Děkuji Všem za přízeň ;)
Vážím si Vaší návštěvnosti, Vašich komentářů, Vaší podpory !
Všem třem interpretům jsem i nadále věrná, ale na blog už nemám čas :(
Ještě jednou Velké díky :-) a milujte a poslouchejte hudbu ;)

Srpen 2008


V Mexiku (29.8.2008) #2

31. srpna 2008 v 20:40 | BlOgY # NeT |  TH - News

Tokio Hotel překvapí latinské publikum na MTV Latin America Awards

31. srpna 2008 v 20:40 | BlOgY # NeT |  TH - News
Německá kapela Tokio Hotel potvrdila svou účast na MTV Latin America awards, 16.října v Guadalajara, v hlavním městě mexického státu Veracruz a oznámili, že pro publikum připraví "velmi zvláštní překvapení".
"Pro nás je to vynikající příležitost, být pozvání na udílení cen MTV, je to velká čest, ale stále nevíme, co předvedeme, v současné době existuje mnoho myšlenek, které můžeme uskutečnit, ale jistě víme, že to bude něco speciálního", řekl zpěvák Bill Kaulitz na tiskové konferenci.
Tokio Hotel jsou jedna nejúspěšnějších německých kapel u dnešní mládeže, kapelu tvoří bratři Bill a Tom Kaulitzovi, kteří založili kapelu ve svém rodném Magdeburku (Německo) v r.2001 spolu s bubeníkem Gustavem Schäferem a basistou Georgem Listingem.
Kapela dorazila do Mexika v době velké popularity na podporu svého nejnovějšího alba "Scream", při této příležitosti se konala v pátek autogramiáda, kde na ni do hlavního města přišlo více jak 5000 fanoušků.
Dříve, než viděli, kolik fanoušků přišlo, Bill řekl, že si nikdy nepředstavovali, kolik fanoušků mají v této zemi.
"Za tuto autogramiádu jsme velmi šťastní, bylo to naše první setkání s mexickou veřejností a nikdy jsme si nemysleli, že bude tady tolik lidí", řekl zpěvák.
O jejich "Scream", prvním anglickém albu, Tom řekl, že se rozhodli zpívat v tomto jazyce, aby mohli komunikovat s okolním světem.
Na obsah jejich písní Tom poukázal na to, že nemají žádné zprávy, ale pouze mluví o společných tématech mezi mládeží.
"Chceme, aby se lidé bavili. Prostě chceme dělat hudbu, rádi děláme hudbu, nic jiného", řekl Tom.
V jejich vlasti Německu prodali tři miliony nahrávek a získali přibližně 26 ocenění, Tokio Hotel prezentují svoji nejnovější práci v Latinské Americe, která obsahuje to nejlepších z jejich předchozích alb "Schrei" a "Zimmer 483".
Jejich největším úspěchem je "Monsoon".

TH si užívají vřelého uvítání od mexického publika

31. srpna 2008 v 20:39 | BlOgY # NeT |  TH - News
Mexiko, 30.srpna (AFP). - užívají si vřelost publika během prvního návštěvy Mexika, německá kapela Tokio Hotel se už připravuje na svůj návrat v říjnu, kdy budou součástí MTV Latin Awards.
Na tiskové konferenci kapely, kterou tvoří Bill, Tom, Gustav a Georg mluvili o skvělém uvítání z řad veřejnosti během autogramiády, která se konal v jižní části města, kde bohužel kolem 800 teengerů nemohl dostat autogram.
Bill, zpěvák kapely, řekl, že měl za to, že zbylo nějak kolem 50 lidí, kteří nedostali podpis, přesto se to pokusí vynahradit.
Na druhé straně je pravděpodobné, že Němci, kteří přijeli na setkání s médii pozdravili ve španělštině a řekli, že tato návštěva je začátkem úzkých vztahů, které budou mít s Mexikem, protože si nikdy nepředstavovali, že jejich fanoušci budou tak vřele reagovat, když je uvidí.
"Bylo to velmi vzrušující a neměli jsme strach, protože čím víc křičí, naplňují nás energií", řekl zpěvák, který byl viditelně šťastný a opakoval, že tato radost je díky uvítání, které obdrželi.
O možnosti koncertu v tomto městě Němci oznámili, že v současné době nemají žádný přesný termín, ale je jistá účast na MTV Latin Awards, které se bude konat v říjnu.
Řekli, že udělají krátké vystoupení, ale nebudou říkat žádné detaily, protože jsou stále ve fázi plánování a pro veřejnost to bude něco speciálního. "Nikdy jsme nedoufali v takovou popularitu, kterou máme v této zemi, takže můžeme ujisti, že se brzo vrátíme."
Na dotaz, zda jsou velvyslanci a zástupci své země kvůli hudbě, řekli, že tohle nemůžou přijmout, protože neví, jestli by jiné německé kapely dělali takové věci, jako oni.
Po návštěvě v Mexiku budou pokračovat v rozsáhlém turné na podporu jejich alba "Scream", které se rychle umístilo v naší zemi na prvních příčkách popularity.
Další otázka pro mladou kapelu byla, proč zpívají anglicky a německy, na to odpověděli, že songy píšou v jejich rodném jazyce, ale přáli si, aby to nezůstalo jenom na místní úrovni, takže songy překládají i do angličtiny, aby jejich hudbu pochopili.


Ewa Farna je punkerka!

30. srpna 2008 v 22:55 | BlOgY # NeT |  Ewa - News
Ewa Farna
Ewa Farna
Čerstvá majitelka občanského průkazu, zpěvačka Ewa Farna (15), získala roli v populárním polském seriálu Hela v Opalach. Zahraje si drsnou punkerku.Zatímco v Čechách je Ewa velmi slavnou zpěvačkou, na polský trh teprve pomalu proniká. Svou poslední desku Ticho natočila v polštině a současně nazpívala titulní píseň k polské verzi nové disneyovky Camp Rock. A tím zpěvaččiny aktivity u našich sousedů rozhodně nekončí. Zanedlouho ji čeká natáčení role punkerky v populárním seriálu Helena v Opalach, který je u místních teenagerů velmi oblíbený.

"Hraju tam puberťačku, která se obléká do černého, nosí piercing a má všechno na háku," říká
Farna, která se jako host objeví na podzimním turné slovenské skupiny No Name.

Farna mizí na východ

30. srpna 2008 v 22:54 | BlOgY # NeT |  Ewa - News


Zpěvačka Ewa Farna (15) v létě konečně dostala vytouženou občanku a vrhla se do další práce.
Protože ji ale přijali na střední školu ve Slezsku, své aktivity přeložila tak, aby je měla co nejblíže. Čeští diváci tedy Ewu na živo hned tak neuvidí!
Ewa Farna se rozhodla více prosadit v Polsku. Své poslední album Ticho natočila znovu v polštině a současně nazpívala i titulní píseň k polské verzi nové disneyovky Camp Rock, která tam bude uvedena na podzim. Zahraje si i v populárním polském seriálu Hela w opałach, a to roli punkerky.
Další aktivity rozvíjí Ewa na Slovensku. Tady, na TV Joj, začal běžet seriál Ošklivka Katka, do kterého nazpívala úvodní song. Na podzim vyráží po slovenských městech jako exkluzivní host No Name na jejich turné.
Čeští posluchači sice Ewu osobně neuvidí, ale mladinká zpěvačka jim to prý vynahradí novým DVD/CD Live, které vyjde v říjnu a zachycuje její jarní šňůru. K němu chystá i videoklip na singl Boží mlejny melou.

Kalendář 2009

30. srpna 2008 v 22:49 | BlOgY # NeT |  TH - News

V Mexiku (29.8.2008)

30. srpna 2008 v 22:48 | BlOgY # NeT |  TH - News

Německá kapela Tokio Hotel přináší mezi Mexičany slzy a radost.

30. srpna 2008 v 22:48 | BlOgY # NeT |  TH - News
Tuto sobotu nabídnou koncert v rámci propagace.
Mexiko, 29.srpna (Notimex) - s hodně emocionálními slzami byla kapela Tokio Hotel přivítána mexickými fanoušky na autogramiádě, pořádána na obchodním místě na jihu města.
Na první návštěvě Mexika kapelu vítalo 2600 fanoušků, návštěva bude trvat ještě o jeden den navíc.
I přes dlouhou řadu, únavu a déšť se fanoušci nevzdali a se slzami štěstí čekali na své modly…
Někteří fanoušci poté, co dostali autogram začali brečet, protože řekli, že tahle autogramiáda a podpis na CD je ten největší poklad.
Během čekání zpívali hudbu od kapely, ta mohla být slyšet po celém místě, přišli také zvědaví lidé, aby viděli mladé dámy, které líbaly a dávaly dárky německým klukům.
Balónky, medvídci, dopisy - to jsou věci, které obdržela kapela při propagaci jejich alba "Scream" v Mexiku.
Podle organizátorů získalo podpis jen 2000 lidí, protože jen 2000 CD bylo určeno na tuto propagaci.
Většina teenagerů mezi 15-18 lety a také jejich rodiče ztratili hanbu a skočili do fáze pozdravit a získat nějaký ten autogram od Tokio Hotel.
Po prezentaci koncertu tuto sobotu organizovaný rádiovou stanicí, kapela pojede do Los Angeles, Kalifornie, aby pracovala.

Houston - Studio 104 (28.8.2008)

30. srpna 2008 v 22:47 | BlOgY # NeT |  TH - News


TH budou na MTV Latin Awards 2008 (16.10.2008)

30. srpna 2008 v 22:46 | BlOgY # NeT |  TH - News
Mexická zpěvačka Julieta Venegas a německá kapela Tokio Hotel vystoupení na MTV Latin Awards 2008, které je naplánováno na 16.října v Guadalajara, Jalisco (Mexiko), jak dnes oznámili organizátoři.
Publikum MTV na celém světě si Tokio Hotel rychle oblíbilo a jsou jedni z nejúspěšnějších německých kapel této generace, které se podařilo uspět se třemi singly z debutového alba "Schrei" jako číslo jedna, řekl Tillán.
Bill a Tom Kaulitzovi založili kapelu v jejich rodném Magdeburku v r.2001, potom se připojil bubeník Gustav Schäfer a basista Georg Listing.
Na předávání budou Belanova, Katy Perry a Paramore - ti jsou už dopředu oznámeni.


Tokio Hotel přichází do Houstonu

28. srpna 2008 v 20:36 | BlOgY # NeT |  TH - News
Německá kapela Tokio Hotel se stala mezinárodní teen senzací, a to zčásti díky svému 18letému zpěvákovi Billu Kaulitzovi, jehož image - složená z Joan Jett, 80let s Cher a trochu ema - z něj dělá naprostého lamače srdcí. Kapely anglické debutové album "Scream" vyšlo v květnu a kapela se objevila v TRL.
Kaulitz a další členi Hotelu, včetně jeho dvojčete Toma, jsou již superstars. Kapela prodala více než 5 milionů alb po celé Evropě. Tokio Hotel jsou taky nominováni na Best New Artist a Best Pop Video v příštím MTV Video Music Awards, což je znamení jejich dominace. Kaulitz si promluvil s Joey Guerrou o těchto nominacích a Texasu a Jonas Brothers:
Jaké jsou tvoje dojmy z USA během turné?
Bill: Je to zatím úžasný výlet. Donedávna jsme hráli jenom v New Yorku a LA, ale cestovat po zemi a setkat se s fanoušky je opravdu úžasné. Chicago je skvělé, a Las Vegas je úžasné.
Co očekáváš od Texasu? Buď upřímný.
Bill: Nikdy jsme tu nebyli a těšíme se, až se podíváme do další části Států. Jak víme, tak Texas je zemí ropy, koní, kovbojů a velkých barbecue.
Jsou tu rozdíly mezi americkými a evropskými fanoušky?
Bill: Nedá se určit nějaký rozdíl mezi zeměmi. Všichni fanoušci jsou opravdu, individuálně rozdílní. Ale co sdílí je to nadšení, ta energie, jak šílí a šílí a slaví s námi naše show. Milujeme je.
Jaké jsou povinnosti, které musíš mít na cestě?
Bill: Mám sebou deset tašek a všechny je potřebuji. Nevtipkuji. A taky potřebuji svůj mobil a laptop a zůstat v kontaktu s rodinou a přáteli.
Jaký je příběh za tvým osobním stylem?
Bill: Tom a já jsme vypadali stejně do šesti let a potom jsme se rozdělili v tomhle. Všechno to u mě začalo na Halloween párty, kde jsem šel jako upír. Zalíbilo se mi to a všechno to začalo tam.
Jak dlouho ti trvá se připravit?
Bill: Ne tak jak si každý představuje. Na všechno - sprcha, čištění zubů, oblékání - potřebuji tak 45 minut.
Tokio Hotel dostávají hodně srovnání s Jonas Brothers. Slyšeli jste od nich něco?
Bill: Ještě jsme neslyšeli. Ale hodně o nich slýcháme. Právě byli v Evropě. Jejich úspěch je opravdu úžasný.
V příštím měsíci je MTV Video Music Awards, vy jste nominováni na Best New Artist a tam jste jediní kluci.
Bill: Vše, co můžu říct je to, že jsme nadšeni z nominace. Tohle je něco, o čem jsme ani nesnili. Myslím tím, jsme německá kapela nominována dvakrát na MTV Video Music Awards. No tak. Myslím, že nemáme žádnou šanci, ale být tam už je úžasné.
Jaký nejvíc překvapivý song bychom našli u tebe na iPodu?
Bill: Hmm - Mám na mém iPodu jenom dobrou muziku.

Z budky (screeny) xD

28. srpna 2008 v 20:36 | BlOgY # NeT |  TH - News
HyperLink HyperLink

Epizode 41 (screenshots)

28. srpna 2008 v 20:35 | BlOgY # NeT |  TH - News
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Epizode 41 (animace)

28. srpna 2008 v 20:34 | BlOgY # NeT |  Anims TH

Všechny animace - > TADY
Link na stáhnutí animací -> TADY

Tokio Hotel TV [Episode 41]

28. srpna 2008 v 20:33 | BlOgY # NeT |  TH-Videa

Walls

28. srpna 2008 v 20:32 | BlOgY # NeT |  TH - News
blendermagcasinophotoshdr4.png image by panik-musik 28c11c0e23d8aw1.jpg image by panik-musik c01c43f8cbffdj5.png image by panik-musik

MTV Europe Music Awards 2008 - nominujte TH!

27. srpna 2008 v 20:59 | BlOgY # NeT |  TH - News
Opět se koná další ročník MTV Europe Music Awards. Show se bude konat 6.11.2008 v Liverpoolu.
Hlasujte pro Tokio Hotel v kategoriích "Best Act Ever" a "Headliner".
Jsou to pouze nominace, proto potřebují dostat co nejvíce hlasů, aby se dostali do první pětky a pak se stanou nominováni oficiálně. Hlasování je neomezené!

VOTE HERE