Děkuji Všem za přízeň ;)
Vážím si Vaší návštěvnosti, Vašich komentářů, Vaší podpory !
Všem třem interpretům jsem i nadále věrná, ale na blog už nemám čas :(
Ještě jednou Velké díky :-) a milujte a poslouchejte hudbu ;)

Červen 2008
Tom Kaulitz z TH je šedá myš

30. června 2008 v 21:33 Tom Kaulitz
Zatímco Tokio Hotel hráli včera koncert v Lisabonu před svými portugalskými fanoušky, Tom Kaulitz si vybral styl - šedá myš! Líbí se vám to?
Šedá čepice, dredy (normální), šedé triko, temně modré džíny: ani nemůžete podle Toma poznat, že je léto! Tyhle barvy jsou tmavé jako za doby, kdy slunce vychází nebo vychází nebo taky spíš na zimu.
Tenhle depresivní vzhled kytaristy z Tokio Hotel něco znamená? Smutek? Nebo kouř z cigaret má dopad i na jeho bílé oblečení? Tohle není vtip!

EwKa

28. června 2008 v 21:20 Ewa - News

JEtiX

28. června 2008 v 21:18 Ewa - News

Farna převzala vysvědčení a neubránila se dojetí

28. června 2008 v 21:09 Ewa - News
VENDRYNĚ - V Základní škole s polským jazykem vyučovacím ve Vendryni na Frýdecko-Místecku si dnes převzala své poslední vysvědčení i zpěvačka Ewa Farna. Během slavnostního ukončení školního roku, kdy se s dětmi loučili pedagogové, pracovníci školy i starosta, se stejně jako její spolužáci neubránila dojetí.
Žádost o rozhovor však odmítla s odůvodněním, že má dnes soukromý den. Farna, která si na poslední den školního roku oblékla bílo-černý model se sukní, po slavnostním ukončení školního roku ruku v ruce prošla se svými spolužáky zbývající třídy školy. Pro mladší žáky totiž deváťáci vytvořili jakýsi živý řetěz a dětem v polštině zpívali a rozdávali bonbony. Závěr školního roku byl výjimečný i po gurmánské stránce, kuchařky totiž prozradily, že pro žáky připravily hamburgery.
Vzhledem ke studijním úspěchům Farna po prázdninách usedne do lavice polského gymnázia v Českém Těšíně, kam se dostala bez přijímacích zkoušek. "Dám si teď oddech a určitě pojedu s rodiči na dva týdny na dovolenou, pak mě o prázdninách čekají nějaké letní festivaly," řekla již dříve zpěvačka, která pár dnů před vysvědčením ukončila v Praze své první velké turné po České republice.
Školačka s polskými kořeny debutovala před dvěma lety albem nazvaným Měls mě vůbec rád?, za jehož prodej získala platinovou desku. Rovněž bodovala v anketě Český slavík v kategorii objev roku; v obdobné kategorii zvítězila také v cenách Deska roku. Loni si Farnou jako hosta pozvala na své turné její kolegyně Lucie Bílá. Nazpívala také titulní píseň s názvem Jaký to je k českému televiznímu seriálu Ošklivka Katka. V současné době se chystá polská verze její druhé desky Ticho, jednu desku v polštině již Farna natočila.

Billův hlas & PDP

28. června 2008 v 20:46 Bill Kaulitz
Paříž: 30.000 fanoušků, hlas drží
Tokio-Bill skládá test křiku
Bill Kaulitz (18) křičí zase plné duše. Fanoušci se už ale nemusí strachovat o zpěváka Tokio Hotel, který v březnu ztratil hlas. Teď je hlasový orgán Tokio-Billa megafit.
Potvrdil to idol teenagerů na koncertě v Paříži na stadionu Parc des Princes. 90 minut zpíval Bill plnými silami před 30.000 nadšenými fanoušky. Především musel překřičet ječící dívky. A hlas byl jako jeden!
"Billův hlas je super", říká manažer Tokio Hotel, David Jost. Jeho hlasivky jsou hladké a pracují bez nějakého omezení.
Před měsíci to bylo ještě jiné. Bill nemohl zpíval. Musela mu být odstraněna cysta na hlasivkách. To už se ale znova nestane, protože si Bill dává pozor. Manažer Jost: "Dělá pravidelná cvičení a před každým koncertem se rozezpívává, aby se jeho hlas zahřál."Oto ja

27. června 2008 v 16:21 | AlíSeK69 |  Ewa-Klipy
Twins na PDP

27. června 2008 v 16:12 Twins

G&G

27. června 2008 v 16:12 Georg Listing

25 tajemství turné

27. června 2008 v 16:10 TH - News
1.Velcí spáči
Bratři Kaulitzovi jsou velcí spáči! Bill dokonce přiznal, že se probouzí otlačený od polštářů. Jediný, kdo ráno brzo stává, je Gustav. Co dělá sám?

2. Sestavení podia

Jsou tak schopní, že dohlíží na všechny stupně při sestavování jejich podia! Před koncertem se procházejí po místě. Jsou unikátní.

3. Letadla se jménem
Kluci si vždycky berou svá letadélka sebou a hrají si s nimi před show. Každý má své vlastní. Billovo se jmenuje Jumbie! Jak sladké!!!!

4. Hry v jejich volném čase

Existuje jen jedna věc, kterou musí mít během dlouhých cest, pobytů a zájezdů u sebe, a to je playstation. Milují hraní her ve svém volném čase.

5. Zahřívání hlasu
Bill nikdy nejde na scénu bez zahřátí hlasu. Dělá před tím na to pár cvičení. Je velmi profesionální.

6. Kabáty a šátky
Naše čtveřice jsou velmi dobří přátelé. Vždy se strachují o Billa a jeho hlas! Tom vždycky říká svému bratrovi, aby si oblékal teplé oblečení a bundu.

7. Osobní mikrofon
Je to ten nejvíc cool mikrofon, jaký jsme viděli. Billův mikrofon je fantastický. Všimli jste si ho? Nemůže bez něho zpívat! Je plný malých kamínků! Mikrofon pro naši nejjasnější hvězdu! Perfektní. Bill a jeho fantastický styl.

8. Très Gatos pingados (to je jakýsi portugalský výraz :D)
Věděli jste, že kdysi zpívali během výletu autobusem? Jejich první koncert byl v malém baru. Byl tam pouze Bill, Tom a 5 lidí. Teď to zní nemožně.

9. Čas k jídlu

Kluci nejsou příliš nároční. Před koncertem požadují jídlo, jako je pizza a těstoviny s rajčatovou omáčkou. Ale pokud jim nabídnete brokolici nebo květák, tak utečou. Teď už víte, co jim poskytnout.

10. Na co Bill myslí?

Bill říká, že když je na scéně, tak zapomíná na okolní svět a myslí na to, aby dal fanouškům jedinečný zážitek.

11. Pohled, který dlouho trvá

Billovi trvá dvě hodiny, než se připraví na koncert. Vlasy, nehty, oblečení…To je důvod, proč má tu největší tašku ze všech.

12. Tuny materiálu

Na každý koncert TH je zapotřebí 6 kamionů s vybavením.

13. Diskuze o …
Po tak dlouho stráveném čase spolu říkájí, že všechno spolu sdílí

14. Tajemná taška
Existuje taška, kterou Tom nikdy nezapomene. Víte co v ní je? Hodně čepic a spodní prádlo.

15. Stolní fotbal

Milují hraní této hry, protože jsou čtyři.

16. Nervy

Před každý koncertem jsou nervózní. Jen Gustav je klidný.

17. Velmi talentovaní

Někdy Georga ani nepostřehneme, ale kdyby chyběl, okamžitě si toho všimnete. Georg je skvělý hudebníka a dvojčata nikdy nezapomenou říct, jak důležití jsou on a Gustav pro kapelu.

18. A neskočí
Věděli jste, že se Gustav rozehřívá skákáním? Ztrácí totiž během koncertu od tři do čtyř litrů potu! Do bubnování dává hodně.

19. Strach
Bill se hodně bojí pádu ze schodu! Od autobusu k podiu..v podstatě každé věci s mnoha schody. Je to paranoické, ale je lepší být opatrný.

20. V busu nic nechybí
Je členěný na místnosti. Od WC po ložnici.

21. Nejsladší tajemství

V seznamu věcí kapela od pořadatelů na koncertě požaduje gumové medvídky.

22. Tajemný kluk
Na co Tom myslí, že když hraje ve svém malém rohu?

23. Tajné setkání
30 minut před koncertem se Tom, Bill a Georg setkávají a jsou spolu. Gustav dává přednost pobytu ve svém rohu.

24. Rozhodující čas

Po veškerých úpravách, je konečně čas na koncert.

25. Vždy spolu

Cestují společně, protože tímto způsobem dělají práci pro kapelu lépe.


LaFee:“Dělám si řidičský průkaz!“

26. června 2008 v 21:16 LaFee - News
Přeložila Iwush pro http://lovely-lafee.blog.cz
Kopírujte prosím pouze se zdrojem!!
Už nikdy jako spolujezdec! Ted' už LaFee sedí samotná za volantem!!
Které papíry ještě musí mít,aby mohla dostatečně sama řídit?
Technický průkaz,řidičský průkaz nebo technický průkaz vozidla? Nebo všechny tři?S těmito všemy otázkamy se ted' setkává zpěvačka LaFee (17).Zpěvačka právě ted'totiž dělá řidičský průkaz a je z toho totálně nadšená.
,,Vychutnávám si každou jednotlivou jízdu.Můj učitel mě také chválil a myslí si ,že umím velmi dobře jezdit."vypráví zpěvačka se smíchem. ,,V praxi je taky docela dost zábava,když do mě tluče všechnu teorii.!Ale to k tomu také patří.Proto využívám každou minutu a vezmu si moji učenskou knihu a učím se."vykládá 17-tiletá.Kdy ale bude dělat zkoušky ještě sama přesně neví.,,Chci se vyzvednout řidičský průkaz každopádně přesně na mé 18-té narozeniny v prosinci!".A k tomuhle si ještě ze všeho nejvíc přeje. ,,Chci Hummera strašně moc se mi líbí" šklebí se,,Moje aboslutně vysněné auto."