkazy proti stalkers, fotila matka Billa a Toma dívčím gang svým mobilem. Dívky na ní zaútočily a vytrhly ji mobil z ruky. Matka podala na policii obvinění. Žádný ojedinělý případ! Také ostatní fanoušci byli francouzskými dívkami napadáni:

"To už jsme také slyšeli", říká Bill. "Samozřejmě to tak nejde. Nemám ponětí, co se honí stalkers hlavou. Musí to být nějak zastaveno," vyžaduje zpěvák.

Hodně fanoušci se teď bojí o své oblíbence. Dokonce se bojí, že by kapela mohla být naštvaná na všechny fanoušky:

"Ne, to vůbec," říká Tom jasně. "Kvůli tomu si fanoušci nemají dělat žádné starosti. Nikdy jsme je neházeli se stalkers do jednoho šuplíku. Nemůžeme naše fanoušky za to vinit. Naopak: Moc děkujeme, že nás naši fanoušci tak podporují."


Někteří příznivci magdeburské rockové kapely jdou teď dokonce o krok dál: Startují hon na teror-gang! Na internetu je jich hodně. "RockStarStephi" oznamuje na Youtube videu, že plánuje se svými kamarádkami útok na skupinu Afghánek. "Chceme jet do Německa a dát jim pořádně zavyučenou," říká. Také jiné webové klipy jsou s takovými výroky… Začne válka mezi fanoušky a stalkers? "Les Afghanes on tour" se ze strachu v Hamburku zabarikádovaly", vypráví zasvěcený. To ale Billa a Toma neuklidňuje. Původně teď měli být s producentem Davidem Jostem (36) v Los Angeles kvůli dalšímu nazpívání a nahrání kytarových částí pro jejich třetí album. Ze strachu, že by mohl stalkers gang přijít zase do blízkosti jejich matky, byla cesta odřeknuta. Až policie písemně potvrdí, že "les Afghanes on tour" se nesmí přiblížit k rodině členů kapely, poletí Tokio Hotel do USA a boudou dále pokračovat na CD.

David Jost: "Právník třech Afghánek dostal kontakt na právníka Billa a Toma.
Navrhl mimosoudní vyrovnání. "Zástupce Billa a Toma souhlasil pod podmínkou, že všechny členky právně učiní potvrzení, že se dál nesmí přiblížit k jejich rodině. Jen jsme obdrželi zprávu, že "les Afghanes on tour" návrh jejich advokáta úplně odpálkovaly," říká David Jost. "Podle mých informací, zastupuje právník teď pouze jednu stalker."
Vypadá to, že konec teroru je v nedohledu…„Les Afghanes on Tour“ - proto pronásledujeme Tokio Hotel

28. dubna 2009 v 17:48 | AlíSeK69 |  TH - News
Kam se ještě dostane fan-šílenství těchto dívek?

  • Pronásledují Toma (19) a Billa (19) Kaulitze z Tokio Hotel na každém kroku.
  • Zahalují se jako násilníci.
  • Nazývají se "Les Afghanes on Tour"(Afghánky na turné)
  • Jsou z Francie a muzikanty pronásledují již půl roku.
Jejich jména: Perrine (21), Georgina (25), Aurore (21) und Noemai (20). BILD reportér se ptal dívek, které se poprvé ukázaly nezahalené. Proč prostě nenechají kluky z Tokio Hotel v klidu?

"Nejsme žádné stalkers," tvrdí Perrine. "Milujeme hudbu, texty. Nepronásledujeme je, jen chceme vědět, kde a jak žijí a bydlí. To nás zajímá."

U extrémních fanoušků vzplanula konkurence, kdo kluky nejvíce uvidí v soukromích situacích. Videa honu za sledováním jsou na internetu.

Perrine: "Zvláštní je, že my chceme Tokio Hotel stále vidět. Čím víc, tím je člověk šťastnější."

U Perrine šel fanatismus tak daleko, že se před dvěmi roky dokonce přestěhovala z Paříže do Hamburku, aby byla blíž Billovi a Tomovi. Koupila si byt, aby byla blízko dvojčat a aby jim byla stále za zády.

15.dubna bylo na čerpací stanici v Hamburku šílenství, když Tomovi ujely nervy a dal Perrine do obličeje. Mladá žena podala oznámení.

Krátce před tím měla být matka Billa a Toma ohrožována "Afghánkami". Dívky to popírají.

Noemai: "Matka Toma nás napadla - láhví od coly".

Spor se měl konat před hamburských bytem Billa a Toma, kde "Afghánky" na dvojčata čekaly.

Co chtějí Francouzsky teď? Jejich právník Burkhard Benecken (33) pro BILD: "Omluvu a bolestné. požadujeme nejméně 10 000 Euro."

Managemant Tokio Hotel se včera k výpovědi dívek nechtěl vyjádřit.


LaFee Privat

28. dubna 2009 v 17:46 | AlíSeK69 |  LaFee - Gallery
Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket PhotobucketPhotobucket PhotobucketPhotobucketPhotobucket PhotobucketPhotobucket Photobucket Photobucket Photobucket PhotobucketPhotobucketPhotobucket


Ewa Farna potěší fandy na Sluníčku

28. dubna 2009 v 17:38 | AlíSeK69 |  Ewa - News
Ostravice - Příznivci Ewy Farne v Ostravici se dočkají v sobotu 2. května. Zpěvačka vystoupí v přírodním amfiteátru v areálu koupaliště Sluníčko od 15 hodin.

Akce zahájí sérii koncertů pod názvem Beskydské hudební léto, které se v srdci Moravskoslezských Beskyd chystají už popáté. "Vystoupení Ewy Farne bude jejím prvním koncertem pod širým nebem v letošním roce," sdělil za pořadatele Martin Lehocký.
Dodal, že na Sluníčku se 4. července objeví Věra Špinarová, 31. července přijede Hradišťan a 15. srpna sérii zakončí kapela Buty.
Open-air koncert Ewy Farne počítá i s autogrami­ádou. Lístky stojí 150 korun v předprodeji, 200 korun na místě.


LaFee - Online autogramiáda

27. dubna 2009 v 21:44 | AlíSeK69 |  LaFee - NewsZdravíme Vás všechny. 4 května začíná "Ring Frei tour" a ještě před ním si pro Vás LaFee něco přichystala.

LaFee bude ve středu 29. Dubna na Eventim rozdávat online autogramy. Také i ty můžeš ve středu mezi 15- 18 hodinou bezplatně získat digitální autogram s osobním věnováním přímo od LaFee.
Nějaká taková autogramiáda se tady ještě nikdy nekonala. Ty však můžeš být na první premiéře.

Stránky eventim: klik
V květnu bude třikrát oceněná echo výherkyně ve 20 městech rockovat! Zde máte jedinečnou možnost se 29 dubna setkat s LaFee před jejím tour a můžete obdržet online autogram. Jak to bude fungovat? Nechte se překvapit a příjďte ve středu 29 dubna sem.!

LaFee - Wall + Rozvrh

27. dubna 2009 v 19:07 | AlíSeK69 |  LaFee - Gallery
Vyhrožující dopis

26. dubna 2009 v 21:04 | AlíSeK69 |  TH - News

Příští týden se stane malou noční můrou. Pozor, pozor...
Nejsme spokojené. Jsme netrpělivé. ROZUMÍTE NÁM???
Stále nerozumíte, nemáte na nás žádné dobré reakce...
Od září byste měli vědět, že nejsme žádné obyčejné fanynky. Teď, abyste věděli, musíte nějak reagovat...