Děkuji Všem za přízeň ;)
Vážím si Vaší návštěvnosti, Vašich komentářů, Vaší podpory !
Všem třem interpretům jsem i nadále věrná, ale na blog už nemám čas :(
Ještě jednou Velké díky :-) a milujte a poslouchejte hudbu ;)

Červenec 2008

Wer ist Tokio Hotel? (Kanada-interview)

31. července 2008 v 10:53 TH - News
Naked Eye se podívalo na německou kapelu: původ jejich jména, inspirací a co si tyhle úžasné děti myslí u Davidu Hasselhoffovi.
Proč jméno Tokio Hotel?
BillKaulitz: Bylo to, protože jsme hledali jméno, které je nám velmi blízké, protože jsme všichni milovníci velkých měst a pocházíme z opravdu malého, ošklivého města v Německu a je to tam opravdu hrozné a vždycky jsme nesnášeli naši vesnici a chtěli jsme být ve velkých městech. Byl to vždycky náš velký sen. A Tokio. A Tokio zní dobře, pěkně to zní. A tak jsme si řekli, okey Tokio. Všechno, co jsme o něm slyšeli bylo, "Yeah, je to obrovské město, je to tam šílené," a chceme se tam opravdu podívat.
Oh, nikdy jste tam vlastně nebyli?
Bill: Ne, ne.
Doufáte, že se jednoho dne dostanete do Tokia?
Bill: Yeah! Yeah, doufáme, že tenhle rok, ale uvidíme.
TomKaulitz: Možná hrát koncert.
GeorgListing: Tokyo Dome zní dobře! Jsou tu nějaké fan stránky a věci z Japonska a uvidíme, jestli na to budeme mít čas už letos nebo až příští rok.
Vaše píseň "Don't Jump" - je v ní osobní zpráva?
Bill: Yeah, myslím, že jsme o tom mluvili, o sebevraždě, protože je to píseň z našeho druhého německého alba a druhé album bylo inspirováno našimi fanoušky a příběhy, které jsme slyšeli. Dostáváme tolik dopisů a příběhů od našich fanoušků.
Tom: A taky něco známe z osobních zkušeností a je to velké téma a můžeme to poznat v dopisech od fanoušků.
Bill: A víte, že každý má v životě situaci, kdy to je jako "Oh, jsem smutný, jsem tak..." nevím, každý má ty horší části ve svém životě a tak jsme si řekli okay, napíšeme o tom píseň! A že nikdy není řešením skočit.
Kdybyste každý měl říct jeden ze svých hudebních vzorů, německých nebo ne...
Bill: Pro mě byl první kontakt s muzikou u Neny. Když mi bylo šest let viděl jsem ji v televizi. Teď poslouchám taky Coldplay a Keen a Green Day.
Tom: A víte, nikdy jsem neměl, vzory a tak, ale Aerosmith byli vždycky velkou kapelou už když jsem byl dítě. Opravdové dítě. Vím, že je mi už osmnáct, ale myslím to opravdové dítě. Yeah, Aerosmith.
Georg: Já taky nemám žádný vzor, nechtěl jsem se podobat té nebo té osobě. Ale miluji Oasis. A s Oasis jsem opravdu začal poslouchat muziku.
Gustav Schäfer: Vyrostl jsem na Ericu Claptonovi a starých rockových hvězdách, ale teď poslouchám Metallicu, ty tvrdší věci.
Co si Tokio Hotel myslí o jiných německých exportech?
Teď bych rád získal váš upřímný názor na některé následující německé hvězdy. Nejdřív, Kraftwerk...
Bill: Kraftwerk? Oh, Kraftwerk. Tuhle muziku opravdu nemusím. Nevím o tom moc.
Nina Hagen
Bill: Myslím, že je opravdu cool. Jednou jsem ji potkal, nevím, někdy v Německu a je opravdu milá.
Tom: Je opravdu šílená. Víte, mluví stejně špatně anglicky jako my.
Nena
Bill: Nena! Nena byla můj první kontakt s muzikou a stále ji miluji. Je opravdu skvělá muzikantka a opravdu ji miluji.
The Scorpions
Bill: Scorpions! Potkali jsme Scorpions, myslím že tak před půl rokem.
Tom: Myslím, že jsou opravdu skvělý. Mají tu dost velký úspěch, hrají velké haly a arény a myslím, že je to skvělé. Není to opravdu, však víte, můj styl muziky, líbí se mi, jaký mají úspěch. Je to dobrý.
Rammstein
Bill: Rammstein! Myslím, že jsou velmi úspěšní a vždycky mají úžasné podium, skvělá live vystoupení. A myslím, že mají opravdu skvělou kariéru a za to mají respekt.
A samozřejmě, že ten nejdůležitější, David Hasselhoff.
Bill: To je vzor Georga!
Tom: Knight Rider je úspěšnější než muzika od Davida Hasselhoffa a Pobřežní hlídka.
Bill: Každý nám říkal, "David Hasselhoff je v Německu tak úspěšný," a my říkali, "Cože? Nikdy jsem o tom neslyšel!"
Tom: Známe jenom Knight Rider a Pobřežní hlídku. Ale neznám nikoho, kdo má rád tuhle muziku. Znám jenom Georga. Georg není fanouškem muziky, ale fanoušek tanečních pohybů. A já znám jenom Pobřežní hlídku, ale ne kvůli Davidu Hasselhoffovi, ale kvůli Pamele Anderson!
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Tokio Hotel: "Vezmeme si Hotel!"

31. července 2008 v 10:52 TH - News
Tokio Hotel mluví
Od vydání jejich prvního anglického alba Scream, německá kapela Tokio Hotel bere Severní Ameriku jako bouře. Zachytili jsme tyhle kluky a promluvili si s nimi o muzice, cestování a více!
Jak jste kluci začali jako kapela?
Bill: Hráli jsme v hodně nočních klubech a na svatbách a potkali jsme Georga a Gustava v publiku. Myslím, že tam bylo pět lidí a dva z nich byli Georg a Gustav. Přišli a zeptali se nás, jestli nechceme spolupracovat jako kapela. Zašli jsme si do zkušebny a zkusili jsme to a byl to začátek Devilish. To bylo naše páté jméno kapely.
Je tu nějaký smysl za vaším jménem?
Bill: Jsme všichni městský lidi, tak jsme přišli s Tokio. Nikdy jsme tam ale nebyli. Je to jako sen hrát v Tokiu. Potom jsme si řekli, že potřebujeme symbol a vždycky bylo našim snem cestovat po světě a spaní v hotelech, tak jsme řekli, že si vezmeme Hotel.
Scream je vaše první album v angličtině. Bylo to těžké nahrát takové album?
Bill: Pro mě to byla opravdu výzva, protože známe jenom pár slov a učili jsme se angličtinu ve škole a já vždycky zpíval německy. Řekli jsme si, okay opravdu chceme, aby nám každý rozuměl. A ve studiu to zabralo nějakou dobu, protože jsem perfekcionista a opravdu jsem chtěl znít přirozeně, ne jako němec, který se snaží zpívat anglicky.
Co máte rádi a nemáte na cestování?
Bill: Být na propagačním turné, to je hodně interview a TV show. To je taky okay, ale hraní živě je prostě...yeah, více zábavy. Negativní stránka toho být na cestách je to, že není tolik času na dívky!
Jaká byla vaše oblíbená zastávka doteď na vašich cestách?
Bill: Těžké říct, ale musím říct, že opravdu miluji velká města, takže opravdu miluji Paříž a Moskvu. Ne, myslím, že je tu moc krásných míst v Evropě. Ale taky miluji New York a Toronto je krásné město.
Měli jste už nějaké trapné chvilky při vystupování?
Bill: Georg má pořád trapné chvíle! Ne, myslím, že tu jsou nějaké. Strčil jsem si mikrofon do pusy, Gustav spadnul ze židle. Byli jsme taky na molu, bylo to v Rusku a my jsme na tom skákali a celé to molo se hýbalo. Hýbalo se všemožně. Bylo to jako na surfu.
Co děláte ve volném čase?
Bill: Většinou spíme! Myslím, že jsme ta nejlínější kapela na světě. V tourbuse máme hodně DVD. Myslím, že kolem dvou stovek DVD a filmů. Většinu času ne tak zajímavé věci naopak od Tokio Hotel života.

Fotečka kapely

31. července 2008 v 10:52 TH - News


Pro Tokio s láskou

30. července 2008 v 21:19 TH - News
Tokio Hotel nedávají žádné náznaky na další koncert v Izraeli. Ale fanoušci to tak rychle nevzdávají. I bez kapely pořádají velké srazy před místem koncertu, který se konal vloni v Tel Aviv. Taky jsme tam byli.
Kdybyste si na chvilku pomysleli, že Tokio Hotel bouře odpadla, tak nemáte pravdu. Minulý týden šedesát fanoušků se setkalo v Tel Aviv a počet fanoušků rostl a rostl. Rozhodně byste tolik lidí nepřehlídli kdyby jste toho dne šli kolem Ganey Y'hoshua. Organizátorky setkání Lera (16), Amit (16) a Ortal (18). "Narozdíl od ostatních setkání jsme se rozhodli, že tohle setkání se bude konat na velkém místě, aby se zde sešlo hodně fanoušků a můžeme tu zapnout hudbu a poslouchat oblíbené písně," říká Amit. "Většina fanoušků, kteří pomáhali v organizace byla minulý rok na koncertě." říká Lera hlavní důvod setkání. "Tohle setkání je za účelem spojení fanoušků z celé země a ukázat, že jsme stále tady. I když je tohle už známý systém a stojí hodně, stále funguje."
V tuhle chvíli bylo interview přerušeno, když jedna z fanynek přišla Laře ukázat její fotku s kapelou, která se otiskla v časopise z Bruselu. "To je tak vzrušující," říká Lera. "Jsem šokována." Když člověk chodí kolem, tak nemohl přehlédnout dvě fanynky, které vypadaly přesně jako dvojčata a dokonce si nechaly říkat Bill a Tom. Odmítli nám říct svoje pravá jména. "Četla jsem článek, který byl v tomhle časopise vytisklý," říká Billova dvojnice. "Hned potom jsem se běžela podívat na jejich písně a od té doby jsem velká fanynka!" Moji přátele mi dokonce říkali, že vypadám jako Bill a jednou jsem potkala Tomi (Tomova dvojnice) a rozhodli jsme se obléct za ně."
Tomi: "Moji přátele otevřeli jednu z mých fotek ve photoshopu a zjistili, že kdyby se mi změnila barva očí, tak jsem jako Tom. Vždycky se mi líbilo velké oblečení, takže to ke mně jde perfektně."
K našemu překvapení, ne všichni fanoušci se zamilovali do Tokio Hotel na první pohled. Někteří fanoušci je nejdřív nenáviděli a potom se začali o kapelu zajímat. "Na začátku jsem opravdu tuhle kapelu nesnášela," říká Aviyah (16). "Jednou vloni jsem přijela navštívit moji kamarádku a viděla v jejím pokoji plakát Billa, zamilovala jsem si jeho styl a začala poslouchat jejich hudbu. Tokio Hotel dokázali všem, že rock nejsou jenom drogy a alkohol, ale taky dobrá muzika. Bylo pro mě dnes důležité přijít."
Hlavním cílem na tomhle setkání bylo sebrání peněz na asociaci proti rakovině. "Tenhle nápad přišel na mysli fanouškům ještě před setkáním. Rozhodli jsme se, že by bylo úžasné udělat tohle setkání z dobrého důvodu," říká Ortal. "Můj strýc umřel na rakovinu před rokem," říká Amit. "Takže tohle téma znám moc dobře, cítím, že je to dobrý spojení na tenhle předmět. Navíc donáška na takovou společnost je důležitá věc a ráda jsem toho součástí."

Picspam

30. července 2008 v 21:18 TH - News


TH auction

30. července 2008 v 21:17 TH - News
Na blogu jsou postery, články, samolepky, které se dají koupit. Je to takový menší obchod s věcmi.
Můžete tam také vydražit své postery a další věci, které nechcete, nebo je má víckrát. Musí se to ale týkat TH.

Exotický styl Tokio Hotel

30. července 2008 v 21:16 TH - News
Tato německá kapela je slavná v celé Evropě a její čtyři členové již začali lámat srdce i v naší zemi. Jste připraveni se do nich zamilovat? Buďte si jistí, že ano.
Vůdci kapely jsou dvojčata Bill (zpěv) a Tom (kytara) Kaulitzovi. I přes skutečnost jsou to identická dvojčata a mají velmi odlišné osobnosti. Udělali s našim časopisem TU rozhovor o jejich hudbě a také nám prozradili některá tajemství jejich milostného života. Tady o tom najdete vše!
TU: Jak se teď cítíte, když je vaše hudba známá v naší zemi?
Tom:
Kdysi jsme snili o mezinárodním úspěchu, ale nikdy jsme si nemysleli, že by se to stalo. Lidé v naši zemi nás znají, ale překročení hranic je nejen úžasné, ale také divné! Nikdy jsme v Mexiku nebyli, ale naše hudba se tam hraje… je to skvělé. Rádi vaši zemi navštívíme.

TU: Máte přítelkyně? Jaká je vaše ideální holka?
Tom:
Já nemám přítelkyni a opravdu nemohu říct, že mám nějakou ideální dívku. Nemůžu říct, že dávám přednost více blondýnkám než brunetkám nebo zrzkám, všechno co můžu říct je, že všude je plno pěkných holek.

TU: Je snadnější mít rande, když máte kariéru?
Tom:
Samozřejmě, hudba pomáhá. Ve škole jsou děti, které na něco hrají, jsou obvykle velmi populární a mají velký úspěch! To je důvod, proč jsem se rozhodl, že budu hrát na kytaru (směje se). Ne, upřímně nikdy jsem s neměl s holkami problémy a nikdy jsem nepoužil slávu, abych dostal nějakou holku.
Bill: V mém případě mi hudba určitě pomohla, moji první holku jsem měl, když jsem začal zpívat, ale teď je na vážný vztah málo času.

TU: Jaké jsou vaše oblíbené herečky, zpěvačky?
Tom:
Miluju Jessicu Albu, je moji favoritkou!
Bill: Pro mě to je Nena, německá zpěvačka, byl jsem jí velmi ovlivněn. V TV jsem viděl jeden z jejich koncertů a to byl moment, který ve mně zanechal nějaké známky. Byl jsem velmi mladý a hned potom jsem začal prát mé vlastní songy. Bylo mi jasné, že musím stát na pódiu každý den.

TU: Jste dvojčata, už jste to někdy oba zkoušeli na stejnou dívku?
Tom:
Měl jsem přítelkyni a když jsme se rozešli, tak jsem se ji pokusil ukecat, aby dala bráchovi jeho první polibek. Chtěl jsem, aby to zažil, protože do té doby neměl žádnou přítelkyni. Byl to způsob jak ukázat, jak moc jsem se staral.

TU: Existuje nějaká zpráva za vaším vzhledem?
Tom:
Nikdy jsme si nechtěli vytvořit falešnou image. Je tou součást naší osobnosti, je to, jak se cítíme, kdo jsme. Když vidíte nějaké naše fotky před kapelou, tak ta změna zas tak drastická nebyla.

TU: Nechali byste si vytetovat jméno vaší přítelkyně?
Tom:
Pokud není vztah vážný, nemyslím si, že to bych to udělal, nestojí to za to (směje se). V případě, že by to bylo vážnější, taky bych to neudělal! Nejsem velkým fanouškem tetování.
Bill: Miluju tetování! A kdybych byl opravdu zamilovaný, proč ne? Myslím, že bych do toho šel.

TU: Jste ve vztahu věrní?
Tom:
Když jste zamilovaní, je důležité být věrný a cítit, že ta druhá osoba je taky věrná, to je základ.
Bill: Pro mě je to něco zásadního. Mimochodem, když jsem zamilovaný, nemám zájem o nějaké další ´nabídky´. Se mnou se o podvod nemusíte starat, věřím na věrnost a taky věrná jsem, ale… už dlouho jsem s nějakou dívkou nic neměl.

TU: Jak se cítíte, když jsou někdy vaši fanoušci dost šílení?
Bill:
Na naše fanoušky jsme opravdu hrdí, tak moc nás podporují, vždycky čekají na naše koncerty, zpívají naše písně, mají úžasnou energii a to je nakažlivé. Dávají nám pocit, že je potřeba pokračovat v tom, co děláme.

To, co by měl každý fanoušek vědět:
- Kapela byla založena v Magdeburku.
- Tom je starší než Bill…pouze o 10 minut!
- Když byli děti, dvojčata nosila stejné trička s jejich jménem, aby se je tak lidé pletli.
- Oba bratři mají filozofii v životě: ´Následuj své sny´
- Gustav začal hrát na bicí, když mu byly pouze 4 roky!
- Georg je fanouškem Green Day a Fall Out Boy.
- Když nahrávali své prví album, Bill a Tom měli pouze 13 let.TopMusic interview

29. července 2008 v 20:50 TH - News
Motto Rock in Rio je "Za lepší svět". Co vy byste udělali pro lepší svět?
Bill: To je opravdu těžká otázka a nemůže být zodpovězena jednou větou. Je tu hodně věcí, které můžou zlepšit svět. Festival jako tohle je dobrým krokem a zúčastnění jako muzikanti, také.
Jaký byl včerejší koncert v Barceloně?
Bill: Jsme velmi spokojení s našimi španělskými fanoušky. Minulou noc jsme tam hráli a byl to krásný koncert. Měli jsme dobré spojení s našimi španělskými fanoušky.
Měli jste někdy strach z dosaženého úspěchu v tak mladém věku?
Tom: Jsou tu věci, které se nám stávají a stále jim nemůžeme uvěřit, jako vystupovat na Rock in rio. Je pravda, že máme úspěch, víme, že máme hodně štěstí a někdy potřebujeme čas, abychom to vstřebali.
Vždycky se oblékáte takhle?
Tom: Rádi bychom se pořád oblékali takhle, ale už bohužel nemůžeme. Když jsme chodili do školy oblékali jsme se takhle, kvůli našemu stylu, ale teď je to nepohodlné jít takhle ven, protože každý nás pozná.
Bille, jak se cítíš po operaci? Poznal jsi na hlase nějakou změnu?
Bill: Ne a jsem velmi šťastný. Teď konečně můžu říct, že je všechno jako předtím, před tou operací. Musím říct, že to byl opravdu hrozný čas v naší kariéře a taky osobně se mě to velmi dotklo. Nejhůře se hlavně cítíme za naše fanoušky a koncerty, které se zrušily. Zpěvák se vždycky bojí operací hlasivek, ale naštěstí teď můžu říct, že jsem v pořádku.
Včera byl koncert v Barceloně, dnes v Madridě, zítra v Lisabonu. Jak se držíte?
Bill: Dobře, protože jsme zvyklí pracovat už přes tři roky, bez přestávky. Odpočíváme jenom dva týdny za rok, ale takové jsme to chtěli, tak se nám to líbí.
Tom: Rozhodujeme sami kdy a kde vystupovat. Nikdo nerozhoduje za nás. Samozřejmě, že tu jsou chvíle, kdy si myslíte, že už nemůžete, jsou tu dny, kdy jsme ve třech různých městech a někdy nevíte, kde vstáváte, ale máme to rádi.
Co si myslíte o fan fenoménu, který vás pronásleduje? Bojíte se toho, že jednoho dne to třeba skončí?
Bill: Ano, samozřejmě, ale taky musíte vědět, že jsme začínali hrát před čtyřmi nebo pěti lidmi, kteří nás sledovali, víme jaké to je nemít úspěch, proto jsme rádi za to, co máme. Vždycky můžou přijít špatné chvíle, jako v každé práci, ale doufáme, že tohle vydrží na dlouho.
Znáte Jonas Brothers?
Tom: Ano, slyšeli jsem o nich, hlavně když jsme byli v USA, kde jsou velmi známí.
Bill: Teď začínají být známí i v Evropě. To s nimi máme společného, protože my začínáme v USA. Hudebně je ale nijak neznáme.
Kluci, vy jste bohatí, svobodní, slavní...Je tu něco, co ještě chcete?
Bill: Není to zase tak dobré, protože sláva vás pohltí, je jako droga, chcete pořád víc a víc koncertů, víc turné a chcete být pořád lepší. A kolem toho být svobodný, tak musí být jasné, že jsme opravdu svobodní!
Takže, není pravda, že chodíš Bille se Španělkou?
Bill: Ne, rozhodně ne, jsem svobodný už přes tři roky. Je tu tolik věcí, který se o nás povídají a nejsou pravda, jako to, že jsme multimilionáři.


Tokio LIVE

29. července 2008 v 20:48 TH - News
Rozdávání, vášeň a emoce.
Nebylo to víc nebo míň než 50 tisíc lidí, kteří sledovali Tokio Hotel živě na Rock in Rio. Byli ti nejvíc žádaní a nezklamali. Fanoušci zpívali, brečeli a byli nadšeni z kapely, která hrála na 100% víc než hodinu. Monsoon, Scream, Final Day. Tyhle hity nebyly vynechány!
Šílenství se zvýšilo, když se Bill, Tom, Georg a Gustav objevili na podiu se svými ohňostroji. Show začala s Break Away a Final Day. Potom 1000 Oceans, kdy Bill předvedl naprosté emoce, "Ahoj všichni, je úžasné to být dnes v noci s vámi. Pro nás je to jako sen být na podiu jako je tohle."
Bill se nepřestal pohybovat z jedné strany podia na druhou a ukazovali úžasnou show, hlavně se svým bratrem, který jako druhý získal nejvíc křiku. A fanoušci nejenom křičeli a brečeli emocemi, taky házeli všemožné věci na podium, od plyšových zvířat po spodní prádlo. S takovým šílenstvím, nějaká klidnost byla nezbytná, a to přišlo s krásnou písní Love is dead a Wir Sterben niemals aus.
Ale klid trval jenom chvilku, protože mezi ohněm Bill zavelel do megafonu publiku Scream. A s tím přišlo šílenství. S písněmi jako Black, On the Edge a Reden šla teplota ještě víc nahoru, ale ne tak jak Bill řekl, "Myslím, že je velmi horko. Chcete nějakou vodu?" a potom šel po podiu a poléval fanoušci vodou. Bylo to, aby fanoušci tak neomdlévali?
Koncert se přiblížil ke konci. Po Geh a Raise your hands, přišel podle Billa čas na "píseň, u které nezáleží na které zemi jsme, vždycky to bude vaše píseň." Nemohlo to být nic jiného než Monsoon, nejoblíbenější u fanoušků a zpívali hlasitěji než Bill. S "Brzy se vrátíme, slibujeme" kluci opustili podium.
Ne, Tokio nemohlo jenom tak odejít a při křiku tisíce lidí společně: "přídavek, přídavek" se vrátili na podium, aby ještě zazpívali By your side. Bill se objevil s ručníkem kolem krku. Mezi ohněm a světelnými efekty kluci sešli podium a dotkli se nějakých fanoušků v první řadě. Bill hodil svůj ročník a tentokrát už opravdu odešli. Ale zanechali neuvěřitelnou vzpomínku více než 50 tisícům lidí, kteří je viděli na Rock in Rio. Nebojte se, slíbili že se vrátí zpátky.

Nové album a Bill o ekonomické situaci

29. července 2008 v 20:48 Bill Kaulitz
Příští album Tokio Hotel se objeví v novém roce (2009). Jak David Jost, manažer a producent kluků, řekl: "Pracujeme intenzivně na novým materiálu, hlavně Bill má skvělou energii po operaci jeho hlasivek," řekl manažer. A co se děje teď u Billa? Odpovídá na ekonomické dotazy a kritiky na jeho nahrávací společnost: "Nejsem milionář a dokonce jsem od toho daleko," řekl Kaulitz v pozdním interview. "Naše práce vydělává peníze nahrávací společnost. Kdybychom chtěli být pohatí, zkusili bychom spíš hrát fotbal." Zajímalo by nás, co si David Jost o tom, co říká, myslí.

MTV Award 2008: Tokio Hotel můžou také vyhrát

29. července 2008 v 20:47 TH - News
V září nastane zase jedna z největších hudebních událostí vůbec: MTV Video Awards. Budou zde vystupovat Jonas Brothers a předávat i nějakou cenu. Ale když všechno dobře poběží, můžou také Tokio Hotel získat tuto mezinárodní cenu.
V současné době uvedla MTV všechny návrhy do kategorie "Video Pop". Hlasování rozhodne, kdo bude v seznamu nominací. Zatím se rýsuje trend proti Billovi, Tomovi, Gustavovi a Georgovi.
Do nejvíce prohlížených klipů se Monsoon v první dvacítce neumístil. Dominují tady zatím Jordin Sparks, Mariah Carey a Chris Brown. Na začátku srpna bude jasné, kdo nominace obsadil.
tady můžete pro Tokio Hotel (Monsoon) hlasovat. (ale pouze s registrací)
V kategorii nejlepší zpěvačka a nejlepší zpěvák jsou již nominace jasné: Mariah Carey (Touch My Body), Katy Perry (I Kissed A Girl), Rihanna (Take A Bow), Jordin Sparks (No Air) a Britney Spears (Piece Of Me).
U kluků je to Chris Brown (With You), Flo Rida (Low), Lil Wayne (Lollipop), T.I. (No Matter What) a Usher (Love Is In The Club).
Show bude moderovat britský komik Russel Brand.

Tokio Hotel v Kamerunu

29. července 2008 v 20:46 TH - News
V Drážďanech se koná až do 4.srpna první mezinárodní německá olympiáda: 119 mladistvých ze 40 zemí bude prezentovat své znalosti německého jazyka. To pomůže Goethe institutu, nadaci Hertie a Mezinárodní asociaci učitelů vzbudit zájem o německý jazyk a kulturu. Jsme účastníky německé olympiády.
Na začátku se o němčinu vůbec nezajímal, přiznal Alex Valery Tehomnou Kouam, protože se ve škole už učil anglicky a španělsky. I když ještě nikdy nebyl v Německu a němčinu zná jenom z úst svého učitele, založil "Klub němčiny", kde učí mladší. Především pokouší dělat tento jazyk zajímavější díky hudbě - s hudbou od "Ärtzte" a "Tokio Hotel". "Život v Africe je složitý", říká "moc práce tady není a školní náklady přebírám často osobně, abych to mým rodičům ulehčil. Ale když tvrdě pracuji, bude to v budoucnu pro mě lepší." Nakonec by rád - to je poznačeno ještě v jeho učebnici - uměl skvěle německy a stal se tlumočníkem nebo novinářem. Je to pro něho, jak říká, skvělá šance, smět jet na 10 dní na německou olympiádu do Německa a poznat způsob myšlení, především "slavné německé ctnosti" jako je "přesnost a zdvořilost".

Jako pravý fanoušek

29. července 2008 v 20:46 TH - News
Viděli jsme Tokio Hotel živě. Poprvé je to vždycky zvláštní a tohle bylo kouzelné. Bill, Tom, Gustav a Georg přijeli do Španělska a nezklamali nás.
Nervy se přehnaly žaludkem, když jsme čekali na jeden z nejvíce očekávaných koncertů. Nakonec začala velmi intenzivní noc…
Vyskočili na pódium s energií. I když měnily písně a speciální efekty, našim nohám to nebránilo v pohybu. Nepřestali jsme skákat a Bill vyzíval, abychom nezastavovali.
Naše hrdla náš po tak dlouhé době zpívaní bolely, ale přišel čas Scream! A my jsme to udělali, křičeli jsme. Ale pořád to bylo pro nás napřed. "Jste v pořádku?" , zeptal se Bill s úsměvem. Párty pokračuje. S Don't Jump a Ready, Set, Go. U Reden šílíme. "Tohle je věnováno mému bratrovi", řekl Bill.
Večer se blížil ke konci, ale stále chyběl hit Monsoon. Ten slabý hlas, který nám zůstal, nám ale nezabránil, abychom přestali ve zpívání. Potom ještě jeden song, Rescue me a byl konec.
Ještě předtím, než zmizeli, tak Bill hodil do publika ručník, Tom a Georg trsátka a Gustav svoje paličky. Každý mával rukama a naše mysl si to zapamatovala.
Viděli jsme je, měli velký ohlas a zajisté se brzo vrátí!

TH: "Velmi dobře se cítíme s našimi španělskými fanoušky"

29. července 2008 v 20:45 TH - News
Motto Rock in Rio je "Pro lepší svět". Co byste udělali, aby byl svět lepším místem?
Bill:
Bill je opravdu obtížná otázka a nemůže být zodpovězena pouze jednou věcí. Je tady stále hodně věcí, které můžete udělat, aby byl svět lepší. A festival je prvním dobrým krokem, kterého se zúčastňují také hudebníci.

Jaký byl včerejší koncert v Barceloně?
Bill:
Jsme velmi rádi s našimi španělskými fanoušky. Minulou noc jsme tady hráli a byl to krásný koncert. Velmi dobře se cítíme s našimi španělskými fanoušky.

Už jste měli někdy strach o dosažení úspěchu v tak mladém věku?
Tom:
Jsou tady věci, které se nám staly a my stále ještě tomu nemůžeme uvěřit, jako být schopni vystupovat na Rock in Rio. Je pravda, že jsme úspěšní, víme, že jsme měli hodně štěstí a někdy a někdy je zapotřebí čas, k převzetí toho všeho.

Oblékáte se takto vždycky?
Tom:
Rádi bychom se takto vždycky oblékali, ale nemůžeme. Když jsme chodili do školy, oblékali jsme se takto, protože je to náš styl, ale když jdete takhle oblečení ven, tak vás všichni poznají.

Bille, jak se cítíš po operaci? Všiml sis nějaké změny hlasu?
Bill:
Ne a jsem opravdu šťastný. Teď konečně můžu říct, že je všechno jako dřív, což bylo cílem této operace. Je pravda, že to byla hrozná období naší kariéry a osobně se mě to hluboce dotklo. Nejhorší bylo, že nám bylo velmi líto všech našich fanoušků, protože jsme museli zrušit všechny koncerty. A zpěvák se vždycky obává operace hlasu, ale já teď naštěstí můžu říct, že je naplno v pohodě.

Včera koncert v Barceloně, dneska v Madridu, zítra v Lisabonu…jak držíte krok s tak intenzivním tempem?
Bill:
Dobře, protože jsme na práci závislí, je to tak téměř tři roky bez přestávky. Odpočíváme jenom dva týdny v roce, ale to je to, co jsme chtěli a chceme.
Tom: Sjednáváme si náš program, my rozhodujeme, kde a kdy vystupovat…nikdo to nerozhoduje za nás. Samozřejmě se stane, že už nemůžete dál, když jste ve třech různých městech a nikdy nevíte, kde se vzbudíte… ale je to něco, co nás naplňuje.

Co si myslíte o tomto fenoménu? Jste si vědomi, že to nemůže jednoho dne skončit?
Bill:
Ano, samozřejmě, ale musíte vědět, že jsme taky začínali jako malá kapela a chodila se na nás dívat pouze 4, 5 osob, takže víme, co je nemít úspěch, proto si ceníme toho, že ho máme. Doufáme, že to bude trvat delší dobu.

Znáte Jonas Brothers?
Tom
: Ano, slyšeli jsme o nich, zvláště, když jsme byli v USA. Jsou tam velmi slavní.
Bill: Teď začínají být slavní v Evropě. A to je něco, co máme společné s nimi, protože my začínáme v USA. Hudebně je ale moc dobře neznáme.

Jste bohatí, svobodní, slavní…má to i nějaké špatné stránky?
Bill:
Hodně úspěchu má také háček. Je to jako droga, chceš pořád víc, víc koncertů, víc turné a chceš dělat všechno lépe. A kvůli tomu jsme sami, musí to být jasné, že jsme všichni svobodní. (směje se)

Takže není pravda, že máš něco s Španělkou?
Bill:
Ne, to není pravda, už 3 roky jsem sám. Je tady tolik věcí, které se o náš šíří a nejsou pravda…jako že jsme ´malí multimilionáři´.

Tokio Hotel – Princové Parku!

29. července 2008 v 20:45 TH - News
Více než 30 tisíc lidí se přišlo podívat na TH do PDP. Je to více, než událost. To je poprvé, co tak mladá kapela vyplňuje sama stadion, který je obvykle vyhrazen pro větší kolegy.
21.června, 17:00. Otevření dveří veřejnosti konečně umožňuje fanouškům vstoupit. Sen se stává skutečnosti!
19:10. Mladá kapela z Lille přichází na podium: "Dobrý večer, jmenujeme se BP Zoom!" Říká Lionel, blonďatý zpěvák, který je obklopen ze všech stran obrovským davem. Od prvního songu se publikum rychle připojuje a všichni zvedají ruce do vzduchu. Kvarteto říká: "Pro vás, aby stěny stadionu praskaly!" Pop-rockové kvarteto má možnost hrát své hity ( "appel aux Plastiscines") a ostatní (" If You Want Blood "AD / DC), zatímco děkují Tokio Hotel za jejich pozvání. Ovace je hlavní a nažhavení stadiúnu na 100% je splněno!
19:55. Slunce stále svítí na stěny PDP, vzrušení stoupá. Svátek hudby v Parku nenastává každý den!
Jaký to ohňostroj!
20:50. Sirény řvou ze zvukových aparatur. Obří plošina se otevírá. Bubeník Gustav začíná slavné "Ich brech aus" v rámci prvních výbuchů a jiných efektů pyrotechniky. Park křičí radostí! Koncert začal. Bill je oblečen v černých kalhotách, červeném tričku a k tomu stříbrný pásek - skvěle sladěno. Jeho hlas je silný. Ukazuje sebevědomý úsměv. "Ahoj všichni!", potom začíná "Der Letzte Tag". První ohňostroje začíná při slavném "Leb die Sekunde", příležitost pro Gustava, který se těší z přítomnosti bicí. Zvuk sirény přichází znova při hymně "Schrei", kterou Bill představuje se svým megafonem. Fanoušci jsou rádi, že ho slyší zpívat celý večer německy.
Gustav si zaslouží stadiónovou vlnu
21:30. Je nám ukazováno klasické přestávkové video (z dob Devilish a ukázky z Zimmer 483), čas na změnu oblečení (černo-červená kožená bunda, modré džíny s červenými pruhy) a všechny emoce dává do "Stich ins Glück ". Potom nastává energetické "Übers Ende der Welt" a "Reden"! Zpěvák mluví s publikem několikrát ve svém rodném jazyce. Ústřední plošina se pak uzavírá kolem Gustava. Je čas na "Spring nicht" a "Wo sind eure Hände". Plátna se zabarvují do červena a nastává tlukot srdce. Noc padá na Park stejně tak jako třicet tisíc hlasů začne zpívat slavné "Durch den Monsun" a akustické verze "In die Nacht" a "Rette mich". Při "Vergessene Kinder" vytvoří publikum obří německou vlajku s balónky. Čtyři hrdinové se loučí s "An deiner Seite (Ich bin da)". Ohňostroj a exploze radosti přichází. Gustav si zaslouží stadiónovou vlnu, zvedněte ruce!
Setlist (Parc des Princes, Paříž, 21.6.2008):
"Ich brech aus", "Der Letzte Tag", "1000 Meere", "Leb die Sekunde", "Totgeliebt", "Wir sterben niemals aus", "Schrei", "Schwarz", "Stich ins Glück", " Übers Ende der Welt "," Reden "," Heilig "," Geh "," Spring nicht "," Wo sind Eure Hände "a" Durch den Monsun ". První přídavek: "In die Nacht" a "Rette mich". Druhý přídavek: "Vergessene Kinder" a "závěrečné" An deiner Seite (Ich bin da) ".