Děkuji Všem za přízeň ;)
Vážím si Vaší návštěvnosti, Vašich komentářů, Vaší podpory !
Všem třem interpretům jsem i nadále věrná, ale na blog už nemám čas :(
Ještě jednou Velké díky :-) a milujte a poslouchejte hudbu ;)

Říjen 2008

Bill má nové zuby

30. října 2008 v 21:09 | BlOgY # NeT |  Bill Kaulitz

Mánie krásy u Billa z Tokio Hotel! Nesnáší své zuby, tak si je nechal zlepšit…

Hvězdy ve zkrášlovacím procesu - další prosím: Bill Kaulitz (19) si nechal zpravit svůj úsměv. Po návštěvě doktora na krásu se ukázal zpěvák Tokio Hotel na MTV Latin Awards náhle s rovnými a leskle bílými zuby. Jaký to rozdíl oproti minulosti! Zuby byly vždycky Billovým slabým místem - alespoň on sám si to myslel. Přestože miliony fanoušků milovalo jeho úsměv, Bill se snažil vyhnout se širokým úsměvům na photoshootech. Důvod: Jeho "králičí" zuby, jak je on sám nazval, nemá rád.
Teď nastává velká mezinárodní kariéra - Tokio-Bill se prý nechal ovlivnit svými kolegy ze showbiznysu. Takže chlapec z Loitsche nedaleko Magdeburku navštívil salón krásy v Hollywoodu. A mluvíme o absolutní obnově: Jeho přední a zadní zuby byly narovnány a vyběleny. Některé zvěsti říkají, že se dokonce rozhodl pro "Ortho-Veneering". Při této metodě se tenká keramická miska aplikuje na každý zub, kterému dává perfektní tvar a barvu.
Odhadované náklady na tuto léčbu: minimálně 32.000 €! Drahý úsměv, který se samozřejmě vyplatí. Bill září se svými kolegy - s Tomem(19), Gustavem (20) a Georgem (21) a nemusí se bát, aby měl při úsmvěvu zavřená ústa!
Co říkáte na Billovy zuby - a co jiného byste změnili na sobě? Napište na Bravo, předmět: Bill, PO Box 20 03 40, 80003 Munich nebo na e-mail post@bravo.de ...

Bill potvrdil, že má nové tetování

30. října 2008 v 21:06 | BlOgY # NeT |  Bill Kaulitz
Včera na rádiu 102 Bill přiznal, že má nové tetování. Říkal, že je obrovské a dělali mu ho čtyři hodiny. Každý říkal, ať ho ukáže, jeho reakci a odpověď mám na videu.

No Name Tour 2008 @ Ewa Farna

30. října 2008 v 20:57 | BlOgY # NeT |  Ewa - Gallery
Klikni...Klikni...Klikni...
Klikni...Klikni...Klikni...Klikni...
Klikni...Klikni...Klikni...Klikni...
Klikni...Klikni...Klikni...Klikni...
Klikni...Klikni...Klikni...Klikni...
Klikni...Klikni...Klikni...Klikni...Klikni...
Klikni...Klikni...Klikni...
Klikni...Klikni...Klikni...
Klikni...Klikni...Klikni...Klikni...Klikni...
Klikni...Klikni...Klikni...Klikni...
Klikni...Klikni...Klikni...Klikni...
Klikni...Klikni...Klikni...
Klikni...Klikni...Klikni...Klikni...Klikni...
Klikni...Klikni...Klikni...
Klikni...Klikni...Klikni...Klikni...

Z natáčení "Ring Frei"

30. října 2008 v 20:53 | BlOgY # NeT |  LaFee - Gallery

2 Wallpapery

30. října 2008 v 20:52 | BlOgY # NeT |  LaFee - Gallery
free image host free image host

Natáčení klipu "Ring Frei"

30. října 2008 v 20:51 | BlOgY # NeT |  LaFee - News
Útočí s mečem,obrací s ním ve vzduchu a milý úsměv LaFee se mění na vzteklý bojový pohled.Takhle jsme tuhle zpěvačku ještě nikdy neviděli.LaFee kypí před mocí.Při natáčení videa k jejímu úplně novému singlu "Ring Frei" (vyjde 21.listopadu) se ukazuje 17 tiletá jako cool akční hrdinka.
Jednou sexy,potom agresivní,poté zase nevinná - scény jako z pravé hollywoodské senzace.A to není jen tak.Nebot' klip LaFee spočívá s jedné verze akčního a horrorového filmu.
"Kladla jsem všechny scény" vypráví LaFee.Ale jak přišla vlastně tahle zpěvačka na tento nápad?Normálně je přece známá svým vztahem k zamilovaným videím a nebo rockovým klipům."Miluji akční filmy a chtěla jsem jednou sama něco takového natočit.Ted' jsem měla konečně možnost vytvořit k mému videoklipu takové scény.A to mě neuvěřitelně bavilo" září zpěvačka.Hollywoodské filmové části jsou tady obzvláště možné, nebot' nějaké dvě třetiny scén z klipu můžeme znát z "The Call" (2000)
"Ano to je pravda! Miluji tyhle části kdy Jennifer Lopez hraje jako psycholožka ,která se potápí ve světě myšlenek.Zbožňuji J.Lo a to mě taky stálo dost úsilí být jako ona" směje se LaFee. A to se jí podařilo! Nebot' tahle 17 tiletá a její idols z filmů jsouv klipu skoro stejní.Obzvláště
zřetelně bude vypadat scéna na postely.Tam je LaFee jako přísná Lady na měkké hedvábné dece.Vlastně její blond'até vlasy se přeměnili a ted' nosí černé,rovné aby scéna vypadala úplně originálně a bez jakýkoliv odlišností.Ale je to také ještě o milostné části,kterou zpěvačka v klipu schovává. "Scéna s červenými šaty je z filmu Samurai a Hero.K tomu tam budu bojovat s mečem
a to si myslím že je megacool.Kromě toho mám ještě scénu z Asijského bouchala "Tigr a Dragon"." A tohle LaFee udělala taky úplně profesionálně.Pár dní před natáčením musela tvrdě podstoupit tréninku."Musela jsem celý ten čas šermovat s mečem,přitom také ještě skákat,běžet a
otáčet se.Měla jsem potom strašně namožené svaly" Směje se.Ale tvrdá práce se vyplatila.LaFee je strašně pyšná na její nový klip "Vydařilo se to opravdu výborně jako malý kinofilm" směje se.Mimochodem LaFee si umí také představit,že by jednou opravdu bojovala na plátně.Ted' kde by chtěla cítit ten nejlepší akční vzduch? "V Kině? No jasně!To bych byla totálně ráda.Kdo ví,snad se o mě budou režiséři rvát…"

Ring Frei Photoshoot

30. října 2008 v 20:50 | BlOgY # NeT |  LaFee - Gallery
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

YOU 08' #1

28. října 2008 v 20:48 | BlOgY # NeT |  LaFee - Gallery
72020_476.jpg 72024_476.jpg 72025_476.jpg
72026_476.jpg 72027_476.jpg 72028_476.jpg

CZ Forum + Hlasujte!

28. října 2008 v 20:45 | BlOgY # NeT |  LaFee - News
Kdo to ještě neví,tak už delší dobu je Forum pro české fanoušky LaFee.Opravdu tam chod'te,zaregistrujte se kdo tam ještě není aby nás tam bylo co nejvíce,přidávejte fotky,novinky a bavte se tam!=)
CZ FORUM


Ted' k hlasování,LaFee je i tento rok v soutěži Vivalicious (Nejlépe oblékaná hvězda).Stačí když zaškrtnete políčko u ní a kliknete "Los".Tak hlasujte!:)Klikněte na obrázek a odkaz pak máte i v menu;)


Vivalicious


Jetix Kids Award [25.10.08']#2

28. října 2008 v 20:44 | BlOgY # NeT |  LaFee - Gallery
free image host free image hostimagebam.com imagebam.com

Jetix Kids Award [25.10.08']#1

28. října 2008 v 20:44 | BlOgY # NeT |  LaFee - Gallery
free image hostfree image hostfree image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Fotky k Ring Frei #2

28. října 2008 v 20:43 | BlOgY # NeT |  LaFee - Gallery
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Trailer k Ring Frei #2

28. října 2008 v 20:42 | BlOgY # NeT |  LaFee - News

LaFee před shootingem

28. října 2008 v 20:41 | BlOgY # NeT |  LaFee - Gallery

Novinky k Ring Frei

28. října 2008 v 20:40 | BlOgY # NeT |  LaFee - News

Na oficiální stránce můžete zkouknout trailer k videoklipu.
Premiéra klipu "Ring Frei" bude 31.10 v pořadu Viva Live! od 15:00.Na Ring Frei - Fan-Editon
1.Making of Ring Frei!- Dozvíš se,co se všechno dělo v backstage a jak vzniklo toto video + rozhovor s LaFee a všech účastníků.
2.Exkluzivní interview s LaFee,přiblíří ti nové album a mnohem více!
3.Studiová verze Ring Frei,kde vám LaFee ukáže studio,kde vznikal videoklip Ring Frei a zpívala svůj song jen pro fanoušky.
4.Karaoke video Ring Frei - bonus pro všechny účastníky karaoke soutěže i ostatní.


Ring frei 2-Track Edition
1. Hand in Hand (nový song!)
2.LaFee kalendář na rok 2009


Ring Frei - 2track edition

28. října 2008 v 20:39 | BlOgY # NeT |  LaFee - News
free image host free image host

Nové DVD: TOKIO HOTEL TV - CAUGHT ON CAMERA!

23. října 2008 v 17:56 | BlOgY # NeT |  TH - News
DVD 1: Historie - To nejlepší z Tokio Hotel TV!
Z YouTube rovnou na tvou televizi! Strav společně s Tokio Hotel televizní večer a zažij s kluky Tokio Hotel TV vrcholy minulého roku! Bill, Tom, Gustav a Georg zvolili pro toto DVD jejich nejoblíbenější chvíle - a k tomu ještě exkluzivní a dosud nezveřejněné scény! Kapela komentuje celý dokument a prozradí ti své pocity k ukázaným scénám!
Buď přitom - zcela blízko - jako pátý člen kapely - u uplynulých 365 dnech senzační Tokio Hotel kariéry!

DVD 2: Budoucnost - Příprava nového alba!
V soukromém rozhovoru prozrazuje Bill, Tom, Gustav a Georg zatím tajné detaily o jejich dlouho očekávaném novém studiovém albu. Pozoruj Billa, jak dělá ve studiu první nahrávky zpěvu! Kromě toho dostaneš kompletně nové, jen pro toto DVD natočené, Tokio Hotel TV záběry, jak se kapela připravovala na práci jejich nového alba. Zažiješ kapelu jako nikdy předtím! Buď přitom, jak vznikají nápady na nového songy pro nové album Tokio Hotel!

DVD Tokio Hotel vychází ve třech verzích:

1.verze - Standart:
DVD 1 Historie - To nejlepší z Tokio Hotel TV
+ 8 stránkový booklet

2.verze - Deluxe:
DVD 1 Historie - To nejlepší z Tokio Hotel TV
+ DVD 2 Budoucnost - Příprava nového alba
+ exkluzivní poster
+ 24 stránkový booklet s hodně novými fotkami!

3.verze - Svazek:
Deluxe verze+ žhavě nové a exkluzivní tričko

Datum vydání: 5.prosince 2008

„Ring Frei“ pro LaFee

23. října 2008 v 17:55 | BlOgY # NeT |  LaFee - News

Přeložila Iwush pro www.lovely-lafee.blog.cz
Kopírujte se zdrojem!!

S novým albem,novým singlem a novým tour se LaFee hlásí opět zpět.Zpěvačka zveřejní 2. února 2009 své nové album s názvem "Ring Frei". Nový,stejnojmenný singl bude dostupný v obchodech už od 21 listopadu. Potom bude LaFee ještě v tomhle roce s jejím anglickým albem "Shut Up" dělat koncerty v zahraničí,v roce 2009 věnuje její práci zase domácím fanouškům.

Od 8.října do 19.litopadu bude pro všechny fanoušky LaFee speciální nabídka s ostrou limitovanou "Ring Frei Special Edition" která bude exclusivně přidána do exclusivního Bonustracku: kdo v téhle době si objedná u www.amazon.de Album-Special Edition ,bude mít také tu možnost,obdržet poukaz na slevu až o 10 procent u www.eventim.de

Kromě toho se 17 tiletá chystá jít zase na tour: 8.května 2009 startuje "Ring Frei Tour" v Erfurtu.