Děkuji Všem za přízeň ;)
Vážím si Vaší návštěvnosti, Vašich komentářů, Vaší podpory !
Všem třem interpretům jsem i nadále věrná, ale na blog už nemám čas :(
Ještě jednou Velké díky :-) a milujte a poslouchejte hudbu ;)

Leden 2009

Koncert v Polsku .. Warszawa

31. ledna 2009 v 20:21 | BlOgY # NeT |  Ewa-Videa
"Farna na lyžáku: Alkohol, nahota a rock´n´roll!"

31. ledna 2009 v 19:53 | BlOgY # NeT |  Ewa - NewsTeprve patnáctiletá Ewa Farna se dosud na veřejnosti ukazovala jako naprostá slušňačka. Bez cigarety, alkoholu, mejdanů a kluků. Teď se však předvedla ve zcela jiném světle. Blesk má fotky!

Blesk má exkluzivně vůbec první fotografie, které odhalují, jak se dokáže mladá zpěvačka odvázat.
Své zábrany naprosto opustila na lyžařském výcvikovém kurzu v Mostech u Jablunkova. Rozjížděla to každý večer na párty v tanečním objetí s dívkami a chlapci. Mejdany pak pokračovaly na pokoji do ranních hodin, kde už nechyběl ani alkohol.

"Měli jsme láhve schované v koupelně ve zdi za skříní, aby na něj nepřišli učitelé," prozradil Blesku jeden z účastníků lyžařského výcviku. "Byl jsem v šoku, jak to umí Farna rozjet. Je to ďáblice. Nikdy jsem ji tak odvázanou neviděl," divil se spolužák. "Ve škole a mezi lidmi je totiž úplně jiná. Chová se naprosto nepřirozeně. Neustále se hlídá a pozoruje, jako by ji pořád snímaly kamery," dodal mladík.

"Ano, můžu potvrdit, že jde o fotky ze školního lyžařského výcviku prvních ročníků školy, na které Ewa studuje. Fotky jsou z akce, která byla pod dohledem učitelů," řekla Blesku manažerka Ewy Farné Michaela Kocourová.
Farna stále odmítá, že má kluka. Blesk ale vypátral, že se kolem ní točí největší šoumen ze třídy Adam Wróblewski. Jeho jméno si nechala zpěvačka na 'lyžáku' napsat i na pupek, který na mejdanu také odhalila. "Adam je prostě šoumen se vším všudy a nedivím se, že Farnu tolik přitahuje. Ta je ve skrytu duše taky pořádná divoška, která si na vzornou studentku na veřejnosti jen hraje," dodal spolužák.
_____________________________________________________________________________

Ewa se hájí :

V Blesku se vážení objevil článek nio...asi víte. Nejvíc mě na tom mrzí ,že mezi mými kamarády nebo spolužáky existuje nějaký "paparazzi", který fotky z lyžáku poslal přímo na redakci Blesku. Ráda bych Vám poskytla pár pravdivých faktů ze jmenovaného článku.

1. Ano, uznávám, opravdu se jmenuju EWA FARNA.:)

2. Ano, tyto fotky jsou z našeho lyžáku, který už však neprobíhal v Mostech u Jablunkova jak v článku stojí.

3. Ano, akce byla pod dohledem učitelů, opravdu to řekla moje managerka , která se překvapivě vážně jmenuje Míša Kocourová.:)

4. Ano, kluk na fotce se jmenuje Adam Wróblewski a je to velký showman:D.

5. Ano jsem d´áblice, domnívala jsem se však, že to už je známo:).

Měla jsem dobrou náladu, protože jsem si po opravdu dlouhé době mohla zatančit a každý, kdo mě aspon trošku zná, ví, že tanec zbožnuju. Každý den jsme měli diskotéky do 22:00h, "nepařili" jsme do rána jak bylo psáno.

Alkohol jsem nepila a ani nepiju! Ne jen proto, že je to zakázáno, ale také proto, že mi nechutná a nemám potřebu ho ( ještě ke všemu v 15letech) pít. Umím se bavit sqele i bez něj!

Cigarety nesnáším, takže ty už vůbec nepřipadají v úvahu.

S Adamem jsme pouze kamarádi a to že jsme si SAMY s kámoškou napsaly na břicha ADAM, bylo spontánní rozhodnutí a jen tak z legrace( protože Adam po mém kadeřnickém zásahu vypadal jako Bill Kaulitz) tudiž jsme si hrály na jeho fanynky.

Nejvíc mě ale dostala poslední věta, že si na slušnačku jen hraju. Nekouřím, alkohol nepiju, kluka prozatím nemám, umím se odvázat a lyžák jsem si užila anižbych se za něco musela stydět.

Jsem fakt tak divná??

Vaše Ewa:)

LaFee - Viva Live 30.1 2009

31. ledna 2009 v 19:47 | BlOgY # NeT |  LaFee-Videa


EwKy Fotky

30. ledna 2009 v 20:57 | BlOgY # NeT |  Ewa - Gallery
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host


Viva Live (30.1.09)

30. ledna 2009 v 19:43 | BlOgY # NeT |  LaFee - Gallery
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Bravo Interview o lásce

30. ledna 2009 v 19:38 | BlOgY # NeT |  LaFee - News
img012.jpg img013.jpg


Je mladá, krásná a úspěšná: Zpěvačka LaFee! Osmnáctiletá vystoupila se svým novým třetím albem nazvaným "Ring Frei" až na šestou příčku v hitparádách.Přece ale když jde o lásku, nemá tahle dívka ze Stolbergu u Aachenu moc štěstí.V dubnu ji podvedl její ex-přítel Matt. Od té doby je mladá rockerka sama. A nějaký nový,milý přítel ještě není na obzoru....

Bravo: Jaké je být singl?
- je to docela příjemné, ale někdy si také přeji mít někoho po boku.
Bravo: Jak ted' trávíš tvůj volný čas?
- Vyjdu si s přáteli. Jdeme třeba do baru a nebo si uděláme pohodlý u televize a sledujeme Zoufalé Manželky nebo Sex ve městě. Také si pustíme i horory třeba jako "Shrooms" na ten se dívám nejraději
Bravo: Hledala jsi ted' někdy nějaké kluky?
- Ne ted' ne.Někdy na to nemám ani chut'. To co jsem zažila mě trochu obrnilo.Taky mě ani žádný zatím neoslovil.
Bravo: Jakto? Jsi přece báječná dívka.
-Kluci ze mě mají jednoduše strach.Myslí si :" To je LaFee. Tu raději oslovovat nebudu!" Moje image vlastně vyjadřuje silnou ženu, takže možná proto je to takhle.Ti kluci venku jsou oproti mě hodně nesmělí.Muži možná chtějí nesmělé dívky.Ale tak mám aspoň více klidu (směje se)
Bravo:Umíš oslovit kluka, když se ti líbí?
- No, když už jde o tohle musí to udělat ten kluk. V tomhletom jsem na škodu (šklebí se)
Bravo: Co si vlastně myslíš o láskách na jednu noc?
-Jděte do háje! Tohle není vůbec nic pro mě! Je to levné a hnusné.
Bravo:Jak má vypadat tvůj přítel?
-To je mi jedno, jestli má udělat jen "klik" a má mě a nebo jestli má třeba černé tečky na nose, je to jedno. První dojem ukáže.
Bravo: A Jimi Blue by nebylo nic pro tebe?
-Nee! Jimi je ještě dítě! Má 17 a v hlavě to má jako kdyby měl ještě 15 let.Kluci jsou vždycky tak dva roky nazpět.
Bravo:Jak starý by teda měl být tvůj přítel?
-Může mí klidně do 36 let. Starší muži tě můžou ledacos přiučit. Má více zkušeností v životě.
Bravo:Věřila by jsi ještě někdy Mattovi?
-Ne už ne.
Bravo:Takže by jsi nedala další šanci pro vaši lásku?
-Nikdy neříkej nikdy..Co se má stát se také stane.A každý člověk někdy udělá chybu. A také si myslím že se to musí umět zkreslit...

Ewa a Igor na Sk. Slavikovi

30. ledna 2009 v 11:47 | BlOgY # NeT |  Ewa - Gallery
Ewa Farná a Igor Timko

EwKA a FaNs

30. ledna 2009 v 11:40 | BlOgY # NeT |  Ewa - GalleryEwa + No name

30. ledna 2009 v 11:04 | BlOgY # NeT |  Ewa - Gallery
Václavák 2008

30. ledna 2009 v 10:38 | BlOgY # NeT |  Ewa - Gallery


RGM 2008 /3

30. ledna 2009 v 10:24 | BlOgY # NeT |  Ewa - Gallery
Mix Fotek

30. ledna 2009 v 10:03 | BlOgY # NeT |  Ewa - Gallery
Tokio Hotel pracují na druhém albu pro Ameriku

30. ledna 2009 v 9:58 | BlOgY # NeT |  TH - News
Obrázek “http://www.bravo.de/online/bildDB/77728_235.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


Budoucí jaro je ještě daleko: Druhé anglické album Tokio Hotel by mělo být zveřejněno v Americe!

Pro toto uveřejnění pracují momentálně Bill & spol s producentským týmem "Matrix". Ti už pracovali s Avril Lavigne, Christinou Aguilerou a Britney Spears. Tokio Hotel jsou ale obzvlášť nadšeni. Producent Scott Spock řekl: "Hudební byznys v Americe teď Tokio Hotel velmi potřebuje. Nechávají znova ožít image pravých rockových hvězd… Tak se jinak momentálně nikdo neposlouchá."

Obzvlášť Bill se producentům zalíbil. Scott Spock řekl, že si nemůže vzpomenout, zda někdy spolupracoval s hvězdou tolika kvalit, jako je Tokio Hotel frontmen Bill Kaulitz.

Album nemá ještě název, přesto Scott už teď ví, jaká je to pocta s kluky pracovat. "Album bude super…Za 10 let se ohlédnu zpátky a řeknu si 'Wow, spolupracoval jsem s Tokio Hotel'!"


PRT Bravo #271

30. ledna 2009 v 9:57 | BlOgY # NeT |  TH - News


Tokio Hotel nominování jako „nejhorší kapela“

30. ledna 2009 v 9:56 | BlOgY # NeT |  TH - News
Britové se posmívají našim pop-hrdinům

Stěží k uvěření: Tokio Hotel byli britským hudebních časopisem New Musical Express (NME) nominování jako "nejhorší kapela"!

Minulý rok byla magdeburští kluci našim pop-exportem číslo jedna a byli mnohokrát oceněni. V Los Angeles, v Mexiku, v Liverpoolu. Společenství fanoušků je po celém světě. A teď tohle!

25.února by mělo být Anglii propůjčeno "NME-Awards". Tam mohli volit čtenáři. Tokio Hotel jsou v jedné kategorii s Fall Out Boy, The Jonas Brothers a Oasis.

Zajímavost u nominací: Oasis jsou v vedle "nejhorší kapely" nominování také v kategorii "nejlepší live kapela" a frontmen Noel Gallagher je dokonce nominovaný jako "hrdina roku". Zřejmě platí: Kdo má úspěch, sklidí vedle toho také odmítnutí.

Němečtí fanoušci jsou si každopádně jistí: Tokio Hotel jsou naši hrdinové.
V roce 2008 byli vítězové roku, bez pochyb!TH na stránce Sennheiser

30. ledna 2009 v 9:55 | BlOgY # NeT |  TH - News
Tokio Hotel jsou v současnosti nejslavnější mezinárodní kapelou Německa! Čtyři muži z Magdeburku okamžitě zaujali diváky pro celém světě s jejich autentickým zvukem a rozlišných charisma. V 15 letech přišli odnikud a zničeho nic se objevili na prvních místech v hitparádách s prvním singlem Durch den Monsun. O tři roky později se dvěma vydaními alby získali zlato a platinu po celé Evropě a hráli tři vyprodané evropské turné.

Od začátku roku kapela také pracuje na úspěchu v Americe. Tam Bill (19), Tom (19), Gustav (20) a Georg (21) obdrželi ocenění za "nejlepšího nováčka" na MTV Video Music Awards v Los Angeles a v Mexiku získali čtyři ceny na MTV Latin Awards.


V současné době pracují na svém dlouho očekávánem třetím studiovém albu, které vyjde začátkem roku 2009 v němčině a angličtině.